Dodaj do ulubionych

Emigrantki czy macie?

05.07.19, 20:58
Kochane emamy emigrantki czy macie już bilety na prom?
Wracacie? Kierunek Polska?
Edytor zaawansowany
  • mikams75 05.07.19, 21:03
    nie, u mnie nie plywa prom.
  • chicarica 05.07.19, 21:03
    Nie, a co?

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • cauliflowerpl 05.07.19, 21:44
    www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/wlasnie-kupilem-bilet-akcja-na-twitterze/fpq8y72
  • chicarica 05.07.19, 23:38
    A. Jak tak to lecę się pakować.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • mysiulek08 05.07.19, 21:09
    a w zyciu! mam chorobe morska

--
    Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!
  • jematkajakichmalo 05.07.19, 21:13
    U mnie plywa, ale chyba nie w tym kierunku... Za to przylatuje za kilka dni, tyle, ze na wakacje.

--
    "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
  • dyzurny_troll_forum 05.07.19, 21:19
    tifa_lockhart napisał(a):

> Kochane emamy emigrantki czy macie już bilety na prom?
    > Wracacie? Kierunek Polska?

26 lipca z samego rana!

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • livia.kalina 05.07.19, 22:49
    Prom 26.07 to chyba zatonie!

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/65747134_2173428386099849_1420461919487131648_o.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQkxls_lXx5nrlIEYUusXHDzpW6ovLlMzJjZ9cbG_ujrAfihtj5trWL-jAV2Jja75T0&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=a010e692454ee3f1332ccabcc1fe002a&oe=5DBF2D01
  • dyzurny_troll_forum 05.07.19, 23:03
    livia.kalina napisała:

> Prom 26.07 to chyba zatonie!

Zaraz tam zatonie...
    ..będzie wy**rwista biba!!

--
  • tifa_lockhart 05.07.19, 21:30
    Sytuacja w kraju jest tak swietna, że Polacy mieszkający w Anglii nie czekają już na prom tylko wracają wpław.
  • snakelilith 05.07.19, 21:35
    Gdzie ty widzisz te masy wracających wpław Polaków? Siedzisz na plaży w Holandii? I od kiedy to Anglia jest jedynym kierunkiem emigracji?

--
    "Hehe, niezłe, czyli niby cięta osa ale jak dostanie klapsa to złość mija i przechodzi w ochotę smile" - bywalec.hoteli
  • tifa_lockhart 05.07.19, 21:37
    Double facepalm.
  • dyzurny_troll_forum 05.07.19, 21:38
    snakelilith napisała:

> Gdzie ty widzisz te masy wracających wpław Polaków? Siedzisz na plaży w Holandi
    > i? I od kiedy to Anglia jest jedynym kierunkiem emigracji?

Widzę, że nie na bieżąco....

--
  • snakelilith 05.07.19, 21:43
    Jakiś dowcip dla wtajemniczonych? Trzeba wiedzieć, bo ważne dla życia, czy jako emigrantka mogę olać? big_grin

--
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli
  • dyzurny_troll_forum 05.07.19, 21:46
    snakelilith napisała:

> Jakiś dowcip dla wtajemniczonych? T

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/qybktkpTURBXy9jN2YzMGM2ZThlZjQyNWYxYTc2NjdiYjU0MzNjOTdhYi5qcGeRkwXNAUDM8A

--
  • ira_08 06.07.19, 12:11
    >Gdzie ty widzisz te masy wracających wpław Polaków? Siedzisz na plaży w Holandii? I od kiedy to Anglia jest jedynym kierunkiem emigracji?

Ja widzę. Są tak rozpędzeni, że trzeba ich hamować na granicy z Ukrainą, tak pędzą na wschód!*

Dżizas Snake, ta ironia jest tak wyrazista, jak tylko może być. Nawet nie trzeba znać kontekstu, jeśli ktoś pisze o płynących wpław z Anglii, to można się wiesz domyślić, że żartuje.
  • snakelilith 06.07.19, 13:51
    ira_08 napisała:

> Dżizas Snake, ta ironia jest tak wyrazista, jak tylko może być. Nawet nie trzeb
    > a znać kontekstu, jeśli ktoś pisze o płynących wpław z Anglii, to można się wie
    > sz domyślić, że żartuje.

Durny żarty. Przypomina mi hasło o najweselszym baraku bloku wschodniego. Jakoś mnie to w formie 2.0 już nie bawi.

--
    "Hehe, niezłe, czyli niby cięta osa ale jak dostanie klapsa to złość mija i przechodzi w ochotę smile" - bywalec.hoteli
  • sundace46 06.07.19, 11:00
    tifa_lockhart napisał(a):

> Sytuacja w kraju jest tak swietna, że Polacy mieszkający w Anglii nie czekają j
    > uż na prom tylko wracają wpław.

big_grin do sygnaturki świetne big_grin
  • cauliflowerpl 05.07.19, 21:40
    Że statkiem? Do Polski tak płynąć przez pół świata? A jeszcze się zgubię, jak Kolumb, i co wtedy?
  • mysiulek08 05.07.19, 21:44
    nowe ziemie odkryjesz? tongue_out

--
    Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!
  • gryfna-frelka 06.07.19, 09:25
    MIalam to napisac! big_grin
  • kokosowy15 06.07.19, 18:26
    Płyn przez San Escobar!
  • eliszka25 05.07.19, 21:56
    O, my też planujemy wyjazd do Polski 26 albo 27 lipca, ale tylko na wakacje. Żaden bilet mi nie potrzebny, bo jedziemy własnym autem. Nawet paliwo nas nic nie kosztuje, bo na chargerach tesli „tankowanie” mamy za darmo.
  • tt-tka 05.07.19, 21:58
    Mam bilet zamowiony. W przeciwna strone. Jakos niezwykle mnie zaczely pociagac okolice kola podbiegunowego.

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • summerland 05.07.19, 22:06
    U nas tez promy w druga strone plywaja, tzn na zachod, polnoc i chyba poludnie. Wiec nie da sie promem doplynac do Polski wink
  • qs.ibidem 05.07.19, 22:14
    Mnie nie chcą wypuścić, ale planuję schować się pod TIRem. Może zdąży na ten sam prom.
  • cauliflowerpl 05.07.19, 22:35
    Pamietaj o akordeonie!
  • qs.ibidem 06.07.19, 09:03
    No niestety, wypadł mi, jak jechałam w tę stronę...
    wink
  • cauliflowerpl 06.07.19, 09:38
    big_grin
    A mnie się dziś śniła ta scena z ludźmi włażącymi pod ciężarówkę, co ciekawe, to był mój kolega ze studiów big_grin
    (oraz że jestem w Polsce i kompletnie nie kumam, dlaczego)
  • jak_matrioszka 05.07.19, 22:20
    Mostem jade, tym nad Sundem. Jakby jakieś trupy leżały po drodze, to dam znać wink
  • chocolatemonster 05.07.19, 23:08
    Koniecznie daj znac! Mam w domu 7 letnia Sage Noren to podjedziemy😁
  • jak_matrioszka 06.07.19, 12:57
    Dobra, a telefon do Martina Rohde macie, czy ja mam dać mu znać? 😀
  • chocolatemonster 06.07.19, 13:30
    Mamy😁
  • ingryd 05.07.19, 22:29
    Ja z tej wielkiej mnilosci do oćczyzny, będę darla wplaw (juz pletwy nabylam, dwie) !
  • bi_scotti 05.07.19, 23:24
    Mam canoe i 2 kayaks ale mam tez cykora - jakos nie bardzo to widze tak przez Atlantic ... Choc pewnie na ematce troche wstyd sie przyznac, ze ma sie pietra wink Coz, trzeba sobie uczciwie powiedziec, ze Bi_scotti nie jest Viking, oj nie big_grin Cheers.

--
    "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
    Leonard Cohen
  • gulcia77 06.07.19, 05:33
    Też mam canoe, wisi chwilowo w szopie. Ale jakby Ci się coś działo, to dawaj znaka, wyruszę na ratunek tongue_out

--
    "Emancipate yourselves from mental slavery
    None but ourselves can free our minds"
  • eliszka25 06.07.19, 06:35
    My mamy w sumie 3 SUP-y, więc teoretycznie usprzętowieni jesteśmy, tylko do morza za daleko, a żadne z jezior połączenia z Polską nie ma. A szkoda, bo byłby to najbardziej ekologiczny z dostępnych nam środków transportu
  • ingryd 06.07.19, 17:47
    Ja tam mam wszystko rozpisane.
    Tak wiec : pletwy pod pache I do metra, 3 stacje mam do sekwany, a potem to juz tylko chlup I jestem w domu :
    sekwana doplywam do kanalu la manche, nastepnie morze polnocne wzdluz wybrzezy belgijskich I holenderskich doplywam do brzegow wrogiej germanii I tu nastepuje wikingowa przeszkoda, ktora sprytnie oplywam dostajac sie w koncu na wody naszego ukochanego baltyku (morze, nasze morze, bedziem ciebie wiernie strzec). doplywam do gdanska, wslizguje sie w ton rzeki wisly, ktora na swoich falach niesie mnie do grodu warsa I sawy, skad niczym ta serenka wychodze z pletwami na brzeg kole cytadelii udajac sie na stacje metra na placu wilsona, skad znowu tylko 3 stacje metra I jestem w domu !!!
    Tadam!!!
  • eliszka25 06.07.19, 22:33
    Niezły plan! 👍🏻
  • saskia44 05.07.19, 23:53
    Nie, nie mam biletow na prom, zaden. Do Polski sie nie wybieram nawet na wakacje, no jakos mnie nie ciagnie. Wiem, grzech ciezki i zdrajczyni jestem, czuje sie bardziej angielska niz krolowa Anglii . Zostaja w moim kraju z moim tutejszym partnerem, z dziecmi juz tylko po angielsku bede rozmawiac oraz wzmocnie jeszcze bardziej przekazanie im tutejszych tradycji. No jakos Polska nie jest atrakcyjna dla nas choc jakis tam sentyment mam.
  • riki_i 06.07.19, 00:33
    Nie chrzan, w kółko siedzisz na polskim forum.
  • saskia44 06.07.19, 09:16
    W porownaniu z toba to prawie jakby mnie tu nie bylo.
  • katja.katja 06.07.19, 09:46
    Ale wiesz, że wyjechałaś w takim wieku to choćbyś stawała na głowie po akcencie każdy pozna wschodnią emigrantkę?

--
    Nie dam się wygasić!
  • saskia44 06.07.19, 09:50
    katja.katja napisała:

> Ale wiesz, że wyjechałaś w takim wieku to choćbyś stawała na głowie po akcencie
    > każdy pozna wschodnią emigrantkę?
    >
    😂 a myslisz ze ja i otoczenie maja z tym problem? Napisz jeszcze ze nigdy nie bede sie czuc u siebie i ze nigdy nie beda mnie w pelni akceptowac, to przeciez twoje argumenty, uzyjesz ich poraz 1001 i kolejne a i tak nie poczujesz sie lepiej.
  • kandyzowana3x 06.07.19, 00:16
    Dopiero zakup planujemy tak na 4 kwartal tego roku. Nawet rzeczywiscie na prom smile)
  • chicarica 06.07.19, 09:13
    A tak w ogóle to ktoś wie o co chodzi? To jakiś trolling żeby premiera wyśmiać, czy nieudolna akcja przyklaskiwaczy, czy jak?

--
    ---
  • gryfna-frelka 06.07.19, 09:29
    Tak mysle... warto sprawdzic czy osoby ktore tak pisza na Twitterze istnieja naprawde. A jesli tak, jak potocza sie ich losy w Polsce - moze w zamian za robienie rzadowi reklamy wspaniale odnajda sie w kraju (np. jako czlonkowie zarzadu spolek panstwowych?) i beda chodzaca reklama jak to w Polsce jest ekstra?
  • chicarica 06.07.19, 10:36
    To znaczy osoby nie istnieją na pewno, zdjęcia mają ze stocka a wpisy to kopiuj-wklej. Tylko zastanawiam się, która ze stron robi inbę. Niby zbyt grubymi nićmi szyte jak na prawdziwą akcję trollowską partii rządzącej, ale z drugiej strony, znając umiejętności pisowskich speców od PR...

--
    ---
  • dyzurny_troll_forum 06.07.19, 19:59
    chicarica napisała:

> To znaczy osoby nie istnieją na pewno, zdjęcia mają ze stocka a wpisy to kopiuj
    > -wklej. Tylko zastanawiam się, która ze stron robi inbę.

Z tego co wiem, inbę zrobiła grupa niezależna...

--
  • boogiecat 06.07.19, 10:56
    Ja widze taki marsz Polakow przez cala Europe na wschod, do malej poczatkowej grupki dolanczalyby sie kolejne osoby po drodze, takie nowe St Jacques de Compostelle, albo bardziej cos jak francuski marche des Beurres ( marsz arabow), cauli moglaby na rowerze, saskie i ingryd by niesli bo by sie wyrywaly, skandynawki i ruskie by mogly dolaczyc gdzies w germanii zeby z nami symbilicznie granice przestapic, biscotti, mysiulek i minnie maja dyspense i do jakiejs Stolicy Europejskiej moglyby samolotem, nieslibymy flagi i obraz papieza oraz matkiboskiej czestochowskiej, miedzy nami polakami wszyscy bysmy sie kochali ( jak tu na forum) i nikt by juz nie kpil z naszego akcentu, fajne chwytajace za serce sceny rozdzierajacych pozegnan z tubylczymi malzonkami i ewentualnie dziecmi jakby nie chcialy isc, pacyfikacja korsykanskiego meza chatgris przez naszych dzielnych polskich mezczyzn stalaby sie legenda, w koncu przed palacem kultury i nauki czekalaby na nas ziuta zarzadzajaca joziem, katja i innymi ze lzami w oczach, snejki nawet nie zdyszana wielogidzinna wedrowka podaje reke ziutce, ale troche ja wk..wia ze trzeba jesc powitalny chleb z sola a przeciez ostatni posilek byl godzine temu, ja zakochuje sie od pierwszego wejrzenia w rikim, bergamotka prowadzi dziewczyny prosto do mopsu i pomaga w wypelnianiu wniosku o 500+, premier przyjezdza i rozdaje za darmo maseczki przeciwsmogowe, eh rozmarzylam sie😀

--
    Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.
  • qs.ibidem 06.07.19, 11:00
    big_grin

Ja to wszystko widzę!!!
  • tt-tka 06.07.19, 11:01
    O matko. Dla takiej wizji jestem gotowa odlozyc w czasie wypad na daleka polnoc i dolaczyc big_grin

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • chicarica 06.07.19, 11:30
    O ja j.... big_grin big_grin big_grin
    Słuchaj, a nie można by tak przez Świnoujście, to bym sobie promem podpłynęła? Niby nie ma symbolicznego przekroczenia granicy, ale z drugiej strony można by zrobić jakieś takie symboliczne opuszczenie no-go zone w Malmö i do tego dać kilku ciapatych z piętnastoma żonami i sześćdziesięcioma dzieciakami jak machają chusteczkami z kei do odpływającego promu...

--
    ---
  • boogiecat 06.07.19, 11:52
    Zapomnialam o ciapatej symbolice, elementarne Watsonie😀

--
  • chicarica 06.07.19, 17:32
    Flagami Państwa Islamskiego machają, zamiast chusteczek.

--
    ---
  • eliszka25 06.07.19, 11:46
    Piękna wizja 😁. Taki marsz, to by było coś! Swoje kijki bym wzięła. I tak w planach mamy wyjazdu do Polski 26 albo 27 lipca, więc jak by co, mogę dołączyć 😄
  • boogiecat 06.07.19, 11:54
    Moze by nam elektryczne hulajnogi za darmo pozyczali po drodze, zachodnie kraje lubia sie solidaryzowac z takimi popularnymi ruchami, fajnie to na fejsie pozniej wyglada😀

--
  • eliszka25 06.07.19, 21:36
    A może nawet rowerem elektrycznym ktoś by rzucił 😄
  • boogiecat 06.07.19, 11:51
    Wiedzialam, ze Prawdziwi Polacy na to pojda bez wahania, dzieki dziewczyny, duch w narodzie nie ginie!

--
  • rosapulchra-0 06.07.19, 12:24
    dolanczalyby

Co by robiły?

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • boogiecat 06.07.19, 12:32
    Doszlusowalyby, a mialam zawsze szostke z polaka, co to sie stalo😀

--
  • boogiecat 06.07.19, 12:34
    Aha ziuta na czele komitetu powitalnego bylaby w warkoczach i stroju krakowianki, a jozek w polyskliwym fioletowym garniaku i okularach slonecznych

--
  • jak_matrioszka 06.07.19, 13:06
    "...fajne chwytajace za serce sceny rozdzierajacych pozegnan z tubylczymi malzonkami i ewentualnie dziecmi jakby nie chcialy isc..."

Książe Małżonek, jak na wikinga z krwi i kości przystało, już od dawna planuje podbój Polski. Nie bedzie wiec żadnych łzawych pożegnań, tylko on cała nasza rodzine poprowadzi na południe, dzielnie przedarłwszy sie przez wrogie zasieki ciapatych w sasiednim królestwie... eee, sasiednim kalifacie znaczy sie!
  • boogiecat 06.07.19, 13:14
    No nie tak szybko, osobiscie nic nie mam przeciwko zdobywczym Wikingom, ale ma sie nauczyc po polsku najpierw

--
  • chicarica 06.07.19, 14:31
    W czapce takiej z rogami. Podobno Wikingowie dotarli do Sewilli więc takie Podkarpacie to nie powinien być problem. Zalecam drogę wodną.

--
    ---
  • chicarica 06.07.19, 14:33
    Aha, tu by można dodać jeszcze taki smaczek, ostatnio modny: "Nawet Skandynawowie nie mogąc już znieść tego socjalizmu i ciapaterii, przeprowadzają się do Polski." Premier Mateuszek macha chorągiewką witając uchodźców z krajów uciemiężonych socjalizmem. Można by jeszcze zrobić tak, że płyniecie przez Bałtyk na pĄtĄ a następnie odławiają Was, ratując, polskie służby graniczne na pomoc skandynawskim uchodźcom politycznym.

--
    ---
  • cauliflowerpl 06.07.19, 15:00
    "Można by jeszcze zrobić tak, że płyniecie przez Bałtyk na pĄtĄ a następnie odławiają Was, ratując, polskie służby graniczne na pomoc skandynawskim uchodźcom politycznym."

Wprost slysze muzyke brzmiącą w tle. Ta-taa-ta-taaaaaa tara-ra-tata..... no, Vangelis czy jak mu bylo...
  • jak_matrioszka 06.07.19, 15:35
    Hmmm, pĄtĄ to my nawet mamy, a Książe Małżonek bardzo tuneli nie lubi, wiec zrobie tak: ten kawałek co jest mostem do Danii, to pojedziemy razem, a potem on pĄtĄnem a ja z potomstwem i dobytkiem tunelem i drogami ladowymi przekradniemy sie do Niemiec, gdzie dołaczymy do głównego pochodu Powracajacych Nałono Oćczyzny.

Insynuacji jakoby Książe Małżonek wogóle nie znał polskiego to ja sobie nie życze! Jeszcze w czasie wizyt przedmałżeńskich nauczyłam go odmiany jedno piwo, dwa/trzy/cztery piwa pieć(+) piw i jak idzie do pubu to i sobie, i kumplom z podwórka* potrafi zamówić wink

* Książe Małżonek ma kumpli na podwórku u swoich teściów. Nawet wiecej niż ja, bo moi kumple wyjechali, a on sie zbratał z tymi nowowprowadzonymi smile
  • chicarica 06.07.19, 17:29
    Trochę mi to psuje wizję, bo chodziło o to, że tu pĄtĄ, a tu niemowlęta przy cycu, matki podają zawiniątka umundurowanym funkcjonariuszom służb granicznych, koce, woda pitna, te sprawy. Ale ok, w sumie Skandynaw to jest jest tylko on, a Wy tylko powracacie na łono łojcyzny nicym te łowiecki zbłąkane, więc od biedy ujdzie.

--
    ---
  • eliszka25 06.07.19, 21:34
    Jeśli można pątą zastąpić słupem, jak mówi mój młodszy syn, to mogę się zaoferować. Na takim słupie, to nawet bardziej dramatycznie, bo stać trzeba. Niemowląt przy piersi wprawdzie nie mam, ale mój 9-latek potrafi się bardzo wymownie rozryczeć na zawołanie, więc za 3 niemowlaki nadrabia.
  • chicarica 06.07.19, 17:31
    I jeszcze dołożymy jak przedzieracie się (wciąż razem) przez Malmö a wokół świst kul.

--
    ---
  • jak_matrioszka 06.07.19, 18:50
    A przecież, że przez Malmö razem bedziemy sie przedzierać! Tylko z tymi niemowlakami to troche przystopuj, w moim wieku to już sie ma znajomych geriatrów a nie pediatrów tongue_out
  • bi_scotti 06.07.19, 16:29
    boogiecat napisała:

> biscotti, mysiulek i minnie maja dyspense i do jakiejs Stolicy Euro
    > pejskiej moglyby samolotem

Mam nadzieje, ze mnie nie wytna za "krypto-reklame" wink Aer Lingus wlasnie mi przyslal promo code na return podroz z Toronto do Dublina za $100.00! Daty po 1 listopada ... hmmm ... Gdyby Ematka Marsz byl planowany, to moglabym sie skusic, z tego Dublina juz jakos latwiej na continent by canoe/kayak/tratwa big_grin I jak nie kochac Irlandii? smile Cheers.

--
    Leonard Cohen
  • boogiecat 06.07.19, 17:14
    Kurde dobra cena, widze ze z ciebie bi tez prawdziwa polka i na powaznie wzielas temat😀 zebys tylko nie utknela w tej Iralndii

--
  • bi_scotti 06.07.19, 17:31
    boogiecat napisała:

> zebys tylko nie utknela w tej Iralndii

Well ... Eire nie jest takim zlym miejscem do utkwienia ... considering:
    https://i.pinimg.com/originals/28/74/c4/2874c430ebb04e2828d049af01fa1294.jpg
    CHEERS big_grin

--
    Leonard Cohen
  • boogiecat 06.07.19, 17:34
    No napisalam zebys nie utknela bo wyczulam slabosc😄

--
  • ingryd 06.07.19, 17:53
    Nie, ja mam pletwy, nabylam droga kupna w decathlonie, wiec bede wplaw, moge wam wesolo w rytm bogarodzicy lub bozecospolske pluskac z daleka jako ta serenka stoliczna bialoczerwona. Doplyne do was wisla pod palac kultury, czekajcie mnie wink
  • boogiecat 06.07.19, 18:08
    No jak juzobczailas cala droge wodna to ci nie bedziemy psuc, syrenka w sumie musi byc

--
  • bi_scotti 06.07.19, 18:16
    I'm sorry, Syrenka to tak troche old-fashion; Ingryd, ja Cie widze bardziej ... hmmm ... in modern version:
    https://i.pinimg.com/originals/bf/bb/d0/bfbbd0a9f332060c92041a61b4862431.jpg

--
    Leonard Cohen
  • ingryd 06.07.19, 19:54
    Ooooj jakbys mnie widziala 😂, tylko te pletwy dodaj sobie, bo ich nie popuszcze skoro poczynilam inwestycje wink
  • ingryd 06.07.19, 19:50
    Uwaga, bo jak wam zaspiewam to I odyseusz was nie uratuje 😈
  • cauliflowerpl 06.07.19, 20:15
    "wesolo w rytm bogarodzicy"
    Część mojego mózgu, w których przechowywana jest cała moja edukacja muzyczna właśnie zaliczył Fatal Error big_grin
  • tt-tka 06.07.19, 22:26
    cauliflowerpl napisała:

> "wesolo w rytm bogarodzicy"
    > Część mojego mózgu, w których przechowywana jest cała moja edukacja muzyczna wł
    > aśnie zaliczył Fatal Error big_grin

A nieslusznie. Ingryd zamierza pluskac, a pluskac, i to wesolo, mozna pod wszystko. Wiem, bom pluskala.

--
  • boogiecat 06.07.19, 12:51
    Rosa zrobila bardzo cenna uwage jezykowa, co przypomnialo mi, ze do marszu kwalifikowalyby sie jedynie osoby z certyfikatem kursu uaktualniajacego znajomosc polskiej ortografii i gramatyki
    Poslanka Pawlowicz moglaby te kursy zorganizowac po calej europie, z Misiewiczem bo juz na wolnosci

--
  • jak_matrioszka 06.07.19, 13:11
    Młoda zdawała polski jako drugi jezyk obcy na tutejszej maturze i zdała na 6, ale Ksiecia Małżonka i Młodsza sadzam dziś wieczorem przed Elementarzem Falskiego i nie odpuszcze zanim sie Ć,Ł,Ó,Ś,Ź i Ż nie naucza! Reszty znaków nasze komórki nie obsługuja wink
  • kropkacom 06.07.19, 18:13
    Nie, jeszcze nie. Nie wiem kiedy będę w okolicy jakiegoś promu po prostu.
  • bi_scotti 06.07.19, 18:31
    kropkacom napisała:

> Nie wiem kiedy będę w okolicy jakiegoś promu po prostu.

A Ty sie nie lapiesz na Splyw Dunajcem? wink
    https://www.trzykorony.pl/files/salons/medium/153051888315b39dd63dca2a601548395.jpg

--
    Leonard Cohen
  • kropkacom 06.07.19, 18:33
    Mogłabym pewnie od biedy. Pytanie: czy chcę? wink
  • bi_scotti 06.07.19, 18:36
    ... dla Ojczyzny ratowania rzucim sie przez wode ... chocby i na tratwie przez Dunajec wink
    Kropka, nie badz wisnia, daj sie namowic big_grin
    Cheers.

--
    Leonard Cohen
  • kropkacom 06.07.19, 18:39
    Pomyślę, ale nie obiecuję. Pozdrawiam smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka