Dodaj do ulubionych

Znieczulica, nikt nie pomógł pobitej dziewczynce.

02.07.19, 17:13
Grzmiały gazety i forumki kilka miesięcy temu.
Tymczasem mała kłamczuszka z Huty zmyśliła całą historię:

krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,24952717,zaskakujacy-wynik-sledztwa-10-latka-zmyslila-napad-i-pobicie.html#s=BoxOpCzol8
--
Nie dam się wygasić!
Edytor zaawansowany
  • kryzys_wieku_sredniego 02.07.19, 17:17
    Dwa razy za to samo nie można skazać, więc skoro pierwszy raz był zmyślony to należy ....
    Nie mam dostępu do artykułu.
  • ichi51e 02.07.19, 17:20
    Nie dziwi mnie to. Nihin novi sub sole. Moj wlasny kolega z klasy licealnej zostal napadniety w drodze do szkoly i ukradli mu kase ktora mial na miesieczne czesne. Wszystkie dzieciaki widzialy ze sam sie o drzewa poobijal dla tej kasy.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • mama.nygusa 02.07.19, 20:23
    Artykuly cale3go przeczytac nie moge, ale jestem w szkoku, z drugiej strony, az tak bardzo mnie to nie dziwi.Gdyby to bylo inne miasto...

--
    bip.inowroclaw.pl/?cid=72759&bip_id=8677
    78,954,90zl tyle zarabia nauczyciel.
  • katja.katja 02.07.19, 20:40
    "Sprawą zajęła się nowohucka prokuratura. Wynik? Umorzenie. Okazało się, że żadnego pobicia nie było. – Relacja samej małoletniej pokrzywdzonej, zeznania innych przesłuchanych świadków i oględziny zabezpieczonych zapisów monitoringu wykluczyły, że doszło do takiego zdarzenia – informuje prokurator Janusz Hnatko, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Śledczy badali, dlaczego dziewczynka wymyśliła całą historię i przekonywała do niej swoich rodziców, dziennikarzy oraz przez długi czas policjantów. Wykluczyli przy tym, że za zachowaniem dziecka mogła stać przemoc w rodzinie.

– Zgromadzony materiał dowodowy nie wskazuje na to, by można było przypisać rodzicom małoletniej jakiekolwiek zachowania naruszające normy prawne. Z postępowania tego nie wyłączano do odrębnego postępowania materiałów dotyczących innych czynów i tym samym nie są badane inne wątki sprawy – wyjaśnia Hnatko.

Dziewczynka ze względu na młody wiek za swój czyn nie poniesie konsekwencji."

Wskazane przez młodą nowohuciankę jako sprawczynie pobicia starsze koleżanki miały alibi.
    Dodatkowo nakręcił się niepotrzebnie hejt na Bogu ducha winną sprzedawczynię w jednej z piekarni, która wg słów małej kłamczuszki miała na widok pobicia uciec do środka i nie wychodzić.

--
    Nie dam się wygasić!
  • lilia.z.doliny 02.07.19, 20:35
    a tu duza klamczuszka z trójmiasta

www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://viva.pl/ludzie/newsy/jaroslaw-bieniuk-nowe-fakty-w-sprawie-co-ustalila-prokuratura-119198-r1/&ved=2ahUKEwiGv67A75bjAhVYSxUIHXkjAZYQFjACegQIAxAB&usg=AOvVaw1SO8BAtUnJ7LZAYCtMWeSp&cshid=1562092422102

--
    Poszedłem do kina na na film Larsa von Triera. Pomyślałem: „Tylko psychol i zboczeniec mógłby nakręcić coś takiego”.
    Potem reklamy się skończyły i zaczął się film.
  • milva24 02.07.19, 20:41
    A pamiętacie jakieś 10 lat temu seryjnego gwałciciela zdaje się w Zielonej Górze? Okazało się, że gwałt był jeden a pozostałe kilka kobiet kłamało.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka