Dodaj do ulubionych

zlecenie zabójstwa żony w SPA. Luskusowym

09.07.19, 10:06
tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,policja-maz-zlecil-zabojstwo-zony-kobieta-byla-zaskoczona,294952.html
Tak informacja z dzisiaj. Mężuś zlecił zabójstwo żony. Uprzejmie zaznaczył, że dobrze by było "żeby nie cierpiała" - kobita się pewnie cieszyła, że taki dbający, na luksusowy wypoczynek namawia, a tu plany były od wiosny 2018 robione.
Dajecie wiarę? Rok planowania. W międzyczasie święta jedne drugie, pewnie jakiś urlop. A w głowie męża kobieta była żywą przeszkodą "w życiu uczuciowym".
W głowie się nie mieści.
Edytor zaawansowany
  • gama2003 09.07.19, 13:32
    Pewnie neksia marzyła o welonie i katedrze. To co miał biedny, tfu, bogaty zrobić ?

A serio to szok. Ciekawi mnie jak wpadli i co z tym zrobi sąd. Niby dożywocie możliwe, ale słabo prawdopodowne.
  • iwoniaw 09.07.19, 13:37
    Ciekawi mnie jak wpadli i co z tym zrobi sąd.

No właśnie, też mnie to ciekawi - skąd w ogóle policja/prokuratura wpadła na pomysł, żeby prowadzić tu jakieś dochodzenie? Doszło do nieudanej próby zabójstwa czy jak? Normalnie jak w jakimś wydumanym kryminale. Szok.

--
    Spójrzmy na ciąg cyfr: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Gdzie ukryła się ósemka?
    Na pierwszy rzut oka w podanym ciągu ósemki nie ma. A kiedy przyjrzymy się uważnie jeszcze raz, cyfry osiem nadal nie dostrzeżemy. Ciekawostką jest, że sztuczka ta udaje się tylko wtedy, kiedy w ciągu cyfr nie ma ósemki.
  • sundace46 09.07.19, 13:41
    Oficer prasowy policji się w tv wypowiadał, że niestety nie ujawnią, jak wpadli na trop etc. bo wtedy praca policji nie miałaby sensu
  • zawsze-w-drodze 09.07.19, 13:45
    Bo pan źle dobrał sobie podwykonawcę zlecenia.
    Wykonawca podumał i uznał, że jednak pójdzie do prokuratora pogadać.
    "(...)Miał tego dokonać wynajęty przez podejrzanych inny mężczyzna, którego znalazł 35-letni kolega zleceniodawcy(...)'
    "(...)Tomasz K., jak ustalili śledczy, znalazł chętnego do zabicia Moniki M. Ponoć nie był to tzw. rasowy bandzior. Według nieoficjalnych informacji, mężczyzna nie był notowany przez policję. Przekazano mu, że do zbrodni ma dojść, kiedy kobieta będzie w Kazimierzu Dolnym. Adam M. miał jeszcze jeden warunek: zabójca miał oszczędzić jego żonie cierpienia.
    Niedoszły kiler przyjął zlecenie. Jednak zamiast zabrać się za przygotowania do zbrodni, zgłosił się do prokuratury i opowiedział o wszystkim.(...)"
    Czynnik ludzki nawalił.
  • dziennik-niecodziennik 09.07.19, 15:38
    No tak. Wzial se killera co to nigdy jeszczd nie kill'im i jeszcze mu kazal zrobic kill'im elegancko i dyskretnie.
    To nie moglo zadzialac.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • brenya78 09.07.19, 13:49
    W takich przypadkach przypomina mi się jak niektóre forumki są przekonane że ich mężowie to nigdy, przenigdy... Nie spojrzą nawet na inną kobietę itp.
  • malgo21 09.07.19, 13:54
    A co, ty podejrzewasz swojego o takie plany?
  • brenya78 09.07.19, 13:58
    Nie podejrzewam, ale w jego głowie nie siedzę i nigdy mi do głowy nie przyszła pewność, że on nigdy przenigdy. Skąd mogę to wiedzieć?
  • iwoniaw 09.07.19, 14:01
    Prawda? big_grin

No ja osobiście nie widzę nic dziwnego w tym, że ktoś nie podejrzewa własnego męża o chęć zdrady, a o chęć mordu - tym bardziej. Logiczne, że gdyby któraś coś takiego podejrzewała, to by się rozstała z takim mężem, albo przynajmniej próbowała jakoś zabezpieczyć przed skutkami jego knucia. Większość jednak NAPRAWDĘ nie ma ku temu żadnych powodów, bo jednak mężowie niekoniecznie latają na boki, a planują morderstwo jeszcze rzadziej, więc bez przesady, że powinno się żyć w paranoi.

--
    "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
  • brenya78 09.07.19, 17:34
    Boze, naprawde takie niekumate jesteście? Nie czaisz różnicy między "nie podejrzewam, nie mam powodów podejrzewac męża o zdradę, mam do niego zaufanie", a "jestem PEWNA że mój mąż NIGDY mnie nie zdradzi, jestem absolutnie przekonana że nie zainteresuje się inną".
  • pani-nick 09.07.19, 17:42
    Ja rozumiem. Jak to mówią: „nigdy nie mów: nigdy”.
  • iwoniaw 09.07.19, 18:07
    Różnicę czaję, nie czaję takiego nerwowego pobudzenia z powodu, że jakaś obca forumka jest pewna swego męża teraz i na wieki. Co cię w tym tak boli? 😅😅😅

--
    'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
    'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
  • brenya78 09.07.19, 19:07
    Nie boli tylko śmieszy. Widzę, że słabo ogarniasz.
  • iwoniaw 09.07.19, 19:23
    Słabo? Ja w ogóle nie ogarniam twoich schiz big_grin

--
    "My jesteśmy Rada Puchaczy - każdy w lesie wie, co to znaczy"
  • livia.kalina 09.07.19, 22:30
    A mnie dziwi, jak "mam zaufanie" można pogodzić z nie "jestem PEWNA że mój mąż NIGDY mnie nie zdradzi". Jak nie jestem pewna, to znaczy, ze nie ufam.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • rosapulchra-0 09.07.19, 19:12
    Nie przypominam sobie, żeby któraś z emam tak pisała. Pisały raczej, że własnie mają zaufanie i nie mają powodów, aby swoich partnerów podejrzewać o zdradę.

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • brenya78 09.07.19, 21:21
    "Nie przypominam sobie, żeby któraś z emam tak pisała."

Ostatnio w wątku o zabójcy Kristiny. Nie pamiętam która forumka, ale było to przekomiczne.
  • rosapulchra-0 09.07.19, 15:44
    Też jesteś przekonana, że twój nigdy, przenigdy.. I co z tego?

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • lauren6 09.07.19, 17:26
    Nie no, codziennie przed zaśnięciem sprawdzam czy mąż nie trzyma siekiery pod łóżkiem, a herbatę robię sama, bo jeszcze dosypałby mi arszeniku. Teraz będę musiała się jeszcze pilnować jak jedziemy do luksusowego SPA, bo jeszcze zamknie mnie w saunie albo podtopi w jacuzzi.

🤣🤣🤣
  • brenya78 09.07.19, 17:32
    Przecież kompletnie nie o to mi chodzi. Chodzi mi o forumki które się zarzekają że "mój mąż NA PEWNO mnie nie zdradzi". Ostatnio jedną tu udowodniła, że ona za męża RĘCZY.
  • lauren6 09.07.19, 18:09
    Jakbyś nie zauważyła to wątek o próbie morderstwa, nie o zdradzie małżeńskiej.
  • rosapulchra-0 09.07.19, 19:13
    brenya78 napisała:

Ostatnio jedną tu udowodniła, że ona z
    > a męża RĘCZY.

Która? Gdzie? Kiedy?

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • myfaith 09.07.19, 13:54
    Wiecie co, po takim niusie to zaczynam się zastanawiać nad swoim mężem wink no bo kocha nad życie, do rany przyłóź, duży staż małżeński - no ideał jak w tej historii.
    Jedyna pociecha, że my bogaci nie jesteśmy i raczej męża nie stać na płatnego mordercę no i do spa się nie wybieram

A tak serio - to co w głowie siedzi z pozoru normalnego 54 latka , że nie widzi innego wyjścia (rozwód/separacja) niż morderstwo.
    Jak można wierzyć że się uda, przecież podejrzenia zawsze w pierwszej kolejności padaja na drugą połówkę i że im więcej osób wie tym większa szansa, że Policja też się dowie?
  • zawsze-w-drodze 09.07.19, 14:02
    Może pani miała zejść cichutko we śnie? Uduszona poduszką? Taka śmierć niespodziewana - zatrzymanie akcji serca.
    Łzy, boleść, szybka kremacja?
    Rozwód/separacja:
    a) są kosztowne (wstrętny podział majątku)
    b) wykluczą katedrę dla neksi i czynią jej pozycję niekomfortową (złodziejka męża) - a tak może być biel wianka i woń kadzideł i jeszcze aureola serdecznej pocieszycielki zbolałego wdowca w jesieni życia.
  • dziennik-niecodziennik 09.07.19, 15:21
    O ile pani nie chorowala, to nikt nie lyknie bezoporowo smierci naturalnej w tym wieku. Sekcja by byla i wyszloby ze uduszona.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • ixiq111 09.07.19, 17:51
    Na płatnego zabójcę nie każdego stać. Ale grzybki są gratis wink
  • cosmetic.wipes 09.07.19, 22:20
    Omawianego pana też nie było stać, skoro zlecił robotę amatorowi bez doświadczenia.

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • chatgris01 09.07.19, 22:38
    Tacy, co ich stać, też czasem zlecają robotę amatorom bez doświadczenia www.salon24.pl/newsroom/903407,byly-polski-konsul-skazany-we-francji-na-dozywocie-za-zlecenie-zabojstwa-miliarderki

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • bo_ob 09.07.19, 14:00
    Widocznie ta żona była wredna odkąd mąż pamięta, tylko przed obcymi udawała taką do rany przyłóż.
  • zawsze-w-drodze 09.07.19, 14:03
    Zieeeeeeeeeeeeew
    Try harder
  • pani-nick 09.07.19, 14:22
    I dlatego nie jeżdżę do spa!
  • tt-tka 09.07.19, 14:42
    big_grin
    A dokad jezdzisz ? Bo wiesz, np w gorach jakis wypadeczek zaaranzowac latwiej niz szukac niegadatliwego killera...
    Nie zebym twojego meza podejrzewala, niech mnie reka borska ! - tylko tak, strzezonego strzeze, te klimaty...

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • pani-nick 09.07.19, 14:45
    😎 wszędzie staram się ciągnąć ze sobą męża wink
    Jak jestem bez niego, odczuwam dziwny niepokój. Teraz już wiem dlaczego!
    😜
  • tt-tka 09.07.19, 14:53
    smile
    Czytalam kiedys - juz nie pamietam, czyje to bylo, ale bardzo fajne - taki zbiorek opowiadan o morderstwach "z szansa na sukces". Przykladowo kochajacy maz spedza urlop z zona nad morzem, kiedy pani wyplywa na materacu na glebie troche wieksza niz do kolan, okazuje sie, ze na materacu czy w koszyczku z piciem, ktory wziela ze soba, spalo kilka szerszeni, takie calkiem niewinne i mozliwe zdarzenia, ktorych koniec moze byc smiertelny...

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • pani-nick 09.07.19, 14:56
    Weź kurczę.... 😶😁
  • thank_you 09.07.19, 16:14
    Pamietam jedna historie - para płetwonurków i maz zakręcił zonie zawór do butli na dużej głębokości wink))
  • iwoniaw 09.07.19, 16:17
    Bo wiesz, np w gorach jakis wypadeczek zaaranzowac latwiej n
    > iz szukac niegadatliwego killera...

Święte słowa, widać ten mąż się nie takiej literatury naczytał... A propos wypadków na łonie natury, przypomniał mi się kryminał/thriller "Odbiorę ci wszystko"; pouczające i z zaskakującym (przynajmniej tak do 5/7 książki, bo potem trochę się człowiek domyśla, o co chodzi) zakończeniem - a w każdym razie dziś na pewno o niebo prawdopodobniejsze niż jakieś naiwne intrygi z morderstwem w spa w stylu Agaty Christie, na które policja mogłaby się 100 lat temu nabierać, a nie w dzisiejszych czasach...

--
    "My jesteśmy Rada Puchaczy - każdy w lesie wie, co to znaczy"
  • tt-tka 09.07.19, 16:24
    A chocby i w filmowym stylu (moje ulubione 07 smile) - wyplynac na jezioro, wlac w zone pol litra i przytrzymac jej glowe pod woda, blizej brzegu wlac troche w siebie i wywrocic jacht/kajak... nieszczesliwy wypadek, zdarza sie. Pograzony w zalu maz nawet jesli pojdzie siedziec, to na krotko, a wolny od (tej) zony bedzie juz na zawsze.

I zadnych posrednikow/podwykonawcow ! Stara dobra zasada, tajemnica jest to, co wiesz tylko ty sam/a !

--
  • iwoniaw 09.07.19, 16:49
    I zadnych posrednikow/podwykonawcow ! Stara dobra zasada, tajemnica jest to, co wiesz tylko ty sam/a !

Otóż to, otóż to. W sumie to mnie dziwi nawet bardziej niż mordercze zapędy męża - że on to planował (czyli żaden afekt), a do głowy mu nie przyszło, że rozdający obcym ludziom mieszkania mąż denatki to dość podejrzanie wygląda, a angażowanie w to osób trzecich, w dodatku wszystko wskazuje na to, że amatorów, to prosta droga do wpadki - no jak on sobie w ogóle wyobrażał, że to się nie wyda?

--
    'I don't think you can fight a whole universe, sir!'
    'It's a prerogative of every life form, Mr Stibbons!'
  • aga_mon_ber 09.07.19, 16:32
    Ona miała zostać uduszona a do tego i SPA, nie jest potrzebne wink
  • lauren6 09.07.19, 14:49
    W SPA??? I po tego luksusowym???!!!

Świat się kończy 😎
  • thank_you 09.07.19, 16:13
    W Kazimierzu Dolnym nie ma luksusowego spa wink))
  • tt-tka 09.07.19, 16:29
    Odpalilam gugla, znalazlam dwa od razu na pierwszej stronie tongue_out
    Do jakiego stopnia one sa luksusowe, nie wiem, ale i wymagan meza ani zony co do luksusow nie znamy ...

--
  • lot_w_kosmos 09.07.19, 16:33
    Rili? To mało wiesz.
  • thank_you 09.07.19, 18:01
    Albo Ty wink
  • lauren6 09.07.19, 18:12
    Jest na pewno wdzięczna, że w wątku pojawiła się krynica mądrości, która rozumie różnicę pomiędzy zwykłym SPA, a luksusowym.
  • lot_w_kosmos 09.07.19, 16:29
    Boniu, w Kazimierzu, to koło mnie wink
  • aga_mon_ber 09.07.19, 16:31
    Ale co ciekawe, facet przygotowywał się do tego od kwietnia zeszłego roku a żona stwierdziła, że on muchy by nie skrzywdził...
    Nikomu nie można wierzyć, nawet najbliższym.
  • myfaith 09.07.19, 17:10
    Może żona miała go za ciamajdę a on się uważał za maczo i postanowił jej pokazać -ostatecznie kto tu rządzi ?

Sporo nie wiemy ale może jednak też w tle była wieeelka miłośc pana do 20-latki przy której poczuł się taaaki męski (nie to co przy starej żonie)
    Tak czy inaczej Anioł Stróż czuwa nad panią małżonką a w sumie jakby nie patrzeć w kategoriach chrześcijańskich to i nad panem też (grzech śmiertelny) - to tak filozoficznie bo deszcz pada..wink
  • tt-tka 09.07.19, 17:20
    myfaith napisała:

> Może żona miała go za ciamajdę

Jezeli tak bylo, to slusznie go miala za takiego smile, tak spartaczyc sprawe nawet jeszcze nie zaczeta !

--
  • rosapulchra-0 09.07.19, 19:17
    Albo kasa. Po prostu. Może żona jest znacznie bogatsza z domu od pana lub ma lepszy biznes od niego, więc wymyślił morderczy plan?

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • pani-nick 09.07.19, 17:41
    A ja mam takie pytanie „poboczne”...
    jak ten mąż będzie w więzieniu, to czy żona może korzystać z jego części majątku? 😉
  • ixiq111 09.07.19, 17:58
    Chyba tak, he, he.
    Może złożyć pozew o rozwód. Orzeczenie o jego winie ma jak w banku. Jak gość wyjdzie z więzienia będzie mógł pracować na alimenty dla żony smile
  • lot_w_kosmos 09.07.19, 18:14
    A może go wydziedziczą na korzyść żony, coś na kształt tego synalka z Rakowisk? wink ale by miał przypał....
  • daniela34 09.07.19, 19:23
    Ale z czego to wydziedziczą, skoro żona żyje? Sprawca z Rakowisk zabił swoich rodziców i został uznany za niegodnego dziedziczenia po nich przez sąd.
  • lot_w_kosmos 09.07.19, 19:31
    No, że zabiorą mu kasę i dadzą żonie? wink toby było bolesne smile choć napisałam to w formie żartu ofkors 😂
  • daniela34 09.07.19, 19:41
    A ja odpowiedziałam, a potem odkryłam smile w twojej wypowiedzi. A poważniej - ja widzę rozwiązanie.
  • memphis90 09.07.19, 19:29
    >Dajecie wiarę? Rok planowania. W międzyczasie >święta jedne drugie, pewnie jakiś urlop
    No, ale mieli problemy małżeńskie, więc święta mogły polegać na wzajemnym zyczeniu sobie zadlawienia oscią. Mało to takich małżeństw...?

>Oficer prasowy policji się w tv wypowiadał, że niestety >nie ujawnią, jak wpadli na trop etc.
    Pewnie znów się podwykonawca sam zgłosił z donosem, tak jak w przypadku tej dziewczynki ostatnio.

>bo wtedy praca policji nie miałaby sensu
    Tja, po co szary obywatel ma wiedzieć co świadczy o tym, że małżonek wynajal na niego Killera...

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • zawsze-w-drodze 09.07.19, 19:58
    No ale zona nich chciała policjantom uwierzyć. Bo mąż dobry, muchy by nie skrzywdził. Małżeństwo zgodne z jej perspektywy.
    Jego perspektywa najwyraźniej była inna.
  • memphis90 09.07.19, 19:37
    Dziwne - prowadzą pana skutego łańcuchem aż po kostki i nikt nie szlocha że ustawka, że niewinny, że pogwalcenie godności...?

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • daniela34 09.07.19, 19:45
    Pan miał spodnie i buty zdaje się. I szedł a nie był wleczony. Taka różnica.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka