Dodaj do ulubionych

Nadpotliwosc dloni wstydzę się przed facetem

03.07.19, 09:07
Strasznie poca mi się dlonie, szczególnie w stresowych sytuacjach. Próbowałam różnych metod niewiele pomagają tylko botoks pomaga a to 2tys zł i starcza na pół roku obecnie mnie nie stać, Strasznie krępuje się ta przypadłością przed facetem nie moge i wziąść go za rękę bo od razu mokra sad myślicie że to ogromny problem może być dla faceta? Myślę że już zauważył bo raz wzial mnie za rękę gdy była spodoba. Strasznie mnie to krepujesad zazdroszcze Wam braku takiej przypadloscismile ogólnie jestem zdrowa mam tak od zawsze
Edytor zaawansowany
  • zona_mi 03.07.19, 11:01
    > etem nie moge i wziąść go za rękę

Możesz wziąść. Wszystko można braść.
  • meredith4321 03.07.19, 11:04
    Wiem że problem wydaje się śmieszy Ale naprawdę to krepujacy dla mnie uncertain
  • meredith4321 03.07.19, 11:04
    Aj ten telefon
  • hummorek 04.07.19, 11:24
    Jaki telefon? Który to słownik ma wyraz "wziąść"? 😈
  • aaa-aaa-pl 03.07.19, 11:05
    Dla faceta - tak.
  • asia.sthm 03.07.19, 11:19
    aaa-aaa-pl napisał:

> Dla faceta - tak.

A ty co, wyrocznia jestes? Wszyscy na jedno, twoje, kopyto?

--
    Antygona pochowała brata, splunęła moralnie na króla i powiesiła się.
  • hanusinamama 03.07.19, 11:15
    Ja bym powiedziała jasno ze mam taką przypadłośc. Nie problem, nie skazę przypadłość. Jak kolesiowi bedzie przeszkadzac to a) i tak by mu cos przeszkadzało (odpuścic sobie), b) ma jakieś fobie w tym temacie. Zawsze mozna sobie odpuscic chodzenie za ręcę, mozna sie przytulić, objąć. Mozesz tez powiedzieć, ze masz takie mokre dłonie smile żartem i ze wolisz nie chdozić za rączki. Normalny facet przyjmie to normalnie...
  • asia.sthm 03.07.19, 11:16
    > myślicie że to ogromny problem może być dla faceta?

Moze byc ale wcale nie musi. Jesli jest ci bliski i zalezy ci na zwiazku to po prostu powiedz mu o swoich obawach szczerze.
    On juz zauwazyl i skoro nie zareagowal odrzuceniem to jest nadzieja ze wcale go to nie zrazilo. Jak z nim porozmawiasz to pewnie ulzy ci na tyle, ze mniej bedziesz sie stresowac i mniej pocic na dloniach. Ogolnie staraj sie wyluzowac - jesli mu sie podobasz to te wilgotne dlonie nie maja dla niego takiego znaczenia jak dla ciebie.

--
    po prostu, prosto z mostu...
  • meredith4321 03.07.19, 11:18
    Dziękuję dziewczyny smile
  • asia.sthm 03.07.19, 11:25
    meredith4321 napisała:

> Dziękuję dziewczyny smile

Alez nie ma za co smile

I trzymaj sie. Zadnego dolowania nie dopuszczaj do siebie.
    Moze ci pomoc myslenie ze kazdy, kazdziutki na tej planecie, ma jakies wady mniej lub bardziej widoczne. Kazdy sie z czyms musi zmierzyc, cos pokonac, cos zaakceptowac czego nie da sie pokonac. Nie daj sie zbajerowac pozorem ze wszyscy wkolo sa idealni jak ze sztancy.
    No, glowa do gory i nie chowac raczek w kieszeniach big_grin

--
    http://1.bp.blogspot.com/-P2HXVmRDoW4/VYrC3IqVzPI/AAAAAAAAB6o/0VKo6vEbt6I/s1600/linia_ozdobna.gif
  • fawiarina 03.07.19, 13:29
    Przez kilka lat miałam nadpotliwość dłoni i stóp. Beznadziejna sprawa, ale dało się z tym żyć. Głupio mi było głównie przed obcymi ludźmi, których czasem przy powitaniu oklamywałam, że po prostu przed chwilą myłam ręce i nie zdążyłam wytrzeć uncertain
    Ale facetowi mówiłam od razu: słuchaj, mam nadpotliwość dłoni, cały czas są mokre, jeśli ci to przeszkadza, powiedz wprost. Nikt nie narzekał. Czasem obydwoje się z tego śmialiśmy. Uszy do góry smile
  • taki-sobie-nick 03.07.19, 22:18
    gdy była spodoba

Co było?!
  • minniemouse 04.07.19, 03:43
    dopiero co byl o tym watek - czasem warto zajrzec do wyszukiwarki
    nadpotliwosc dloni
    oraz
    przeciecie nerwow - trwale
    sympatektomia
    sympatektomia 2

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła