Dodaj do ulubionych

Reprezentują normalność

07.07.19, 09:53
Marsz Równości, który odbył się wczoraj w Poznaniu odwiedzili również dzielni chłopcy, narodowcy. Zwolennicy myśli "normalna rodzina - chłopak i dziewczyna". To bardzo ważne, że każdy może w sposób pokojowy wyrażać własne myśli.
Pytanie gdzie te dziewczyny? Dlaczego ci dzielni, przystojni bohaterowie walki o normalność nie są otoczenie wielbicielkami.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/66284038_1427579004046783_8002851238817300480_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQk18vCHE0zSbrx2v8Qg3Q83Y17F2PcXvF2KQKl8s2DfLPnByaCppPBtqe6_UA1UigU&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=04083a0c9808033e0f6cf8559ef8f537&oe=5D7A558E
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/66141324_1427579120713438_3663056153673203712_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQkxJ20JEFVWNyibZI6i5eiis61MEKVJ0uNh7ATYW0KcocnnZztrG2BpywUHmq2KCSk&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=1b50a2550e7942c8c561f0c56662723f&oe=5DC6D20B
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/66086183_1427579024046781_5892780544126615552_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQkJYqmYvJoIRdIEoxSP3RxqMm6HtC-GY92RMdNL-Nt9q6jeroePumma812Ihe2OX60&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=20a8ed57465306e44bc508365acbab60&oe=5D7F6EB7
Edytor zaawansowany
  • lauren6 07.07.19, 10:42
    Wolałabym bzykać się z kobietą niż z którymkolwiek z tych inceli.

Protestują, bo wiedzą, że do końca życia są skazani na seks z własną ręką lub diwy.
  • stara.mostowiakowa 07.07.19, 10:48
    Ten na ostatnim, trzecim zdjęciu😂.
    Tak, wiem, że brzydko się naśmiewac z nieszczęśnika.
  • fomica 07.07.19, 10:57
    Wygląda na młodego, może mu jeszcze ten zarost urośnie smile
    Za to ci na pierwszym weszli na wyższy poziom przepracowania swojej niedoskonałości i samokrytycznie zasłonili facjaty.
  • riki_i 07.07.19, 11:44
    Ogolić, ubrać, uczesać, wymienić okularki albo założyć szkła kontaktowe i koleś może być całkiem ok. Biedaczek jeszcze prawiczek.
  • livia.kalina 07.07.19, 11:53
    U panów wygląd jest tylko symptomem problemów a nie ich źródłem. Nie ma sensu ich przebierać, przed zrobieniem porządku w głowie.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • riki_i 07.07.19, 12:13
    livia.kalina napisała:

> U panów wygląd jest tylko symptomem problemów a nie ich źródłem. Nie ma sensu i
    > ch przebierać, przed zrobieniem porządku w głowie.

No nie wiem. Mnie niegdyś kolega w niemieckim akademiku kazał się ogolić i odpowiednio ubrać, efekt był natychmiastowy i spektakularny (piękna dziewczyna wcześniej całkowicie obojętna, nagle wyraziła z własnej inicjatywy chęć wspólnego wyjścia do sauny hahahaha! ☺).
  • pani-nick 07.07.19, 12:03
    Maaaadaaaa! Jest sprawa do zrobienia. Trzeba kogoś rozdziewiczyc.
  • berdebul 07.07.19, 10:56
    Fotka nr 1 jest piekna, goryle w zoo zachowują się podobnie. big_grin
  • mrs.solis 07.07.19, 16:12
    Nie obrazaj goryli. Z tego co ja widzialam w zoo to jest tam zawsze jednen alfa male i zachowuje sie godnie. Jest otoczony przez grono samiczek i swoich dzieci. Gdyby tych ze zdjecia zamienic w goryli to niestety nie przezyliby do doroslosci, bo wlasne matki pozagryzalyby takie odrzuty.

--
    http://s17.rimg.info/94f1aa849ae7d6fc1cd7782d5aa29dac.gif
  • mama.nygusa 07.07.19, 13:20
    "PAN" NA PIERWSZYM PLANIE MA OBRACZKE ;p

--
    bip.inowroclaw.pl/?cid=72759&bip_id=8677
    78,954,90zl tyle zarabia nauczyciel.
  • cosmetic.wipes 07.07.19, 10:58
    Jacy śliczni chłopcy. I do tego blask inteligencji bije im z oczu 😄

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • mamaafg 07.07.19, 11:15
    Moze Klepacka miala akurat trening.
  • 1elka26 07.07.19, 11:34
    Z całego serca popieram wszelkiego rodzaju parady równości i inne tego typu manifestacje. Przecież jest to doskonały przykład jaka ideologia stoi za tymi szczytnymi haslami o tolerancji i równosci.
    Po prostu kwintesencja bolszewizmu.
    Zapewne pierwowzorem dla organizatorów dzisiejszych manif jest manifestacja gejów i lesbijek w Moskwie w roku 1918. Maszerowali oni rozebrani z transparentami "Precz z wstydem". Na sowieckich plakatach propagabndowych z tamtych czasów mozna zobaczyć kobietę i mężczyznę oraz hasła: "Kazdy komsomolec może i powinien zaspokajać swoje pragnienia seksualne".
    Towarzysz Lenin byłby z was dumny.

"Apostołką „wolnej miłości” była Aleksandra Kołłontaj, bolszewicka komisarz do spraw opieki społecznej. W 1919 r. opublikowała książkę „Nowa moralność a klasa robotnicza”, w której lansowała tezę, że kobiety należy wyzwolić nie tylko pod względem ekonomicznym, ale także psychologicznym. Seks bez zobowiązań miał wpoić kobietom nawyk chronienia swojej osobowości w społeczeństwie opanowanym przez mężczyzn. Wszelkie formy związków seksualnych były więc dopuszczalne. Przewidywała, że z biegiem czasu rodzina zaniknie, a kobiety nauczą się traktować wszystkie dzieci jak własne.

Kołłontaj mówiąc o równouprawnieniu płci posługiwała się bardzo prostym porównaniem: dzięki bolszewikom zaspokojenie popędu płciowego miało być tak łatwe, jak wypicie szklanki wody. Jej celem było „wyrwanie kobiety z seksualnej pańszczyzny”, ale skutki wprowadzania w życie teorii wolnej miłości okazywały się często odwrotne od zamierzonych. Rosyjscy rewolucjoniści rozumieli ją bowiem w uproszczony sposób. Latem 1918 r. w Moskwie został rozpowszechniony „dekret o uspołecznieniu panienek i pań”. We Włodzimierzu miejscowy komitet rewolucyjny wprowadził obowiązek rejestracji kobiet między 18. a 30. rokiem życia, a mężczyźni otrzymywali specjalne talony na ich „użytkowanie”.

Na pierwszym zjeździe młodzieżowego Komsomołu przyjęto statutowy zapis nakładający na każdego komsomolca i komsomołkę obowiązek zaspokajania popędu płciowego współtowarzyszy. Wprowadzenie przez bolszewików edukacji seksualnej spowodowało wielką falę gwałtów na dziewczynach pochodzących ze starych elit, dokonywanych przez proletariackich kolegów z klasy. Wprowadzali oni w życie rewolucyjne pomysły, za jednym zamachem zwalczając „wrogów ludu” i wyzwalając ich od reakcyjnych przesądów. Większość rosyjskich studentów twierdziła w latach 20., że miłość i małżeństwo to „burżuazyjne przeżytki”, a komuniści powinni prowadzić niczym nieskrępowane życie seksualne – im mniej w związkach damsko-męskich uczucia, tym bardziej mają one komunistyczny charakter. Małżeństwo miało ograniczać wolność i poniżać kobiety."
    historia.org.pl/2015/07/08/bolszewicka-rewolucja-seksualna/

Gratuluję wzorców. Można zapytać się i kto tak naprawdę zmierza na Wschód?
  • livia.kalina 07.07.19, 11:38
    Dzień bez wspominek o Leninie, dniem straconym? Podpowiem z dobroci serca - w Polsce o Leninie gadają aktualnie tylko ruskie trolle.

--
    super_hetero_dyna:
  • 1elka26 07.07.19, 11:44
    Oczywiście doskonale rozumiem, że wolisz wcielać teorie Lenina w życie. No cóż, w tym przypadku mozna tylko zadumać się nad słusznością powiedzenia, że złodziej zawsze najgłośniej krzyczy: – "Łapać złodzieja!" .
    Milośnicy lewackiej ideologii krzyczący o ruskich trollach - ciekawy przykład pomroczności.
  • olena.s 07.07.19, 13:28
    Manię mają, biedaki. 70 lat łupania do głowy WKP(b) musiało odcisnąć mocne piętno. Ciekawe, że w Polsce jednak te leninizmy spłynęły do ścieków w 89, a u nich trzymają się jak rzepy. big_grin
  • 1elka26 07.07.19, 15:44
    " Ciekawe, że w Polsce jednak te leninizmy spłynęły do ścieków w 89" - to jest jakiś żart? Jeżeli nie, to powyższe zdanie powinno mieć pierwsze miejsce w kategorii - absurd ćwierćwiecza.
    Tak leninizmy u nas spłynęły, ale na nie wśród reprezentantów tzw. nowoczesnej lewicy. Zamiast łykać papkę ideologiczną serwowaną przez media gazetopodobne zadaj sobie trochę trudu i porównaj chociażby teksty aktywistów bolszewickich z lat 20-tych XX wieku i postulaty tych wszystkich ruchów walczących o tzw. prawa mniejszości.
    Myślisz, że wystarczy zamienić doktrynę marksizmu-leninizmu na wartości europejskie i leninizm splynie do ścieku? Nie - on nadal jest obecny i nadal ma wielu gorliwych wyznawców
  • olena.s 07.07.19, 16:06
    Bla, bla, bla, bla, bla.
  • livia.kalina 07.07.19, 11:25
    To i tak dobrze, że zbiorowo nie symulowali masturbacji, jak w Częstochowie. Wulgarne, obsceniczne krzyki niestety były. Sama słyszałam (dwójka moich małoletnich dzieci niestety też). Uczestnicy parady do nich wołali w odpowiedzi:” wolimy się całować niż bić”, czego „obrońcy normalności” zdawali się nie rozumieć. Z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że nigdy się nie całowali.

--
    super_hetero_dyna:
  • chicarica 07.07.19, 11:36
    Pomyśl sobie tak z tą masturbacją: defilują ładni chłopcy, po tej "narodowej" stronie barykady testosteron też w powietrzu aż gęsto. Święty by nie wyrobił. big_grin

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • delauras 07.07.19, 12:35
    Wolisz aby dwojka twoich dzióbdzi oglądała dwóch panów lub dwie panie w lubieżnych pocałunkach , transwestytów czytających ksiązeczki w szkołach i przedszkolach.
  • chicarica 07.07.19, 13:35
    Niż masturbujących się inceli? No, ja bym chyba jednak wolała. Mniejsza trauma.
    PS. Gdzie ty widzisz te lubieżne pocałunki? Bo ja mieszkam w samym absolutnym gnieździe homopatologii i jakoś nie widuję. Widać słabo patrzę albo jakoś mało wyczulona jestem big_grin

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • dramatika 07.07.19, 17:27
    chicarica napisała:

> PS. Gdzie ty widzisz te lubieżne pocałunki? Bo ja mieszkam w samym absolutnym g
    > nieździe homopatologii i jakoś nie widuję. Widać słabo patrzę albo jakoś mało w
    > yczulona jestem big_grin

Tu bez buzi buzi, więc przykład może niereprezentatywny tongue_out

nczas.com/2019/07/07/turysta-nagral-pare-homoseksualistow-ktorzy-robili-to-na-ulicy-w-gdansku-w-bialy-dzien-video/
  • delauras 07.07.19, 21:00
    chicarica napisała:

> Niż masturbujących się inceli? No, ja bym chyba jednak wolała. Mniejsza trauma.
    > PS. Gdzie ty widzisz te lubieżne pocałunki? Bo ja mieszkam w samym absolutnym g
    > nieździe homopatologii i jakoś nie widuję. Widać słabo patrzę albo jakoś mało w
    > yczulona jestem big_grin
    >
    Na paradach równości, ktore zamiast przekonać do homo to je obrzydzają.
  • livia.kalina 07.07.19, 18:09
    Jak rozumiem, według „obrońców moralności” książki służą do palenia, a nie do czytania? No więc ja jestem z przeciwnego bieguna- zdecydowanie wolałabym, żeby moim dzieciom ktoś czytał(może być transwestyta) niż żeby katoliccy obrońcy normalności na ich oczach się onanizował.

--
    super_hetero_dyna:
  • cosmetic.wipes 07.07.19, 16:38
    livia.kalina napisała:

> Z
    > dużym prawdopodobieństwem można założyć, że nigdy się nie całowali.
    >

Dziwisz się. Wątpię, żeby ktokolwiek chciał pocałować obiekt z drugiego zdjęcia, gdyż jego jama usta jest w dużo gorszym stanie niż dworcowy kibel.

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • riki_i 07.07.19, 17:06
    cosmetic.wipes napisała:

> livia.kalina napisała:
    >
    > > Z
    > > dużym prawdopodobieństwem można założyć, że nigdy się nie całowali.
    > >
    >
    > Dziwisz się. Wątpię, żeby ktokolwiek chciał pocałować obiekt z drugiego zdjęcia
    > , gdyż jego jama usta jest w dużo gorszym stanie niż dworcowy kibel.

Zdziwilabys się. Znam Panią która ma brata debila. Po przygodzie z herą Pan ma obrzydliwe resztki uzębienia. Dziesiątkom Pań to nie przeszkadza (straszne, ale fakt).
  • cosmetic.wipes 07.07.19, 17:19
    Na pewno rysiu. Już widzę te stada kobiet rzucajacych na bezzębnego cpuna.

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • riki_i 07.07.19, 17:27
    Nie są to wonskie specjalistki takie jak ty serdeńko, ale są. Zaręczam.
  • pani-nick 07.07.19, 11:29
    Dżinsy Pleina są? Są!
    Ta ostatnia fota wymiata 😂
  • nika_n 07.07.19, 11:29
    Blask uśmiechu pana ze zdjęcia nr 2 wprost oślepia. Mógłby reklamie Orbit robić tongue_out.
  • chicarica 07.07.19, 11:32
    Mój przyjaciel hiszpański gej mawia, że na polskich marszach równości narodowcy bywają częściej, niż on na hiszpańskich pride parades i że to o czymś świadczy big_grin Twierdzi też, że jeśli chłopaki chcą kogoś poznać, to są w dobrym miejscu, tylko muszą nieco zmodyfikować modus operandi.

--
    ---
  • mrs.solis 07.07.19, 16:16
    Hahahahhahahaa.

--
  • cauliflowerpl 07.07.19, 11:41
    Mogłabym temu z drugiego zdjęcia dać namiary na moją dentystkę, ale ma kobieta takie dwa nazwiska, że chłopakowi by ze dwa lata zajęło zanim by je prawidłowo przeczytał...
  • bergamotka77 07.07.19, 11:53
    Co chcecie, piękne chłopaki 😅 Podobno najgłośniej krzyczą o homoseksualizmie ci, którzy chcą zagłuszyć swój popęd do tej samej płci. Wolalabym chłopaków bi niz tych "prawdziwych mężczyzn". Zresztą ze 3 razy w życiu zakochałam sie w gejach.

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • pani_tau 07.07.19, 13:09
    Wiedziałaś, że to geje, czy najpierw się zakochałaś a dopiero później okazało się, że panowie są homoseksualni?
  • bergamotka77 07.07.19, 17:37
    Nie wiedziałam że geje dopiero na etapie wiekszej zażyłości mi zdradzali, że jestem fajna i chętnie by się zwiazali ale sorry Winettou wink Jeden, kolega ze studiow stwierdził, ze gdyby byl hetero od razu by się ze mną ożenil 🤣 Fakt, super pasowalismy charakterami i byla chemia wink Ukrywali się wszyscy trzej ale po rozpoznaniu sytuacji mieliśmy nadal przyjazne stosunki. Świetni faceci tylko akurat laski nie były w ich polu zainteresowań. Zaden się nie kojarzył z gejem, bardzo hetero z wyglądu byli i z zachowania. Kazdy z nich był innej nacji. Jeden Polakiem, drugi Amerykaninem a trzeci Macedonczykiem smile

--

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • pani_tau 07.07.19, 19:29
    A tak się dopytywałam, bo nijak nie mogę pojąć jak kobieta może zakochać się w geju wiedząc, że jest gejem.
  • bergamotka77 07.07.19, 21:52
    A ja znałam taka jedna. To znaczy on był bardziej bi ale po kilku latach związku z nią stwierdził że woli facetów tzn.seks z nimi bo poza tym byli ponoc idealną parą. Zmarnowala kupę czasu z nim choć nie ukrywal, że nie wie czy da radę być z kobietą.

--

• delauras 07.07.19, 12:11
    To są skrajności bo druga strona nie lepiej wygląda.
    Zdjęcia są tendencyjne oczywiście
    Wolę już w sumie narodowców iż glancusi w rurusiach .
  • dramatika 07.07.19, 12:24
    delauras napisał(a):

> To są skrajności bo druga strona nie lepiej wygląda.
    > Zdjęcia są tendencyjne oczywiście
    > Wolę już w sumie narodowców iż glancusi w rurusiach .

Przeciwieństwem bojówek narodowych są bojówki antify, a nie glancusie w rurkach.

• delauras 07.07.19, 12:29
    Równie śmieszne jak glancusie.
  • jan.kran 07.07.19, 12:33
    Elka a o Stonewall słyszałaś?To tak à propos historii.
  • kropkacom 07.07.19, 15:50
    Każdemu według potrzeb...
  • livia.kalina 07.07.19, 18:13
    No więc ja tam wczoraj byłam i mogę napisać, że zdjęcia nie są tendencyjne, raczej delikatne, można by „obrońcom normalności” zrobić dużo lepsze ale ludzie z ewidentne upośledzonych beki sobie robić nie chcieli.

--
    super_hetero_dyna:
  • angazetka 07.07.19, 12:38
    Boże, chroń mnie od takiej normalności.
  • kropkacom 07.07.19, 15:51
    Bóg cię na pewno nie ochroni big_grin
  • snakelilith 07.07.19, 13:13
    A bywalec hoteli, to który na tym zdjęciu?

--
    "Założyć, większość facetów bedzie się przyglądać czy widać cycki" - bywalec.hoteli
  • mrs.solis 07.07.19, 16:17
    Bywalca nie widzialam, ale jozek jest na ostatniej fotce.

--
  • boo-boo 07.07.19, 18:21
    Chyba w innej czasoprzestrzeni....
    Ale się uśmiałam.

--
    "All I ever wanted _ All I ever needed _ Is here in my arms _ Words are very unnecessary _ They can only do harm "
  • obrus_w_paski 07.07.19, 18:59
    Co trzeba zrobić, żeby mieć TAKIE zeby w tak młodym wieku?
  • dyzurny_troll_forum 07.07.19, 19:21
    tifa_lockhart napisał(a):

> Marsz Równości, który odbył się wczoraj w Poznaniu

Pierwsza fota, lewy górny róg, ten który nad językiem nie jest wstanie zapanować.
    Mój idol.
    Czysty, nieskrępowany niczym, debil... Można go dać do Sevres pod Paryżem jako wzorzec.

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • cauliflowerpl 07.07.19, 21:11
    Tak tak! Fantastycxny jest. Moj kuzyn tez tak robil. Jak mial 3 latka i raczej celowo big_grin
  • woman_in_love 07.07.19, 21:17
    To nasz józek!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka