Dodaj do ulubionych

Neonowe paznokcie.

08.07.19, 17:41
Wszędzie. Do pracy, na imprezę. Chyba tylko ja mam frencza.
Edytor zaawansowany
  • triismegistos 08.07.19, 18:00
    Już lepsze neonowe niż tandetny frencz udający elegancję.

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • pani-nick 08.07.19, 18:06
    🤦‍♀️
  • mildenhurst 08.07.19, 18:12
    To nic. Lubię.
  • 35wcieniu 08.07.19, 18:16
    To dobrze. Pasuje do gaci w panterkę.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • 3-mamuska 09.07.19, 10:44
    35wcieniu napisał(a):

> To dobrze. Pasuje do gaci w panterkę.
    >

Chyba raczej neon pasuje do gaci w panterkę.
    Ja tez lubię mały delikatny nie na szponach.
    Ps. Panterki nie znoszę brrr.

--
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
  • kotejka 10.07.19, 05:35
    panterka jest modna w tym sezonie bardzo
  • 3-mamuska 11.07.19, 01:08
    kotejka napisała:

> panterka jest modna w tym sezonie bardzo

No i? To ze jest modna ze zmienia faktu tandetna i wulgarna.
    I co to znaczy modna? Ze ktoś powiedział ktoś zdecydował? A reszta baranów czy pasuje czy nie uparcie idzie bezmyślnie ? I to tacy którzy wyglądają jak warianty w swoich stylizacjach?
    Czy mi pasuje czy nie i tak założę na dupę. ? Brrr.

--
    -----------------
  • al_sahra 11.07.19, 04:12
    3-mamuska napisała:

> To ze jest modna ze zmienia faktu tandetna i wulgarna.

Zapomniałaś dodać: ”moim zdaniem”.

https://pictures-of-cats.org/wp-content/uploads/2015/01/coat-leopard-jackie-kennedy.jpg

https://www.hellomagazine.com/imagenes/fashion/royal-style/2019012967180/queen-letizia-leopard-print-coat-red-outfit/0-316-185/queen-letizia-black-z.jpg

https://www.hellomagazine.com/imagenes/fashion/royal-style/2018081361151/royals-wearing-leopard-print/0-291-48/queen-letizia-leopard-print-z.jpg

https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/02/19/article-999-25C8836300000578-293_222x681.jpg

http://coolspotters.com/files/photos/618262/helen-mirren-and-dolce-and-gabbana-spring-2011-leopard-gown-gallery.jpg

https://butterboom.com/wp-content/uploads/2010/12/Carine_roitfeld_2.jpg
  • biala_adelajda 08.07.19, 18:20
    > tandetny frencz udający elegancję.
    Co jest tandetnego we frenczu? Oczywiście na zwykłych paznokciach, nie na długich szponach opiłowanych na kwadratowe. Wydawało mi się, że to nudna klasyka.

--
    pomagam.pl/kasiakuzma
  • mildenhurst 08.07.19, 18:22
    Chodzi o mnie. Dowal się bo to ja.
  • aankaa 08.07.19, 19:24
    rzuć okiem na link a później filmik zalinkowany niżej
    tam dopiero jest tandeta

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • biala_adelajda 09.07.19, 14:36
    Masz na myśli link do strony elle? Tandetne są paznokcie długie, zwłaszcza opiłowane w ostry szpic lub na kwadratowo, niezależnie czy jest na nich frencz. Tandetna jest "biżuteria" i inne naklejki. Straszne są też paznokcie pociągnięte na końcach lakierem ciemniejszym (wyglądają jak brudne). Ale ten na dłoniach trzymających torebkę burberry (poza tym, że dłonie te same w sobie nie są za piękne) jest jak najbardziej ok.

--
    pomagam.pl/kasiakuzma
  • aandzia43 09.07.19, 16:08
    triismegistos napisała:

> Już lepsze neonowe niż tandetny frencz udający elegancję.
    >
    Pewnie ze lepsze, nie wiem co za dowcipny decydent modowy wymyślił ten estetyczny koszmarek. Pewnie siadło kilkoro ze szczytów władzy modowej i z nudów założyli się kto wymyśli i uczyni obowiązującym większy idiotyzm estetyczny big_grin Frencz wygrał.

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • tak_to_nowy_nick 08.07.19, 18:03
    Frencz jest sooo last year...
  • pani-nick 08.07.19, 18:07
    Nie to co neony u urzędniczki...
  • daniela34 08.07.19, 18:17
    Dziewczyno, dopóki nie widziałaś celniczki (w mundurze!)- z bardzo długimi paznokciami opiłowanymi w szpic (to były szpony) i pokrytymi obficie brokatem, to niczego nie widziałaś! 😀
  • mildenhurst 08.07.19, 18:21
    Widziałam główną księgową w pracy w kabaretkach. Lat przeszło 50.
  • daniela34 08.07.19, 18:21
    Ja protokolantkę w sądzie smile
  • zurekgirl 08.07.19, 22:20
    A ja pojechalam na wakacje na Kube i juz mnie nic nie zdziwi. Panie celniczki jedna przez druga mialy najbardziej obcisle mundurki swiata, do tego mini, ale takie mini mini i kabaretki. W oczka przeroznej wielkosci, albo w roze, biale lub czarne. I paznokcie i usta mialy wymalowane rozniscie. Nie wiedzialam gdzie patrzec, wiec patrzylam na nie. Uparcie. Bo chyba nigdzie na swiecie nie ma takich widokow. Wszystko w jednym.
  • aqua48 12.07.19, 12:36
    daniela34 napisała:

> Dziewczyno, dopóki nie widziałaś celniczki (w mundurze!)- z bardzo długimi pazn
    > okciami opiłowanymi w szpic (to były szpony) i pokrytymi obficie brokatem

Ja widziałam policjantkę podczas interwencji w ostrym makijażu z brokatem. Musze przyznać że bardzo była profesjonalna jeśli chodzi o zachowanie i skuteczna w działaniu.
  • triismegistos 08.07.19, 18:17
    Oczywiście, że neony lepsze, przynajmniej są bezpretensjonalne.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • pani-nick 08.07.19, 18:25
    😂👍🤦‍♀️
  • double-facepalm 09.07.19, 13:46
    triismegistos napisała:

> Oczywiście, że neony lepsze, przynajmniej są bezpretensjonalne.
    >
    Szczególnie neon na "szponiastych" zelach/akrylach, z trzytygodniowym odrostem jest bezpretensjonalny.
  • boo-boo 08.07.19, 20:02
    W PL chyba. Tu gdzie mieszkam na szczęście każdy nosi się jak mu się podoba i jak mu pasuje. Nie ma "stada baranów" w tym samym stylu jak to w PL bywa.

--
    "All I ever wanted _ All I ever needed _ Is here in my arms _ Words are very unnecessary _ They can only do harm "
  • frey.a86 08.07.19, 18:15
    Ja mam wrażenie, że kolorowe paznokcie wychodzą z mody, widuję coraz więcej kobiet, które paznokcie pociągnięte mają tylko odżywką. A już na pewno z mody wychodzą hybrydy uzupełniane raz na 3 tygodnie i z gigantycznym odrostem.
  • mildenhurst 08.07.19, 18:19
    Mam inne wrażenie. Hybrydy, rzęsy i brwi to obecny must have. Widuję go nie tylko na ulicy ale i zza biurek dyrektorskich. I do tego obowiązkowy sombre, biały t-shirt i jasne jeansy z wysokim stanem. I tak od 16 do 50 latki.
  • aankaa 08.07.19, 18:40
    chyba lepsze z wysokim niż biodrówki + zwał wylewającego się cielska big_grin

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • mildenhurst 08.07.19, 18:46
    To fakt. Ale biodrowki dalej są moco używane wśród solarnych czarnowłosych lub tlenionych skwarek.
  • majenkir 08.07.19, 19:36
    Biodrowek to juz sie chyba z 10 lat nie nosi... wink

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • boo-boo 08.07.19, 20:03
    Gdzie ?

--
    "All I ever wanted _ All I ever needed _ Is here in my arms _ Words are very unnecessary _ They can only do harm "
  • double-facepalm 08.07.19, 22:43
    U majenkir. Ale nie tylko. Fakt, trudno znaleźć uczciwie uszyte (=wysokość stanu zgodna z obietnica producenta) mid-rise, naodsylalam się w zeszle lato w esprit. Tak w ogole to biodrowki były modne z kilkanaście lat temu, za wczesnej Dody i mandaryny.
  • boo-boo 09.07.19, 12:50
    Ale jakie ma to znaczenie czy nosisz biodrówki, czy mid-rise czy z wyższym stanem jak nie latasz z brzuchem na wierzchu ?
    Niestety taką mam budowę ciała- że każde spodnie nie biodrówki mi zjeżdżają w dół- pas oryginalny od spodni zjeżdża mi na biodra i od razu mam krok od spodni wiszący. Jedna z moich koleżanek też tak ma.
    Mid-rise muszą być super odszyte i nie byle jaki dżins żebym je mogła nosić bez problemu. LTB albo SuperDry kupuję.
    Nie jedne high-rise albo mid-rose innych firm mi fajnie leżą- do momentu jak zrobię kilka kroków i mi się nie trzymają tam gdzie powinny. A szkoda, bo jak dla mnie mogłabym je nosić- nie latam z brzuchem na wierzchu więc i tak nikt nie jest w stanie określić z jakim rodzajem stanu spodnie na sobie mam.

--
  • double-facepalm 09.07.19, 13:50
    Przy biodrowkach czasem trzeba nosić coś sporo dłuższego, żeby nie było widać "końca plecow" 😂 jak się siada. Plus nawet nie trzeba mieć tzw schabikow by coś mogło wyłazic góra/bokami, nawet pod dopasowanym lekkim t-shirtem (nadmieniam ze o posiadanie schabikow były oskarzane uczestniczki Top model - o rozm 32/34, a nie żadne 36/38 i wieksze)
  • boo-boo 09.07.19, 13:58
    " Plus nawet nie trzeba mieć tzw schabikow by coś mogło wyłazic góra/bokami, nawet pod dopasowanym lekkim t-shirtem "
    Na szczęście mam już tyle lat, że wiem jak wygląda kobiece ciało z prawdziwego zdarzenia,a nie wyretuszowane w gazecie i nie dążę do chorych ideałów.

--
  • jeziorowa 08.07.19, 20:45
    mildenhurst napisała:

> Mam inne wrażenie. Hybrydy, rzęsy i brwi to obecny must have. Widuję go nie tyl
    > ko na ulicy ale i zza biurek dyrektorskich. I do tego obowiązkowy sombre, biały
    > t-shirt i jasne jeansy z wysokim stanem. I tak od 16 do 50 latki.
    Taka moda jest powszechna, ale tylko w pewnych środowiskach. W mojej okolicy tak wyglądają np fryzjerki i ekspedientki. Super widać zasięg tej mody np w przychodni, z której korzystam (spora, ale nie sieciówka, prywatna placówka). Wszystkie rejestratorki, pomoce dentystyczne, techniczki (np obsługujące aparat do prześwietleń) wyglądają dokładnie w ten sposób: sztuczne rzęsy (i tu zagadka dla mnie: dlaczego tylko górne?🤔), długie wyglądające na sztuczne paznokcie pomalowane na minimum 2 kolory, karykaturalne brwi, sombre itd. Ani jednego z tych elementów „podkreślających” (chociaż tak naprawdę przekreślających) urodę nie ma żadna lekarka. Niektóre nie są pomalowane, niektóre są, ale naturalnie, wszystkie mają niekarykaturalną długość paznokci bez lakieru lub z lakierem w jednym kolorze. W jednej i drugiej grupie moda obowiązuje bez względu na wiek.
  • double-facepalm 08.07.19, 22:46
    Lekarki tez noszą hybrydy, ale raczej na naturalnej płytce. może rzadziej chodzą ze sztucznie przedluzonym paznokciami. O rzesach nie wspominając.
  • aankaa 08.07.19, 23:01
    Ani jednego z tych elementów „podkreślających” (chociaż tak naprawdę przekreślających) urodę nie ma żadna lekarka
    ===
    dziwisz się ?

--
  • memphis90 09.07.19, 08:34
    Lekarki nie mogą mieć długich pazurów, bo nie będą mogły opukiwac pacjenta, nawet badanie brzucha będzie trudne że szponem. Teoretycznie nie powinny mieć hybryd i innych wynalazków, bo wg sanepidu lakier można mieć max 4 dni, potem rośnie pod nim nowe życie. No, ale oczywiście w praktyce żadna z shellakiem nie biega go zdzierac 2x w tygodniu... Lakier zwykły daje rade jakies 2 dni, płyn do dezynfekcji go zwyczajnie rozpuszcza - jak ktoś ma dłużej, to znaczy, że zaniedbuje dezynfekcję rąk 😜 Rzęsy sztuczne się zdarzają, ale delikatne, podobnie jak zabiegi medycyny estetycznej, raczej nie ma na potęgę napompowanych ust, ale botoks w czoło jak najbardziej .

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • 3-mamuska 09.07.19, 10:50
    Teoretycznie nie powinny mieć hybryd i innych wynalazków, bo wg sanepidu lakier można mieć max 4 dni, potem rośnie pod nim nowe życie. No, ale oczywiście w praktyce żadna z shellakiem nie biega go zdzierac 2x w tygodniu...

Dlatego daje się specjalny płyn który zapobiega.

--
    -----------------
  • memphis90 09.07.19, 12:58
    Zapobiega czemu - rozwojowi bakterii pod sztucznym paznokciem? I kto go daje - manicurzystka? Wszystkim jak leci czy na życzenie? Ja w sumie nie wnikam, ja mówię jaka jest oficjalna wykładnia sanepidu.

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • 3-mamuska 09.07.19, 19:19
    memphis90 napisała:

> Zapobiega czemu - rozwojowi bakterii pod sztucznym paznokciem? I kto go daje -
    > manicurzystka? Wszystkim jak leci czy na życzenie? Ja w sumie nie wnikam, ja mó
    > wię jaka jest oficjalna wykładnia sanepidu.
    >

Widać ze nigdy nie byłaś o prawdziwej manicurzystki.

--
    -----------------
  • mildenhurst 09.07.19, 19:40
    Tzm, jak wygląda prawdziwa manikiurzystka. Jak je wyłapać spoza tych nieprawdziwych. Najlepiej Wrocław. Dojadę do tej prawdziwej.
  • memphis90 09.07.19, 20:29
    No nie byłam, nie korzystam, w życiu sztucznych pazurów nie miałam. Nie lubię, nie podoba mi się. Miałam shellac (ale nie lubię że względu na naświetlanie skóry UV i konieczność "skrobania" albo zalewania paznokci acetonem przy ściąganiu), nawet byłam "modelką/fantomem" na kursach dla profesjonalistów, ale nie wiem która cześć malowania stanowiła powłoke antybakteryjną.

--
  • thea19 12.07.19, 09:27
    ale hybrydę robi się na własnej płytce przede wszystkim a nie sztucznym paznokciu. Toż to dwuwarstwowy lakier utwardzany uv.
  • ponis1990 10.07.19, 07:07
    Nasza lekarka domowa miała kiedyś zrobione rzesy (bo się przyznała, jak spytałam ją czy to naturalne, bo nie byłam pewna - były bardzo długie i gęste, ale ślicznie zrobione) smile

--
    Lubię placki
  • al_sahra 08.07.19, 19:54
    frey.a86 napisała:

> A już na pewno z mody wych
    > odzą hybrydy uzupełniane raz na 3 tygodnie

Co to znaczy ”hybryda uzupełniana”? Czy nie pomyliło Ci się że sztucznymi paznokciami z akrylu? Hybryda to rodzaj lakieru. Tego się nie uzupełnia, tylko usuwa i ew. maluje następnym.

Ja unikam hybrydowych lakierów, ponieważ trudno się zmywają, więc paznokcie i skóra są wystawione na dłuższe działanie acetonu, co nie jest zdrowe. Ale na wygląd to się nie różni od zwykłego lakieru.
  • madzioreck 08.07.19, 21:58
    al_sahra napisał(a):

> Co to znaczy ”hybryda uzupełniana”? Czy nie pomyliło Ci się że sztucznymi pazno
    > kciami z akrylu? Hybryda to rodzaj lakieru. Tego się nie uzupełnia, tylko usuwa
    > i ew. maluje następnym.

Można ponoć i uzupełniać, aczkolwiek raczej nie o to tu chodziło, czy uzupełnienie czy wymiana, a o imponujące odrosty, jakie panie noszą.
  • frey.a86 08.07.19, 22:34
    al_sahra napisał(a):

> Co to znaczy ”hybryda uzupełniana”?

Tak, masz rację, powinnam była napisać "wymieniana". Chodziło mi o nieestetyczny odrost, który robi się już po 2 tyg. noszenia hybrydy.
  • double-facepalm 09.07.19, 13:55
    frey.a86 napisała:

> al_sahra napisał(a):
    >
    >
    > > Co to znaczy ”hybryda uzupełniana”?
    >
    > Tak, masz rację, powinnam była napisać "wymieniana". Chodziło mi o nieestetyczn
    > y odrost, który robi się już po 2 tyg. noszenia hybrydy.
    Zależy od szybkości wzrostu płytki paznokcia, u jednych osób po tygodniu, u innych po dwóch tyg, a nawet i po trzech.
  • janja11 08.07.19, 18:17
    Bzdury o tym nie modnym frenchu.
    W temacie french.

www.elle.pl/artykul/french-manicure-kultowe-paznokcie-wracaja-do-mody-190319033028

Zresztą Tobie ma się podobać i możesz mieć paznokcie jakie tylko zechcesz.
  • janja11 08.07.19, 18:20
    niemodnym smile
  • mildenhurst 08.07.19, 18:25
    Dlatego mam. Mam też zdanie, że tak jak odkryte plecy tak i ostre kolory paznokci nie są na każdą okazję. Rozumiem, że może są po jakiejś imprezie. Nie mniej jednak.
  • ida_marcowa1 08.07.19, 18:44
    Neony paskudne, jarmarkiem trącają smile Tak samo jak brokaty poza weselem i sylwestrem...Jestem zwolenniczką klasyki: ciemna czerwień lub naturalne beże czy frencz. I długość taka, by innym krzywdy nie zrobić. Wiem, jestem nudna jak flaki z olejem...smile
  • szafireczek 08.07.19, 19:04
    Nie nudna, tylko w klasycznym języku - dziewczyna z klasą smile
  • cygarietka 09.07.19, 10:48
    Gustuje tak samo. Paznokcie czerwień, bordo lub bez. Żadnych sztucznych rzęs, włosów paznokci i tatuaży też nie lubie

--
    www.ticker.7910.org/as1cAb20euJ0010NTBkanwwMDA1MjVkOXxTYW5kcmE.gif
  • tryggia 08.07.19, 18:49
    Ja mam zawsze malinowe lub czarne. I krótkie, max 1-2 mm za palec.

--
    Hope
  • mildenhurst 08.07.19, 18:57
    Ja jeszcze lubię brąz taki nudę lub białe. Też mam krótkie.
  • al_sahra 08.07.19, 19:57
    Ja ciągle nie mogę pojąć, czemu french manicure cieszy się na forum taką złą sławą. Oczywiście każdy rodzaj manicure może być zrobiony w sposób tandetny (np. za długie, szpiczaste szpony), ale tradycyjny french to klasyka i w zamierzeniu jest dyskretny i elegancki.

Już tu kiedyś linkowałam mój idealny manicure, czyli amerykańską odmianę french (też został skrytykowany):

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTxOjjdSv6K1sWPlpFWZGn7ifOvnAM8x-alzMmw6Bl5M3bxF4vi
  • mildenhurst 08.07.19, 20:01
    B ładne.
  • daniela34 08.07.19, 20:05
    al_sahra
    >
    > Już tu kiedyś linkowałam mój idealny manicure, czyli amerykańską odmianę french
    > (też został skrytykowany):
    >
    Dobra, poddaję się. Co z nim jest nie tak?
  • pani-nick 08.07.19, 20:14
    Jest „pretensjonalny” zapewne wink
    Lubię takie.
  • daniela34 08.07.19, 20:20
    Aha. Pretensjonalny (slownik mi zmienia uparcie na profesjonalny i słownik ma rację 😀😀😀). Ok. Ja mam akurat teraz lakier w kolorze brudnego różu, nie mam też nic przeciwko betonowym kolorom w pewnych sytuacjach. Niemniej bardzo lubię french i ten bardzo mi się podoba.
  • daniela34 08.07.19, 20:22
    Neonowym nie betonowym- choć lakier w kolorze betonu mógłby być ciekawy wink
  • memphis90 09.07.19, 08:36
    Widzialam chyba kiedyś betonowy...

--
  • double-facepalm 09.07.19, 14:02
    daniela34 napisała:

> Neonowym nie betonowym- choć lakier w kolorze betonu mógłby być ciekawy wink
    Na mur-beton ciekawy ale nie dla każdego 😁
    images.app.goo.gl/1BFwziM6z4Qmqkgy8Przedostatni.
  • double-facepalm 09.07.19, 14:02
    daniela34 napisała:

> Neonowym nie betonowym- choć lakier w kolorze betonu mógłby być ciekawy wink
    Na mur-beton ciekawy ale nie dla każdego 😁
    images.app.goo.gl/1BFwziM6z4Qmqkgy8Przedostatni.
  • double-facepalm 09.07.19, 14:04
    Nie weszło, co za beton wink
    ten działa m.imgur.com/amgEI6y
  • pani-nick 08.07.19, 20:26
    smile
  • aankaa 08.07.19, 20:18
    świetny !
    długość, kształt i jakby rozmyty

--
  • kryzys_wieku_sredniego 08.07.19, 20:18
    Bo to jest imitacja zwykłego paznokcia pomalowanego lekko brzoskwiniowym przezroczystym lakierem - mam tak teraz u nóg - tam mam długie paznokcie u nóg ;P
    Prawdziwy french to biały pasek ;P
  • kryzys_wieku_sredniego 08.07.19, 20:19
    U stóp!
  • al_sahra 08.07.19, 22:04
    kryzys_wieku_sredniego napisał(a):

> Prawdziwy french to biały pasek ;P

W tym amerykańskim też jest pasek, tyle że maluje się go nie jaskrawo-białym, a takim mleczno-kremowym kolorem, właśnie żeby imitować normalne, zdrowe paznokcie.
  • aankaa 08.07.19, 23:03
    ale to nie każda wie wink

--
  • nocnamagia 08.07.19, 22:18
    To sa moje paznokciesmile
  • pierwszykot 08.07.19, 22:58
    I mojesmile tzn nie mam tak ładnie równo opilowanesmile
  • jasnoklarowna 08.07.19, 22:34
    Cudne. Mój ideał.
    Trudno, najwyżej będę uznana za pretensjonalną, nudną i co tam jeszcze było.
    Wyglądają na super zadbane i to jest dla mnie klasyczna elegancja.
    Krwiste czy czarne też lubię.
    A dziś mam taki jaśniejszy grafit, coś jak wspomniany niżej kolor betonu. Najczęściej jednak noszę nude, w kolorze własnej skóry. Palce wydają się dłuższe
  • daniela34 08.07.19, 22:38
    Swoją drogą ciekawe, co jeszcze jest pretensjonalne smile
  • jasnoklarowna 08.07.19, 23:07
    aż się boje pomyśleć, a co dopiero napisać wink
  • panna_lila 09.07.19, 08:08
    A to jest french? Na moim ekranie wygląda jak pociagnięte po całości jasnym lakierem.

Ps. To pisze ja z krótkimi niepomalowanymi paznokciami
  • 35wcieniu 09.07.19, 10:58
    U mnie też, po prostu paznokcie pomalowane jasnym lakierem.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • memphis90 09.07.19, 08:38
    Ładne, ale dla mnie nadal za długie. Ja mam krociutkie, nie wystają poza płytkę.

--
  • thea19 12.07.19, 09:31
    to się nazywa baby boomer a nie french
  • al_sahra 12.07.19, 23:43
    thea19 napisała:

> to się nazywa baby boomer a nie french

Wygooglałam sobie ten ”baby boomer”, bo nie znałam tego określenia na paznokcie, ale to jednak nie to. Baby boomer to inaczej ”french ombre” albo ”gradient french” - jeden kolor przechodzi stopniowo w drugi, a ”American french” to jest jednak pasek, tylko bardzo delikatny. Ma po prostu imitować naturalne paznokcie, podczas gdy takie ombre raczej nie występuje w przyrodzie i mimo, że obiektywnie ładne, to trochę robi nieprzyjemne wrażenie, że ta bielsza część paznokcia odstaje od podłoża.
  • minniemouse 13.07.19, 01:21
    ja niektórych bab naprawdę nie rozumiem, bo mnie sie wszystko podoba.
    jest niewiele rzeczy które mi sie nie podobają, chociaz jak już to nie.
    dla mnie - wszystkie frenche są ładne 👍, wszystkie kształty paznokci i długości - ładne 👍, biżuteria - fajna 👍, kolory - co jeden to ładniejszy 👍👍,
    a tu prawie same "pleple brzydkie - nie, blabla brzydkie - nie" .... jezzzzu, co za kraj narzekaczy i wybrzydzaczy 🙄

Minnie

• kryzys_wieku_sredniego 08.07.19, 20:16
    Ja nie maluję u rąk, u nóg maluję sama, zwykłym lakierem w neutralnych kolorach.
  • tojamarusia 08.07.19, 20:40
    Tak szczerze to neonowe paznokcie najczęściej widuję u kobiet typu patologia, wiecznie niepracujące 500+ lub niunie- utrzymanki miejscowych bandziorów.
    Reszta nosi klasyczne czerwone i pochodne. Jeszcze inne nie malują wogóle.
    Ja stosuję hybrydę bo w pracy nic innego nie utrzyma mi się na paznokciach a bez lakieru pazury rwą mi się jak papier, do mięsa.
    Obecnie mam malinowe, dł. tak że 2 mm poza opuszka, takie, żebym swobodnie i szybko mogła pisać na komputerze, co czynię cały dzień w pracy.

--
    http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
  • kira02 09.07.19, 07:35
    Czyli caly dzien w pracy piszesz na komputerze.Ja mam tak samo I zastanawiam sie, jaki ma to wplyw na stan paznokci? Moze to kwestia suplementow I predyspozycji.danej osoby...

--
    Kłam­stwo nie sta­je się prawdą tyl­ko dla­tego, że wie­rzy w nie więcej osób. /Oscar Wilde/
  • double-facepalm 10.07.19, 13:07
    No rejczel.
  • thea19 08.07.19, 20:55
    neonowe to chyba na dyskotekę i na wakacje. Ja lubię kolory morskie - teraz zaszalałam i mam morski z perłowymi drobinkami. Ponieważ mam ch**we paznokcie to nic innego niż hybryda nie da rady a nie chcę żelu czy akrylu.
  • joanna05 08.07.19, 21:06
    No i co z tego? Przecie modne są w tym sezonie - paznokcie i neonowe oko (cienie albo kreska), typowo w sumie na lato.
    Minie, na jesieni wróci pewnie bordo i fiolety. Przeszkadzają Ci? Dla mnie - bardzo wakacyjne, kojarzą się z urlopem w słonecznym miejscu. Niech sobie babeczki noszą na zdrowie. Neon był już modny wiele razy, nic nowego.
  • liliawodna222 08.07.19, 22:18
    Gdybym mogła malować, też bym miała :frencza" z tym, że końcówka nie byłaby tak bardzo biała. Niestety, nawet malowanie odżywką po maksymalnie dwóch miesiącach kończy się rozwarstwianiem paznokci do połowy ich długości - zagadka wszechczasów, ponieważ nie znam nikogo, kto miałby ten sam problem. Żaden lakier, żadna marka, żadna odżywka taka "do malowania" nie wchodzi w grę. Mam ładne i zdrowe paznokcie, kiedy nic z nimi nie robię... A szkoda, bo BARDZO mi się podobają zadbane, pomalowane... ale na tradycyjne kolory, typu czerwień. Neonowych, brokatowych, we wzorki nie znoszę. Podobnie jak tych dziwnych kształtów - jak nie łopaty, to jakiś przedziwny szpic... uncertain
  • mama.pracujaca 08.07.19, 22:58
    Ja uważam, że wszystko i nic może być ,,obciachowe" wszystko zależy od : miejsca, czasu i akcji😀 Po prostu trzeba mieć wyczucie: co , gdzie i jak😀 i tylko tu może wystąpić ewentualny problem.
  • aankaa 08.07.19, 23:06
    otóż to, droga Pani

--
  • panna_lila 09.07.19, 08:12
    Liliawodna222 ja mam to samo i też myślałam że tylko mnie nawet po odżywce się to robi😕
  • memphis90 09.07.19, 08:40
    A probowalyscie japońskiego manicure? Tam się wmasowuje środku odżywcze w płytkę.

--
  • 35wcieniu 09.07.19, 10:41
    Wiele osób tak ma, polecam japoński.

--
    - Ale jak przez głowę?
  • lot_w_kosmos 09.07.19, 05:29
    Szczerze nie lubię tych neonowych.
    Tak zwyczajnie nie podobają mi się.
    Jest tyle fajnych kolorów, nie pojmuję jak ktoś się może odziać we wściekły pomarańcz na 3 tygodnie.
  • mona-taran 09.07.19, 08:07
    E, to zależy. Takie na wakacje mogłabym mieć
    lakierowniczka.pl/neonowe-zolte-paznokcie-z-zielonym/

Ale to jest fuj fuj fuj

paznokcie.net.pl/wp-content/uploads/2019/03/4-1.jpg

paznokcie.net.pl/wp-content/uploads/2019/03/2-1.jpg

paznokcie.net.pl/wp-content/uploads/2019/03/3-1.jpg
  • minniemouse 09.07.19, 08:33
    a mnie sie te i te podobają

https://paznokcie.net.pl/wp-content/uploads/2019/03/4-1.jpg

- w ogóle ma piękne ręce i ładną biżuterię. lubię takie długie szpony.

zwłaszcza te pierwsze.
  • memphis90 09.07.19, 08:49
    Ja bym powiedziała, że wszystko tu jest koszmarne. Tandetna i przeladowana straganowa "biżuteria" (ale ja jestem ze szkoły, że powinno być łącznie 5 sztuk biżuterii, chyba, że jest się hippisem, ale wtedy biżuteria jest "naturalna" - skóra, piorka, muszelki, korale itd), skóra brunatna po solarce, pazury długości 5cm na potwornie powycinanych skorkach - cały wal paznokcia jest obrzekniety . Straszne.

--
  • minniemouse 09.07.19, 09:30
    memphis90 napisała:
    skóra brunatna po solarce,

przecież to co najmniej jakaś mulatka 🙄

• memphis90 09.07.19, 09:55
    Taaa, mulatka 😅

--
  • minniemouse 09.07.19, 10:08
    czym by nie była, nie musisz jej tak okropnie zazdrościć 🖐
  • thea19 09.07.19, 10:24
    zazdrościć? a czego tu zazdrościć? tandetnej sztucznej biżuterii, którą można obdzielić 5 osób czy sztucznych pazurów?
  • 35wcieniu 09.07.19, 10:39
    O jezu, jakie paskudztwo... A na tym zdjęciu jest link (czy nazwa profilu raczej) do insta właścicielki, umarłam ze śmiechu big_grin Co ona tam ma, te pazury tutaj to jest nic. big_grin

www.instagram.com/p/Bqx-RAggNIi/

big_grin big_grin big_grin big_grin big_grin
  • memphis90 09.07.19, 13:01
    O rety... A w sumie to śliczna, delikatnej urody dziewczynka... Ale lapska i pazury koszmarne.

--
  • memphis90 09.07.19, 08:51
    Ja przy takich neonach zawsze mam wrażenie, że skóra wygląda na ciemniejszą i bardziej pomarszczoną, a neon się "nie stapia" z karnacją.

--
  • minniemouse 09.07.19, 10:10
    🙄
    Miss party pooper...
  • pani-nick 09.07.19, 10:38
    Ufff... 🙏😁
  • memphis90 09.07.19, 13:03
    Cokolwiek to znaczy - don't give a shit.

--
  • mebloscianka_dziadka_franka 09.07.19, 13:00
    Neonowe paznokcie są okropne. Tak samo jak ubrania. Neonowe kolory toleruje tylko u rowerzystów, robotników drogowych i innych, którzy muszą być dobrze widoczni dla bezpieczeństwa.
  • dominika9933 09.07.19, 22:31
    Słuszna uwaga. A te szpony, masakra...
  • minniemouse 10.07.19, 01:42
    nudne jestescie i dlatego ten watek zaraz umrze 🤣
  • ponis1990 10.07.19, 17:10
    Ja nie lubię neonowych ale kolorowe już tak smile Obecnie mam trzy koralowe, a dwa takie maziaje jak lody zapp big_grin I dość długie. Neony to niet niet, ale cała reszta - uwielbiam , no może oprócz żółtych, zieleni i pomarańczu - za to każdy kolor różu, czerwieni itd. Jest mój smile

--
    Lubię placki
  • poecia1 12.07.19, 22:56
    Zainspirowana tym wątkiem, przed urlopem mam plan zrobić sobie neonowe ombre. Jak mi ładnie wyjdzie to się może nawet pochwalę big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka