Dodaj do ulubionych

Jaką aplikację pogodową polecacie?

30.06.19, 15:56
Używałam do tej pory Weather Channel ale coraz bardziej się rozmija z rzeczywistością. Myślę o Acccuweather ale masę ludzi narzeka od czerwca, że się coś skichało po ostatniej aktualizacji.Chciałabym żeby pokazywało małe miasteczka i miało chociaż z 7 dniową prognozę.
Edytor zaawansowany
  • jak_matrioszka 30.06.19, 16:01
    yr.no używam ich strony internetowej, zdaża mi sie szukać małych miejscowości i czesto sa. Jako że nie mam termometru, to wierze im na słowo co do temperatury "teraz" smile Długofalowo maja 10dni, zmiany w ciagu tych dni sie zdażaja, ale jakieś przybliżone pojecie daje.
  • tifa_lockhart 30.06.19, 16:18
    Ostatnio podglądam ventusky.
  • bialeem 30.06.19, 16:22
    W Polsce praktycznie jedyna słuszna pogoda, to strona pogodynki. Kwestia dostępu do radarów pogodowych imgw. Prognoza 7 dniowa nigdy nie będzie dokładna.
  • marianna1960 30.06.19, 17:42
    Accuweather pokazuje małe miasteczka a pokazuje prognozę na miesiąc naprzód.
  • profes79 01.07.19, 12:56
    Prognoza na miesiąc naprzód to nie prognoza a szklana kula. Równie dobrze można sobie monetą rzucić.

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
  • ida_marcowa1 30.06.19, 19:51
    Meteo.pl ?
  • eliszka25 30.06.19, 23:35
    Mam WeatherPro. Jestem zadowolona. Pokazuje mi nawet moją wioskę, jest prognoza 7-dniowa, a można sobie dokupić też pakiet dodatkowy i wtedy ma się prognozę na 14 dni. Ja tego nie mam, bo to i tak prawie jak wróżenie z fusów. Za to fajna jest opcja, że można zobaczyć na radarze zbliżające się chmury czy burzę w czasie rzeczywistym. Moim ulubionym bajerem w tej aplikacji jest możliwość rozbicia prognozy na następny dzień na godziny i wtedy wiem, że np. do 14 będzie słońce, a między 14 a 15 może przyjść burza itp.
  • jehanette 01.07.19, 12:51
    Pogodynka.pl - prowadzi IMGW oraz meteo.pl - prowadzi ICM Uniwersytetu Warszawskiego. Trzeba sprawdzać na stronach polskich instytutów, bo wszelkie norweskie i inne mają dane ze swojego terenu - a resztę pokazują w przybliżeniu.
    Na meteo są chyba miejscowości gminne, można tez podać współrzędne geograficzne.

--
    Error 404
  • eko75 01.07.19, 13:07
    to moja ulubiona aplikacja pogodowa: pl.yowindow.com/
    można wybrać dostawcę prognozy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka