Dodaj do ulubionych

Do znawczyń FB i informatyczek

07.07.19, 16:30
...da się jakoś ustawić blokadę w FB, żeby nie pokazywały mi się posty o zwierzętach? Jakieś pieski w klatkach, itp.? Twmatyka psow i kotów w ogóle mnie nie interesuje.

--
Lato smile
Edytor zaawansowany
  • lauren6 07.07.19, 17:30
    Nie znam się, ale też z chęcią się dowiem czy da się przyblokowac posty o azorkach szukających domu.
  • bywalec.hoteli 07.07.19, 17:46
    Wow, a bałem się, ze mnie zeżrą obrończynie zwierząt.

--
    Lato smile
  • princesswhitewolf 08.07.19, 09:23
    jakem obronca zwierzakow.... bywalcu, nie no bez przesady, nie kazdy musi miec zwierzeta a nawet jesli ma niekoniecznie interesuje go adopcja kolejnego wiec wiesz...
  • plasmaplus 07.07.19, 17:53
    Spróbuj kliknąć przy poście w trzy kropki na górze (na komórce, nie wiem jak na pc) i tam masz "ukryj post, wyświetlaj mniej postów podobnych" i inne opcje
  • bywalec.hoteli 07.07.19, 20:12
    Dzięki, spróbuję

--
    Lato smile
  • martishia7 08.07.19, 14:53
    Jeżeli to są posty udostępniane przez znajomych, to zazwyczaj podają oni posty jakichś konkretnych stron/fundacji, które obserwują. Można kliknąć "blokuj wszystkie posty od" tej fundacji/organizacji. W ten podoba nie blokuje się tego konkretnego znajomego, tylko źródło.
  • bywalec.hoteli 08.07.19, 15:57
    o, to też dobra wskazówka!

--
    Lato smile
  • droch 07.07.19, 19:55
    Lepiej zrobisz kierując takie pytanie do „znawczyń fb, np. influencerek”. Na studiach informatycznych nie uczą konfigurowania konta na portalu społecznościowym smile
  • bywalec.hoteli 08.07.19, 00:28
    A czego uczą na takich studiach? Pytam z ciekawości smile

--
    Lato smile
  • droch 08.07.19, 01:02
    Informatyki smile Plany studiów są zwykle udostępnione na stronach WWW poszczególnych wydziałów uczelni. Jest i programowanie, teoria automatów, matematyka dyskretna itd.
  • bywalec.hoteli 08.07.19, 09:13
    A big data też uczą?

--
    Lato smile
  • princesswhitewolf 08.07.19, 09:31
    tak w sensie co to jest i co sie z tym robi ale nie twierdza ze kazdy z tym ma do czynienia jak skonczy studia

Funkcje uzytkowania Facebooka ( usability) to nie to samo co Big Data czyli listy Facebookowych klientow i ich preferencje ( big data)
  • bywalec.hoteli 08.07.19, 09:42
    Nie no to, że big data się różni od fejsa to ja wiem smile aż taki ciemny to nie jestem, choć nie jestem informatykiem, to trochę big data się interesuję. A Ty studiowałaś informatykę w UK? Bo w PL o ile pamiętam to historię sztuki na UAM?

--
    Lato smile
  • mdro 08.07.19, 09:53
    "A czego uczą na takich studiach?"

I ty się podajesz za inżyniera big_grinbig_grinbig_grin

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • loganberry 08.07.19, 11:49
    "A czego uczą na takich studiach?"
    Śpiewu, oberka i uprawy pomidorów w gruncie.
  • bywalec.hoteli 08.07.19, 14:25
    To pierwsze na Akademii Muzycznej, to drugie na Akademii Wychowania Fizycznego a trzecie na Akademii Rolniczej.

--
    Lato smile
  • kropkaa 08.07.19, 00:38
    Ja bym chciała, żeby skończyli z tatuażem brwi i powiek oraz ust. Nie mogę patrzeć na te paskudztwa 🤢👽
  • minerallna 08.07.19, 00:58
    U mnie ciągle są jakieś super buty. Piłą tną. Nawet jak ci tir po stopie przejedzie to jak niewinne nadepnięcie. Nie wiem co gorsze 🤔

--
    http://supergify.pl/images/stories/impreza/tany/ballo011.gif
  • ichi51e 08.07.19, 09:26
    Z boku masz “nie chce ogladac” i tam masz rozne opcje dlaczego. Jak bedziesz konsekwentnie odznaczal wszyatkie zwierzaki to fb przestanie ci je podsuwac

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • bywalec.hoteli 08.07.19, 09:43
    spróbuję - dziękuję!

--
    Lato smile
  • bella_roza 08.07.19, 15:14
    Niestety, ja tak robię w przypadku permanentnych brwi ale wciąż i wciąż mi wyskakują

--
    Fryzjer jest wazniejszy niż pasztet, to oczywiste. Przynajmniej do póki nie masz dziecka z własciwym facetem. [by Piepe]
  • miedzymorze 08.07.19, 09:38
    Cokolwiek nie ustawicz, fejszbuk ma własne poglądy na to, co powinieneć oglądać i będzie olewał twoje ustawienia i pokazywał posty wg swojego 'widzimisię'
    pozdr,
    mi
  • bywalec.hoteli 08.07.19, 09:46
    Właśnie. Mam nadzieję, że nie będą wstawiać nachalnej propagandy wiadomo jakiej.

--
    Lato smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka