Dodaj do ulubionych

Krystyna w jacuzzi

11.07.19, 18:28
Jesteśmy na wakacjach w górach. Chodzimy codziennie po południu/wieczorem na basen, który mamy na dole - wspólny dla wszystkich apartamentów w budynku. Jest tam też minj strefa spa z saunami, lazniami parowymi i jedno jacuzzi na 6 osób. Ostatnio zmarznieci tam przyszliśmy, bo temperatura na zewnątrz 12 st. I lało z zamiarem wygrzania sie w ciepłych babelkach. Wchodzę do jacuzzi a tam rozwalona czarnowlosa Krystyna, na oko babka przed 50-tka wystawiła swojemu partnerowi ( typowy oblesny Janusz starszy od niej z dyche) stopy do masowania i prawie szczytuje gdy ten masuje jej grube krótkie niepomalowane paluszki brrrr. Oboje zajmuja całe jacuzzi, gdy witam się i wchodzę nie przesuwają się nawet o milimetr. Siedzę 5 min. skulona w kąciku, w bok wbija mi się wejście (schodki) ale milcze. Po chwili dołącza moj synek, który bral prysznic i nie ma miejsca ( jacuzzi na 6 osób) wiec proszę Krytystyne o przesunięcie się np ona zajmuje 2 czy 3 miejsca. - Ale ja nie chcę - wypala i dalej leży w poprzek jacuzzi i pojekuje. Ja niewiele myśląc przesuwam ja ciężarem ciała i robię miejsce synkowi. Wrzeszczy oburzona i wychodzi jak niepyszna obrzucajac mnie obelgami. Odpowiadam, że miejsce na masaż erotyczny jest w sypialni a nie w ogólnodostępnym jacuzzi, gdzie przebywa sporo dzieci. - Pani by się przydał taki masaż - odpowiada zapewne myśląc, żem samotna matka bo jestem tu tylko z synem. Kto miał rację i co byście zrobiły na moim miejscu? Przyjeżdżam tu od wielu lat i pierwszy raz takie chamidlo spotkałam.

--
bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
Edytor zaawansowany
  • lidek0 11.07.19, 18:31
    Nie wchodzę do jacuzzi, za dużo tam syfu, dziwię się widząc tam kobiety, ale każdemu wedle potrzeb. No i pewnie dzięki temu omija mnie takie zachowanie smile

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • ichi51e 11.07.19, 19:02
    Tez tak mam. Jacuzzi to straszny syf dziecku nie pozwalam wchodzic

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • aaa-aaa-pl 11.07.19, 19:32
    Ja też..jacuzzi to taka duża wanna, gdzie moczysz się z obcymi ludźmi.
    Mnie to obrzydza.
  • milva24 11.07.19, 20:37
    Też tak mam.
  • bergamotka77 11.07.19, 21:12
    Ja tak nie mam. Nie jestem wydelikacona ematka, która brzydzi się spać w nie swojej pościeli i wozi swoje sztućce 🤣

--

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • aaa-aaa-pl 11.07.19, 22:02
    Jest subtelna różnica pomiędzy pościelą( wypraną), a moczeniem się z obcą osobą.
  • arwena_11 11.07.19, 23:25
    A jak ta sama osoba jest z tobą w basenie - to ci już nie przeszkadza?
  • lidek0 12.07.19, 21:27
    Jeśli nie widzisz różnicy między basenem a jacuzzi to nie mamy o czym rozmawiać. Podpowiem Ci tylko, że różnica jest w temperaturze wody a co za tym idzie w rodzaju i ilość syfu o wielkości zbiornika nie wspomnę, a nie w tym KTO gdzie jest.

--
    Lidek mama Maćka /ur.08.06.2001/
    Aniołek VIII 1996 Aniołek XI 1997 Aniołek IX 2005
    zapraszam na forum Dla starających się
  • 35wcieniu 11.07.19, 18:34
    Jak to co byśmy zrobiły? Opisały na ematce.

PS. Bijesz własne rekordy, brawo! big_grin

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • chicarica 11.07.19, 18:44
    Wspólne jacuzzi z jakimiś obcymi ludźmi, jeszcze z bachorami. Dziękuję serdecznie, pas.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • ixiq111 11.07.19, 18:44
    Brzydzą mnie takie wspólne kąpiele z obcymi ludźmi.
    Nie korzystam z tego typu przybytków, od kiedy koleżanka - dermatolog mnie uświadomiła, że minimum jeden pacjent dziennie przychodzi z syfem z takiego miejsca. A najgorsze jest to, że Ci zasyfieni mają gdzieś, że zarażają innych. Korzystają i juź, nikt ich przecież nie wywali.
  • katja.katja 11.07.19, 19:10
    Grzybicy pochwy nie widać, więc trudno im zabronić, nie będą przecież okazywać aktualnych badań ginekologicznych i wenerologicznych.

--
    Nie dam się wygasić!
  • bywalec.hoteli 11.07.19, 19:17
    A co się z takich jacuzzi przenosi? Grzyby?

--
    Lato smile
  • katja.katja 11.07.19, 19:25
    Grzyby, chlamydię i infekcje pochwy.

--
    Nie dam się wygasić!
  • ichi51e 11.07.19, 19:25
    W coli, ropa blekitna. Praktycznie wszystko co osoby ktore wlazly do wanny mialy na sobie. Do tego woda ciepla taki tam inkubator

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • szmytka1 11.07.19, 20:14
    U mnie w miescie byl np gronkowiec w sporej ilosci. Na tyle duzej, ze musieli basen zamknac na czas czyszczenia tego. Najwieksze skupisko bylo w jacuzzi wlasnie.
  • ga-ti 11.07.19, 19:03
    Matko, co za chamstwo do tych apartamentów przyjeżdża. Pacz pani, nawet na lakier do paznokci takich nie stać. Aż strach na urlop wyjechać.
    Nigdy mi się taka sytuacja nie przytrafiła. Co prawda nie chadzam zbyt często, bo mnie baseny brzydzą, ale jak już jestem to zajmuję sobie podwodne 'siedzonko' i nikomu nie wadzę. Ale też nie pcham się, gdy jest sporo ludzi, nawet jeśli jest wolne miejsce, ani gdy widzę, że siedzi rodzinka, znajomi, zakochani. Po co pchać się ludziom w ich kawałek intymnego świata? Oni też przyjechali odpocząć wink
  • bergamotka77 11.07.19, 19:15
    Sorry ale to nie jest ich prywatne jacuzzi. Takie cwane chamy potrafią je okupywac godzinami. Zwykle nie ma tam wiele osób, przyjeżdżam kilka razy do roku i często na basenie jesteśmy wieczorem sami bo rodzice wcześnie kładą pociechy. A nawet jak są
    to z reguly wszyscy są mili, przyjaźnie zagaduja czasem, zawsze robią sobie miejsce, dzieci się razem fajnie bawią w basenie. Nawet gdybym tam nie wchodziła, tylko na basen, to uwazam, że na takie pieszczoty publicznie nie ma miejsca. Jacuzzi jest tuż obok basenu gdzie przychodzą rodziny z dziecmi, to nie jest jakis intymny zakątek.

--

• katja.katja 11.07.19, 19:08
    Nie weszłabym do publicznego jacuzzi. Musiałabym zaraz iść na upokorzającą wizytę bo coś bym złapała, a tego unikam jak ognia.
    Ale masz rację. Kobieta chamska i bezczelna.
    Niestety podobnie jak ja jesteś Tu nie lubiana i choćbyś miała rację pojadą po Tobie, wypomną Hiszpana i spalony paszport.

--
    Nie dam się wygasić!
  • zlota.ptaszyna 11.07.19, 19:12
    A wlasnie dobrze mowisz, to ja pojade po Bergi stopach.

Ona sie burzy ze baba miala nie pomalowane, ami sie wydaje ze wlasnie rozmiar 41 ktory ma Berga wyklucza malowanie bo takie stopy wygladaja na jeszcze wieksze i sie rzucaja w oczy.

• double-facepalm 14.07.19, 14:07
    Jeśli do tego jest niska a jest, nie ma 178 tylko 162 czy 163 cm wzrostu.
  • bergamotka77 15.07.19, 18:57
    O nie, mam całe 165 a moze 166 cm wzrostu 🤣

--

• zlota.ptaszyna 11.07.19, 19:09
    Przychodze- na watek czekalam.Dzieki Berga.

Szkoda ze tak pogoda na urlopie nie dopisala,ale moze biedny dziubdzius przez to bardziej przy mamie bedzie.

Nigdy nie wchodze do jaccuzi jak tam ktos siedzi. Tym bardziej bedac sama na wakacjach nie pchalabym sie tam gdzie sa pary, bo to dziwnie wyglada. Choc nie wiem, gdzie siedza samotni w takiej sytuacji.

Poza tym jak sie zmarzlo i chce sie ogrzac, to sie idzie chyba do sauny, w jacuzzi woda letnia jest.

Poza tym dobrze dziewczyny pisza, to siedlisko chorob bo wody nie oplaca sie zmieniac i stoi brudna dlugo.

• danaide 11.07.19, 19:14
    Tobie by się berga przydał taki masaż zdaniem Krysi nie dlatego, że wyglądasz jak samotna matka tylko dlatego żeś taka spięta. Jako na forum tako i w życiu.
  • bergamotka77 11.07.19, 19:16
    Po japońsku jako tako 😅

--

• bergamotka77 11.07.19, 19:29
    Oj trudno o bardziej wyluzowana osobę ode mnie. Widac ze mnie nie znasz wink

--

• majarzeszow 11.07.19, 19:14
    mam swoje jacuzzi w ogrodzie smile 6 osobowe. Nikt mi nie włazi i nie syfi. Czego i Tobie życzę big_grin

--
    MAJA i:
    http://dhbm.daisypath.com/uu68p2.pnghttp://dhbm.daisypath.com/LgIJp1.png
  • lauren6 11.07.19, 22:16
    O. I to jest odpowiedź prawdziwej ematki.
  • afro.ninja 11.07.19, 23:39
    Tylko na sześć?!
  • majarzeszow 14.07.19, 14:18
    tylko. na tyle mnie stać smile

--
    MAJA i:
  • tora99 12.07.19, 00:20
    " mam swoje jacuzzi w ogrodzie smile 6 osobowe. Nikt mi nie włazi i nie syfi. Czego i Tobie życzę"

I na wakacje tez je z soba wozisz?
  • ponis1990 12.07.19, 06:58
    No ba, pod pachę i dawaj smile

--
    Lubię placki
  • majarzeszow 14.07.19, 14:19
    nie wożę, jeżdzę w miejsca, gdzie nie korzysta się z jacuzzi. Przecież nie będę woziła drewna do lasu !

--
    MAJA i:
  • qs.ibidem 11.07.19, 19:16
    Kto miał rację? W sprawie malowanych paznokci oczywiście Krystyna. W pewnych kręgach (rodziny królewskie, na ten przykład, dyplomacja, wyższy szczebel zarządzania) paznokci się nie maluje (tudzież maluje się tak, żeby sprawiały wrażenie niepomalowanych). Pójdź za krystinim przykładem, jeśli to takie eleganckie miejsce.
  • bergamotka77 11.07.19, 19:18
    Oblesne są takie niepomalowane pazury u nog. Jezu a jakie ohydne miała te stopy...

--

• ichi51e 11.07.19, 19:28
    A mi sie u siebi pomalowane nie podobaja. U obcych kobiet to zalezy czasem piekne a czasem okropne

--
  • bergamotka77 11.07.19, 19:32
    Mylisz się, bo maluje się, tylko na neutralne kolory. Jednych i drugich na oczy nie widziałas zapewne smile

--

• qs.ibidem 11.07.19, 20:26
    "tudzież maluje się tak, żeby sprawiały wrażenie niepomalowanych"
    Nie martw się o to, czego nie widziałam.
  • bergamotka77 11.07.19, 20:35
    Niepomalowane to jak jest tylko odżywka a neutralne i naturalne kolory to co innego. Grunt to pisac o czyms, o czym się nie ma pojęcia.

--

• qs.ibidem 11.07.19, 21:20
    Niepomalowane to niepomalowane. Ale uwaga, muszą być zadbane. Jeśli ktoś ma problematyczną płytkę, to ją przykrywa. Żeby uzyskać efekt zadbanego. Nie-pomalowanego.
  • taki-sobie-nick 11.07.19, 23:40
    Ale uwaga, muszą być zadbane. Jeśli ktoś ma problematyczną płytkę, to ją przykrywa.

Ale cyrki.

Bo jak nie, to co?
  • chatgris01 12.07.19, 07:50
    Nic specjalnego, to nie będą wyglądały jak zadbane (jak mniemam).

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • frey.a86 11.07.19, 19:18
    Przebywanie w jednej wannie z obleśnym Januszem jest czymś tak obrzydliwym, że aż trudno mi skomentować.
  • tiszantul 12.07.19, 11:18
    > Przebywanie w jednej wannie z obleśnym Januszem jest czymś tak obrzydliwym, że
    > aż trudno mi skomentować

Za to Janusz z przyjemnością posiedzi w wannie z rasową ematką
  • wapaha 11.07.19, 19:21
    Byłam raz na aqua-kompleksie . Były dwa jaccuzi. W tym drugim siedział starszy facet ( siwy włos , z 65+ ) a na nim dużo młodsza kobieta. Otyła. No i w którymś momencie zaczęła mu robić loda......
    nie wiem czy skończył bo poszłam sobie
  • katja.katja 11.07.19, 19:24
    Słabo mi.

--
    Nie dam się wygasić!
  • tiszantul 12.07.19, 11:24
    katja.katja napisała:

> Słabo mi.

Ale tutejszym zwolenniczkom postępu i wyzwolenia z katolickich przesądów scenka na pewno się spodobała. Starsi państwo żyją jak chcą, nie tłumią popędów, baraszkują w dżakuzi, łamią stereotypy, nie martwią się, co zacofane społeczeństwo o nich pomyśli - ideał ematki. No, może trochę brakuje do postępowego ideału, bo ideałem postępowej ematki byłaby oczywiście para gejowska
  • ichi51e 11.07.19, 19:28
    Ale ze zanurkowala? Czy ze on wstal?

--
  • wapaha 11.07.19, 21:27
    On się trochę tak uniósł na łokciach, a ona najpierw ręką a potem chlupotała..
  • rosapulchra-0 12.07.19, 06:14
    Chlupotała big_grin big_grin big_grin

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • kyrelime 11.07.19, 19:29
    Omg. Masakra...
  • tiszantul 12.07.19, 11:26
    > Omg. Masakra...

Ciekawe czy odważyłabyś się na krytykę na ematce, gdyby to była para gejowska. Ale po hetero każdy może jeździć
  • wapaha 12.07.19, 12:01
    W ktorym miejscu krytykuję?
  • memphis90 12.07.19, 16:41
    Zazdrosixsz, na pewno zazdrosisz!

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • kyrelime 13.07.19, 01:08
    Oczywiście, że bym się odważyła. Co za durne pytanie😛
  • ixiq111 11.07.19, 19:30
    Ale jak??!!! Zanurkowała i ...?!
    To niebezpieczne zabawy, mogła się utopić. Był chociaż w pobliżu ratownik?
  • bergamotka77 11.07.19, 19:35
    Pewnie się uniósł biodrami a ona pochylila 😅

--

• ga-ti 11.07.19, 19:40
    W jacuzzi masz wodę po samą szyję, no jak ktoś wyższy to po pachy, niech będzie. To jak tu się unieść?
    Dobra, już nie pytam, bo mi wyobraźnia figle płata.
  • cruella_demon 11.07.19, 19:42
    Nie w każdym.
  • bergamotka77 11.07.19, 20:18
    Jacuzzi są różne jeśli chodzi o głębokość.

--

• wapaha 11.07.19, 21:29
    Z jacuzzi korzysta się w pozycji stojącęj ? Nie znam takich. Dookoła są wewnątrz niecki są ławeczki. Woda unosi do góry ( bąbelki) pan się uniósł na łokciach, bioderka wypchnął ciut do góry..
  • ga-ti 11.07.19, 19:30
    Ale jak Ty spod tych wszystkich bąbelków i fałd otyłej pani zobaczyłaś pana fiuta? Czy pani wsadziła głowę pod wodę?
    Wpatrywałaś się w nich? Tak jak Berga w stopy pani.
  • bergamotka77 11.07.19, 19:34
    Jak coś jest nad powierzchnią wody to trudno nie zauważyć.

--

• cruella_demon 11.07.19, 19:41
    Fałd na głowie nawet najgrubsi zwykle nie mają. A jak zobaczyła podskakującą głowę pani i rozpartego pana, to zaiste powinna pomyśleć, że pani ćwiczy oddech ratowniczy na pana fiucie.
  • chatgris01 11.07.19, 21:39
    Płaczę big_grinbig_grinbig_grin

--
  • wapaha 11.07.19, 21:42
    Wiesz, pani nie robiła mu loda ciągle. Oni się przytulali, zmieniali miejsce, nadstawiali na bicze, tyłem przodem - nie jest trudno zobaczyć -zwłaszcza otyłą- osobę. To nie szprotka lecz wieloryb
  • tiszantul 12.07.19, 11:31
    dyskryminacja starszych (ejdżyzm), otyłych oraz heteroseksualnych. Gdyby para była homo, byłby aplauz i afirmacja na tym lewackim forum
  • katja.katja 12.07.19, 11:32
    Albo autorka zostałaby nazwana trollem.

--
    Nie dam się wygasić!
  • pani-nick 11.07.19, 23:06
    😂😂😂
  • ponis1990 12.07.19, 07:04
    Ała hahha resuscytacja siura, leję ;p xD xD

--
    Lubię placki
  • piataziuta 11.07.19, 20:13
    >Ale jak Ty spod tych wszystkich bąbelków i fałd otyłej pani zobaczyłaś pana fiuta? Czy pani wsadziła głowę pod wodę?
    >Wpatrywałaś się w nich? Tak jak Berga w stopy pani.

No co za niegrzeczna wapaha, że się wpatrywała, jak pani panu kulturalnie loda robiła w jacuzzi! Kulturalna osoba udawałaby, że nic nie widzi.
    Wapaha, Twoja wina, Twoja bardzo wielka wina!
    😂
  • wapaha 11.07.19, 21:31
    Qwa tak myślałam i miałam wyrzuty sumienia, zachowałam sie podle sad
  • wapaha 11.07.19, 21:30
    Nie widziałam fallusa - widziałam ruchy pana, i ruchy pani jednoznacznie wskazujące na podjęcie przez nią czynności ręczno-oralnych. Tak , na początku patrzyłam.
  • chicarica 11.07.19, 20:04
    E, jak połknęła, to wszystko ok. Higienicznie.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • jowita771 12.07.19, 11:03
    To samo pomyślałam. Gorzej, jak nie połknęła.

--
    Nie o te Hiny chodziło
  • eliszka25 12.07.19, 11:13
    To wtedy istnieje niebezpieczeństwo zajścia w ciążę z jacuzzi 😁
  • memphis90 12.07.19, 16:53
    Trzeba było zapytać - czy zmierza pani to polknac, bo nie wiem, czy nie wrócić po kapturek antykoncepcyjny?

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • jowita771 12.07.19, 17:15
    To byłoby pytanie bardzo na miejscu w tej sytuacji. Może państwo by się opamiętali.

--
    pieczywo zeby nie obsychalo trzymaj w wiadrze z woda
    a dluga rura z wrotka na kazdym koncu bedzie wspanialym samochodem dla węża /moofka/
  • piataziuta 11.07.19, 20:11
    😂
  • mid.week 11.07.19, 20:44
    Musiała byc bardzo gietka. Czego #zazdroszcze 😂
  • wapaha 11.07.19, 21:32
    Nie wiem czy połknęła, nie dotrwałam do końca spektaklu
    Dlaczego giętka ? Działała ręką, potem tylko trochę głową, może dłońmi sobie pomagała ( pod wodą były). Bąbeki unosiły ją do góry a może i pan łapska gdzieś wsadzał i ją wypychał..
  • ichi51e 11.07.19, 21:43
    Ludzie naprawde wstydu nie maja. Z obca babka w jednym jacuzzi...

--
  • qs.ibidem 11.07.19, 22:09
    Omadko, Wapaha, co się przeczyta, to się nie odczyta big_grin będę miała koszmary.
    Ale ale, jak Ci się to zdarzyło to wątku nie założyłaś, a ma potencjał.
    Lepszy tylko byłby taki ewentualnie, że autorka się przyłącza, zachodzi w ciążę, a następnie wrabia męża w to dziecko. Które ma nieaktualny paszport, więc musi zostać, ale przez przypadek ktoś je bierze za nieużywany zarodek i zamraża, w ten sposób przekracza granicę i dostaje się jeszcze w tej rekrutacji do najlepszego LO!
  • wapaha 11.07.19, 22:23
    ja nie zakładam wątków wink
  • gryfna-frelka 12.07.19, 01:24
    qs.ibidem, zacznij pisac artykuly, bloga, ksiazki, cokolwiek - ja Cie prosze! big_grin Czyta sie cudnie smile
  • mid.week 11.07.19, 22:27
    Usilowalam wyobrazic sobie jak ona siedzi na nim i robi tego loda jednoczesnie. Wyszlo mi ze powinna sie zgiac w pół, no dosc dziwna wizje mialam przyznaje....
  • cauliflowerpl 12.07.19, 09:54
    Mogła mu siedzieć na twarzy!
  • wapaha 12.07.19, 10:02
    ...udusiłaby..
  • cauliflowerpl 12.07.19, 10:08
    Podobno niektórzy lubią być podduszani big_grin
  • gama2003 12.07.19, 10:22
    Tu było egzotyczniej bo z podtapianiem.
  • wapaha 12.07.19, 10:25
    AllExlusive
  • mid.week 12.07.19, 18:32
    nie będę tego wizualizować, nie będę tego wizualizować, nie będę tego wizualizować....
  • taki-sobie-nick 11.07.19, 22:02
    Ja bym zgłosiła obsłudze. Co za chamstwo.
  • boogiecat 11.07.19, 22:07
    wapaha napisała:

> nie wiem czy skończył bo poszłam sobie

Co ty wapaha, nieasertywna jestes czy co? Przeciez trzeba bylo normalnie wejsc, kulturalnie zwrocic uwage, jakby sie rzucali to wylaczyc babelki i skomentowac jakis fizyczny feler, a nastepnie normalnie korzystac z przybytku ( chyba ze nie masz dzieci do argumentacji ++)

--
    Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.
  • gama2003 11.07.19, 22:13
    Nie. To się siada i przesuwa państwa w bok
    Wyczytałam wyżej.
  • boogiecat 11.07.19, 22:17
    Wapaha pewnie za malo wazy na to przesuwanie otylych osob, trzebaby bylo sposobem

--
  • gama2003 11.07.19, 22:22
    Możliwe. Berga kiedyś pisała, że nie ułomek z niej, to dała radę. Zresztą w wodzie to może Archimedes pomógł ?
  • mid.week 11.07.19, 22:24
    pani Bergamotka77, nie spoufalaj sie
    moze stopą sobie pomogla?
  • chatgris01 11.07.19, 22:26
    Znaczy, szturchnęła tym długim (i szczupłym) paluchem? Boleśnie?

--
  • taki-sobie-nick 11.07.19, 23:28
    Zaopatrzonym w odpowiedni paznokieć. Oczywiście wyłącznie dla urody zaopatrzonym.
  • taki-sobie-nick 11.07.19, 23:33
    B. też w wodzie traci na ciężarze.

A z chamstwem mylącym miejsce publiczne z własną sypialnią nie zadaję się.
  • chatgris01 11.07.19, 22:23
    Ale w wodzie chyba właśnie łatwiej z otyłymi, bo więcej tracą na ciężarze i mają większą wyporność...

--
  • chicarica 11.07.19, 23:39
    Jak oczka w rosole się unoszą.

--
    ---
  • gryfna-frelka 12.07.19, 01:26
    Placze! big_grin
  • wapaha 11.07.19, 22:26
    Ale po co miałam przesuwać. ? Ja byłam w drugim jacku przecież
  • mid.week 11.07.19, 22:31
    nie dosiadlas sie do nich...? 🤔
    W eleganckich SPA ludzie tak robią.
  • pani-nick 11.07.19, 23:09
    Kocham Was 😂
  • evolventa 11.07.19, 22:19
    przepraszam, że zapytam praktycznie: ale jak? z głową w wodzie? smilesmilesmile
  • wapaha 11.07.19, 22:27
    wyżej -mysle że dość szczegółowo opisałam co widziałam wink

p.s. no prosto z mostu : facet się wypiał, czubeczek wzięła w usta, przecież nie machała głową aż penis był w gardle tongue_out
  • boogiecat 11.07.19, 22:38
    😂Cholera, takiego pornola jeszcze nie bylo, jak to mowia zycie pisze najlepsze scenariusze!

--
  • chicarica 11.07.19, 23:40
    Przypomniał mi się taki sprzęt co się nazywał pussy snorkel smile

--
    ---
  • boogiecat 12.07.19, 00:09
    Wygooglalam- ozesz nie znalam tego, umarlabym ze smiechu🤣 dobre skojarzenie, pani mogla takie zalozyc zeby jej woda do nosa nie wplywala

--
  • danaide 11.07.19, 22:49
    Oj, wapaha, żeby tak ukraść wątek berdze.
    Przyznaj się, pozazdrościłaś!
  • bergamotka77 11.07.19, 22:56
    Ależ proszę bardzo. Wątek jest otwarty na inne anegdotki z jacuzzi smile

--

• bergamotka77 11.07.19, 22:58
    Żadna ematka niby nie chodzi a w aquaparkach i termach zawsze wszystkie jacuzzi oblegane 😄

--

• malgo21 12.07.19, 11:37
    wapaha napisała:

> Byłam raz na aqua-kompleksie . Były dwa jaccuzi. W tym drugim siedział starszy
    > facet ( siwy włos , z 65+ ) a na nim dużo młodsza kobieta. Otyła. No i w którym
    > ś momencie zaczęła mu robić loda......
    > nie wiem czy skończył bo poszłam sobie

Ukradłaś bergamotce wątek big_grin
  • wapaha 12.07.19, 12:02
    Kurde, niechcacy 😑
  • gama2003 12.07.19, 17:23
    Kurcze i komu teraz zazdrościć !?
  • mona-taran 12.07.19, 12:03
    Widziałam podobną scenkę będąc z klasą na wycieczce w aquaparku :p miałam ze 13 lat chyba. Teraz mam o 20 lat więcej i nigdy nie korzystałam z jacuzzi w przybytkach tego typu :p
  • kyrelime 11.07.19, 19:28
    Miałaś rację, pani zachowała sie nieprawidłowo. Można sobie siedzieć na kilku miejscach, gdy nie ma innych chętnych. Gdy inni chętni przychodzą należy zrobić im miejsce i zająć samemu miejsce pojedyncze. Opis stóp pani niepotrzebny- normy zachowania obowiązują wszystkich bez względu na wygląd i ogólnie trzeba się spodziewać, że w publicznym jaccuzi można spotkać różnych ludzi, o różnych gabarytach i stopniu higieny niestety też.
  • zlota.ptaszyna 11.07.19, 19:50
    No nie zgodze sie ze opis nieptrzebny, Berga ma bardzo duze stopy i zapewne kompleksy z tego powodu, wiec automatycznie zwraca uwage na stopy innych.

Nie masz tak u siebie ze wiesz jakie kazdy mial wlosy/ biust/ palce itp - w zaleznosci czego u siebie nie lubisz?
  • milka_milka 11.07.19, 20:03
    Patrz, a ja mam stopy 42 ! i żadnych kompleksów na ich punkcie. I pomalowane paznokcie. smile

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • bergamotka77 11.07.19, 20:10
    Też nie mam kompleksów i bardzo lubię swoje stopy. Są moją ozdobą 😜 Nie lubię małych stopek z krótkimi paluchami. Obrzydzaja mnie.

--

• basiastel 11.07.19, 22:25
    Skąd u ciebie takie negatywne i zjadliwe oceniactwo? Jedni mają duże, drudzy małe i co tu do brzydzenia się? Inne części ciała u ludzi też ciebie tak brzydzą?
  • gama2003 11.07.19, 22:33
    Może tylko stopy ma ładne, to niech ma powód do zachwycania się ? Pół forum zna rozmiar i info o długich pięknych palcach z pomalowanymi paznokciami.
  • bergamotka77 11.07.19, 20:12
    42 to już kiepsko z wyborem butów bo wiele marek ich nie ma. Ale 40/41 jest ok.

--

• milka_milka 11.07.19, 20:18
    A nie, rozmiar nie jest problemem, mam masę butów jakie chcę, ale mam wąskie stopy i wiele butów jest za szerokich.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • bergamotka77 11.07.19, 20:33
    To masz podwójny problem sad Sieciowki nie mają rozm. 42 np. Zara Venezia czy Badura.

--

• milka_milka 11.07.19, 20:44
    Nie kupuję tam. Noszę geox, clarks, tamaris, czasem marco tozzi, sandały bardziej sportowe rieker, eleganckie różnie. Poza tym kupuję najczęściej w Austrii i w Niemczech, tam jest jednak dużo większy wybór.

--
  • bergamotka77 11.07.19, 21:04
    O to fasony takie dla starszych konserwatywnych pań 😄 .

--

• milka_milka 11.07.19, 21:32
    Może. Ale chyba nie, bo widziałam masę młodych osób w butach tych marek. No ale rozumiem, że komuś z kiepskim gustem może się tak wydawać.

--
  • bergamotka77 11.07.19, 22:52
    Mylisz cenę z gustem. Drogie nie znaczy gustowne 😄

--

• milka_milka 11.07.19, 23:06
    Nie, nie mylę. Ale mam wymagania odnośnie jakości, niektórym to widać niepotrzebne, plastik wystarczy.

--
  • bergamotka77 11.07.19, 23:08
    Ja plastiku nie muszę tylko skórę ale nie w babcinym stylu.

--

• bergamotka77 11.07.19, 23:09
    *nie noszę

--

• milka_milka 11.07.19, 23:27
    Taaak, bo zara to sam szyk i gust...

--
  • bergamotka77 11.07.19, 23:41
    milka_milka napisała:

> Taaak, bo zara to sam szyk i gust...
    >

Zara nie jest dla starszych pan jak Clarks czy Rieker.

--

• snakelilith 12.07.19, 00:31
    bergamotka77 napisała:

> Zara nie jest dla starszych pan jak Clarks czy Rieker.

Zara to jest przede wszystkim dla biedoty. Tanie szmaty dla nastolatek z niewysokim kieszonkowym.

--
    "Założyć, większość facetów bedzie się przyglądać czy widać cycki" - bywalec.hoteli
  • bergamotka77 12.07.19, 00:35
    Może u Ciebie w Dojczlandowie 😄 I akurat Zara nie jest dla nastolatek, może ew. TRF...

--

• bergamotka77 12.07.19, 00:37
    Ale Niemki nigdy gustu nie miały, zwłaszcza stare 😀Te młode jeszcze nieskazone są fryzurami na Helge i podobną mentalnością.

--

• snakelilith 12.07.19, 00:49
    Na Helgę nie znam, znam za to na borsuka, typowe dla podstarzałych Polek uważających badziewną Zarę, czyli konkurentkę Primarku i H&M, za sklep z wytworną modą. big_grin

--
    "Pewnie ze mogą być lepsze gdyż faceta bolą jajka od jazdy na koniu a kobita ma z tego przyjemność bo ja klepie po kopytku." - bywalec.hoteli
  • bergamotka77 12.07.19, 01:12
    Haha nosisz borsuka? W koncu jestes podstarzala Polka ze śląskiej wsi, która udaje wyrafinowaną Niemke snobke. I osmieszasz się jak zwykle 🤗🤣😛

--

• snakelilith 12.07.19, 01:24
    Borsuka to noszą siwiejące brunetki udające czasem Hiszpanki, czy Turczynki. A o ośmieszaniu lepiej nie pisz, bo jesteś od dawna ubawem całej polskiej wsi. big_grin

--
    "Mam gdzie indziej włosy smile " - bywalec.hoteli
  • zlota.ptaszyna 12.07.19, 08:53
    Berga a jak tam Twoja depilacja laserowa?
    Ciągniesz temat?

W sumie pogoda brzydka i dobrze bo się przebarwien nie nabawisz
  • katja.katja 12.07.19, 09:05
    A jak się ubierają (marki) podstarzałe Niemki?
    Zresztą nieistotne, co by nie ubrały i tak wyglądają ... jak Niemki.

--
    Nie dam się wygasić!
  • ichi51e 12.07.19, 09:26
    Olsen, Gerry Weber, Salamander, Palmers, Wolford...

--
  • bywalec.hoteli 12.07.19, 12:09
    Nieprawda, Niemki są różne jak Polki - wiele jest i ładnych i szczupłych i eleganckich. Ale zazwyczaj są miłe - więc Snejkowa nie może być Niemką.

--
    Lato smile
  • snakelilith 12.07.19, 12:32
    bywalec.hoteli napisał:

> Nieprawda, Niemki są różne jak Polki - wiele jest i ładnych i szczupłych i eleg
    > anckich. Ale zazwyczaj są miłe - więc Snejkowa nie może być Niemką.
    >

Dla inteligentnych i dowcipch mężczyzn jestem też miła. Mizogini, erotomomani, gumowe kurczaki udające orłów i głupie chłopki roztropki bez podstawowej wiedzy ogólnej, nie zasługują na dobre traktowanie.

--
    "Jeśli to dziury na dupie, to nie mam nic przeciwko..." - bywalec.hoteli
  • bergamotka77 12.07.19, 13:11
    Nikt nie twierdzi, że snejkowa jest Niemka. Poza nią samą 😅

--

• bywalec.hoteli 12.07.19, 13:15
    Słyszałem kiedyś, że Austriacy to Czesi, którzy chcą być Niemcami. Snejkowa to taka śląska Czeszka.

--
    Lato smile
  • ichi51e 12.07.19, 16:24
    Nie to przyslowie brzmi ze Polacy to tacy Ruscy co mysla ze sa Francuzami

--
  • snakelilith 12.07.19, 14:44
    bergamotka77 napisała:

> Nikt nie twierdzi, że snejkowa jest Niemka. Poza nią samą 😅
    >

Pokaż miejsce, w którym twierdziałam, że jestem Niemką. big_grin Macie równo narąbane pod sufitem. Dla jednych jestem Niemką, dla innych jestem Polką, w zależności od kontekstu i czym komu się wydaje, że można mi lepiej dowalić. A ja mam niemieckie oraz polskie obywatelstwo, bo mój ojciec jest Nimcem, a matka Polką. Tyle i tylko tyle, reszta powstała w chorej wyobraźni wioskowego głupka z wschodniej ściany i pseudo Hiszpanki w szmatach z Zary.

--
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli
  • bergamotka77 12.07.19, 15:47
    Rozczaruje Cię. Wszystkie ciuchy to szmaty, nawet te za tysiące euro 😃 Wolę swoje szmaty z Zary -przynajmniej są modne i nie są tak nudne jak ty, aryjko od siedmiu boleści 😅

--

• snakelilith 12.07.19, 16:12
    bergamotka77 napisała:

> Rozczaruje Cię. Wszystkie ciuchy to szmaty, nawet te za tysiące euro 😃 Wolę sw
    > oje szmaty z Zary -przynajmniej są modne i nie są tak nudne jak ty, aryjko od
    > siedmiu boleści 😅

Z kimś mnie mylisz la cucaracha. Jedyną osobą, która przywdziewa sobie obce piórka, bo wstydzi się swoich pospolitych słowiańskich genów jesteś ty.

--
    "Hehe, niezłe, czyli niby cięta osa ale jak dostanie klapsa to złość mija i przechodzi w ochotę smile" - bywalec.hoteli
  • lauren6 12.07.19, 23:56
    Brawo moderacja. Rasistowski komentarz forumowej pseudo niemki zostawiliście, a moja kulturalna odpowiedź poleciała.
  • ichi51e 12.07.19, 07:29
    Zara to taki typowy fast food modowy. Kopie i inspiracje z wybiegow. Zmiana asortymentu co miesiac.
    Dla mnie osobiscie to zara jest dla kobiet w wieku balzakowskim i starszych. Ta ich mlodziezowa czesc to tez taka dla babek co „czuja sie” nastolatkami

--
  • triismegistos 12.07.19, 11:13
    Zara ma fajne męskie ciuchy, wszyscy moi znajmomi geje lubia zarę.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • riki_i 12.07.19, 11:15
    Zara to stosunkowo droga tandeta.
  • katja.katja 12.07.19, 11:34
    Nie chodzę do tej sieci w momencie gdy wprowadzili skaner torebek. Kiedyś poszłam z torebką taką "mini mini", gdzie wejdzie najwyżej mały portfel i paczka chusteczek. Miałam dam im to do przeskanowania (ciekawe co mogłaby zapakować do takiej torebki), więcej już moja noga tam nie powstała, nie zamierzam chodzić do firm gdzie na wstępie traktowana jestem jak złodziejka. Idiotyczna polityka. Gdyby jeszcze te szmaty były naprawdę drogie.

--
    Nie dam się wygasić!
  • lauren6 12.07.19, 11:40
    Mój mąż też 🤣
  • bywalec.hoteli 12.07.19, 12:07
    triismegistos napisała:

> Zara ma fajne męskie ciuchy, wszyscy moi znajmomi geje lubia zarę.
    No właśnie ja nigdy nie kupiłem nic z Zary, gdyż właśnie takie mi się to ubranie wydaje, poza tym brzydkie, szarobure i strasznie obcisłe (a jestem średnio zbudowany). Jak już mówimy o tanich szmatkach, to już wolę H&M.
    Ale wg mnie z tanich sieciówek to Reserved jest zdecydowanie lepszy od H&M i Zary.

--
    Lato smile
  • pani_tau 11.07.19, 23:06
    milka_milka napisała:

> Patrz, a ja mam stopy 42 ! i żadnych kompleksów na ich punkcie. I pomalowane pa
    > znokcie. smile
    >
    To się pewnie oblawiasz na wyprzedażach. Nie zlicze ile razy widziałam rewelacyjne buty w tym rozmiarze za ułamek pierwotnej wartości. Zazdraszczam wink
  • kyrelime 11.07.19, 21:52
    Chyba większość ludzi tak ma. Niemniej jednak wygląd tych stóp nie mial raczej znaczenia w opisanej sytuacji.
  • pani-nick 11.07.19, 19:41
    #zazdroszcze
  • milka_milka 11.07.19, 19:59
    Zazdrościsz? Ze ktoś chce jej masować krótkie, grube i, o zgrozo, niepomalowane (bo to oczywiście najważniejsze!!!) pluchy?

--
  • ajrisz.ka 11.07.19, 19:59
    Tydzień temu byłam w górach - było cudownie. Co prawda, mąż nie masował moich stópek, no ale...
    Na szczęście nie spotkałam nikogo, kto zepsułby mi pobyt.
  • piataziuta 11.07.19, 20:13
    borze, jak ja tęskniłam za takimi wątkami!
    dzięki, berga!
    😂
  • basiastel 11.07.19, 20:14
    Obydwie zachowałyście się po chamsku. Rozśmieszyło mnie też wtrącenie o nieumalowanych paznokciach u stóp, chyba nie ma takiego obowiązku?
  • samawsnach 11.07.19, 22:23
    "Rozśmieszyło mnie też wtrącenie o nieumalowanych paznokciach u stóp, chyba nie ma takiego obowiązku?" Podobnież jak posiadania szczupłych i długich tychże palców. Berga na pewno miałaś rację z zajmowaniem miejsca, ale z resztą wyluzuj - przejdź się plażą, tam każda Karyna ma pomalowane pazury (paluszki raczej niewink. Będziesz usatysfakcjonowana.
  • aaa-aaa-pl 11.07.19, 22:24
    Z uwagi na wysyp trolo- wątków, ten jest cudo.
    I jesteśmy w domu.
  • aga_mon_ber 11.07.19, 20:21
    Trzeba bylo poczekać, aż przezyje swoją rozkosz do końca, poczekać potulnie na jej wyjście ze skromnie odwróconym wzrokiem, po czym dopiero wejść.
    Zachowałaś się nieelegancko i impertynencko, przerywając jej radosne uniesienia. Powinnaś ją przeprosić zaraz po tym niefortunnym zajściu, którego byłaś winowajczynią.
  • bergamotka77 11.07.19, 20:36
    aga_mon_ber napisała:

> Trzeba bylo poczekać, aż przezyje swoją rozkosz do końca, poczekać potulnie na
    > jej wyjście ze skromnie odwróconym wzrokiem, po czym dopiero wejść.
    > Zachowałaś się nieelegancko i impertynencko, przerywając jej radosne uniesienia
    > . Powinnaś ją przeprosić zaraz po tym niefortunnym zajściu, którego byłaś winow
    > ajczynią.

😅😂🤣

--

• fornita111 11.07.19, 20:25
    No niestety, ale w jacuzzi najbardziej sapia i sa najbardziej oblesni ludzie otyli. Mlode parki sie potrafia dyskretniej i ciszej piescic, niz grubasy- oddychac. Dlatego sie brzydze i nie korzystam tongue_out bo takich pocacych sie i stekajacych "sto plusow" w jacuzzi non stop widze.
  • heca7 11.07.19, 21:23
    Odkąd sobie poczytałam co można złapać zwłaszcza w jacuzzi (ciepła woda)przestałam z takowych korzystać. A już na 100% nie wlazłabym gdyby akurat jakaś parka się w nim migdaliła. Odechciało by mi się takiej wątpliwej przyjemności.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • boogiecat 11.07.19, 21:31
    Berga, jak ja bym chciala byc swiadkiem tego przesuwania ciezarem ciala szczytujacej baby w dzakuzi i dalszej pyskowki😍

--
  • piataziuta 11.07.19, 21:43
    Te niuanse, czy przepchała ją z biodra, czy z bara! I mina przepchniętej i masującego!
    Echhh, my czegoś takiego nigdy nie doświadczymy...
  • boogiecat 11.07.19, 22:01
    😀 ja to jednak widze oczyma wyobrazni dzieki mistrzowskiemu opisowi bergi, przynajmniej tyle

--
  • chatgris01 11.07.19, 22:03
    # zazdrościmy suspicious

--
  • boogiecat 11.07.19, 22:11
    Zdajecie sobie sprawe, ze Zazdrosc juz nigdy nie bedzie miala tego samego znaczenia co przedtem😄

--
  • aankaa 11.07.19, 22:05
    doświadczymy jak berga zdradzi adres luksusowych apartamentów w bloku

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • lauren6 11.07.19, 22:19
    Zazdroszczę pewności siebie! Właśnie starałam wyobrazić sobie siebie przepychającą się z grubą babą w jacuzzi i wymiękkam.

Moje życie jest ubogie bez takich przygód.
  • gama2003 11.07.19, 22:24
    A ja bym chciała to zobaczyć. Takie przepychanki w jakuzzi w hotelu z apartamentami ***** 😀.
  • nota_bene0 11.07.19, 22:33
    Wy tu wszystkie jesteście niemożliwe!😁

--
    "Alter schuetzt vor Liebe nicht, aber Liebe vor dem Alter"
    Coco Chanel
  • bergamotka77 11.07.19, 22:40
    Ja też czytam wpisy i płaczę ze śmiechu 🤣 Aż mnie dziecko pyta z czego mam taki ubaw. I jak mu wytłumaczyć...

--

• gama2003 11.07.19, 22:48
    Normalnie, że panie się śmieją z mamusi przepychanek w jacuzzi. Bo z boku musiała cała ta sytuacja wyglądać komicznie.
  • danaide 11.07.19, 22:51
    Zważ, że berga się pchała dopiero, gdy przyszedł dziubdziuś. Czyli w imię dobra dziecka. A tu wszystkie chwyty dozwolone.
  • basiastel 12.07.19, 09:06
    I jakie lekcje kultury dla synusia!
  • nota_bene0 11.07.19, 23:02
    bergamotka77 napisała:

> Ja też czytam wpisy i płaczę ze śmiechu 🤣 Aż mnie dziecko pyta z czego mam tak
    > i ubaw. I jak mu wytłumaczyć...
    >

Już sobie myślę, że nudy takie na forum od dłuższego czasu, lub tematy jakieś smutne i problematyczne. No ale myślę sobie, ematki urlopują. Wreszcie coś zabawnego, lekkiego i na wakacje! 🤣

--
    "Alter schuetzt vor Liebe nicht, aber Liebe vor dem Alter"
    Coco Chanel
  • bergamotka77 11.07.19, 23:08
    Berga nigdy nie urlopuje a nawet jak urlopuje to podczytuje i pisuje. To juz nałóg 😀

--

• bei 11.07.19, 23:11
    Jeśli pani Krystyna prawie szczytowala, to pan Janusz mógł być również podochocony....i wiadomo, ze mogły się już uwalniać pojedyncze męskie komórki rozrodcze. Berga, czy Ty zabezpieczasz się przeciw inwazji takich komorek? Wapaho, na Twoim miejscu wialabym już po pierwszym lepieniu pani do pana 😊
  • gama2003 11.07.19, 23:26
    Przestań, chyba już nigdy nie wejdę do jacuzzi, będę widzieć te komórki rozrodcze i odmoczony naskórek ze stóp z długimi i pięknymi, krótkimi i wstrętnymi palcami...zresztą nie umiem rozpychać się łokciami, nie pasuję.
  • piataziuta 12.07.19, 10:41
    Ja pływając w basenie pod wodą zawsze podziwiałam dryfujące gluty z nosa.

Ten wątek zmienił moje życie i już nigdy nie będę na te gluty patrzyła z takim spokojem...
  • pade 12.07.19, 10:43
    Ja już chyba nigdy nie wejdę do jacuzzisad

--
    "Na berge trzeba mieć wygląd i pieniądze🤣 Dla Ciebie jestem pani bergamotka77."
  • cruella_demon 12.07.19, 10:48
    Ostatnio przed wakacjami był artykuł o pracy ratowników. Mówili, że wyganianie bzykających się par jest nagminne, niektórzy niestety zapewne kończą.
    Ale dziwne, że jeszcze nie nikt nie napisał "i co z tego, skoro większość i tak sika do basenu" sądzę, że do jaccuzi też big_grin
    Gdzieś czytałam, że im większy na basenie odór chloru i szczypie w oczy, tym większe stężenie sików w wodzie smile
  • lauren6 12.07.19, 11:51
    Poczekaj na wątek o wakacyjnym seksie. Założę się, że połowa ematek zacznie się licytować w jakich dziwnych miejscach (plenerowych i nie tylko) uprawiały seks.
    Te, które bzykają się tylko w hotelowym łóżku zostaną określone jako nudziary. Nie zdziwiłbym się gdyby w wyliczance padło również jacuzzi lub przebieralnia.
  • piataziuta 12.07.19, 11:59
    Ja widziałam, jak gościu robił swojej partnerce minetę na materacu w morzu - pomiędzy ludźmi. Ona leżała na plecach, a on do połowy w wodzie, opierał się głową o jej uda. Ja zaczął to się nerwowo poderwała. Ale jej chyba powiedział, że nikt nie widzi, bo się uspokoiła i poddała.
  • jowita771 12.07.19, 12:16
    Utopiłabym takiego gada.

--
    hierarchowie nadal trzymają się opinii arcybiskupa Józefa Michalika, że wszystkiemu winne są rozpasane seksualnie dzieci, które demoralizują cnotliwych z natury księży.
    /by Pudelek/
  • bywalec.hoteli 12.07.19, 12:16
    cruella_demon napisała:

> Ostatnio przed wakacjami był artykuł o pracy ratowników. Mówili, że wyganianie
    > bzykających się par jest nagminne, niektórzy niestety zapewne kończą.

A ktoś kto się zna, mógłby powiedzieć, czy takie coś może być zagrożeniem? Np. chorobami czy ciążą?

--
    Lato smile
  • rosapulchra-0 12.07.19, 18:41
    No ty na pewno zajdziesz w ciążę.

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • ichi51e 12.07.19, 10:55
    Obawiam sie ze ja tez. Chociaz jak juz pisalam raczej zawsze unikalam.

--
  • pani-nick 12.07.19, 12:00
    Nie wchodź. Czytałam o tym, ze to co w wodzie to jedno, ale to co się nad ta woda unosi i trafia wprost do układu oddechowego, to masakra. Ciepełko, zamknięty obieg wody i mnóstwo ludzi o rożnym stopniu higieny... nie nie nie...
    12:00
  • triss_merigold6 12.07.19, 16:32
    Ja też.
  • jowita771 12.07.19, 11:17
    > i wiadomo, ze mogły się już uwalniać pojedyncze męskie komórki rozrodcze
    > . Berga, czy Ty zabezpieczasz się przeciw inwazji takich komorek?

Był kiedyś wątek o ciąży z ręcznika.

--
    pieczywo zeby nie obsychalo trzymaj w wiadrze z woda
    a dluga rura z wrotka na kazdym koncu bedzie wspanialym samochodem dla węża /moofka/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.