Dodaj do ulubionych

Co byscie wolaly?

13.07.19, 23:13
(Problem 1ego swiata)
Zaplacic babce zeby wam wysprzatala mieszkanie w stylu kondomarie

Czy

Zaplacic babce zeby do was przyszla zrobila kawke i pogadala o dupie maryni (jestescie matka malego dziecka)

--
wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
Edytor zaawansowany
  • miss_fahrenheit 13.07.19, 23:16
    1
  • qs.ibidem 13.07.19, 23:18
    Podchwytliwe. Rozmowy o d.m. mam gratis (nawet jako matka małych dzieci), a za stylem kondo nie przepadam.
    Za zwykłe sprzątanie mogę.
  • milva24 13.07.19, 23:20
    Stanowczo nr 2.
  • fil.lo 13.07.19, 23:20
    Zapłacić babce, żeby pobawiła się z moim dzieckiem np. w pokoju obok, a ja wtedy poczytam książkę i wypiję kawkęwink
  • aerra 14.07.19, 01:56
    W sensie, która kara gorsza?

To ja z dwojga złego wolałabym sprzątanie - tylko bez wyrzucania. Potem sobie najwyżej posprzątam po mojemu, ale trucia o dupie maryni nie zniosę, a kawy nie lubię.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • danaide 14.07.19, 02:25
    Nikt nie wysprząta Ci mieszkania w stylu kondomarie, bo ta metoda zakłada Twój osobisty stosunek do wyrzucanych przedmiotówwink

Co do wariantu drugiego... jest aż tak źle?
  • ajrisz.ka 14.07.19, 04:16
    Zdecydowanie wolę towarzystwo...nr2.
  • rosapulchra-0 14.07.19, 06:02
    Metoda Kondo Marie mi nie pasuje, a za towarzystwo nie płacę.

--
    Ty milden samotna zdaje jesteś to może się wymienicie usługami? Bo pewnie też masz z tym problem. by bergamotka77
  • kosmos_pierzasty 14.07.19, 09:02
    Z pewnością nie 1. 2 też problematyczne, bo z większością osób nawet za darmo średnio mi się gada, szczególnie o dupie maryni.
    Za to pomysł wyżej, żeby pani zajęła się dzieckiem bardzo ok - wiedziałabym już co zrobić ze swoim czasem.
  • ichi51e 14.07.19, 09:07
    No wiec problem jest z innego forum. Laska chce zalozyc biznes - bedzie wlasnie sprzatac ludziom domy kondomarie style i badala rynek. jakas babka rzucila ze juz wolalaby wlasnie zaplacic zeby ktos z nia pobyl jak siedzi sama z dzieckiem.
    Duzo osob mialo zastrzezenia ze osobisty udzial, laska zakladala oczywiscie bliska wspolprace z placacy.

Ja osobiscie bym chetniej zaplacila za gadke..

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • kotejka 14.07.19, 09:17
    Towarzystwa mam aż nadto
    Opcja numer 1
  • bei 14.07.19, 09:27
    Teraz sama sprzątam- oszczędzam na inny cel. Goście przychodzą dosyć często. Gdybym miała wybrać nr 1 czy 2, to wybrałabym 1, a w czasie który zaoszczędziłaby na sprzątaniu poszłabym na spacer z inną mamą z dziećmi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka