Dodaj do ulubionych

Manicure hybrydowy w domu

13.07.19, 23:58
Są tu może paznokciowe guru? Bo w internecie wiadomości i reklam jest za dużo, nie jestem w stanie się przez to przekopać.

W czasach przedhybrydowych robiłam perfekcyjne manicure i pedicure sama, więc pewnie dam sobie radę. Paznokcie rosną mi tak szybko, że po dwóch tygodniach nie mogę znieść paznokci wystających poza opuszek palca. Moja manicurzystka ma wiecznie zapchany kalendarz, do innych nie chodzę, bo często są na bakier ze sterylizacją. Chciałabym chociaż dłonie robić sama, ale już poległam przy wyborze lampy. Dlaczego np. Led 48W jest droższa od 18-54? Jaka w ogóle moc jest potrzebna? Moźe są też lepsze i gorsze firmy od lakierów? Zwłaszcza półprzezroczystych, jak do frencza? Moja manicurzystka używa Indigo, szału nie ma moim zdaniem.
Edytor zaawansowany
  • memphis90 14.07.19, 07:37
    Nie wiem jak lampy, ale moja siostra też pracuje na Indigo, a testowała wcześniej różne marki i były gorsze jakościowo. Lampa - na pewno nie chińskie "długopisy" UV, bo to nie działa, ale co do rodzaju do użytku domowego, to mogę podpytać przy okazji.

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • beata985 14.07.19, 08:30
    ja mam zestaw startowy z em nail.
    lampa chyba 48w-muszę sprawdzić ale jak coś to szukaj takiej co suszy w czasie 30sec. ta moja ma 120sec i to zdecydowanie wydłuza robotę.

--
    Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka