Dodaj do ulubionych

OT - jesteśmy jeszcze dziadami...

10.07.19, 10:29
...skoro z powodu kradzieży wkładów do lusterek robi się aferę:
epoznan.pl/news-news-96521-kradziez_wkladow_do_lusterek_z_auta_wartego_0_5_mln_zl_rozpoznajesz_go
--
Lato smile
Edytor zaawansowany
  • mikams75 10.07.19, 11:08
    i problemem wg Ciebie jest robienie afery a nie sama kradziez?
  • natalia.nat 10.07.19, 11:25
    Ty zapewne jako właściciel wspaniałomyślnie podarowałbyś złodziejowi te wkłady, żeby mógł sobie na nich zarobić.
    I gdzie tu widzisz aferę?
  • boo-boo 10.07.19, 11:26
    Aha...czyli jak jesteś bogaty to mogą cię okraść i nie powinieneś robić z tego powodu afery....

--
    "All I ever wanted _ All I ever needed _ Is here in my arms _ Words are very unnecessary _ They can only do harm "
  • heca7 10.07.19, 19:47
    Nooo ostatnio to Kokosowy stwierdził, że samochód to tylko kawał blachy i nie ma co robić afery kiedy ktoś ci na parkingu obije drzwiami lakier. Jeździ? jeździ więc o soo chozzzi? A skoro robisz aferę to znaczy, że cię nie stać na ten samochód big_grin

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • whitney85 10.07.19, 20:02
    W sumie to podejście jest mi bliskie
  • szafireczek 10.07.19, 12:03
    Afera, bo dotyczy lusterek z mercedesa S500, ciekawe czy byłby artykuł w gazecie, jeśli kradzież dotyczyłaby lusterek w jakimś niskobudżetowym aucie... Taka trochę pańszczyźniana mentalność.
  • iwoniaw 10.07.19, 14:56
    ciekawe czy byłby artykuł w gazecie, jeśli kradzież dotyczyłaby lusterek w jakimś niskobudżetowym aucie...

Gdyby redakcja dysponowała fotami z monitoringu, to zapewne tak, nieraz widziałam takie artykuły dotyczące kradzieży nie aż tak kosztownych rzeczy. I akurat uważam, że to dobrze, gęby takich złodziejaszków powinny być upubliczniane jak najszerzej, może ktoś przynajmniej zostanie ostrzeżony, jeśli już nie da się odzyskać ukradzionych rzeczy. I naprawdę nie wiem, gdzie tu "dziadowanie" - jeśli mi coś ukradną, a ja zgłaszam sprawę na policję i jestem zainteresowana namierzeniem sprawcy, to dziaduję? Czy może istnieje jakaś kwota, powyżej której to już nie dziadowanie, a słuszny gniew? big_grin

--
    "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
  • szafireczek 10.07.19, 19:22
    Dokładnie, a nie epatowanie w nagłówku "w aucie wartym 0,5 mln zł". Kradzież to kradzież i tyle...
    Każdy ocenia stratę według swoich możliwości, ale upubliczniona w mediach troska dopiero od 0,5 mln zł to jednak oryginalnesmile
  • bywalec.hoteli 10.07.19, 13:06
    Sorry, znowu pomyliłem forum - miało być na Auto-Moto.

--
    Lato smile
  • mikams75 10.07.19, 19:08
    i co, tam sa ciekawsze odpowiedzi?
  • bywalec.hoteli 10.07.19, 21:36
    Bardziej fachowe smile

--
    Lato smile
  • iwoniaw 10.07.19, 21:49
    Że niby to są te "bardziej fachowe" odpowiedzi z auto-moto?

forum.gazeta.pl/forum/w,20,168374498,168374498,OT_jestesmy_jeszcze_dziadami_.html
    big_grin big_grin big_grin

--
    "Lubię muzykę poważną, ale nie jestem aż takim zwolennikiem klasyki, żeby puszczać ją sobie w domu." (Zbigniew Boniek)
  • mondovi 10.07.19, 23:51
    Tylko Tuska tam brakuje.

--
    nie lubię pustych głów, pustych słów i pustych butelek
  • iwoniaw 10.07.19, 23:54
    Prawda? big_grin Prawdziwie fachowe dyskusje o motoryzacji big_grin

--
    "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka