Dodaj do ulubionych

Krystyna w jacuzzi

• mikams75 11.07.19, 23:17
    serio sila przesunelas obca babe? big_grin przezabawnie musialo to wygladac big_grin
  • rosapulchra-0 11.07.19, 23:29
    Trafił swój na swego? big_grin
    #zazdroszczę

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • chicarica 11.07.19, 23:41
    To musiała być gruba z księgowości big_grin

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • chatgris01 11.07.19, 23:47
    chicarica napisała:

> To musiała być gruba z księgowości big_grin
    >

https://forum.miau.pl/images/smilies/roflmao.gifhttps://forum.miau.pl/images/smilies/roflmao.gifhttps://forum.miau.pl/images/smilies/roflmao.gif

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • eliszka25 12.07.19, 00:26
    🤣🤣🤣
  • mgla_jedwabna 12.07.19, 00:41
    Gratuluję, że jesteś w stanie przesunąć bezczelną babę ciężarem ciała. Ja bym w podobnej sytuacji była jak kocię walczące z szafą.
  • bergamotka77 12.07.19, 01:09
    W wodzie każdy da radę 😄

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • nota_bene0 12.07.19, 08:16
    Bergamotko, a może jeszcze coś Ci się skojarzy na drugi udany wątek wakacyjny. Pomyśl proszę... Ten jest przezabawny, dziewczyny dopisują, mozna się zrelaksować czytając. To jak... Pomyslisz? Albo ktora z Was? Liczba aktywności świadczy, że jest zapotrzebowanie na takie wątasy. 🤣👍

--
    "Alter schuetzt vor Liebe nicht, aber Liebe vor dem Alter"
    Coco Chanel
  • eliszka25 12.07.19, 08:43
    Po wysypie tych wszystkich trollowych wątków, ten się czyta z przyjemnością. Ematki dopisują się w swoim stylu i można momentami wręcz płakać ze śmiechu.
  • zlota.ptaszyna 12.07.19, 08:51
    Podpisuje się, jestem strasznie ciekawa w jaki to sposób nowoczesna i imprezowa słomiana wdowa radzi sobie na urlopie kiedy jest brzydka pogoda i co proponuję dziecku i sobie

To jaccuzi to przecież mały wycinek z tak barwnego i ekscytującego życia

Prosimy o więcej wątków!!!
  • nota_bene0 12.07.19, 08:23
    🤣😁🤣No nie...

--
    "Alter schuetzt vor Liebe nicht, aber Liebe vor dem Alter"
    Coco Chanel
  • szara_w 12.07.19, 08:43
    Sytuacja sytuacją, ale mnie nieustannie razi i denerwuje to używanie imion wiadomych do określania buractwa.. to takie samo chamstwo jak takie zachowania uncertain

--
    "Ucz się czekać, bo albo zmienią się rzeczy, albo twoje serce"
  • triismegistos 12.07.19, 08:48
    O w mordę. W knajpach też się dosiadasz do stolików przepychajac ludzi dupą?

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • cruella_demon 12.07.19, 10:10
    Przecież był już wątek o przesuwaniu ludzi ciałem i tacą w barze, żeby ich odepchnąć od stolika big_grin
  • cauliflowerpl 12.07.19, 10:11
    A to był wątek, że tak powiem, tego samego autorstwa?
  • cruella_demon 12.07.19, 10:18
    Nie, ale berga nie była pierwszą, która na to wpadła.
    A że triss użyła to jako przykładu "bo przecież nikt tak nie robi", a jednak big_grin
  • triismegistos 12.07.19, 10:18
    Nie bądź wiśnia, daj linka smile

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • cruella_demon 12.07.19, 10:19
    forum.gazeta.pl/forum/w,567,167900337,167900337,Zajmowanie_miejsc_w_restauracji_przed_zamowieniem.html#p167905286

Niestety najlepsze teksty autorki odgrażającej się, czego to by ona tą tacą nie zrobiła, wycięto smile
  • katja.katja 12.07.19, 10:34
    Restauracja to nie jacuzzi.
    Samo jacuzzi jest obrzydliwe, ale obiektywnie rzecz biorąc parka, która (gdy są też inni chętni i nie innych wolnych wanien) zawłaszcza całą donicę jest niekulturalna i należało zwrócić uwagę.
    Bergamotce zaś radzę wizytę u ginekologa. Niedobrze mi jak pomyślę co się może gotować w tej wodzie - grzybica tej Pani (grudki wymywane i rozprzestrzeniane na całą donicę), niedomyta duda po twardszej lub rzadszej wizycie w toalecie Pana, rzęsistek pochwowy, chlamydia, wszelkiego rodzaju "cipne" wydzieliny, aż mi słabo.

--
    Nie dam się wygasić!
  • tylko.bez.hipokryzji 12.07.19, 09:37
    A propos niepomalowanych paluszków (????) Paluszki niepomalowane są całkiem ok. A paznokcie pomalowane, zwłaszcza ciemnym lakierem, są znacznie gorsze niż te niepomalowane. Ciemny lakier sugeruje, że właścicielka tak pomalowanych paznokci ukrywa grzybicę.
  • lucky80 12.07.19, 09:58
    Wspaniały wątek! Ubawiły mnie zwłaszcza dopiski niezawodnych, jak zwykle, emateksmile.
  • bergamotka77 12.07.19, 22:21
    lucky80 napisała:

> Wspaniały wątek! Ubawiły mnie zwłaszcza dopiski niezawodnych, jak zwykle, emate
    > ksmile.

Cieszę się, że wam się spodobał bo spodziewalam się raczej hejtu i jazdy na mnie jak w poprzednich moich wątkach. A wyszedl całkiem zabawny wakacyjny wątek. Potraficie być dowcipne i spostrzegawcze bez wyzlosliwiania się nade mną. Dzięki! smile

--

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • gama2003 12.07.19, 10:26
    Ale, ze jak ? Jak lubię bordo to tajemny znak, że ukrywam grzybicę ?
    Czy to tylko dla długich palców, bo takich nie posiadam szczęśliwie ( w krótkie i tak się uderzam, długie bym chyba miała wiecznie połamane ) ?
  • tylko.bez.hipokryzji 12.07.19, 12:03
    To tylko dla długich paluchów, oczywiście.I do wielkich stóp (przy rozmiarze ponad 40 trzeba mieć odpowiedni wzrost. Poniżej 175 - taki rozmiar kwalifikuje się do miana wielkiej stopy). Zwłaszcza gdy lakier jest np ciemnozielony, lekko opalizujący big_grin
  • mid.week 12.07.19, 13:01
    Im dłuższe paluchy tym większą grzybicę ukrywają! Niektóre okazy to mogą i pochwę zasłonić.
  • gama2003 12.07.19, 17:34
    Fakt, niska kobieta o długich paluchach może daleko sięgnąć i zasłaniać.
    I wybaczcie, ale nie mogę wymazać sprzed oczu takiej stopy trzymającej się palcami żerdzi. Tak ptasio.
  • eliszka25 12.07.19, 10:51
    A jeśli maluję paznokcie na zmianę lakierem bezbarwnym, cielistym, jakimś jasnym beżowym czy różowym, bordowym, a nawet zielonym czy granatowym, to co sugeruję? Nie wiedziałam, że jest jakiś tajny kod malowania paznokci u stóp, w związku z tym pewnie ciągle wysyłam jakieś mylne sygnały!
  • cauliflowerpl 12.07.19, 10:53
    No jak to co? Borderline jak malowane!
  • eliszka25 12.07.19, 10:56
    No tak, mam to wymalowane na... paznokciach!
  • gama2003 12.07.19, 17:31
    A bo to jeden grzyb na świecie ?
    Pewnie każdy lakier na innego stosujesz a ja już mic nie pomoże to bach, czarny metalic 😀.

• eliszka25 12.07.19, 19:09
    Nawet jeden taki prawie że czarny metalic mam! Kupiłam kiedyś dzieciakom do jakichś dekoracji, ale zużyli tylko trochę, a reszta została. Na dłonie mi to nie pasuje, ale paznokcie u stóp sobie czasem machnę. Tylko wtedy nie wyglądają jak z grzybem, a raczej jak by mi ktoś cegłówką w stopę przywalił 😁
  • mid.week 12.07.19, 17:49
    ....byleby nie ukladalo sie w tęcze!
  • eliszka25 12.07.19, 19:11
    A nieeee, ja te kolory używam jeden na wszystkie paznokcie, tylko kolor dobieram w zależności od nastroju. Tęcza nie wychodzi 😄
  • gama2003 12.07.19, 22:12
    Tłumacz się tłumacz. A co jak na każdym paznokciu zagości inny grzybek ?
  • an.16 12.07.19, 10:33
    Trafił swój na swego. Czego ematka nie zrobi dla "synka". Któremu ewidentnie lepiej byłoby poza jacuzzi.
  • jowita771 12.07.19, 10:35
    Jak za Tobą nie przepadam, tak uważam, że miałaś rację. Skoro jacuzzi pomyślane dla sześciu osób, to babsko mogło zajmować sobą i wszystkie sześć, ale jak wszedł ktoś jeszcze, to powinno się przesunąć, tak to działa.

--
    hierarchowie nadal trzymają się opinii arcybiskupa Józefa Michalika, że wszystkiemu winne są rozpasane seksualnie dzieci, które demoralizują cnotliwych z natury księży.
    /by Pudelek/
  • lauren6 12.07.19, 11:43
    Generalnie oburzenie bergi było słuszne, ale tekst o masażu erotycznym mogła sobie darować.
  • jak_matrioszka 14.07.19, 14:30
    Generalnie oburzenie bergi było słuszne, ale robienie miejsca nieletniemu, żeby też sobie na ten masaż erotyczny popatrzył to mogła sobie darować.
  • bergamotka77 15.07.19, 18:58
    jak_matrioszka napisała:

> Generalnie oburzenie bergi było słuszne, ale robienie miejsca nieletniemu, żeby
    > też sobie na ten masaż erotyczny popatrzył to mogła sobie darować.

Liczylam, ze przestaną gdy przyjdzie.

--

• mona-taran 12.07.19, 16:00
    Ale to już byyyyyłoooo ooooo
  • lot_w_kosmos 12.07.19, 16:50
    Uwielbiam jacuzzi....
    Nieznosze jak obce dzieci mi w nim chlapią w twarz.
    A bywa, ze takie rozhasane 5 latki tak robią.
    Poza tym unikam konfliktów. Jakby mi taka baba zajmowała, to bym poczekala aż pójdzie i tyle.
  • cauliflowerpl 12.07.19, 17:54
    "Nieznosze jak obce dzieci mi w nim chlapią w twarz."

W całym minispa do którego chodzę, jest zakaz wstępu poniżej 16 roku życia.
    Do dziś się z tego cieszyłam.
    Póki nie przeczytałam wpisu wapahy sad teraz już nie jestem pewna, że to ze względu na hałas...
  • eliszka25 12.07.19, 19:14
    Jak się taka parka przy robieniu loda odpowiednio rozbuja, to i hałas może być 😁
  • chatgris01 12.07.19, 21:23
    No pisała Wapaha, że pani chlupotała big_grin

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • nangaparbat3 12.07.19, 22:20
    Bergamotko, gratuluję, wątek roku big_grin big_grin big_grin big_grin
    Czarnowłosej pani Krystyny przyległościami nie da się zapomnieć big_grin big_grin big_grin

--
    "Koło Wiedeńskie najchętniej z Heideggera czerpało przykłady dla swej tezy, że twierdzenia filozoficzne pozbawione są sensu."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka