Dodaj do ulubionych

Karta dużej rodziny lokalna a ogólnopolska

06.07.19, 16:55
Mam pytanie: kartę dużej rodziny można wyrobić w wersji ogólnopolskiej, ale można wyrobić też w wersji lokalnej. Dla przykładu: w Poznaniu można wyrobić 3 karty: ogólnopolską, wielkopolską i poznańską. Czy warto te dodatkowe lokalne karty wyrabiać? Wygooglałem, że ogólnopolska ma dawać te uprawnienia, które daje poznańska, więc poznańskiej nie trzeba. A wielkopolska coś daje dodatkowo, czego nie ma ogólnopolska? Ktoś wie?
A jak to wygląda w Waszych rejonach?

--
Lato smile
Edytor zaawansowany
  • the_silly_lily 06.07.19, 17:12
    We Wrocławiu darmowa komunikacja w wybrane dni tylko na podstawie karty lokalnej. Tyle różnic zauważyłam.
  • tol8 06.07.19, 22:05
    Przecież jest darmowa dla dzieci (wcześniej na kartę właśnie a teraz odgórnie) przez cały tydzień. Dla dorosłych w weekendy. Lokalna i ogólnopolska różnią się, na bieżąco korzystamy z obu.

--
    W weekendy ematka staje się matką.
  • kurt.wallander 06.07.19, 18:23
    U mnie jest duża różnica między ogólnopolską, a lokalną. Lokalna daje mi zniżkę na bilety okresowe dla dzieci, czy na zajęcia w domu kultury. Z ogolnopolskiej korzystam głównie wchodząc do parków narodowych.
  • asfiksja 06.07.19, 21:51
    Wpisałam w google karta dużej rodziny poznań i wuala:
    www.poznan.pl/krd/
  • bywalec.hoteli 06.07.19, 21:59
    W Poznaniu wiem. Ale nie wiem jak Wielkopolska.

--
    Lato smile
  • tol8 06.07.19, 22:07
    Wrocław - lokalna daje wstęp na basen i kąpieliska za 2 zł. Do tego darmowa gimnastyka korekcyjna i basen dla rodzin, bilety do teatru i opery po 10zl. Ogólnopolska działa w ogólnopolskich sieciach bardziej. Tu głównie korzystamy z 33% zniżki na kino i PKP.

--
    W weekendy ematka staje się matką.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka