Dodaj do ulubionych

Sezon urlopowy:/

10.07.19, 21:05
Przed sobotą muszę (nagle) iść do fryzjera, moja fryzjerka i dwóch obdzwonionych „zapasowych” na urlopie, kosmetyczka, jedna i druga też, tylko pani od paznokci na posterunku, ale paznokcie to najmniejszy problem. Nie jest to sprawa życia i śmierci oczywiście, życzę udanych urlopów, bo to lubiani, fajni, pracowici ludzie, ale nie pamiętam aż takiego zbiegu urlopowych okoliczności. Jutro obdzwaniam sieciówkiuncertain
Edytor zaawansowany
  • cauliflowerpl 10.07.19, 21:13
    U nas są fiesty 9 dni i też sobie wkręciłam, że to na pewno TYLKO JA mam wolne.
    Wczoraj pojechałam do optycznej sieciówki (!) naprawić okulary - zamknięte do 14.
    Weterynarz na pół gwizdka do trzynastej, praktycznie wszystko zamknięte big_grin
    Niby był czas przywyknąć, a jednak...
  • cauliflowerpl 10.07.19, 21:15
    Do 14 = do czternastego.
  • bergamotka77 10.07.19, 21:19
    Lipiec to najpopularniejszy termin urlopow w PL. Moj dentysta, fryzjerka, ortodonta syna itd. sa na urlopach. Sa sieciowki, bez przesady, ludzie tez maja prawo odpocząć . Też pojde w weekend do sieciowki a w sierpniu do mojej fryzjerki.

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • hukop 10.07.19, 21:41
    bergamotka77 napisała:

> Lipiec to najpopularniejszy termin urlopow w PL.
    >
    I zazwyczaj najbardziej deszczowy miesiąc. Ale polacy tak mają, nie uczą się na błędach. Wolą jechać nad morze i siedzieć w kwaterach, a w sierpniu chodzić do pracy, gdy jest słoneczna pogoda smile
  • bergamotka77 10.07.19, 23:00
    Akurat pogoda w naszym pięknym kraju jest nieprzewidywalna. W tym roku najcieplejszy był np.czerwiec 😄

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • profes79 10.07.19, 22:25
    Nie narzekaj; dwa lata temu tak szukałem notariusza...W promieniu jakiegoś kilometra od roboty cztery czy pięć kancelarii; notariuszy w sumie prawie dwudziestu a znalezienie pracującego wymagało sporo wysiłku...

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka