Dodaj do ulubionych

Hotel dla kota - Warszawa

09.07.19, 10:31
Moze ktos polecic hotel dla kota w Warszawie? Pierwszy raz musze zostawic rocznego kocura na tydzien i chcialabym, zeby dobrze trafil.
Jak ktos nie chce reklamowac, to poprosze namiar na maila...
Edytor zaawansowany
  • aragorna71 09.07.19, 11:30
    Nie masz nikogo, kto przyjdzie do kota 1-2 razy dziennie, sprzatnie kuwete, da jesc i chwile z kotem zostanie?
    Mam kota i sporo znajomych, ktorzy tez maja i kazdy mowi to samo. Koty zle znosza zmiane miejsca, juz lepsze dla kota, aby zostal sam w mieszkaniu a ktos do niego przychodzil. Kot oddany nawet do dobrego hotelu moze przezyc ogromny stres, ktory odbije sie na jego zdrowiu. Znam przypadek, ze kot zostal oddany do znajomej i przez tydzien prawie nie jadl, nie sikal, skonczylo sie lekarzem, zastrzykami i leczeniem

--
    "Przeznaczenie daje nam w życiu: trzech nauczycieli,trzech przyjaciół, trzy wielkie miłości i trzech wrogów.
    Ta dwunastka jest jednak zawsze zakryta i nie wiemy, kto kim jest, dopóki ich nie pokochamy, nie zostawimy lub nie pokonamy."
  • 35wcieniu 09.07.19, 11:37
    Koleżanka/sąsiadka czy ktokolwiek, kto będzie przychodził go karmić, pobawić się, pomiziać i posprzątać kuwetę to lepszy pomysł. To nie pies, nie trzeba wyprowadzać kilka razy dziennie więc łatwiej znaleźć kogoś kto może się zająć.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • kanna 09.07.19, 12:17
    Jaka dzielnica? moja córka Ci chętnie porobi petsitting.

--
    Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.
    Pół wieku poezji
  • zazou1980 09.07.19, 14:43
    Kot jest przyzwyczajony do zmian miejsca zamieszkania, bo odkad go mamy zawsze z nami wyjezdzal. Nigdy nie zostawal sam na dluzej niz 7h. Mam opcje dochodzacego opiekuna, ale wole zeby ktos z nim byl przez dluzszy czas. Niestety nikt ze znajomych nie moze go wziac na tydzien do domu...
  • 35wcieniu 09.07.19, 14:46
    Po 7 godzinach niczego specjalnego raczej nie wymysli a sadze ze wolalby zostac niz byc w hotelu. Tam tez bedzie sam. Tylko w obcym miejscu.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • barefoot_duck 09.07.19, 18:59
    Hotele to dla kotów zło. To nie jest tak, że będzie miał swój apartament i łapki do miziania 24/7.
    Znajdź na FB 'kocia ciocia' - petsitterka o ścisłej specjalizacji koty i zdrowym kocim pierdolczyku. Koty ją kochają. Twój ci podziękuje.
  • miriam_73 09.07.19, 21:29
    Bez przesady. Parę lat temu jak miałam "kolizje terminowe" z rodzicami, moje obie kocice bywały w hotelu dla kotów, tu:
    www.hoteldlakotow.pl/o-nas -miały swój pokoik, opiekę, jedzenie, były razem. Nie było to optymalne rozwiązanie, ale wracały w dobrej formie, zadbane, zachowując się po powrocie zupełnie normalnie.
  • taki-sobie-nick 09.07.19, 21:37
    łapki do miziania 24/7

Bo zwykle to właściciel głaszcze kota 24/7.
  • tairo 09.07.19, 20:47
    Jedna forumka (z tych mało piszących, ale jednak) ma hotel, nad którego założeniem zastanawiała się na forum: forum.gazeta.pl/forum/w,567,163996562,163996562,Hotel_dla_.html

Nie korzystałam, ale opinie na facebooku ma dobre i sądząc po zdjęciach warunki też nienajgorsze.
  • zazou1980 10.07.19, 09:08
    Dzieki, szukalam takiego polecenia, bo na stronie juz wczesniej bylam...
  • miriam_73 10.07.19, 16:19
    Mozesz do nich podjechac, pokaza Ci jak to wyglada, zobaczysz zwierzaczki ktore sa w tym czasie na pobycie, na dole jest lecznica weterynaryjna.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka