Dodaj do ulubionych

Plac zabaw w MacDonald

08.07.19, 21:44
Chodzicie na te place zabaw i przy okazji zjeść z dzieckiem? Podoba wam się ich organizacja? Bo dzisiaj po raz drugi w tym miesiącu byłam w tej restauracji z dzieckiem w tym ich ogrudku ponad 15 dzieci i żadnego pracownika obsługi który by ich pilnował. Zero dorosłych! sad Na moje pytanie kierowniczka zmiany zareagowała zdziwieniem że podobno restauracja nie ma obowiązku pilnować cudzych dzieci i od tego są rodzice a oni tylko udostępniajo miejsce. Dla mnie bynajmniej jest to dziwne. Przecież oni mają też obowiązek monitorować dzieci. W waszych Macdonaldach też nie ma pracowników zajmujących się dziećmi?
Edytor zaawansowany
  • molnarka 08.07.19, 21:48
    Popłynęłaś przy "bynajmniej" big_grin
  • szalona-matematyczka 08.07.19, 21:51
    Buahahaha😁😁😁😁😁😁😁😂😂😂😂😂😂😂😂😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😮😴😴😴😴😴
  • cruella_demon 08.07.19, 21:55
    No nie ma, dziadostwo, ale muj bombelek niestety lubi tam jeść, dlatego ma własnego ohroniaża, który te paskudne bahory zrzuca ze zjeżdżalni, żeby muj dziubuś bynajmniej mógł się pobawić, zajadając hamburgerga i fryteczki. I finito smile
  • kyrelime 08.07.19, 22:10
    Padam 😂
  • ginger.ale 08.07.19, 22:23
    Finito dopiero po kawie! smile

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • cruella_demon 08.07.19, 23:10
    Kawa to raczej dla ohroniaża, nisz dla dziubusia.
  • narita04 09.07.19, 08:26
    Nie kawa tylko kawusia
  • dziennik-niecodziennik 09.07.19, 09:48
    Dziubusiowi kawy zalujesz???

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • aerra 08.07.19, 21:56
    Bynajmniej. Nie jest to dziwne.
    (Za to bardzo dziwne jest używanie bynajmniej w znaczeniu "przynajmniej" - to i owszem, bardzo dziwne jest.)

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • liliawodna222 08.07.19, 21:56
    OgrÓdku.

Tak, rodzice pilnują swoich dzieci, to chyba normalne.
  • mama.pracujaca 08.07.19, 22:20
    Mnie ,,bynajmniej" dwa razy zdarzyło się wpaść z dzieckiem do Mc, a dziecko ma 11lat. W moim przekonaniu ani to przybytek rozrywki, ani ,,restauracja" gdzie żywić powinno się dziecko.Myśle, że z dzisiejszym możliwościami 500 plus są bezpieczniejsze i ciekawsze miejscasmile.
  • fawiarina 08.07.19, 22:08
    Też mnie takie rzeczy w macdonaldach szokujo!
  • cauliflowerpl 08.07.19, 22:09
    Japierdole, ten wysyp trolli sie juz męczący robi.
  • cosmetic.wipes 08.07.19, 22:16
    Też nie ogarniam. Niby pincety się sypią, a bombelki zamiast hasac po plaży, to siedzą na ematce.

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • bazia8 08.07.19, 22:21
    Na plaży nie siedzo bo pada

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • cruella_demon 08.07.19, 22:22
    Widocznie jakiś bombelek się do wybranej szkoły nie dostał i ma karną odsiadkę w domu zamiast plażingu wink
  • daniela34 08.07.19, 22:19
    Mam to samo odczucie- w ciągu 24 godzin troll "dajcie mi 400 tyś.na budowę domu", troll "mam niezwykle uświadomione ekologicznie 7-letnie dziecko" oraz troll "McDonald powinien zatrudnić nianię dla mojego dzubdziusia". Co za dużo to i świnia nie zeżre.
  • mama.pracujaca 08.07.19, 22:23
    daniela34 napisała:

> Mam to samo odczucie- w ciągu 24 godzin troll "dajcie mi 400 tyś.na budowę domu
    > ", troll "mam niezwykle uświadomione ekologicznie 7-letnie dziecko" oraz troll
    > "McDonald powinien zatrudnić nianię dla mojego dzubdziusia". Co za dużo to i św
    > inia nie zeżre.
    Podobny klimat więc można ,,domniemywać", że ta sama osoba.
  • majenkir 08.07.19, 22:24
    Oj tam oj tam wink

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • heca7 09.07.19, 07:07
    Ooo przegapiłam tego siedmiolatka. Który to wątek?

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • daniela34 09.07.19, 08:34
    "Jestem dumna ze swojego 7-letniego dziecka"- jakoś tak to szło smile
  • kamin 09.07.19, 17:58
    Ten z ekologicznym siedmiolatkiem to przecież jawny żart był, całkiem niezły zresztą. Coś jak dawne posty o chłodnym wychowie i surwiwalu dla dzieci autorstwa (chyba) Belli Marudy. Czekam na dalszy ciąg sagi.
  • daniela34 09.07.19, 18:04
    Dla mnie ten wątek był mniej wiecej tak śmieszny jak ten o kawusi i finito niejakiej Bisztaliny, podejrzewam zresztą, że to jej kolejne wcielenie. Ale co kto lubi...
  • molik28 08.07.19, 22:32
    Fakt. Mnie też już drażni ten wysyp. Tym bardziej, że inne fast foody w ogóle nie mają placów zabaw. Skandal
  • ga-ti 08.07.19, 22:42
    Ale jaki plac zabaw? U nas jest 1, słownie: jedna zjeżdżalnia, obok stoliki. W środku jakaś mini salka z mini labiryntem i koszem z piłkami. Wcześniej lata temu była salka na urodzinki, z kolorowym stolikiem, kredkami, kolorowankami i kilkoma zabawkami, a i zjeżdżalnia była na zewnątrz stara wink Gdzie tan pracownik McD miałby te dzieci pilnować? A i gdzie te 15 dzieci miałoby się zmieścić? I jakoś nie kojarzę większych 'ogródków'.
  • bukietlisci 08.07.19, 23:05
    jes plac zabaf. jak my byli ostatnio, to mój sehnoł ine bahory coby nasz brajanek mukł sie bawić. przylazła jakaś pinda i sie darła, że jej dizeci zruciliśmy ze ślizgarni. oblałam jom jej kawom, niech wieśniara spada. potem zostawiliśmy swojego bombmbelka i poszliśmy sie nebać w piwiarni obok. jak wróciliśmy to bombelek był sam!!!! nikt go nie pilonwał!!!!wszystko było pozamykane!!! macie pojencie??? jak już ohłonełam po tym hamstwie to poszliśmy do domu, jasno już było jak to o czwartej nad ranem w lipcu. a na tych hamuf to skarke napisze...
  • mama.pracujaca 08.07.19, 23:07
    bukietlisci napisał(a):

> jes plac zabaf. jak my byli ostatnio, to mój sehnoł ine bahory coby nasz brajan
    > ek mukł sie bawić. przylazła jakaś pinda i sie darła, że jej dizeci zruciliśmy
    > ze ślizgarni. oblałam jom jej kawom, niech wieśniara spada. potem zostawiliśm
    > y swojego bombmbelka i poszliśmy sie nebać w piwiarni obok. jak wróciliśmy to b
    > ombelek był sam!!!! nikt go nie pilonwał!!!!wszystko było pozamykane!!! macie
    > pojencie??? jak już ohłonełam po tym hamstwie to poszliśmy do domu, jasno już
    > było jak to o czwartej nad ranem w lipcu. a na tych hamuf to skarke napisze...😀😂
  • sofia_87 09.07.19, 08:30
    Oplulam telefon owsianka 😀
  • pani-nick 09.07.19, 07:04
    Pfff... widocznie słabo wyglądacie - na widok mojej rodziny, wysiadającej z auta, ekipa mcdonalds automatycznie wysyła na ten płac zabaw dwie osoby - jedna do przetarcia zjeżdżalni, żeby mi się moje nie pobrudziły, druga do pomagania przy wchodzeniu - żebym nie musiała odrywać się od pysznego, zbilansowanego posiłku.
    Tylko raz zapomniano o tym. Przypomniałam głośno krzycząc: „gdzie obsługa?! Państwo wiedza kim ja jestem?!”.
    Musisz być asertywna!
    😜🤦‍♀️
  • kanna 09.07.19, 09:04
    To i tak słabo, dla moich dzieci rozwijali czerwony dywan... no, ale to z 10 lat temu było, może się im standardy przez lata zmieniły big_grin

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • ichi51e 09.07.19, 18:08
    Jak my przychodzimy to jest 3 z obslugi. Ktos muso pomoc dziecku zdjac buty przeciez

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • aaa-aaa-pl 09.07.19, 08:41
    Ogród bo ogrody.
  • sundace46 09.07.19, 08:48
    tutlasta napisała:

> ogrudku

Dotąd doczytałam i ponieważ oczy mi wyszły i rozbolały, odpuściłam sobie.
  • kanna 09.07.19, 09:02
    tutlasta napisała:

> Przecież oni mają też obowiązek monitorować dzieci.

LOL
    Skąd takie śmiałe założenie? A czytałaś regulamin tego placu zabaw?

Btw, czemu używasz słowa "restauracja" przy opisie fast fooda?

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • angazetka 09.07.19, 10:05
    Eeej, słaba zawodniczka jestem, nie rozpoznałam tu trolla. W ten rodzaj głupoty umiem uwierzyć (bo w przypadku ekodziecka to od razu wiedziałam, że ściema).
  • janja11 09.07.19, 10:13
    Nowy nick- nowy trolling.
    Jakkolwiek matki kukułki marzące o podrzuceniu dzieciaka pod opiekę innej osoby ( za darmo najlepiej) wcale mnie nie zaskakują.
    A już klientka maca no to jest gościówa. Kupuje podwójną bułę i spodziewa się w tej cenie all inclusive.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka