Dodaj do ulubionych

Na fali wątków o sporcie zaskoczę was

09.07.19, 22:59
lepsze niż męska piłka - sfaulowali ją ze dwa razy a ona wstała i zdobyła gola. Lewanadowski (przez którego strach już konserwę otworzyć) pewnie po pierwszym faulu musiałby fryz poprawić. A wy oglądacie?

--
Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
Edytor zaawansowany
  • chocolatemonster 09.07.19, 23:03
    Bo kobiety twarde sa😁 Nie ogladam ale chyba zaczne..
  • jematkajakichmalo 09.07.19, 23:09
    Dla mnie ten sport w wykonaniu "kobiet" jest po prostu fuj. Obecnie ogladam Afrika Cup.

--
    "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
  • tanebo2.0 10.07.19, 21:48
    Dlaczego?

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • jematkajakichmalo 11.07.19, 07:34
    Ale dlaczego co? Dlaczego piłka nożna "kobiet" jest fuj czy dlaczego oglądam Afrika Cup? wink
    Te co tam biegają po boisku no mało kobiece są... takie babochlopy. Nie lubię i już.

A Afrika Cup ciekawe, szkoda tylko, że trybuny prawie puste.

--
    "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
  • abecadlowa1 10.07.19, 21:59
    Od razu widać, że to matka. E-matka.
  • cauliflowerpl 10.07.19, 22:01
    Ja wiem, czy zaskoczysz... wink
    sport.tvp.pl/41093143/kibice-athletic-bilbao-pobili-rekord-najwiecej-fanow-w-europie-na-meczu-pilki-noznej-kobiet

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka