Dodaj do ulubionych

The Kominsky Method - brawa dla aktorów!

10.07.19, 18:25
Moje nowe znalezisko na Net.flixie Podchodziłam kilka razy, na szczęście nie zrezygnowałam.
Dwoje starych tetryków, świetne dialogi, uszczypliwie, cynicznie, z jajem. Tematyka trudna, ale ubrana w świetne teksty i aktorstwo. To lubię. Mam niedosyt. Duet aktorski aż miło. W głównej roli Michael Douglas (starzeje się 1:1 jak jego ojciec...smile)

Ostatnio podobne wrażenie zrobił na mnie After Life. Jedno i drugie chętnie oglądałabym dalej.

Ematki już widziały? Jeśli znacie podobne cudeńka, to bardzo poproszę o tytuł. Mogą być inne platformy wink
Edytor zaawansowany
  • mysiulek08 10.07.19, 19:18
    Czekam na kolejny sezon, After Life nie bardzo podszedl. Podobnie jak Ty kilka razy podchodzialam do Grace i Frankie, jak zalaplam to poszlooo a kolejny sezon ponoc dopiero w 2020, buuu

--
    Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!
  • zadz.iora 10.07.19, 19:28
    Grace i Frankie znam, z tego forum właśnie smile Od razu zażarło, polubiłam bardzo, aktualnie oglądam ostatni sezon. I, o ile można trochę porównać i nazwać tytułowy serial męską wersją G&F, to jednak ten serial jest taki hmm..prawdziwy. No coś w nim jest takiego, że warto się czasem nad tym i owym zastanowić. Trochę dziwnie (?) ogląda się tak dobrych, acz wiekowych już aktorów, którzy tak "lekko" mówią o sprawach ostatecznych. Niby żadna nowość, ale fajny dialog się między nimi wywiązuje nieraz. Alan Arkin w swojej roli wymiata. Perełka.

PS Będzie kolejny sezon z Douglasem?
  • mysiulek08 10.07.19, 20:04
    www.serialowa.pl/197371/the-kominsky-method-sezon-2-netflix/

GF to taka bajka, choc nie stroni od trudnych tematow, a Kominsky masz racje, jest bardziej realistyczny.

Cos podobnego, to "Nasze noce" z Fonda i Redfordem i cos duzo lzejszego "Gorzkie wino" filmy, nie seriale

--
    Podłość ludzka nie zna granic! drastyczne!
  • marianna1960 10.07.19, 20:13
    Oglądałam już dawno polecam także The Marvelous Mrs. Maisel świetny serial komediowy
    m.filmweb.pl/serial/The+Marvelous+Mrs.+Maisel-2017-792875
  • jan.kran 10.07.19, 22:13
    Świetny serial czekam na ciąg dalszy.Inne klimaty ale nowe odkrycia na Netflix to Tales of the City/Opowieści z San Francisco.Na norweskim Netflix så wszystkie cztery części.I dość fajny ,w klimatach Agaty Christie, Miss Fisher’s Murders Mysteries / Zagadki kryminalne panny Fisher.I polecam Modern Family oglądam z przyjemnością drugi raz.Czekam też na dalsze części Atypical,The Crown i Grace and Frankiesmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka