Dodaj do ulubionych

Potrzeby seksualnie 70 latka i chora żona.

10.07.19, 16:29
Pan od kilku lat jest na wyczekanej emeryturze. Źona od dawna na rencie. Praktycznie zaraz po przejściu na emeryturę stan żony się pogorszył. Operacja serca, nowotwór, ona praktycznie leży w łóżku. Teraz wyszło podejrzenie jeszcze kolejnej choroby. Pan od zawsze miał wielkie libido. Niestety żona obecnie nie jest w stanie sprostać jego oczekiwaniom. Co facet ma począć? Kobieta sexem nie jest w ogóle zainteresowana. Miesiącami leży w szpitalach.
Edytor zaawansowany
  • tt-tka 10.07.19, 16:34
    Reczna samoobsluga lub pani z agencji. Albo niech bierze brom.

A jak sobie radzil wczesniej, gdy zona byla niedysponowana, nieusposobiona lub chora, ciekawe.

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • mildenhurst 10.07.19, 16:46
    Była to dość zgrana para w tym temacie. Jeszcze przed zaostrzeniem choroby ciotki, dosłownie 5 lat temu, nocując u nich słychać było nocne bsraszkowanie. W ciągu dnia poklepywanie, podszczypywanie. Wuj widać ma z tym problem bo zwyczajnie stał się zboczuchem. Zaczepia kobiety, komentuje ich wygląd tak jakby był w męskim, podpitym gronie.
  • larix_decidua77 10.07.19, 16:55
    Stare zboczuchy, podszczypujące kogo się da, najczęściej więcej ryczą niż mleka dają. Jak faktycznie taki żywotny, to niech sobie radzi ręcznie, bo co ma robić?
  • livia.kalina 10.07.19, 16:56
    To specyficzne zachowanie może się wiązać z demencją i starczym spadkiem intelektualnym, w którym przestaje się zauważać i rozumieć, co można, a co nie, co wypada a co nie. A nie dużymi, niezaspokojonymi potrzebami seksualnymi.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • larix_decidua77 10.07.19, 17:48
    O właśnie.
  • asia.sthm 10.07.19, 19:24
    livia.kalina napisała:

> To specyficzne zachowanie może się wiązać z demencją i starczym spadkiem intele
    > ktualnym, w którym przestaje się zauważać i rozumieć, co można, a co nie, co wy
    > pada a co nie.
    A nie dużymi, niezaspokojonymi potrzebami seksualnymi.

Tak, po panu wyraznie widac ze juz go powaznie rabnelo. Jeszcze nie calkiem staruszek a juz Satyr i swintuszek.

W sumie obrzydliwy watek pozornir w imie troski o ciocie. Fuj.
    --
    Casanova: Jak pani na imię?
    Nieznajoma: Nabuchodonozor.
  • zosia_1 10.07.19, 22:55
    Jeśli właśnie przeszedł na emeryturę to ma 65 lat, 5 lat wcześniej miał 60. Twoim zdaniem w jakim wieku ludzie tracą zainteresowanie seksem?
  • tt-tka 10.07.19, 23:16
    zosia_1 napisała:

> Jeśli właśnie przeszedł na emeryturę

"od kilku lat jest na emeryturze"

>to ma 65 lat

Ma 70, co nam napisano.

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • chocolatemonster 11.07.19, 12:08
    To, ze nie traci- ok, moze byc, ja tez chce sie radosnie bzykac do pooooznej starosci ALE w obliczu powaznej choroby zony facet powinien najpierw myslec o niej a nie gdzie i komu ...
  • azja001 10.07.19, 16:37
    Może prostytutki? Tylko czy z emerytury wystarczy, w tym wieku to już tylko płacić przychodzi za seks. Żona leżąca a pan nadal taki jurny że nic nie jest go w stanie przystopować?
  • aerra 10.07.19, 16:38
    No co ty, jak żona może być niezainteresowana? Też coś.
    Wraca ze szpitala, to się w biegu rozbiera i rzuca na pana jeszcze na klatce schodowej (albo podjeździe w zależności od warunków lokalowych). A jak jest w szpitalu, to też przecież pan z wizytą wpada i bach, na szpitalnym łóżku, może się pielęgniarki dołączą i będzie gorący trójkącik, albo inny wielokącik.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • triss_merigold6 10.07.19, 16:42
    Niech pan skanalizuje swoje potrzeby w opiekę nad żoną, ma 70 lat więc naprawdę trudno się pochylić nad nim ze współczuciem.
  • mildenhurst 10.07.19, 16:48
    Żona ma bardzo dobrą profesjonalną opiekę.
  • azja001 10.07.19, 16:52
    Skoro stać go na profesjonalną opiekę i zmył z siebie to obciążenie to niech wynajmie pokój na godziny w hotelu i się tam realizuje. A kto będzie miał na to ochotę? Tylko ktoś komu zapłaci, takie życie...
  • amsterdama 10.07.19, 16:51
    Popieram Triss.
  • arista80 10.07.19, 16:57
    Patrzcie jaka zla ta żona. Zamiast dogadzać panu, ma czelność chorować i nie interesować się seksem.
  • riki_i 10.07.19, 17:00
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • triss_merigold6 10.07.19, 17:05
    Chyba, że mają dzieci. Nie sądzę by te były zachwycone perspektywą dzielenia się spadkiem z jakąś fanaberia tatusia.
  • mildenhurst 10.07.19, 17:07
    Mają.
  • triss_merigold6 10.07.19, 17:09
    No to niech pan się zajmie działką, majsterkowaniem czy łowieniem ryb, a panie ogląda na redtube.
  • jolie 10.07.19, 18:07
    Zgadzam się z Triss. Oczywiście (teoretycznie) tatuś z majątkiem może robić, co chce, ale w praktyce pomysł z Ukrainką - żoną to krzywda dzieci.
  • hanne_lore 10.07.19, 19:13
    No cóż, pan jest dorosły i jak rozumiem nieubezwłasnowolniony, więc nie musi pytać dzieci o zgodę na ślub po śmierci żony. Ani ten pan, ani inni w podobnej sytuacji.
  • tt-tka 10.07.19, 19:25
    hanne_lore napisała:

> No cóż, pan jest dorosły i jak rozumiem nieubezwłasnowolniony, więc nie musi py
    > tać dzieci o zgodę na ślub po śmierci żony.

Poki co zona zyje, a ten pan pyta o cos zupelnie innego. Wyjatkowy obrzydliwek, i co do sytuacji, i co do adresatki pytania.

--
  • milka_milka 11.07.19, 00:05
    Triss, ale niby czemu? Bo ma 70 lat czy dlatego, że żona nie może? 70 lat i co? Już mu nie wolno chcieć seksu?

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • bigzaganiacz 10.07.19, 19:13
    . Nie sądzę by te były zachwycone perspektywą dzielenia się spadkiem z jakąś fanaberia tatusia.

Jego poeniadze zachwyt lub nie zachwyt dzieci jest jakby bez znaczenia
  • basiastel 10.07.19, 17:34
    dosyć obrzydliwie pojechałeś z tą Ukrainką i dziwie się, że żadna jakoś nic złego w tym nie widzi
  • amast 10.07.19, 18:04
    Obrzydliwe jest to, że takie sytuacje się zdarzają wcale nie tak rzadko.
  • riki_i 10.07.19, 19:35
    Częściej zdarza się "baba z sanatorium".

Natomiast znam przypadek, gdy Pan na łożu śmierci, po 10 latach z nową Panią (żona zmarła krótko po tym, gdy ją poznał) powiedział swoim dzieciom tekst "ona mi dupe podcierala przez 10 lat, więc jej się należy" i praktycznie wydziedziczyl swoje potomstwo.
  • rosapulchra-0 10.07.19, 22:54
    No jeśli dzieci nie wykazywały ani grama chęci w kwestii pomocy ojcu, to ja się temu ojcu nie dziwię.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • snakelilith 10.07.19, 17:04
    Nie wiem. Ja jestem ze starej konserwatywnej szkoły, że jak razem, to na dobre i na złe. Libido libidem, ale w życiu są naprawdę czasem ważniejsze sprawy i jedyne co mogę napisać - współczuję tej pani. I przy tej okazji przypominam wszystkim, za słowami poety:
    "Więc bacz, kto się na zawsze łączy,
    Czy serce z sercem się jednoczy!
    Szaleństwo krótkie, długi żal. "

--
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli
  • ponis1990 10.07.19, 17:16
    Zgadzam się w zupełności.

--
    Lubię placki
  • zosia_1 10.07.19, 22:59
    O jakie piękne, co to za wiersz?
  • snakelilith 10.07.19, 23:58
    Pieśń o dzwonie Schillera.

--
    "Mam gdzie indziej włosy smile " - bywalec.hoteli
  • milka_milka 11.07.19, 00:13
    Z tym się zgadzam. Ale nie podoba mi się stanowisko (nie Twoje, innych), że 70-latek z automatu nie powinien chcieć seksu.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • konsta-is-me 11.07.19, 03:54
    Ale my nie rozmawiamy o automacie.
    Tylko okreslonej sytuacji, w ktorej sa waznieksze i mniej wazne rzeczy.
    Skoro dla ciebie poped 70-latka jest istotniejszy niz umierajaca zona, to nie mam pytan.
  • milka_milka 11.07.19, 07:29
    Nie jest i nigdzie tego nie napisałam. Odwrotnie!
    Uważam tylko, że hasła, że w wieku 70 lat to może kopać ogródek itp. w oderwaniu od tej konkretnej sytuacji nie są w porządku.

A w obliczu umierającej żony to i 40 latkowi nie współczułabym akurat braku seksu.

--
  • chocolatemonster 11.07.19, 12:06
    A czego chcialas od kobiety, ktora zyczy innej (mnie) aby sie stala ofiara gwaltu zbiorowego?(post polecial wiec nie przykleje ale byl).
  • mildenhurst 10.07.19, 17:12
    Jaja sobie robicie. Sytuacja jest przecież daleka od żartów. Gdyby to był Wasz ojciec też byście mu proponowały prostytutkę? Oni mają syna, który mieszka w Stanach od dawna. Bywa czasami w kraju i jakiś tam z ojcem rozmawia. Bywa raczej z powodu mamy. Ja z kolei jestem najbliższą ich rodziną pomagam, zwłaszcza ciotce. Przy okazji słyszę i widzę zachowanie wuja.
  • angazetka 10.07.19, 17:15
    No litości, to raczej sytuacja zdrowotna pani jest daleka od żartów. Problem pana przy tym to pikuś.
    Powiedz mu, że zachowuje się nieakceptowalnie i niech swoje potrzeby załatwia we własnym pokoju, a nie robi za obleśnego dziada.
  • triss_merigold6 10.07.19, 17:15
    W wypadku mojego ojca, osobiście, na kopach, pognalam cwaną panienkę z prowincji za bardzo zainteresowaną znajomością z wdowcem 70+.
  • mildenhurst 10.07.19, 17:21
    Sugerujesz mnie jako tą panienkę?
  • arista80 10.07.19, 17:26
    Tak bardzo pochylasz się nad biednym panem, że wszystko jest możliwe.
  • amsterdama 10.07.19, 17:46
    Milden, przywołaj tego wuja do porządku. Z żoną łączył go tylko seks? Żadnych uczuć, bliskości? Gdyby był zaangażowany emocjonalnie i praktycznie w opiekę nad żoną, nie nudził się, potrzeby by się zmniejszyły. Poza tym- jak już wyżej napisano- może kopać ogródek, zajmować się domem. Jeśli facet Ci zawraca glowę swoim niezaspokojonym popędem, to albo jest z gruntu obleśny, albo mu się coś z głową dzieje.
  • mildenhurst 10.07.19, 17:54
    Moja teoria jest taka, że być może on nie radzi sobie z chorobą żony. Jest spore prawdopodobieństwo, że ciotka długo nie pożyje. Dwa. Mieli plany, że na emeryturze pojadą do Chin, RPA i częściej do Stanów do syna. Jak do tej pory jeżdżą pod Warszawę gdzie leczy się ciotka.
  • 35wcieniu 10.07.19, 18:34
    "Jest spore prawdopodobieństwo, że ciotka długo nie pożyje. "

Istotnie w tej sytuacji jego popęd jest sprawą najistotniejszą.

Ty jesteś taka tępa z natury, czy chorujesz na coś, czy ci płacą za pobijanie własnych rekordów w durnowatych trollwątkach, czy co?

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • chicarica 10.07.19, 17:34
    Wyczuwam nową pet hate. Zaraz po bezdzietnych singielkach 30+. big_grin

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • hanne_lore 10.07.19, 19:16
    A co na to tata?
  • majenkir 10.07.19, 18:14
    mildenhurst napisała:
    > Jaja sobie robicie. Sytuacja jest przecież daleka od żartów. Gdyby to był Wasz
    > ojciec też byście mu proponowały prostytutkę?

Moj ojciec nie zwierzalby mi sie ze swoich problemow seksualnych, mam nadzieje big_grin.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • rosapulchra-0 10.07.19, 18:26
    A wnioski wyciągasz z, nomen omen, dupy.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi. by Vaikiria
  • triismegistos 10.07.19, 21:10
    mildenhurst napisała:

Gdyby to był Wasz
    > ojciec też byście mu proponowały prostytutkę?
    Gdyby mój ojciec zwirzał mi się, że ma potrzeby których chora na raka matka nie zaspokaja i uroił sobie prawo do obleśnych zachowań z tego powodu chybabym w trybie pilnym wezwała psychiatrę.

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • cosmetic.wipes 10.07.19, 17:44
    Niepojęte jest dla mnie jak można analizować życie seksualne wuja. To jest chore.

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • mildenhurst 10.07.19, 17:50
    Bo parycypuje w opiece nad jego żoną, a to jak on się zachowuje to jest karygodne. Myślałam, że rady w stylu psychiatra dostanę, może jakiś geriatra. Mnie on specjalnie nie obchodzi więc jego życia nie analizuję no chyba że pytanie to analiza.
  • rosapulchra-0 10.07.19, 18:29
    Parycypujesz powiadasz?

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • bergamotka77 10.07.19, 18:10
    cosmetic.wipes napisała:

> Niepojęte jest dla mnie jak można analizować życie seksualne wuja. To jest chor
    > e.
    >

I tu się zgodzę. Zalil ci się że ma wielkie libido i nie ma jak sobie ulżyć? Cały wątek jest obrzydliwy. Żona chora byc moze terminalnie a tego dziada tylko dmuchanie interesuje. Obrzydliwy gość i twoja troska też.

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • mildenhurst 10.07.19, 18:19
    Skoro taka dociekliwa jesteś to może s kojarzysz, że moja troska nie jes o Pana. A o Panią. Nie przypadkowo napisałam o jej stanie i jego popędzie. Trudno skojarzyć.?
  • tt-tka 10.07.19, 18:46
    mildenhurst napisała:

> Skoro taka dociekliwa jesteś to może s kojarzysz, że moja troska nie jes o Pana
    > . A o Panią. Nie przypadkowo napisałam o jej stanie i jego popędzie. Trudno sko
    > jarzyć.?

Szczerze mowiac skojarzenie mam jedno - czy on napastuje seksualnie swoja terminalnie chora zone ? jezeli moje skojarzenie jest prawidlowe, sprawa nr one jest zapewnienie opieki i ochrony ciotce.

--
  • 35wcieniu 10.07.19, 18:53
    Dość trudno, ale skoro mówisz że pytanie "co facet ma począć, kobieta nie jest zainteresowana sexem" jest wyrazem troski o nią, to z pewnością tak jest. Ej serio - płacą ci za pisanie tych bzdur?

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • triismegistos 10.07.19, 21:13
    Gdybym ja w takich sytuacji kierowała się troską o ciocię sformułowałabym pytanie mniej więcej tak; "moja ciocia jest chora a jej mąż zwariował i napastuje seksualnie ją i kobiety w otoczeniu, drogie brawo co kobieta ma począć?"

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • agrypina6 10.07.19, 17:59
    Obrzydliwy typ, ten twój niby wujek. Fuj. Ciekawa z was rodzinka🤮
  • mildenhurst 10.07.19, 18:13
    Twoi rodzice, wujostwo też się starzeje. Żebyś za jakiś czas nie miała podobnego problemu do mojego i mam nadzieję, że nikt nie zwymiotuje jak Ty na pytanie.
  • astrologia333 10.07.19, 18:02
    Poprosił Cię żebyś zapytała na forum jak ma sobie ulżyć? Skoro Cię to tak interesuje, to może mu pomóż?🤔
  • mildenhurst 10.07.19, 18:05
    Tym komentarzem chyba sobie sama ulżyłaś.
  • astrologia333 10.07.19, 22:38
    Nie, bo twoje zainteresowanie cudzymi potrzebami seksualnymi jest niesmaczne. Gdyby jakiś podciotek pisał o moim niezaspokojonym popędzie, to chyba bym zaginęła uncertain
  • rosapulchra-0 10.07.19, 23:04
    mildenhurst napisała:

> Tym komentarzem chyba sobie sama ulżyłaś.

Milden, ogarnij się w końcu.

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • rosapulchra-0 10.07.19, 18:14
    Po pierwsze seKS, a nie sex.
    Po drugie 70-latek i wysokie libido jest tak prawdopodobne jak wygrana w totka trzy razy z rzędu po kilkadziesiąt milionów złotych.
    Następnym razem postaraj się bardziej.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • milka_milka 11.07.19, 00:16
    Mało wiesz.

--
  • rosapulchra-0 11.07.19, 02:53
    Tak, milka, masz rację. Mało wiem i w dziki popęd seksualny u 70-latka nie wierzę. Ani w tę całą historię.

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • milka_milka 11.07.19, 07:30
    No to sobie nie wierz. Nie widziałaś, znaczy nie istnieje?

--
  • rosapulchra-0 11.07.19, 10:06
    Gdzie ja coś takiego napisałam?

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • ajaksiowa 11.07.19, 10:10
    Dozna£am,, zdziwienia dnia,,😫czytając komentarze_taka jednomyślność tu się nie zdarza!👎👎

--
    ,,Oddajemy sprawiedliwość w ręce skazanych,,to Twój ideał?
  • rzeniha 10.07.19, 18:28
    Naprawdę nie rozumiem problemu. Jest tak duży dostęp do prostytutek, w tym tanich, w różnym wieku, różnie wyglądających, o różnych wymiarach, że to się rozwiązuje raz dwa. Rozumiem, że stać go, więc wydumany problem.
  • rosapulchra-0 10.07.19, 18:32
    Autorka wątku ma wydymany problem.

--
  • rosapulchra-0 10.07.19, 18:33
    *wydumany

Ale w sumie..

--
  • rzeniha 10.07.19, 18:51
    smile smile smile
  • bergamotka77 10.07.19, 21:23
    rosapulchra-0 napisała:

> Autorka wątku ma wydymany problem.
    >

😀😅🤣

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • tryggia 10.07.19, 18:33
    To nie ma znaczenia czy para ma lat 70 czy 30. Jeśli są małżeństwem, to przysięgali sobie w zdrowiu i w chorobie.
    W chorobie pani nie może seksu, pan np. mógłby złamać sobie na motorze kręgosłup i nie biegać z dziećmi. Tak wygląda życie z drugą osobą. Nie tylko przywileje, ale również frustracja. Jak ktoś tego nie rozumie - ma problem (jak i jego nieszczęsny partner). Ja nie wiem, skąd to przeświadczenie, że potrzeba seksualna ma jakąś uprzywilejowaną wyższość nad innymi. Ludzie mogą nie jeść, nie spać, tułać się, żyć byle jak, ale jak już ktoś chce seksu - mam mieć.

--
    Hope
  • mondovi 10.07.19, 18:46
    I jeszcze do Chin i USA na emeryturze! A tymczasem pani psuje plany. Jak żyć. Imo to zmyślone. Gdyby faktycznie takie małżeństwo istniało, to zwierzanie się pociotkom z libido oraz opisywanie przez nich tego na forum sugeruje potrzebę diagnozy.

--
    nie lubię pustych głów, pustych słów i pustych butelek
  • jolie 10.07.19, 19:42
    Zgadzam się. Kto normalny praktykuje takie zwierzenia?
  • konsta-is-me 10.07.19, 23:34
    I jeszcze ten ton "co ma poczac"-w klopotach jest biedaczeek XD
    No przeciez czego jak czego ale popedu FACET sobie nie moze odmawiac.
  • milka_milka 11.07.19, 00:17
    Zgadzam się! Bardzo dobrze napisane.

--
  • feniks_4 10.07.19, 19:08
    Spójrzmy na to z innej strony.

Gdyby było odwrotnie i to pan byłyby ciężko chory, a jego żona, 70-latka, z wielkim libido, demonstrowałaby wszem i wobec swoje niezaspokojone potrzeby seksualne, bo obecnie mąż nie jest w stanie sprostać jej oczekiwaniom?!

To absurd.
    Facet na starość zdziecinniał, albo był zawsze niedojrzałym i zapatrzonym w swoje potrzeby egoista bez odrobiny empatii.

• triismegistos 10.07.19, 21:16
    Gdyby było odwrotnie milden pierwsza by przylazła ujadac na nią na forum.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • riki_i 10.07.19, 19:40
    Bardzo podobny problem miał jeden mój wujek. Było to bardzo uciążliwe dla otoczenia, bo molestowal absolutnie wszystkie kobiety z dalszej rodziny (ciotki baly się zostać z nim w pokoju sam na sam, bo mógł się np. obnażyc). Sytuacja rozwiązała się absolutnie niecodziennie, bo po jakimś kolejnym mikroudarze jego żonie coś się w głowie przestawiło i zaczęła w późnej 70-tce wykazywać cechy nimfomanii wedle wujka zawsze miała niskie libido). W każdym razie wujek zaczął latać i się skarżyć, że nie wyrabia w łóżku 😂
  • livia.kalina 10.07.19, 21:19
    Ty to znasz urocze anegdotki...

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • czarniejszaalineczka 10.07.19, 21:32
    ty sie nim zajmij jak ci go tak szkoda

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • hrabina_niczyja 10.07.19, 21:52
    Wy jesteście normalni w tej rodzinie? Gdyby to mój wuj takie dyrdymaly opowiadał to najpierw bym pokiwała ze współczuciem, że sobie chłop za młodu, jak jeszcze miał czym nie poru...ł, a potem kazała iść i zbadać prostatę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka