Dodaj do ulubionych

Król lew - idziecie?

14.07.19, 00:51
Widzialam dzis w kinie zawiastun i slyszalam hakuna matata w wersji spiewanej przez Macieja Stuhra.
Nie bardzo mi sie podoba.
Animacja jest wspaniala, nawet nie wyobrazam sobie jak utalentowani graficy to robili ale niestety lwy miny mają jak ... lwy wiec emocji na pyskach brak, co w kreskowce tworzylo zupelnie inny klimat.
Glos Simby jest identyczny - ale piosenki, coz, wiem ze to bylo zadanie nie do podrobienia i panowie wzniesli sie na wyżyny ale
Tyńca sie nie da podrobic - a Pumba tez jakis malo Pumbowaty smile

Wybieracie sie powrocic do dziecinstwa ( lub lat mlodzienczych wink Czy to dla was odgrzewany kotlet?
Edytor zaawansowany
  • aerra 14.07.19, 02:00
    A ja idę.
    Nie mam do wersji animowanej stosunku emocjonalnego, więc mnie nie rusza, że to "podrobione" - za to grafika na trailerach nieziemska i chcę to zobaczyć w całości.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • qs.ibidem 14.07.19, 02:06
    Zastanawiam się, bo jeśli pójdę, to z dziećmi, a one rozkleiły mi się na chwilę, jak oglądaliśmy 2 tygodnie temu "Toy Story 4" i myślę sobie, że to może być sporo emocji... Pamiętam hieny w wersji rysunkowej, na "żywo" może być gorzej.
    Od jakiego wieku Król jest polecany?
  • leann32 14.07.19, 08:28
    Nie wiem ale racja ze scena smierci Mufassy to jest ogromny ladunek emocjonalny dla malego dziecka a dla wrazliwego - przeogromny i czasem ciezki do udzwigniecia. To faktycznie warto wziac pod uwage.
  • disco-ball 14.07.19, 21:38
    Ja ryczalam przy „tato,tato” sad
  • disco-ball 14.07.19, 21:40
    Ja ryczalam przy „tato,tato” sad miałam z 12 lat, jak obejrzałam
  • kryzys_wieku_sredniego 14.07.19, 08:30
    Tak, pójdziemy.
  • ruscello 14.07.19, 09:23
    Nie wybieram się. Byłam przedszkolakiem i bardzo przeżyłam ten film w wersji animowanej, awersja pozostała wink
  • e-ness 14.07.19, 21:01
    Ja tez nie zafunduje sobie powtórki z dzieciństwa- przeżyłam bardzo ten film, do dziś mam w sobie te emocje małego dziecka.
    Swoim dzieciom tez nie zafunduje tych przeżyć sad
  • e-ness 14.07.19, 21:02
    Ja tez nie zafunduje sobie powtórki z dzieciństwa- przeżyłam bardzo ten film, do dziś mam w sobie te emocje małego dziecka.
    Tym bardziej nie mam zamiaru „narażać” moich dzieci.
  • zazou1980 14.07.19, 09:35
    Moze pojde, ale chyba tylko ze starszym dzieckiem, bo wydaje mi sie ze 4latka nie wytrwa do konca. Ostatnio bylismy na sekretnym zyciu zwierzkow domowych i po godzinie nie mogla usiedziec na miejscu, a krol lew trwa 2h...
  • heca7 14.07.19, 09:42
    Nie pójdę tak jak nigdy nie poszłam na poprzedniego. Z zasady, odkąd nikt mnie do tego nie zmusza nie oglądam filmów o zwierzętach. Jak ktoś w domu ogląda wynoszę się do innego pokoju lub w ogóle na piętro.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • disco-ball 14.07.19, 21:44
    O jak byłam dzieckiem nienawidziłam filmów o zwierzętach. Lassie, na która mnie dziadkowie ciągali, najbardziej. Ale Disneya wszystko uwielbiałam.
  • heca7 14.07.19, 22:21
    Lassie, Karino, psy Cywile , Dżeki i Nuka odpadają. Nienawidzę. Oraz wszelkie filmy gdzie główny bohater ma zwierzątko- w 99% przypadków jest ono po to wprowadzone do scenariusza aby zginąć najdalej w połowie filmu.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • premeda 14.07.19, 22:27
    To tak jak ja, za wrażliwa jestem na filmy o zwierzętach 😞
  • ponis1990 14.07.19, 09:54
    Nie idę, zbyt wielki sentyment mam do oryginału, w związku z czym jestem odgórnie ,,na nie" ;p

--
    Lubię placki
  • dziennik-niecodziennik 14.07.19, 15:40
    Nie. "Krol Lew" jest jeden smile

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • poecia1 14.07.19, 21:06
    Idę, ale dopiero po powrocie z urlopu.
  • stephanie.plum 14.07.19, 22:08
    młody uważa, że jest lwem, więc mus nam iść.

ja "oryginału" nie widziałam, tylko jakieś tam scenki, to nie będę miała do czego porównywać.

cieszę się na nieziemskie widowisko, nie wiem tylko, czy młody wytrzyma tyle wrażeń (pierwszy raz w kinie!!!)

--
    idę tam, gdzie idę
  • mamablue 14.07.19, 22:09
    Nie. Szczerze niecierpię tego filmu. Dzieci raz obejrzały i nie chcą wracać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka