Dodaj do ulubionych

Czy oryginlna koszulka levis

30.06.19, 23:33
Powinna mieć matkę z logo z boku, po wewnetrznej stronie?
Wiecie? Posiadacie? Dzieciaki mają.
Pilne.

O, skarbnico wiedzy po raz kolejny pomóż.
" zaobiecuję", że nie będę się już nabijać.
Edytor zaawansowany
  • damartyn 30.06.19, 23:48
    właściwie znam tylko takie , które mają po wewnętrznej stronie.
  • damartyn 30.06.19, 23:52
    aż poszłam do szafy zobaczyćbig_grin. Tak moje mają od wewnątrz ale nie wiem czy wszystkie " sklepowe " tak mają.
  • astrologia333 30.06.19, 23:55
    Ale z boku po lewej czy tam po prawej?
  • damartyn 30.06.19, 23:58
    Będzie trudnobig_grin to moze obrazowo? - tak jak na zdjęciu.
    www.levi.com/GB/en_GB/clothing/women/tops/ultimate-denim-shirt/p/589300001
    Czy to w koszulach czy w T-shirtach, no jeszcze mam tak w jednej sukience. W kurtce zimowej nie sprawdzę, bo mam na strychubig_grin.
  • astrologia333 01.07.19, 00:38
    Dobra, ogarniam. To małe czerwone.
    Mi chodzi o t- shirt. Ten najpopularniejszy. Jest duży napis levis - logo ( napis na piersi ).
    Na metce z tyłu pisze levis rozmiar s.
    Nie ma natomiast żadnej wszywki z logo w postaci metki z boku t-shirta ani wewnatrz, ani zewnatrz.
  • damartyn 01.07.19, 00:50
    astrologia333 napisała:

> Dobra, ogarniam. To małe czerwone.
    > Mi chodzi o t- shirt. Ten najpopularniejszy. Jest duży napis levis - logo ( nap
    > is na piersi ).
    > Na metce z tyłu pisze levis rozmiar s.
    > Nie ma natomiast żadnej wszywki z logo w postaci metki z boku t-shirta ani wewn
    > atrz, ani zewnatrz.

Kurcze, to nie wiem. Są takie T-shirty, które nie mają logo firmy na zewnątrz, zupełnie nic, ani nadruku , ani naszywki - "gołe" i takie też już kupowałam ale wewnątrz to chyba wszystkie mają metkę, jak prac, z jakiego materiału itd, itd , i ze są własnie z firmy Levi's ale to tylko moje subiektywne doświadczenia. Te rzeczy , które ja mam taką metkę wewnątrz mają ale może są inne?
  • danaide 01.07.19, 00:01
    Po wewnętrznej stronie z boku zazwyczaj jest wszywka materiałowa. Różne zależnie od kolekcji.
    Może być małe czerwone logo (z napisem) z boku po zewnętrznej stronie. Może być logo (patka) wyhaftowane na piersi albo nadrukowane na plecach (zarys) i hafcik z nazwą z przodu/boku, u dołu. Reguły nie ma.
  • astrologia333 01.07.19, 00:45
    To może tak mi bardziej pomożecie.

Czy ta koszulka z takimi oznaczeniami może być oryginalna czy bubel.

m.fotosik.pl/zdjecie/caf4362c9ac5aec3

https://m.fotosik.pl/zdjecie/caf4362c9ac5aec3

Poza widocznymi na zdjęciu oznaczeniami nie ma nic więcej.
  • damartyn 01.07.19, 00:53
    jak dla mnie Levi's. Bardzo popularny teraz model noszony przez młodzież. Widuje białe, czarne i czerwone i chyba granatowe.
  • minniemouse 01.07.19, 01:10
    mysle ze tak
    www.justjeans.com.au/shop/en/justjeans/levis
  • afro.ninja 01.07.19, 07:07
    Oni te "buble" i oryginaly zazwyczaj szyja w tej samej fabryce.
  • hanusinamama 01.07.19, 13:38
    To samo miałam napisać...
  • pani-nick 01.07.19, 08:08
    Z takim rękawkiem nie widziałam. Koszulki na zalando i w outletach dostaniesz za 60 pare złotych. 90 chyba najwiecej zapłaciłam. Opłaca Ci się kombinować?
  • b-b1 01.07.19, 08:40
    Mam od córki-już piszę co widzę. Z tyłu na plecach u góry mały nadruk na t-shircie-levis i rozmiar, wyżej wszyta tylna metka z napisem made in Wietnam,(w trzech językach) i rozmiar, po lewej stronie wewnątrz dwie wszywki-jedna obok drugiej-nie wiem jakie dawno wycięłam, na pewno ze składem -ale jest ślad-coś zostało w szwiebig_grin
  • faustine 01.07.19, 09:55
    Juz kiedys pisalam tu o tej koszulce. Kupiona w
    w firmowym sklepie, po pierwszym praniu porozciagana , po kilku kolejnych pojawily sie malenkie dziurki.Cienka, nedzna bawelna , ogolnie badzieeew. No ale dziec chcial napis...
  • hanusinamama 01.07.19, 13:40
    BO czy buble czy oryginały są szyte w chinach. Ta sama fabryka zapewne. Ja ostatnio porównywałam 2 pary jeansów. Lewisy i kupione za 49 zeta polska fabryka. Kupione w tym samy czasie, chodzone tak samo...te polskie lepiej sie trzymają.
  • danaide 01.07.19, 09:56
    A czego chcesz więcej? Masz jedno oczoyebne logo. Marzy Ci się malutka czerwona meteczka jak przy jeansowych koszulach? Nie ma jej, bo jest duży logo. Wystarczy.
    Od lat jakość sieciówek leci na łeb na szyję, ale też sprzyja się bardziej popularnym gustom. Takim jak ww. logo. Wiele marek ma swoje koszulki i z logo wywalonym i z logo bardziej dyskretnym - poszerzenie pola walki, że tak to ujmę.
  • astrologia333 01.07.19, 10:04
    Nie chcę chodzić w podróbie, po prostu.
    Na 50 metkach mi noe zależy i tak poszłyby do uciecia.
  • danaide 01.07.19, 10:21
    To idź do sklepu, po prostu.
    (I kup albo porównaj na początek. Może być też outlet.)

Ciągle nie mówisz czy chodzi Ci o metkę z logo, wszywkę materiałową czy o co. To jest basicowy model, więc może być uboższy w detale, w niektórych firmach takie basiki mają np. skład nadrukowany na materiale (na karczku).
  • danaide 01.07.19, 10:30
    Wygrzebałam jeszcze jedną. Nie ma żadnej czerwonej wszywki. Wewnątrz ma wszywki z logo, rozmiarem i made in na karku i wszywkę materiałową. Kupiona w lumpeksie (wcześniej widziałam taką w sklepie), ale wg mnie oryginał, to się widzi i czuje (po detalach, materiale, odszyciu itp.).
  • astrologia333 01.07.19, 13:19
    Tak jak jedna osoba zauważyła, tego modelu nie widziałam jeszcze nigdzie nawet na necie.
    Są zwykle t-shirty w roznych kolorach z dłuższym rękawami.
    U mnie w sklepach więc są tylko takie. Mają one też inne oznakowanie.
    No właśnie to mnie nurtuje czy każdy levis ma wszywkę z boku od środka lub od zwnatrz.

kingapienkowska.blogspot.com/2017/10/jak-odroznic-podrobke-bluzki-levis_28.html?m=1

Tutaj jest to wytłumaczone, ale to zupełnie inne modele. Mają logo na piersi, logo z tyłu, metkę z tyłu i jeszcze wszywkę z boku.

Moja ma tylko logo na piersi, logo z tyłu pleców i tyle no i jest modelem, którego jeszcze nie widziałam.

Nigdy nie zwracam zbytnej uwagi na oryginały, jednak z racji popularności koszulek levis nie chciałabym chodzić w podróbie w towarzystwie, które lubi oryginały itp.

smile

Ot, tyle.

• feliz_madre 01.07.19, 13:44
    Moim zdaniem podroba - w tym designie litera v jest zawsze cieńsza zprawej strony.
  • kamin 01.07.19, 10:05
    Dobrze zrobiona podróbka często się od oryginału nie różni, metki też ma wszyte te same co oryginał.
  • b-b1 01.07.19, 13:13
    W mojej(opisanej wyżej) wszywka czerwona z napisem levis jest z boku na dole na zewnątrz koszulki.
  • astrologia333 01.07.19, 13:32
    No bo z tego z widziałam na necie klasyczny model koszulki levis właśnie tak ma. Logo na piersi, logo z tyłu po wewnętrznej z stronie często z matką + wszywka z boku wewnątrz albo na zewnątrz z logo.

kingapienkowska.blogspot.com/2017/10/jak-odroznic-podrobke-bluzki-levis_28.html?m=1

Moja natomiast nie jest klasycznym modelem. Takiej wersji nie widziałam. Ma tylko logo na piersi i z tyłu po wewnętrznej stronie z rozmiarem i tyle.
    No i jak to ogarnąć?
    Repliki raczej unikają logo na wewnętrznej stronie.
    No i teraz idąc tropem tego, że podróbka powinna być identyczna łącznie z wszywką to też się nie zgadza, bo moja koszulka ma tylko 2 oznaczenia bez wszywki.
    Oryginał w jakieś limitowanej wersji?
    Z tego co kojarzę są jakieś koszulki podobne do mojej z malutkim logo po jednej stronie piersi i z logo z tyłu pleców na miejscu metki ale nie mam.pohecua czy mają wszywki.

Tak sobie tylko wydedukowałam, że moze któraś będzie coś wiedzieć n/t

😎🙂
  • hanusinamama 01.07.19, 13:41
    BO czesto są szyte w tych samych fabrykach. Dodam ze z takiego samego materiału wiec ne ma ze lepsze te "oryginały".
  • skat_0 01.07.19, 16:47
    Twój wzór to chyba z rozmiarowki dziecięcej jest,
    m.boozt.com/dk/da/levis-kids/ss-tee-marceau_19807071/19807075?position=1000000&navId=68014&group=listing
    Fason podobny, ale wszywki są, ja kupuję na tej stronie i dla siebie i syna i we wszystkich mamy i male czerwone z boku też
  • astrologia333 01.07.19, 17:36
    No i właśnie wydaje mi się że to podróba. Widziałam na własne oczy dziś podróbę: logo i identyczny znaczek z tyłu, bez czerwonych wszywek uncertain.
    Jesteś posiadaczką podroby i mam kwas.
    Fason dość fajny. Przyznaję. To co mam to rozmiar S. 66 cm długość. Dłuższa niż moje tshirty.
  • ichi51e 01.07.19, 17:42
    Serio ktos rozkminia oryginalnosc tshirtu... levi’sa? Ile one na przeciwnie chodza... z 50 zeta?

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • ichi51e 01.07.19, 17:42
    Przecenie

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • astrologia333 01.07.19, 17:50
    Moja czarna 124 zł bez wysyłki. Nawet jeśli jest na internetowej przecenie = 90 zeta bez przesyłki.
    Tego fasonu nie widziałam nigdzie w sklepie ani w necie. Zwykle modele mają dla mojej sylwetki za duże rękawy.
    Czerwone z racji popularności są dużo tańsze.
    Tak, ma to dla mnie znaczenie. Nie jestem milionerką.
    Ta koszulka JEST MOJA i chyba mogę chcieć wiedzieć czy jeśli ją założę to będę chodzić w podróbie, co w tym dziwnego?
    Niw posiadam też wiedzy całego świata.
  • ichi51e 01.07.19, 17:54
    Jesli kupilas ja za mniej i 50 zeta i nie bylo to w lumpie to masz gwarantowane ze jest to podroba. Nie dziekuj.

--
  • agrypina6 01.07.19, 17:58
    To jak Cię nie stać, to kup jakąś zwykłą bluzkę dobrej jakości i tyle.
  • ichi51e 01.07.19, 18:01
    79 bez przeceny www.zalando.pl/levisr-the-perfect-t-shirt-z-nadrukiem-le221d03u-q11.html

--
  • ichi51e 01.07.19, 18:04
    Mniejsze logo za 59 www.zalando.pl/levisr-the-perfect-tee-20-t-shirt-basic-le221d06m-q12.html

O zgadzam sie z tym co ktos wyzej napisal to logo ma inne v niz ta z twojego zdjecia

--
  • astrologia333 01.07.19, 18:31
    Uczę się wietnamskiego, ale chyba słabo mi idzie. Dobrze, że wietnamczycy rozróżniją KOLORY, bo nie tylko Levis ale dużo droższe firmy miałby problemy.

Czy ja nie dodałam zdjęcia czarnej koszulki z białym napisem bez białych wstawek?

I tak właściwie jakie to ma znaczenie? Mam.się tłumaczyć co, gdzie jak i kiedy bo zadałam.pytanie czy wszystkie levisy mają wstawki z boku? 😂
  • agrypina6 01.07.19, 17:49
    No właśnie. Niech watkodajka kupuje w sklepie, to nie będzie mieć problemu.
  • astrologia333 01.07.19, 17:51
    Następna mądra, a co tam napisze, dorzucę swoje 5 groszy.
    Ciekawe po co ktoś ten "badziew" podrabia?
  • agrypina6 01.07.19, 17:56
    Kupiłaś ten badziew w sklepie? Ja nie mam takich problemów. Jak bym kupowała w bramie, to liczę się z tym, że to nie oryginał. I tyle.
  • astrologia333 01.07.19, 18:22
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • agrypina6 01.07.19, 20:00
    Bosz, co za agresja i nerwy😛. No już, już dobrze. Oddychaj
  • astrologia333 01.07.19, 20:17
    Nie wiem gdzie Ty tu widzisz agresję, chyba tam gdzie te nieproszone uwagi i pytania na które udzielasz mi odpowiedzi bo musisz, bo się udusisz.
    Dotarło chociaż? Czy trzeba po wietnamsku?
  • agrypina6 01.07.19, 20:25
    🤣
  • mdro 01.07.19, 20:32
    Nie wiem, jak powinno być z metką, ale ta koszulka ze zdjęcia jest podróbką - logo jest błędne, i to dość wyraźnie (przede wszystkim litera v jest inna, a poza tym litery są za bardzo rozstrzelone i coś jest nie tak z grubością niektórych).

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • astrologia333 01.07.19, 21:12
    Tak, już wiem. Nie znam się na oryginalnych rzeczach stąd pytanie. Zresztą powinna być wszywka. Dobrze wiedzieć takie szczegóły.
  • ichi51e 01.07.19, 21:17
    Jak sie czlowiek nie zna to najlepiej jest kupowac w remonowanych sklepach np czekajac na wyprzedaz

--
  • astrologia333 01.07.19, 21:38
    A czy ja tam gdzieś choć raz napisałam chcę kupić koszulkę levis?
    A przepraszam za wiedzę nt charakterystycznych cech oryginalnych marek zabijają czy jak?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka