Dodaj do ulubionych

Krem do twarzy z filtrem UV

10.07.19, 13:49
Drogie Panie,
Polećcie proszę fajny krem do twarzy z filtrem UV. Chodzi o taki drogeryjny a nie typowo do opalania. Za kilka dni lecę do ciepłych krajów gdzie słońce mocno grzeje. Nie planuję opalania w pełnym słońcu ale pewnie sporo czasu spędzę w cieniu pod parasolem nad morzem lub basenem. Potrzebuję kremu do twarzy od razu z filtrem, takiego co użyję rano jako codzienną pielęgnację. Najważniejsze - musi być lekki bo nie znoszę tłustej maski. Cera dojrzała, mieszana, w upale produkuje tłustą warstwę.
Edytor zaawansowany
  • mag1_k 10.07.19, 13:56
    la roche posay anthelios spf 50
  • pani-nick 10.07.19, 13:57
    www.superpharm.pl/pharmaceris-n-cc-capilar-tone-1666.html
    Wyrównuje tez koloryt skory - przydaje się w wysokich temperaturach. Uwielbiam go.
  • sofia_87 10.07.19, 13:57
    Sesderma
  • dido_dido 10.07.19, 14:10
    Dziękuję!
    W superpharmie można wyfiltrować kremy z wyrażeniem spf - więc mam przegląd i wybór smile
  • mdro 10.07.19, 14:01
    Albo świnka, albo morska. Nie ma lekkich kremów z wysokim filtrem, bo żeby filtr działał, musi pozostać na skórze.

--
    "mam świadomość, że jestem sterowanym botem" - 1elka26 na forum emama
  • dido_dido 10.07.19, 14:13
    To akurat wiem
    Ale może ktoś poleci z własnego doświadczenia taki krem, który nie tworzy maski na twarzy i sprawdzi się na słońcu ale nie w jakiś bardzo ekstremalnych warunkach - da radę w drodze na basen smile
  • sofia_87 10.07.19, 14:56
    Sesderma SPF50 ma kilka do wyboru, żaden nie zapycha nie zostawia białej ani tłustej warstwy. A pod krem serum z witamina C
  • barbibarbi 10.07.19, 15:40
    ja używam lirene ten: www.ceneo.pl/51501211
    nie widziałam go w żadnym sklepie, kupiłam przez internet, nie bieli, nie nabłyszcza a wręcz matuje i nawilża. Pierwszy raz w życiu, po przetestowaniu wielu kremów spf, bardzo drogich i tanich, nie mam maski na twarzy i nie świecę się jak psu ...... Dla mnie to zaskoczenie roku.
  • dido_dido 10.07.19, 15:43
    I jaka fajna cena smile
  • princesswhitewolf 10.07.19, 14:16
    no lepiej sie bedzie trzymal a smarowac sie trzeba znow po wyjsciu i tak. Dlatego ja mowie SPF50 max spektrum i pare razy dziennie
  • gaskama 10.07.19, 15:20
    Ja polecam ten
    Bioderma Photoderm Anti-age SPF30 Krem opóźniający efekty starzenia się skóry 30ml
    Nie śmierdzi, jest dobrym kremem, ładnie się wchłania, nie roluje, nie zostawia białego nalotu a działa. Nie do leżenia na plaży (ja i tak nie leżę), ale do biegania po miasteczku już tak. Tyle, że jest to typowy krem do twarzy.

--
    "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
  • dido_dido 10.07.19, 15:29
    O, dzięki!
    Tak, własnie typowego kremu do twarzy potrzebuję - takiego, który oprócz standardowego działania (nawilżenie, łagodzenie, prasowanie zmarszczek smile) będzie jeszcze w gratisie mieć filtr UV
    Mnie w oko wpadła bioderma:
    www.superpharm.pl/bioderma-hydrabio-perfecteur-spf30-1387.html
    i jeszcze te dwa:
    www.superpharm.pl/ducray-ictyane-hydra-uv-13715.html
    www.superpharm.pl/la-roche-posay-anthelios-xl-spf50-8680.html

I teraz jak ten osiołek się zastanawiam co wybrać wink
  • gaskama 10.07.19, 15:35
    Bez wypróbowania na sobie nie da się. Może próbki uda się zdobyć?

--
    "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
  • dido_dido 10.07.19, 15:44
    Spróbuję - pójdę go superpharmu, może będą mieli
  • mayaalex 10.07.19, 16:48
    Ja latem lubie Biotherm creme solaire anti-age (jest 30 i 50). Wystarczajaco lekki i dobrze nawilza. Mialam tez ostatnio duzo tanszy Nivea Q10 z spf 30, calkiem fajny. Shiseido ma tez niebieska serie kosmetykow przeciwslonecznych, jak na shiseido ceny nie sa takie zle smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka