Dodaj do ulubionych

Years and years / rok za rokiem - HBO

01.07.19, 00:25
Ematki widziały nowy must have na HBO ???

Jeżeli nie to polecam, szczególnie fankom Black Mirror. Dystopia w BM to przy tym pikuś. Naprawdę każdy odcinek rozwala emocjonalnie. Jeden z lepszych seriali tego roku.

Serial w ciągu 6 odcinków opowiada losy 1 rodziny na przestrzeni 15 lat od 2019 r. Skupia się jednak na dystopijnym społeczeństwie w którym być może już wkrótce przyjdzie nam żyć. Zupełnie inna rzeczywistość polityczno ekonomiczna. Niestety tym razem to nie sci fi w rodzaju robotów, lotów w kosmos itp. a brutalnie realistyczne szambo, które sami sobie szykujemy.

--
"Zdajesz sobie sprawę, że próbujesz uzyskać racjonalną odpowiedź od czegoś, czego mentalność jest mieszaniną mentalności prymitywnego wieśniaka i odczuć autystyka, i co nigdy nie będzie w stanie zrozumieć sytuacji innej niż ta której samo doświadczyło?" ~ kosheen4
Edytor zaawansowany
  • matacznik 01.07.19, 07:09
    I proponuję nie oglądać więcej niż kwadrans ostatniego odcinka, żeby sobie nie psuć doskonałej produkcji żenującym finałem.
  • aandzia43 01.07.19, 12:15
    no tak smile

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • wioskowy_glupek 01.07.19, 12:35
    Słyszałam, że jest kiepski dziś się przekonam 😉

--
    "Zdajesz sobie sprawę, że próbujesz uzyskać racjonalną odpowiedź od czegoś, czego mentalność jest mieszaniną mentalności prymitywnego wieśniaka i odczuć autystyka, i co nigdy nie będzie w stanie zrozumieć sytuacji innej niż ta której samo doświadczyło?" ~ kosheen4
  • alicia033 01.07.19, 07:17
    widziały.
    Emma Thompson jak zawsze boska.
    Emocjonalnej rozwałki nie zauważyłam.
  • wioskowy_glupek 01.07.19, 12:36
    No mnie scena na plaży z łodzią rozwaliła jednak...

--
  • aandzia43 01.07.19, 12:15
    Miesiąc temu jak pytałam i polecałam serial to jeszcze nie oglądały. Powtarzam raz jeszcze: warto smile

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka