Dodaj do ulubionych

Gdańsk i okolice- polecicie jakiś fajny nocleg?

01.07.19, 21:31
Będziemy przejazdem w okolicy Trójmiasta. Czy któraś z Was ma do polecenia jakieś fajne miejsce na nocleg? Zależałoby mi na co najmniej śniadaniu, a najlepiej opcji hb. Najlepiej nie centrum, tylko gdzieś, gdzie cisza i spokój, może być Sobieszewo, albo jakaś wioska w okolicy. Ważne, żeby na plażę można było dojść pieszo, na zwiedzanie możemy podjechać samochodem czy pociągiem. Sprawdziłam booking i podobne miejsca, ale to, co znalazłam z wyżywieniem było w kosmicznych cenach (doba w Grecji wyszła naszą rodzinę taniej, wliczając w to przelot i inne takie). Ktoś, coś?☺
Edytor zaawansowany
  • zuzann-a 01.07.19, 22:52
    www.prawdzic.com.pl/?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=maps
  • sainiri 01.07.19, 22:56
    Mój ulubiony golden tulip
    Na travelist zawsze rezerwuje.
  • marta.graca 02.07.19, 09:03
    Hotel Renusz w Sobieszewie- tylko, że jest 1000m od plaży, nie wiem czy nie za daleko.
  • nikki30 02.07.19, 13:41
    Możesz sprawdzić Longstay Aparthotel. Mieli dość przyzwoite ceny za pokój cztreosobowy ze śniadaniem (rezerwowałam dla znajomych w czerwcu). Fajne warunki, do plaży niedaleko. W spokojnym miejscu.
    W okresie Openera nie spodziewaj się jednak tanich noclegów w Trójmieście!

--
    Kobieca definicja słowa "już" zawsze zawiera zwrot "jeszcze tylko..."
  • spirit_of_africa 02.07.19, 15:02
    W Sobieszewie pensjonat Stara Wędzarnia. Noclegi ze śniadaniem
  • ida_listopadowa 02.07.19, 21:14
    Polecam Hotel Galion w marinie Narodowego Centrum Zeglarstwa w Gorkach Zachodnich. Ma wszystko co sobie zazyczylas. Dobry standard i niewygorowane ceny (ok 200 za 2-os), dobre jedzenie, las, marina, jachty, obok plaza, piekne widoki.
    Polecama tu Stara Wedzarnia jest wyjatkowa, ale mocno na uboczu. Jak traficie tan na otwarta restauracje to polecam pikantna zupe rybnasmile z Hotelu Galion mozna podplynac tam kajakiemsmile
  • kyrelime 04.07.19, 09:54
    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, termin po openerze, więc coś się udało wybrać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka