Dodaj do ulubionych

Prezenty, które dzieci będą mogły zabrac...

09.07.19, 22:50
samolotem. Być może nawet w bagażu podręcznym. Nie mogą być wiec zbyt duże, ciężkie, z czymś płynnym w środku itp. Dzieci to chłopcy w wieku 4 i 6 lat. Jakieś pomysły? Zabawka? Nieduża książka? Polecicie coś konkretnego? Chętnie zamówię z neta smile
Edytor zaawansowany
  • minerallna 09.07.19, 22:53
    Dla kogo te prezenty? Dzieci lecą same?

--
    http://supergify.pl/images/stories/impreza/tany/ballo011.gif
  • auksencja15 09.07.19, 22:55
    Bratankowie męża. Z mama, nie mieszkają w PL.
  • mikams75 10.07.19, 00:42
    polskie ksiazeczki w takiej sytuacji
  • mikams75 10.07.19, 11:01
    jak moje dziecko bylo w tym wieku, to hitem byly takie spiete karty czu-czu, z zagadkami itp. Bardzo poreczne na podroz, sa rozne na rozny wiek, wiec mozesz kupic dwa jednakowe a jednak rozne prezenty.
  • barwa_smutku 09.07.19, 22:57
    Ja w podróż, kiedy dzieci były małe, szykowałam woreczki-niespodzianki. Bez względu na środek transportu, czy to był samochód czy samolot. Zajmowały dzieciaki na jakiś czas. Mini zestawy lego, mini laleczki, książki, słodycze (zwłaszcza gumy sklejające paszczę, co było szczególnym wybawieniem, bo jeszcze nie minęliśmy rogatek miasta, a już leciało: kieeeedyyyyy dojedzieeeeemy?), gry podróżne, krzyżówki, kolorowanki, zadania logiczne itp. Oczywiście nie wszystko jednocześnie, po kilka rzeczy dla każdego na jedną podróż, czasem dwa woreczki dla dziecki, drugi schowany na powrót. Zawartość dostosowana do wieku i zainteresowań oraz do choroby lokomocyjnej smile.
  • barwa_smutku 09.07.19, 22:58
    Aaa, to ma być prezent w sensie "prezent", a nie wypełniacz czasu na podróż. Zabawki edukacyjne może?
  • auksencja15 09.07.19, 22:59
    big_grin jakieś konkretne? Nie mam dzieci i nie ogarniam świata zabawek smile chciałabym coś fajnego
  • minerallna 09.07.19, 23:04
    Ale kto te prezenty ma otrzymać? Wiek,płeć?

--
  • minerallna 09.07.19, 23:06
    Już mi się wyprostowało. Na telefonie ciężko się czyta.

--
  • blondzidelko 09.07.19, 23:02
    Ja bym się ucieszyła z prezentów które się wykorzystuje a potem recyclingujesmile z tektury do zbudowania i pomalowania na przykład. Mój 4 latek ma taki garaż i jest w ciągłym użyciu a jak się znudzi czy popsuje to do recycling. A można malować po nim i sama frajda budowania była. Książka z kartkami origami tez hitem była.
  • aerra 09.07.19, 23:36
    Nooo, taki garaż z tektury to jest super prezent do samolotu - niewymiarowe jak cholera, wielka nieporęczna płachta.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • blondzidelko 10.07.19, 20:42
    Nasz był mały przed złożeniem. Sama wiozłam samolotem.
  • jan.kran 10.07.19, 22:03
    Kalejdoskop,książki.
  • ania.n-82 09.07.19, 23:37
    My mieszkamy poza PL, i zawsze chętnie zabieramy ze sobą polskie książki dla dzieci.
    Dla 4-latka polecam "Opowiadania dla przedszkolaków" Renaty Piątkowskiej. Wesołe, krótkie historyjki, kiedyś czytałam je synowi a teraz córce. Bardzo przyjemnie się je czyta.
    Dla 6-latka może "Mapy" Mizielińskich. Chociaż one mają duży format, więc do podręcznego bagażu mogą się nie zmieścić.
    Jeśli wolisz zabawki to dla 6-latka chyba najlepiej lego, a dla 4-latka może coś z playmobilu. Zależy też ile pieniędzy chcesz wydać.
  • aerra 09.07.19, 23:40
    Książki dla dzieci w tym wieku akurat zazwyczaj mają raczej spory format, a nie nieduży - ale może większa by przeszła? Nasz w tym wieku uwielbiał np. Mapy Mizielińskich (a potem całą resztę). O, w sumie "Mam oko na" miały nawet nie taki duży format (ale to chyba bardziej 4 latek, niż 6).

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • morsk2 10.07.19, 00:24
    Lubią gry?
    Może coś, co będzie im się kojarzyć z Polską?
    www.alexander.com.pl/produkty/rajd-po-polsce-na-rybach/
    lub pomoże szlifować język polski?
    www.alexander.com.pl/produkty/mistrz-slowa/

--
    sygnaturki brak
  • evee1 10.07.19, 05:32
    Moje dzieci w tym wieku dostaly spiworki z Kubusiem Puchatkiem i Klapouchym (akurat wtedy byly postacie byly w modzie). Przydaly sie bardzo w samej drodze, bo podroz byla bardzo dluga.

--
    Internet... You start reading about sequoias and two hours later you know everything about Russian Revolution
  • pani-nick 10.07.19, 07:03
    Plecaczki?
  • z_pokladu_idy 10.07.19, 07:51
    Jakieś nieduże transformery - auta, które się przekształca na autoboty lub cyfry. Moje dziecko zajmują na długi czas.
  • eowen 10.07.19, 09:10
    A do jakiej kwoty?
    Bo świetne są Bazgraki Kapitana Nauki, ze zmywalnym flamastrem, właśnie na ten przedział wiekowy. Ale to raczej z drobnostek. Książki, ale w większych ilościach robią spory bagaż. Ubrania czy tekstylia z bohaterami, jeśli takich mają (Psi Patrol?). Chociaż największą furorę robią jednak figurki - w zależności od zainteresowań Playmobil, Ninjago etc.
  • berdebul 10.07.19, 09:27
    Kupiłabym plecaczki i napełniła książeczkami (polskimi) w miękkich oprawach, jeżeli moze byc ciut drożej to do tego odtwarzacz mp3 i wgrać polskie audiobooki/piosenki dla dzieci, a zeby nie wyjsć na zgreda to jakiś zestawik lego do tego.
  • azomim 10.07.19, 09:49
    Świetne są gry podróżne SmartGames. Mamy Robaczki i syn zabiera w każdą podróż (ta gra się nie nudzi!!). Transformersy to też dobry pomysł. O książkach już dziewczyny pisały- też super.

--
    http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/k/ksplvqj8a.png
  • mikams75 10.07.19, 11:06
    nie kupuj nic co ma wielkie gabaryty typu jakies samochody, pojazdy. Lego czy playmobil czy inne rzeczy sladajace sie z drobnych czesc tez nie, jesli masz zamiar wreczyc tuz przed podroza - dziecko koniecznie bedzie musialo to wypakowac w podrozy, a zbieranie elementow po samolocie i ew. nerwy, bo co chwila cos spadlo, a wlasnie trzeba zapiac pasy i podniesc nie mozna, fajne nie sa. Jesli prezent wreczasz wczesniej to ok, dziecko sie nacieszy zabawka i spakuje do walizki.
  • ichi51e 10.07.19, 11:07
    Jestem w szoku. Czy tylko ja zrozumialam ze watkodajka szuka niewielkiej wielkosci prezentu ktory da sie zapakowac do bagazu podrecznego bo dzieci tylko taki beda miec a nie szuka sposobu czym zjac dzieci podczas podrozy?

Odpowiedz brzmi lego. Tylko wyjac z pudelka

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • mikams75 10.07.19, 11:14
    ja tez tak zrozumialam, ale znaczenie ma tez, kiedy sie wrecza prezent. Wreczony tuz przed podroza, dziecko bedzie chcialo sie tym bawic w czasie podrozy, wiec warto pomyslec, zeby nie bylo z tym problemow.
  • szeera 10.07.19, 11:51
    A co mama dzieci na to? Ma miejsce w bagażu na cokolwiek? Bo dzieci raz danych prezentów nie dadzą sobie odebrać. Z mojej perspektywy tylko prezenty do natychmiastowego zużycia na miejscu. Weź pod uwagę, że jeśli dzieci odwiedzają rodzinę to pewnie nie jesteś jedyną która im coś da. Jeśli nie chcesz wkurzyć matki dzieci to zapytaj ją najpierw czy materialne prezenty będą ok.
  • rozalia_olaboga 10.07.19, 23:46
    Znikopis może?
  • paulina.eprezenty 15.07.19, 11:23
    Polecamy zapoznać się z ofertą naszego sklepu eprezenty.pl/ i rozejrzeć się po różnych kategoriach, takich jak ta eprezenty.pl/prezent_na_10_urodziny,c,4243 smile Myślę, że spersonalizowany upominek będzie strzałem w dziesiątkę, ponieważ dzięki personalizacji zwykły przedmiot zamieni się w niebywałą pamiątkę na lata.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka