Dodaj do ulubionych

Ratujcie!!!

13.07.19, 11:27
Po pokoju lata mi kolonia moli, nie spożywczych, tylko takich zwykłych. Musiały się świeżo wykluć i wylecieć z którejś szafy, wytłukłam je kapciem, ale zapewne to dopiero początek.
Szczerze mówiąc wolałabym spożywcze, bo bym po prostu wszystko wyrzuciła, do ubrań jestem jednak przywiązana wink
Jaki środek kupić, żeby zdechły?
Najlepiej o sile rażenia bomby atomowej. Nie musi być eko.
Edytor zaawansowany
  • krowa_morska 13.07.19, 11:53
    Przejrzyj jednak te ciuchy, być może cała familia siedzi w jednym, np. w futrze albo jakimś kożuchu. Zobaczysz dziurki i jednak wywalisz, od razu się sytuacja poprawi.
    Gdy pojawia się u mnie mól, psikam szafy Muggą. Teoretycznie działa to na wszelkie latające draństwo. Mam też gdzieś tam poupychane woreczki z lawendą. Ale czy to by zadziałało na Twoją inwazję - nie wiem indifferent
  • cruella_demon 13.07.19, 15:17
    Dzięki, sprawa już nieaktualna.
    To jednak były mole spożywcze. Przyjechały ze sklepu w karmie dla świnki. Poszłam biedaczce wsypać żarcie i widzę, że cały worek z karmą się rusza. Aż mną wstrząsnęło z obrzydzenia. bleee.
    Te co latały luzem wytłukłam, worek zawinęłam zakleiłam i wyniosłam do śmietnika. Wygląda na to, ze wykluły się dzisiaj góra wczoraj i jeszcze nie zdążyły się rozleźć.
    Obrzydlistwo.
  • cruella_demon 13.07.19, 15:19
    A świnka od trzech dni wywalała miskę z karmą, zastanawiałam się co jej nie pasuje. No to już wiem co. I pomyśleć, że ja tam rękę wsadzałam, aż mną trzęsie.
  • 1maja1 13.07.19, 15:25
    Kochana, ja kiedys zezarlam z ugotowanym ryzem larwy moli😭🤢🤮 upewnij sie, ze wyltuklas co do jednego, wystarczy jeden i sytuacja wymknie sie z pod kontroli. Ja bym woreczek z zarciem zaniosla spowrotem do sklepu.
  • cruella_demon 13.07.19, 15:45
    Odnieść nie da rady zamówiłam przez internet z zooplusa.
    Wydaje mi się, że wszystkie wybiłam, no i liczę, że w pokoju nie mają co żreć.
  • berdebul 13.07.19, 15:51
    Powieś lep feromonowy. Jeżeli cos przeżyło to się przyklei. I sprzatnij klatkę, jakaś larwa mogła zostac po wywaleniu karmy.
  • iberka 13.07.19, 16:00
    Zgłoś podając nr partii i zamówienia.
  • lena2222 13.07.19, 16:56
    cruella_demon napisała:

> Odnieść nie da rady zamówiłam przez internet z zooplusa.
    > Wydaje mi się, że wszystkie wybiłam, no i liczę, że w pokoju nie mają co żreć.

Ja kiedyś zamówiłam różne dziwne mąki z internetu i też dostałam z molami. To podobno częste w takich dostawach.
  • katja.katja 14.07.19, 10:37
    Zrób im piekło, dostaniesz wtedy bona na 300 zł bo będą się bać, że rozpuścisz jadaczkę w mediach społecznościowych wink

--
    Nie dam się wygasić!
  • lot_w_kosmos 13.07.19, 15:53
    Ja, będąc młodą studentką zapalalam chęcią wciągnięcia czegoś słodkiego.
    Nic nie było.
    To wzięłam wiórki Kokosowe....
    I czytałam se knigę zanurzając rękę w woreczku z wiórkami...
    Zanim się zorientowałam, że się rusza od larw moki, to zostało może 1/3 paczki...
    Także ten tego... wink
  • konsta-is-me 13.07.19, 16:04
    O jesussie...
    Jakim cudem nie zauwazylas roznicy w smaku... 😂😂?
  • jak_matrioszka 13.07.19, 16:06
    Skoro waż smakuje jak kurczak, to czemu larwy moli nie moga smakować jak kokos? wink
  • 1maja1 13.07.19, 16:10
    Lomatko, ugotowane larwy to jednak pikus😂 te lepy z feromonem to zdaje sie dzialaja na samcow tylko.
  • cosmetic.wipes 13.07.19, 16:19
    Owszem, na samce. Ale samiczki zdychają bezdzietne. Wystarczy wymieść damskie trupki z szafek 😄

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • katja.katja 14.07.19, 10:36
    Dobrze, że nie ubraniowe, zjadłyby Ci całą szafę.

--
    Nie dam się wygasić!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka