Dodaj do ulubionych

Kupujecie na Zalando Lounge?

11.07.19, 10:43
Ja kupiłam raz i wtopa. Zegarek, miesiąc temu. Forsę przytulili, niemałą jak dla mnie, a jak przyszło do realizacji to zamówienie anulowano (powód - problem techniczny). Oczywiście zwrócili mi pieniądze, ale pozostał niesmak. Nie podejrzewam Zalando o szwindle i handlowanie nieistniejącym towarem, więc pewnie mam pecha.
Macie lepsze doświadczenia, warto jeszcze próbować? Zegarki miewają naprawdę fajne...
Edytor zaawansowany
  • katja.katja 11.07.19, 10:46
    Kupujemy, ale nie wiemy czy dalej będziemy kontynuować współpracę.
    Paczka (opłacona od razu) dotarła do nas prawie 2 tygodnie po zamówieniu.
    Długo się czeka.

--
    Nie dam się wygasić!
  • arwena_11 12.07.19, 00:01
    Bo wysyłają po zakończeniu kampanii. Dlatego płaci się przy odbiorze paczki.
  • damakama 11.07.19, 11:07
    Kilka razy. Ciuchy dla syna. Wtopy nie było. Dwa razy dość długo czekaliśmy - ponad 2 tygodnie.

--
    Rudy to nie kolor, rudy to charakter!
  • annpierle 11.07.19, 14:12
    nie wiem, jak w Polsce, ale tutaj przy opisie artykulu podana jest data dostawy. Nie ma niespodzianek.
  • madame_edith 11.07.19, 14:27
    W Polsce też. I przy moim zegarku było 2-4 tyg. Z tymże jak już ten miesiąc minął to anulowali zamówienie.
  • kryzys_wieku_sredniego 11.07.19, 14:14
    Zamawiam, zazwyczaj przysyłają w ciągu 2-4 dni. Ostatnio zmienili mi termin realizacji na 2-4 tygodnie ale przyszło po 7 dniach.
  • samawsnach 11.07.19, 18:22
    Kupujemy. Bardzo sobie chwalimy. Termin wysylki jest zawsze podany. Możliwość platnosci przy odbiorze również. Zwrot gotówki bardzo sprawny.
  • kosmos_pierzasty 11.07.19, 23:29
    Tak. Wszytko ok.
  • arwena_11 12.07.19, 00:03
    Właściwie większość rzeczy czy butów. Zegarek też - synowi na 18 nastkę. Wszystko bezproblemowo. Ale ja płacę przy odbiorze.

A raz nie było jakiejś bluzeczki dla córki. Zadzwoniłam, ochrzaniłam i wytargowałam bon na 20% na kolejne zakupy big_grin.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka