Dodaj do ulubionych

Udało Wam się złożyć wniosek 500+ przez bank

03.07.19, 15:56
Pytam technicznie. Złożyłam wczoraj przez Inteligo wniosek na 500+ na swoje jedyne dziecko i wniosek 300+. Wnioski sprawnie i łatwo się wypełniły ale cały czas mają status " wniosek jest przetwarzany" co zgodnie z objaśnieniem banku oznacza, że jest w trakcie przekazywania do systemu Empatia. Taki status trwa do teraz - prawie dobę, nie otrzymałam też oczywiście na maila potwierdzenia UPO.
Przypuszczam, że system jest mocno obciążony ale ciekawa jestem czy wasze wnioski przeszły przez bank i mają status dostarczony do systemu.
Prawdę mówiąc miałam w planach późniejsze złożenie wniosku ale robiłam porządki ma koncie i zewsząd atakowały mnie napisy zachęcające do składania wniosków no i się skusiłam.
Edytor zaawansowany
  • kropka_kom 03.07.19, 16:09
    ematka gardzi tą dotacją
  • kurt.wallander 03.07.19, 16:19
    Ja wczoraj bez problemu własnie przez Inteligo złozyłam. Status wniosku: dostarczony
  • sylwik7 03.07.19, 16:40
    Może w lepszym momencie wysyłałaś. Poczekam ijeszcze chwilę i zapytam konsultanta banku czy mam cierpliwie poczekać na zmianę statusu czy jest jakiś problem i co z tym zrobić.
    W zeszłym roku składałam w ten sposób 300 plus i poszło od kopa.
  • pani-nick 03.07.19, 16:42
    Tak. Wczoraj. Ale był problem z formularzem - nie chciało się „dodać” kolejne dziecko. Zadzwoniłam na infolinie - banku, nie MOPS 😜 i najpierw zasugerowano, żebym to pierwsze dziecko zrobiła na osobnym wniosku, a potem, żebym zresetowala kompa.
    Po resecie wszystko poszło gładko.
    Po godzinie miałam już na mailu UPO.
  • bergamotka77 03.07.19, 16:52
    Dzwonilas na infolinię banku? Co, z netu korzystać nie umiesz? A taka mundralinska w moim wątku byłaś 🤣

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • mebloscianka_dziadka_franka 03.07.19, 19:34
    Weź już się nie pogrążaj.
  • pani-nick 04.07.19, 05:46
    Wystąpił techniczny problem z formularzem. W necie. Skorzystałam wiec z innego kanału informacji - infolinii (banku, nie mopsu wink ). Do dyspozycji miałam jeszcze video chat oraz zwykły chat.
  • bergamotka77 03.07.19, 16:50
    Ematki się cichaczem rzucily by uniknac wizyty w Mopsie. Bo je to obraża 🤣

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • sylwik7 03.07.19, 17:01

bergamotka77 napisała:

> Ematki się cichaczem rzucily by uniknac wizyty w Mopsie. Bo je to obraża 🤣
    >

Może sobie weź coś na uspokojenie bergamotko i opuść ten ściśle techniczny wątek
  • iwles 03.07.19, 17:04
    A po co chodzic do urzedów, kiedy sprawe mozna zalatwic wygodnie przez intetnet?

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • sylwik7 03.07.19, 17:20
    Właśnie konsultantka poinformowała mnie, że tak być nie powinno i trzeba jeszcze raz wypełnić formularze. Prawdopodobnie trafiło na bardzo przeciążony moment i raczej już statusu nie zmienią. Trudno wieczorkiem spróbuję jeszcze raz.
  • sylwik7 03.07.19, 19:21
    20 minut po rozmowie z bankiem, nim cokolwiek zdążyłam zrobić na maila przyszły oba UPO.
  • taki-sobie-nick 04.07.19, 02:04
    Berga też bierze pińceta. tongue_out
  • pani-nick 04.07.19, 05:48
    Ematki są ogarnięte i wiedza, ze w MOPS nie miałyby czego szukać, gdyż tam wnioski składać można od sierpnia.
  • mebloscianka_dziadka_franka 03.07.19, 19:31
    Mi się nie udało przez empatię złożyć uncertain Co chwilę jakiś błąd wyskakuje, albo się ładuje i ładuje w nieskończoność. Wkurza mnie to niemiłosiernie.
  • yva-na 03.07.19, 19:37
    nie tłumacz się, przecież wiadomo, że ematka przytuli tylko z łaski, mimochodem a wlaściwie weźmie bo to tak naprawdę jej 😂
  • semihora 04.07.19, 14:59
    >>>wlaściwie weźmie bo to tak naprawdę jej 😂

No a czyje? Jarka? Tylko patologia może uważać, że "siem nalerzy" (sic!) i "PiS daje", ematka jest rozsądna i wie, że nikt jej niczego nie daje.

--
    Nie mam serca do pilności, do piękności, do świętości - to zbyt wyszukany stan!
  • anika772 03.07.19, 19:54
    Złożyłam kilka godzin temu. Wnioski mają status "przetwarzane".
  • liberica1 03.07.19, 19:56
    Sywik, to prawidłowy komunikat. Info na maila, który podałaś z automatu we wniosku (zapisany przy zakładaniu konta w banku) zostanie przekazane w ciągu kilku dni. Może to potrwać nawet tydzień. W zeszłym roku o +300 plus dostałam po tygodniu. W tym roku po dobie. Zbyt duże przeciążenie. Poczekaj spokojnie.
  • sylwik7 03.07.19, 20:12
    Teraz patrzyłam na koncie, wnioski dalej mają status przetwarzane ale tak jak pisałam wyżej UPO razy dwa przyszło na maila o 18.00. Więc chyba jest ok.
    W zeszłym roku 300 plus, które zresztą było pierwszym jakimkolwiek świadczeniem jakie dostałam na dziecko przez 15 lat życia córki było błyskawicznie potwierdzone i wypłacone po 10 dniach od wniosku. Ale w tym roku na pewno system jest ogromnie przeciążony. Trzeba cierpliwie czekać.
  • szeptucha.z.malucha 04.07.19, 06:22
    Racja, poczekaj. Ja też z inteligo skorzystałam 2.07 i upo przyszło 3.07.
  • bywalec.hoteli 04.07.19, 07:10
    A czemu właściwie nie korzystacie z Empatii tylko jestescie zdane na łaskę dodatkowego pośrednika, który:
    1. Dostaje za darmo dane Waszych dzieci
    2. Spowalnia proces
    Zlozenie wniosku przez empatię to banał, zwłaszcza, ze nie trzeba ponownie rejestrować dotychczas zarejestrowanych członków rodziny

--
    Lato smile
  • szeptucha.z.malucha 04.07.19, 07:32
    Nie mam tam konta, nie chciało mi się czytać instrukcji i go zakładać a bank i tak ma dane dzieci, bo mają w nim swoje konta typu junior, czy dla starszych od 13 r.ż., więc szat nie rwę. I tak wszystko załatwione, nie ścigam się p pięćseta, traktuję jak zwrot podatku.
  • kouda 04.07.19, 07:22
    taa, pozazdroscilam berdze
    zrobilam kawe, siadlam do kompa, zrobilam klik w banku i zamowienie w sklepie internetowym, doladowalam telefon dziecku, ktore wypoczywa wlasnie w slonecznym brzegu, z sukcesem
    upo mialam na mailu zanim dopilam
    dzis przy drugiej kawie wysle wyprawkę
    to nietrudne wink
  • kubek0802 04.07.19, 08:00
    Na swego jedynaka składałam o 500 i 300 1 lipca. Nic się nie zawieszało i poszło gładko, a UPO było po kilku godzinach.
  • czarna_kita 04.07.19, 13:57
    Złożyłam dziś rano przez Empatie i póki co nie dostałam potwierdzenia na meila. Więc czekam.
  • mama.nygusa 04.07.19, 15:25
    Dzis z mojej gminy otrzymalam potwierdzenia przyjecia obu wnioskow, plus potwierdzenie o przyznaniu 500+, o przyznaniu 300 jeszcze nie nie dostalam potwierdzenia, ale w ubieglym roku takiego potwierdzenia nie otrzymalam, a 300+ wplynelo.

--
    bip.inowroclaw.pl/?cid=72759&bip_id=8677
    78,954,90zl tyle zarabia nauczyciel.
  • 18lipcowa3 05.07.19, 21:10
    ja dostalam maila dzien po
    a status wniosku w banku tez sie zmienia
    cierpliwosci

--
    Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka