Dodaj do ulubionych

Permanentna inwigilacja.

04.07.19, 12:02
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24962379,radny-pis-zobaczyl-swoje-zdjecie-na-pulpicie-prezydenta-nowej.html
Poplakalam sie 馃槀馃槀馃槀
Edytor zaawansowany
  • daniela34 04.07.19, 12:08
    No i co si臋 dziwisz? Zdj臋cie roznegli偶owane- ba艂 si臋 biedak o swoj膮 cnot臋 w tych strasznych czasach propagandy LGBT!
  • cauliflowerpl 04.07.19, 12:15
    To niech plywa w burce. Sam sie prosil, byl zbyt wyzywajaco ubrany.
  • lauren6 04.07.19, 12:18
    Ciekawe gdzie PIS rekrutuje przysz艂ych radnych. W szko艂ach specjalnych?
  • daniela34 04.07.19, 12:22
    A pami臋tasz radn膮 od kopuluj膮cych osio艂k贸w? Te偶 by艂a dobra smile
  • cauliflowerpl 04.07.19, 12:24
    "Zobaczy艂em tylko fragment, kt贸ry wed艂ug mojej oceny by艂 tym samym pulpitem, kt贸ry jest u mnie"

Ku艣wa, moze on tez ma windowsowe tlo ustawione a mysli, ze to jego zdjecie 馃槀馃槀馃槀馃槀馃槀
  • daniela34 04.07.19, 12:33
    Mo偶e i tak by膰, s艂usznie prawisz wink
  • hanusinamama 04.07.19, 12:42
    艁kam...
  • bo_ob 04.07.19, 12:42
    Chyba nie. On my艣li, 偶e prezydent w艂ama艂 si臋 do jego komputera i ukrad艂 mu to zdj臋cie po to, aby go zastrasza膰.

sad
  • 35wcieniu 04.07.19, 13:01
    Dzi臋ki za wyja艣nienie, bez tego by艣my nie zrozumieli.

Mo偶e kto艣 tu kole偶ance wyja艣ni czego ona natomiast nie zrozumia艂a w komentarzu cauliflower? big_grin

--
    - Napiszcie czy korzystaj膮 z toalety trzeba si臋 totalnie z tego rozebra膰? Fryzura si臋 rozwali艂, kombinezon upa膰ka makija偶em.
    - Ale jak przez g艂ow臋?
    - Mam jeden jedyny, kt贸ry w艂a艣nie tak si臋 wk艂ada i zdejmuje. Wk艂adam obie nogi w nogawk臋, r臋ce wk艂adam w otwory i naci膮gam ku g贸rze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • solejrolia 04.07.19, 12:41
    Paranoje i obsesje mo偶na leczy膰.

--
    Ile rzeczy nale偶y mie膰 w d...e, to si臋 w g艂owie nie mie艣ci!
  • jowita771 04.07.19, 13:16
    Ja my艣l臋, 偶e m贸j szef mi si臋 w艂ama艂 do komputera, bo na s艂u偶bowym komputerze jest taki obrazek, jak na moim prywatnym, taki lisek w kszta艂cie kuli.

--
    Zasz艂a w ci膮偶臋 bez jego wiedzy
    /by rosapulchra/
  • chicarica 04.07.19, 13:20
    Nie umie膰 w komputery - troch臋 wstyd, ale 偶adna katastrofa. Natomiast sytuacja pokazuje kierunek my艣lenia tego pana i my艣l臋, 偶e jest on typowy dla PiS. Jednym s艂owem, s膮 po prostu p...ni臋ci.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedi臋. Chcesz inteligencji, id藕 do Mensy. To jest forum, tu si臋 tylko bzdury wypisujesmile"
  • tt-tka 04.07.19, 14:16
    chicarica napisa艂a:

> Nie umie膰 w komputery - troch臋 wstyd, ale 偶adna katastrofa. Natomiast sytuacja
    > pokazuje kierunek my艣lenia tego pana i my艣l臋, 偶e jest on typowy dla PiS. Jednym
    > s艂owem, s膮 po prostu p...ni臋ci.
    >

Muminki cie widza, muminki cie sledza, muminki cie znajda, zabija i zjedza. Tyle ze osobniki o takim sposobie myslenia (myslenia ?), moze raczej o takim nastawieniu - podejmuja decyzje w skali lokalnej i panstwowej.

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • jak_matrioszka 04.07.19, 13:21
    Afera jak afera, ale czemu do ilustracji wykorzystano bez pytania zdjecie mojego ekranu?!?
  • triismegistos 04.07.19, 14:23
    馃槀

--
    Ostatnie badania wykaza艂y, 偶e 42% Amerykan贸w ma nadwag臋, a 34% jest oty艂a. Pozostali zjedli ankiety.
  • sylwiam_m 04.07.19, 13:28
    Bardziej mi straszno ni偶 艣mieszno bo oni jednak nami rz膮dz膮.
  • semihora 04.07.19, 13:41
    PiS to przera偶aj膮cy stan umys艂u. Zgroza ogarnia, 偶e to oni maj膮 w艂adz臋.

--
    Prawica ze wszystkich grup dzieci - a mamy dzieci niepocz臋te, dzieci pocz臋te i dzieci urodzone - ona zajmowa艂a si臋 tylko dzie膰mi pocz臋tymi.
  • aerra 04.07.19, 14:17
    E, zwyk艂a paranoja. My艣la艂am, 偶e gorzej.
  • woman_in_love 04.07.19, 20:52
    oraz wariaci. Tak jak i ich w贸dz.
  • cosmetic.wipes 04.07.19, 21:23
    Do PiS robi si臋 selekcj臋 negatywn膮 . Przyjmuj膮 tylko tych z IQ poni偶ej 70. A im bardziej IQ zbli偶a si臋 do zera, tym wy偶sze stanowisko oferuj膮.

--
    Zak艂adanie stanika na mokr膮 sk贸r臋 jest jak walka wr臋cz z szatanem.
  • cruella_demon 04.07.19, 21:33
    Czuj臋 si臋 rozdarta, jak w tym kawale gdy twoja te艣ciowa wpada twoim nowym autem w przepa艣膰 wink
    艁kam, maj膮c jednocze艣nie g臋si膮 sk贸rk臋 przera偶enia.

Popularne w膮tki

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka