Dodaj do ulubionych

śmieszne gry i zabawy na wieczór panieński

10.07.19, 23:41
dziewczyny,
czeka mnie niedługo wieczór panieński, lata świetlne nie byłam. Oświećcie mnie proszę, czy coś się w tej kwestii w ostatnich latach zmieniło, jest jakiś konkretny standard? To tak z ciekawości, może coś wiecie, co przy okazji pomoże w organizacji.

Teraz do rzeczy. Będziemy miały wynajęte lokum, szukam pomysłów na śmieszne 'gry i zabawy' na ten wieczór - ma być wesoło. Może któraś z Was akurat była lub pamięta coś, co się fajnie w taki wieczór sprawdziło. Bo jak czytam internet i "zabawę" w nakładanie kondoma bez rąk na banana, to trochę, ten tego, no jednak NIE smile

helpunku plz
Edytor zaawansowany
  • zadz.iora 12.07.19, 14:07
    No dobra, ja wiem, że ten temat jest z założenia - dla przeciętnej ematki - co najmniej głupiutki
    ale serio nikt nic? Zostałam poproszona o pomoc, te gry to chyba punkt musowy programu.

Jakie są Wasze wspomnienia z panieńskich w ostatnim czasie, coś w szczególności zapadło Wam w pamięć, okazało się być fajnym pomysłem na rozruszanie wieczoru?
  • 35wcieniu 12.07.19, 14:21
    No, nikt nic. "Gry i zabawy" na panieńskim to to samo co ściąganie podwiązki zebami na weselach.
    Jak ekipa lubi w coś grać, to niech zagra i tyle, szukanie na siłę okolicznościowych zabaw to pomysł z d...

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • zadz.iora 12.07.19, 14:26
    Jestem tego samego zdania, co Ty, wierz mi. Po prostu badam teren.
    Lotto na weselach to dla mnie też nowość, pomyślałam, że może i na panieńskich teraz organizuje się jakąś obowiązakową Familiadę czy coś wink
  • molik28 13.07.19, 10:22
    No niestety. Nie piszę sie na takie imprezy. Nie pomogę. Odpadam
  • mildenhurst 12.07.19, 14:13
    Zabezpiecz wystarczającą ilość alkoholu a śmieszne gry i zabawy ( samo sformułowanie już jest zabawne) wyjdą spontanicznie.
  • zadz.iora 12.07.19, 14:15
    big_grin
  • kasiaabing 12.07.19, 14:20
    Najlepsze wieczory panieńskie na jakich byłam były bez scenariusza. Kurczę, nie jestem przedszkolakiem żeby mnie zabawiac i kazać grać w śmieszne gry.
    Na jednym panieńskim było coś w rodzaju quizu. Najpierw pytali przyszłego męża o jakieś pierdoły typu ulubiony kolor bielizny i ulubiona pozycja, później na te pytania odpowiadała Pani młoda. Szczerze? Nudne to było jak flaki z olejem, ponad 30 pytań, przy 15 już połowa dziewczyn miała dość.
  • zadz.iora 12.07.19, 14:31
    ekhem, takie coś właśnie ma być i pod tym kątem dalej rozpytuję.
    Jak nic potrzeba będzie więcej % zatem big_grin

• kasiaabing 12.07.19, 14:37
    Ulubiona muzyka i % to przepis na sukces 😉
  • mildenhurst 12.07.19, 15:08
    Przyszły mąż na wieczorze panieńskim? Kawalerskiego nie miał? Poza tym takie zabawy to na oczepinach po co więc dublować.
  • kasiaabing 12.07.19, 16:26
    Źle się wyraziłam. Parę dni przed wieczorem panieńskim wysłali Panu młodemu te pytania mailem, on na nie odpowiedział.
    On miał swoją niezależną imprezę Z kolegami.
  • zadz.iora 12.07.19, 14:41
    Tu - link - inspiracja do założenia tego wątku smile

Wrzucam dla fanu, bo ewidentnie wiele mnie ominęło...
    Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja uważam takie rzeczy za zbędne. Aczkolwiek wyrzeźbienie członka lubego w ogórku...no, kurcze, to musi być coś!
  • mary_lu 12.07.19, 14:53
    Tez właśnie organizuje te imprezę i uważam, że jednak jedną czy dwie zabawy można zorganizować.

Pierwszy mój typ - orgazm czy poród - drukujesz zdjęcia twarzy kobiet z internetu i robisz quiz

Druga zabawa - podczas powitania gości i wręczania prezenrow notujesz co mówi przyszła panna młoda, a potem mówisz, że będzie mówić to podczas nocy poślubnej i odczytujesz

Czekam na więcej pomysłów smile
  • mildenhurst 12.07.19, 15:10
    O matko bosko. Trudno mi uwierzyć, że to może bawić kogokolwiek.
  • mary_lu 12.07.19, 15:15
    Przecież ty się nie umiesz bawić smile idź rozkminiac swój cellulit.
  • mildenhurst 12.07.19, 15:19
    Dziękuję za radę. Nie bawią mnie Twoje pomysły.
  • czekoladazkremem 13.07.19, 11:12
    Ale milden ma rację, to nie jest śmieszne, to żałosne.
  • feliz_madre 12.07.19, 14:57
    Nie wiem, nie byłam na takim wieczorze, ale tak przyszło mi do głowy - rozdaj karteczki i niech każda uczestniczka napisze na 3-4, różne zadania do wykonania, potem zwincie w ruloniki i losujcie po kolei. Zadania w stylu:
    - podejdź do obcego faceta i pocaluj go w policzek
    - zaśpiewaj coś, tak żeby pół knajpy się przyłączyło
    - poderwuj jakąś łaskę udając lesbijkę
    - przez chwilę udawaj kelnerkę, przyjmij zamówienie od jakiejś parki
    - poproś barmana o nr telefonu
    - postaw następną kolejkę
    - zatancz na stole...
    Oczywiście wszystko w zależności od warunków, towarzystwa i wypitego alkoholu 😉
    Zadania każda powinna wymyślać tak, żeby sama była w stanie to zrobic (zresztą może sobie wylosuje).
  • mildenhurst 12.07.19, 15:14
    Alkohol i wyzwania jakie by nie były, a te są durne mogą zakończyć się wywaleniem panienek z klubu. Zwłaszcza telefon do barmana. A może od razu niech uderza do ochroniarza. Ale głupoty.
  • mgla_jedwabna 12.07.19, 19:28
    Trzy czwarte z tych pomysłów to molestowanie. Wyobraź sobie grupę facetów z taką listą zadań i w tej samej knajpie, co ty. Już czujesz?
  • bazia8 13.07.19, 09:10
    Jeju no coś Ty taka sztywna. Poderwanie laski udając lesbijkę jest takie śmieszne!
    uncertain

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • feliz_madre 13.07.19, 11:07
    3 razy byłam podrywana w różnych knajpach przez dziewczynę, i uwierz mi to było dość zabawne. No ale może trafiłam na wyjątkowe egzemplarze.
  • feliz_madre 13.07.19, 11:05
    Fakt, ale jak pisałam - nie byłam na takim wieczorze, swoją wiedzę i ww pomysły zaczerpnelam z jakiś filmów, głównie komedii.

Niemniej zabawa w wyzwania może być fajna, tylko zadania niech sobie dostosują pod siebie.
  • mid.week 13.07.19, 09:25
    nie można sie bawic bez męczenia bogu ducha winnych ludzi spoza imprezy?
  • default 12.07.19, 18:54
    Może coś z tego:
    galczynski.kulturalna.com/a-6645.html
    smile
  • bazia8 13.07.19, 09:11
    😀

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • mid.week 13.07.19, 09:28
    o! tluczek to bym masowo zalecała 😂😂😂
  • gama2003 13.07.19, 11:15
    O tak, młotek koniecznie. Bocian i cegła też koniecznie.
  • piekna_remedios4 12.07.19, 19:19
    na boga, naprawdę to mus? Nie znam żadnej kobiety, która chciałaby bawić się w coś takiego, to żenada. Jesteś pewna, że panna młoda będzie zadowolona z tego pomysłu? Jeśli jesteś tylko "poproszona o pomoc" to zasugeruj głównodowodzącej, że jej pomysł jest fatalny.
    Z doświadczenia: są babki, które chcą mieć striptizera (dla mnie żena), byłam na takim panieńskim, na szczęście chłopak młody i ładny a my już dawno po %, po prostu się śmiałyśmy z jego poczynań, żadna się nie podjarała ani nic z tych rzeczy, odtańczył swoje i poszedł. Gaci nie zdjął, zabroniłyśmy.
    Są też takie, które nienawidzą wszelkich zorganizowanych akcji typu szarfy i wianki na głowach, chcą tylko pobawić się w miłym towarzystwie. Bywają zwolenniczki pójścia w tango na całego, ale widziałam to tylko przy okazji pobytu w klubie, z wyglądu głównie dzierlatki 20+ lub trochę patologia.
    Popularne są też grupowe wyjazdy do SPA.
    A najlepsze panieńskie to te bez scenariusza, bez durnych zabaw i striptizerów, tylko totalnie spontaniczne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka