Dodaj do ulubionych

) Łot de fak???

14.07.19, 11:11
Z racji tego, że mam w rodzinie koszykarzy, od czasu do czasu lookne sobie na newsy dotyczące Marcina Gortata. I kurde nie kumam tego.
Facet od kilku lat twierdzi, że chciałby mieć liczna rodzinę, partnerkę itp. Po czym zadaje się z paniami obciążonymi przychowkiem i hmmm dość kontrowersyjnymi z wyglądu
www.google.com/amp/s/sport.onet.pl/ofsajd/zaneta-stanislawska-partnerka-gortata-na-meczu-gortat-team-wojsko-polskie/4c8b1gs.amp
Tu mamy kobietę w typie Rozenkowej, jak ona ma 36 lat to wygląda tragicznie, na płodna, chętna do zakładania rodziny młodke też nie wygląda. O co Kaman?
Czytam w komentarzach, że widocznie nie jest zdolny do prawdziwych uczuć i partnerki biednej ale uczciwej i kochającej xd

Aha wątek plotkowy a nie hejterski jak coś 😂😂
Edytor zaawansowany
  • kryzys_wieku_sredniego 14.07.19, 11:17
    Dzieci może zrobić koło 50 siątki jakiejś 22 latce. Myślisz, że on będzie z nią na wieki?
  • black_halo 14.07.19, 11:29
    56 lat ma dzisiaj Michael Jordan. Zapytaj znajme 25latki albo nawet 35latki czy chcialyby miec z nim dziecko. I czy w ogole maja pojecie kto to jest.

--
    memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
  • marisol25 14.07.19, 12:00
    black_halo napisała:

> 56 lat ma dzisiaj Michael Jordan. Zapytaj znajme 25latki albo nawet 35latki czy
    > chcialyby miec z nim dziecko. I czy w ogole maja pojecie kto to jest.

Fakt. Niby legenda koszykówki ale mocno wątpię żeby ot tak na pstrykniecie jakąś młoda chciała robić sobie z nim dziecko.
    >
  • pani-nick 15.07.19, 09:45
    No właśnie. Bardzo lubię brzydkich facetow, ale Gortat ma w sobie coś bardzo odpychającego.
  • milva24 14.07.19, 11:19
    Dobrze wygląda, czepiasz się. To nie ematka, żeby ją o dowód pytali. A w dzisiejszych czasach kobiety przed czterdziestką często rodzą pierwsze dziecko.
  • znowu.to.samo 14.07.19, 11:22
    Przesadziła z botoksem czy z czymś. Usta za mocno wypełnione.

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • double-facepalm 14.07.19, 11:29
    Jest totalna antyreklama swojego biznesu polegającego na poprawianiu urody. Może te permanentne kreski na powiekach są OK, bo nawet brwi juz srednio.
  • black_halo 14.07.19, 11:44
    Jak spojrzysz na ulice to zobaczysz, ze przecietna 36latka wyglada jeszcze gorzej. Niedawno mialam obiad sluzbowy, kazdy przyszedl z partnerem. Jak zobaczylam zony moich kolegow z przedzialu 35-45 to mi sie oczy otworzyly. Wiekszosc wyglada duzo gorzej od tej pani.

--
    memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
  • double-facepalm 14.07.19, 12:35
    Ta raczej ma zadatki na to żeby być dużo-dużo powyżej przeciętnej, i tak, jest niezbyt dobrze "zrobiona".
  • marisol25 14.07.19, 15:02
    black_halo napisała:

> Jak spojrzysz na ulice to zobaczysz, ze przecietna 36latka wyglada jeszcze gorz
    > ej. Niedawno mialam obiad sluzbowy, kazdy przyszedl z partnerem. Jak zobaczylam
    > zony moich kolegow z przedzialu 35-45 to mi sie oczy otworzyly. Wiekszosc wygl
    > ada duzo gorzej od tej pani.

Przeciętne panie raczej nie są specjalistkami od mejkapu tak jak ona i nie botoksuja się namiętnie. Większości na to nie stać, a niektóre się boją.

Pani jest antyreklama swojej branży, jak ktoś słusznie zauważył. I w życiu nie uwierzę że jest w wieku Bachledy.ABC to nie mój typ ale jest ładna, wygląda młodo i z klasą. Kompletnie nie ten poziom.
    >
  • pani-nick 14.07.19, 11:23
    Pierwszy raz w życiu widzę, ze ktoś faktycznie wyglada 10 lat starzej, niż podobno ma.
  • milva24 14.07.19, 11:26
    Pokazałam zdjęcie mężowi, mówi 35-36 lat. Staro (dojrzale) to wygląda księżna Kate.
  • pani-nick 14.07.19, 11:48
    Ja jej daje 50.
    Jest rówieśniczka Alicji Bachledy? Bez jaj.
  • milva24 14.07.19, 11:55
    Nie wiem w jakich kręgach się obracasz ale w moich pięćdziesięciolatki tak nie wyglądają.
  • jolie 14.07.19, 12:34
    W moich również, ale zapytana,na oko, powiedziałabym, że ta kobieta jest po 40-tce.
  • marisol25 14.07.19, 11:55
    pani-nick napisała:

> Ja jej daje 50.
    > Jest rówieśniczka Alicji Bachledy? Bez jaj.
    Dokładnie, 100/100
  • double-facepalm 14.07.19, 12:40
    pani-nick napisała:

> Ja jej daje 50.
    > Jest rówieśniczka Alicji Bachledy? Bez jaj.
    Na ile byś wyglądała bez tego swojego kompleksowego poprawiania urody, zwłaszcza ze palisz i czesto korzystasz z solarium? Ta wygląda jakby poszła jako modelka na szkolenie z med. estetycznej dla dentystów lub jeszcze mniej wprawionych. Makijaż permanentny ma nawet
    ok - widziałam dużo gorsze brwi i kreski, cerę to i młodsze mają gorsza z powodu np problemów hormonalnych. Fakt nie każda babka ma super hiper figurę, bo do tego oprócz wypełniaczy można się przyczepic. Może osobowosciowo fajniejsza niż wszystkie WAGS razem wzięte?
  • pani-nick 15.07.19, 07:02
    Ale to nie jest chyba wątek o mnie?
    I ja nie zajmuje się zawodowo branża urodowa....
    a to jakby zobowiązuje...
    na fotach widzę zmęczona, przesuszona skore, opuchnięta twarz i powtarzający makeup.
    Figurę akurat ma wg mnie bardzo fajna.
  • saphire-2 14.07.19, 12:46
    50 to może nie ale tak 42-45 jak najbardziej
  • agrypina6 14.07.19, 14:48
    Kiedy ematki zobaczyły Ciebie, też twierdziły, że masz ok. 50 lat. A miałaś podobno niecałe 40. Tak że wiesz..
  • mondovi 14.07.19, 17:54
    Lokówka yt. Ciotka.

--
    nie lubię pustych głów, pustych słów i pustych butelek
  • pani-nick 15.07.19, 07:03
    To nie jest wątek o mnie. Mimo to odpowiem - uważam, ze wyglada starzej ode mnie, a jestem od niej o 4 lata starsza.
  • agrypina6 15.07.19, 08:04
    To Twoja subiektywna ocena. Ja np. uważam inaczej. Chyba że znowu się ostrzyknelas czy coś innego majstrowalas przy twarzy, to może.
  • pani-nick 15.07.19, 09:44
    To również Twoja subiektywna ocena wink
  • agrypina6 15.07.19, 10:20
    Owszem, subiektywna😀. Ale w Twoim wątku prawie wszystkie ematki pisały, że wyglądasz na 50+. A teraz oceniasz inna kobietę i też jej dowalasz, tak jak Tobie dowalono. I to wystawia Ci świadectwo. Miłego dnia 😀
  • pani-nick 15.07.19, 10:49
    Wiec uważasz, ze to było dowalanie? A nie obiektywne oceny? wink
  • kropka_kom 15.07.19, 10:43
    ja mam 45 a ona wygląda starzej ode mnie smile
  • ck2 14.07.19, 11:21
    Pewnie jak większość mężczyzn chciałby mieć chętną do zakładania rodziny tradycjonalistkę w domu i atrakcyjną dziunię na boku. Tylko chyba nie jest zbyt bystry, skoro zaczyna od drugiej strony. Marcin - najpierw żona, potem dzieci, a dopiero później laska na boku, taka jest kolejność.
  • tanebo2.0 14.07.19, 12:20
    Mało wiesz o mężczyznach...

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • rosapulchra-0 14.07.19, 14:17
    No ty na pewno w tej kwestii nie jesteś autorytetem.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • ck2 14.07.19, 20:50
    Akurat ty nie jesteś reprezentatywny.
  • tanebo2.0 14.07.19, 21:04
    To dyskryminacja!

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • black_halo 14.07.19, 11:27
    Bo to taki typ jak forumowy jozek. Chcialby ale sie boi i dlatego znajdzie tysiac wymowek na potwierdzenie. Wyszukiwanie partnerow, ktorzy calkowicie sie nie nadaja do malzenstwa i posiadania dzieci, co iles lat zlamane serce.

--
  • double-facepalm 14.07.19, 11:30
    Józek to tylko teoretyzuje na forum.
  • pani_tau 14.07.19, 11:32
    Może właśnie nie chce i dobieranie sobie partnerek mało "przyszłościowych" to zasłona dymna.
  • black_halo 14.07.19, 11:41
    A to tez mozliwe. A moze kiedys sie zakochal i nie wyszlo i do teraz tego nie przepracowal. Bycie znanym sportowcem, gwiazda astrady czy ekranu nie jest gwarancja udanego zycia uczuciowego.

--
  • nangaparbat3 14.07.19, 11:37
    Odpadłaś w konkurach czy łot de fak?

--
    "Koło Wiedeńskie najchętniej z Heideggera czerpało przykłady dla swej tezy, że twierdzenia filozoficzne pozbawione są sensu."
  • marisol25 14.07.19, 11:54
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • black_halo 14.07.19, 12:10
    Ale o co Ci chodzi kobieto? Zalozylas plotkarski watek i nanga zadala zwyczajne pytanie. Czyzbys faktycznie nie mogla przezyc, ze wybral 36letnia ambitna, przedsiebiorcza kobiete zamiast plodnej mlodki?

--
  • nangaparbat3 14.07.19, 12:15
    No nie, złośliwie, nie zwyczajnie się odezwałam, ale post otwierający wątek, sposób mówienia o jakiejś, nie znanej mi, ale jednak żywej i prawdziwej, pani, po prostu mnie rozsierdził.

--
    "Koło Wiedeńskie najchętniej z Heideggera czerpało przykłady dla swej tezy, że twierdzenia filozoficzne pozbawione są sensu."
  • marisol25 14.07.19, 12:34
    nangaparbat3 napisała:

> No nie, złośliwie, nie zwyczajnie się odezwałam, ale post otwierający wątek, sp
    > osób mówienia o jakiejś, nie znanej mi, ale jednak żywej i prawdziwej, pani, po
    > prostu mnie rozsierdził.

Taaak, ty tylko tak sympatycznie, niewinnie zagailas. Przyjaźnie, można rzec. Ad personam bo poczułas się rozsierdzona. Ach ach.
    Wycofujesz się nieudolnie raczkiem ponieważ dobrze wiesz, że byłaś złośliwa.
    Przecież to nihil novi, że istnieja osoby, które oceniają po nickach a nie treści i nie przepuszcza okazji do personalnej dowalanki.
    A mówią, że mądrości nabywa się z wiekiem.. Xd
    >
  • ganesza 14.07.19, 12:52
    marisol25 napisała:

> nangaparbat3 napisała:
    >
    > > No nie, złośliwie, nie zwyczajnie się odezwałam,
    >
    > Taaak, ty tylko tak sympatycznie, niewinnie zagailas. Przyjaźnie, można rzec. > >

polski znasz tak jak angielski? zrozumienie prostego zdania przerasta?
    nie każdy musi być mądry/inteligentny/kumaty. jak również piękny czy bogaty.
    nie załapałaś się na żadne z powyższych? zdarza się.

--
    Nie jestem profanacją, nie jestem satysfakcją. Nie jestem może
    kompetentna ani majętna, ale jestem.
  • black_halo 14.07.19, 12:53
    No przeciez napisala, ze zlosliwie sie zapytala. Ale i tak jej pytanie wyglada dosc niewinnie w porownaniu to twojej tyrady. Naprawde az tak Cie dotknely prywatne wybory Gortata?

--
  • nangaparbat3 14.07.19, 12:58
    Piszę, że złośliwie się odezwałam. W ogóle się nie wycofuję.

--
  • marisol25 14.07.19, 12:31
    black_halo napisała:

> Ale o co Ci chodzi kobieto? Zalozylas plotkarski watek i nanga zadala zwyczajne
    > pytanie. Czyzbys faktycznie nie mogla przezyc, ze wybral 36letnia ambitna, prz
    > edsiebiorcza kobiete zamiast plodnej mlodki?

Ale o co tobie kobiecino chodzi? Przybieglas na pomoc chyba niepotrzebnie.

Plotkarski wątek to wątek o bohaterach wątku a nie personalne dowalanki nielubianych nickow, nie ogarniasz?

Tjaaa następna sprawna intelektualnie inaczej-nie mogę przeżyć pani która wygląda na 2 razy więcej niż ma, oraz milionów Gortata.
    Tak jak mówię, na kilka normalnych sympatycznych wpisów, zawsze trafia się jakieś wiedźmy.
    > szkoda bić pianę, facepalm.
  • black_halo 14.07.19, 12:56
    Jesli 25 to Twoj faktycznie wiek to zaprawde powiadam Ci, ze gorzko zaplaczesz za 10 patrzac w lusterko. Pani wyglada jak normalna, niewyretuszowana 36latka. Naprawde, oprocz ematki, ciezko spotkac 36latke wygladajaca na 18stke. Obrazasz kobiete wlasciwie nie wiadomo dlaczego.

--
  • cauliflowerpl 16.07.19, 07:04
    "Jesli 25 to Twoj faktycznie wiek..."

Sądząc po tym wątku to raczej IQ.
  • nangaparbat3 14.07.19, 12:14
    Łojeżu....

--
  • rosapulchra-0 14.07.19, 14:22
    Klikajcie na kosz dziewczyny. Nie ma sensu rozmawiać z trollem.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • mondovi 14.07.19, 17:58
    Wybrał ją sobie spośród zapewne wielu. Oboje zadowoleni. O czym tu rozmawiać? No chyba że on brzydki koszykarz, ona brzydka i stara, no doprawdy. A my wszystkie piękniejsze, młodsze, bogatsze i szczęśliwe niż oni.

--
    nie lubię pustych głów, pustych słów i pustych butelek
  • jak_matrioszka 14.07.19, 12:16
    Jak to jest watek nie_hejterski, to jak wyglada hejterski?
  • marisol25 14.07.19, 12:37
    jak_matrioszka napisała:

> Jak to jest watek nie_hejterski, to jak wyglada hejterski?
    forum.gazeta.pl/forum/w,567,168378871,168378871,Ematka_jak_bracia_samcy_przerazajace_.html
    forum.gazeta.pl/forum/w,567,168381706,168381706,Krystyna_w_jacuzzi.html

Oraz wiele innych. Ale jak coś to same święte tu siedzą
  • simply_z 14.07.19, 14:42
    święte nie ale to trochę zabawna, że jakaś Maryna z Polski komentuje życie osobiste znanego sportowca. Człowieka tak naprawdę nie znasz, w LA raczej nie mieszkasz, a zakładasz wątek. Dywagować to sobie możesz na temat życia swoich sąsiadów, a nie Gortata.
  • marisol25 14.07.19, 20:52
  • pani-nick 15.07.19, 07:09
    Wrzuć na luz... bo dramatyzujesz.
    Ps. Przedsiębiorczości i sukcesów w biznesie bardzo jej zazdroszczę. I podziwiam. I uważam, ze dla Gortata to lepiej, bo pewnie się czuje bezpieczniej wiedząc, ze pani nie potrzebuje jego kasy.
    Ale nic nie poradzę, ze pani przypomina mi Kingę Korta, która jest znacznie starsza).
  • double-facepalm 15.07.19, 01:48
    jak_matrioszka napisała:

> Jak to jest watek nie_hejterski, to jak wyglada hejterski?
    Jest juz hejt i zapasy w kisielu, nawet wyzywanie od idiotek przez watkodajkę-kilkanaście postów wyzej w odnodze drzewka. Folklor ematki.
  • tanebo2.0 14.07.19, 12:22
    Jak kobiety mogą tak przedmiotowo traktować kobietę? Najważniejsze jest wnętrze!

--
  • marisol25 14.07.19, 12:35
    tanebo2.0 napisał:

> Jak kobiety mogą tak przedmiotowo traktować kobietę? Najważniejsze jest wnętrze
    > !🤣🤣🤣🤣🤣🤣
    >
  • tanebo2.0 14.07.19, 12:43
    No co?

--
  • morekac 14.07.19, 12:46
    tanebo2.0 napisał:

> Jak kobiety mogą tak przedmiotowo traktować kobietę? Najważniejsze jest wnętrze
    > !
    >

Gortatowi to powiedz.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • zla.m 14.07.19, 12:44
    marisol25 napisała:

> Z racji tego, że mam w rodzinie koszykarzy, od czasu do czasu lookne sobie na n
    > ewsy dotyczące Marcina Gortata. I kurde nie kumam tego.
    > Facet od kilku lat twierdzi, że chciałby mieć liczna rodzinę, partnerkę itp. Po
    > czym zadaje się z paniami obciążonymi przychowkiem i hmmm dość kontrowersyjnym
    > i z wyglądu

Po pierwsze - obrażasz zupełnie nieznaną sobie kobietę.
    Po drugie - trzeba być intelektualnie niepełnosprytnym, żeby brać na poważnie wypowiedzi celebrytów do gazet. Przecież tam ZAWSZE rodzice byli kochający i cudowni, dzieci odmieniają wszystko, rozstania są zgodne, (kolejna) miłość na zawsze, a każdy singiel/singielka marzy o rodzinie, wspólnych Świętach i przyjaźni z teściową...

--
    Odkąd dostałem ostatni rachunek za prąd jestem amiszem.
  • howards_end 14.07.19, 13:01
    Szczerze powiedziawszy jak przeczytałam o tej nowej wybrance Gortata pomyślałam sobie to samo co założycielka wątku. W wywiadach opowiada jak to marzy o licznej rodzinie i spokojnym życiu, i wydaje się rozsądnym facetem a wybiera osoby zaskakująco nie pasujące do realizacji jego wizji. Ma jakiś problem ze soba na pewno, ale oczywiście dużo czasu na realizację planów rodzinnych też. Na pewno chętnych w każdym wieku mu nie zabraknie. Chyba że przepuści kasę.
  • marisol25 14.07.19, 13:30
    howards_end napisał(a):

> Szczerze powiedziawszy jak przeczytałam o tej nowej wybrance Gortata pomyślałam
    > sobie to samo co założycielka wątku. W wywiadach opowiada jak to marzy o liczn
    > ej rodzinie i spokojnym życiu, i wydaje się rozsądnym facetem a wybiera osoby
    > zaskakująco nie pasujące do realizacji jego wizji. Ma jakiś problem ze soba na
    > pewno, ale oczywiście dużo czasu na realizację planów rodzinnych też. Na pewno
    > chętnych w każdym wieku mu nie zabraknie. Chyba że przepuści kasę.

10/10
  • marisol25 14.07.19, 13:29
    zla.m napisała:

> marisol25 napisała:
    >
    > > Z racji tego, że mam w rodzinie koszykarzy, od czasu do czasu lookne sobi
    > e na n
    > > ewsy dotyczące Marcina Gortata. I kurde nie kumam tego.
    > > Facet od kilku lat twierdzi, że
    >
    > Po pierwsze - obrażasz zupełnie nieznaną sobie kobietę.

Wiesz co, nie graj świętej bo obrażanie jest na tym forum na porządku dziennym i obrabia się tylki wszystkim jak leci, w dużo gorszym stylu. Patrz wątek o jacuzzi choćby ja wyraziłam opinie do czego mam prawo.

> Po drugie - trzeba być intelektualnie niepełnosprytnym, żeby brać na poważnie w
    > ypowiedzi celebrytów do gazet. Przecież tam ZAWSZE rodzice byli kochający i cud
    > owni, dzieci odmieniają wszystko, rozstania są zgodne, (kolejna) miłość na zaws
    > ze, a każdy singiel/singielka marzy o rodzinie, wspólnych Świętach i przyjaźni
    > z teściową...

> intelektualnie niepełnosprytny jest ten kto nie kuma, że wątek jest ironiczny. To jakimi prawami rządzi się szolbiz, zwłaszcza w biednym polskim wydaniu to żadna wiedza tajemna. Także dzięki za kaganek oświaty. Niemniej jeśli ktoś przybiera pewna kreacje w mediach to wypada żeby była choć trochę spójna, ogarnęłas?
  • mid.week 14.07.19, 13:38
    To jest wątek maglowy, który z tak subtelnymi sztuczkami jak ironia, sarkazm, hiperbola i inne nawet nie dzieli światłowodu.
  • 35wcieniu 14.07.19, 12:52
    A co to kogo obchodzi. Widocznie pani mu się podoba, on jej też, żadne z nich chyba pod przymusem w tym związku nie tkwi, co mnie obchodzi motywacja obcego człowieka?

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • marisol25 14.07.19, 21:04
    35wcieniu napisał(a):

> A co to kogo obchodzi. Widocznie pani mu się podoba, on jej też, żadne z nich c
    > hyba pod przymusem w tym związku nie tkwi, co mnie obchodzi motywacja obcego cz
    > łowieka?

A kogo obchodzi baba w jakuzi? A kogo obchodzi pierdyliard idiotycznych wątków na emamie?
    Co mnie obchodzą motywacje ludzi piszących na forum i ich problemy?
    Facepalm..

>
  • agrypina6 14.07.19, 13:08
    Nie wygląda na chętna do założenia rodziny? A po czym to można poznać? Może za chwilę bach i będzie ciąża. Pięknościa nie jest, ale źle nie wygląda. Natomiast Rozenkowa jest dla mnie bardzo sztuczna i ta jej brzydota czy przeciętność wyłazi jakoś przez te wszystkie zabiegi operacji plastycznych. Ale ja akurat chciała bym zobaczyć na żywo. Bez filtrów i odpowiedniego oswietlenia😛
  • marisol25 14.07.19, 13:20
    agrypina6 napisała:

> Nie wygląda na chętna do założenia rodziny? A po czym to można poznać? Może za
    > chwilę bach i będzie ciąża. Pięknościa nie jest, ale źle nie wygląda. Natomiast
    > Rozenkowa jest dla mnie bardzo sztuczna i ta jej brzydota czy przeciętność wył
    > azi jakoś przez te wszystkie zabiegi operacji plastycznych. Ale ja akurat chcia
    > ła bym zobaczyć na żywo. Bez filtrów i odpowiedniego oswietlenia😛

Co Do Rozenkowej się zgadzam. A co do bach i ciąża to jakoś średnio. Z Bachleda bach jakoś nie było a widać że jak chciała to mogła być w sekundę (patrz Farrell)
    Pani nie wygląda na najmłodsza to raz a dwa że na kurde domowa też nie.
    Więc dziwi mnie ta rozbieżność w oczekiwaniach Gortata i jego wyborach partnerek.
    Naturalnym wydaje się przygruchac sobie jakąś młodke 20 paro letnia i mieć te upragnione kilkoro dziatek..
  • marisol25 14.07.19, 13:20
    marisol25 napisała:

> agrypina6 napisała:
    >
    > > Nie wygląda na chętna do założenia rodziny? A po czym to można poznać? Mo
    > że za
    > > chwilę bach i będzie ciąża. Pięknościa nie jest, ale źle nie wygląda. Nat
    > omiast
    > > Rozenkowa jest dla mnie bardzo sztuczna i ta jej brzydota czy przeciętno
    > ść wył
    > > azi jakoś przez te wszystkie zabiegi operacji plastycznych. Ale ja akurat
    > chcia
    > > ła bym zobaczyć na żywo. Bez filtrów i odpowiedniego oswietlenia😛
    >
    > Co Do Rozenkowej się zgadzam. A co do bach i ciąża to jakoś średnio. Z Bachleda
    > bach jakoś nie było a widać że jak chciała to mogła być w sekundę (patrz Farre
    > ll)
    > Pani nie wygląda na najmłodsza to raz a dwa że na kurde domowa też nie.
    >
    Kure domowa rzecz jasna 😂😂
  • black_halo 14.07.19, 13:36
    Tobie sie wydaje naturalnym a moze Gortat na przyklad nie ma ochoty na dwudziestoletnia sikse, ktora sama w zyciu jeszcze nic nie osiagnela i chce z nim byc dla kasy i slawy.

--
  • marisol25 14.07.19, 14:23
    black_halo napisała:

> Tobie sie wydaje naturalnym a moze Gortat na przyklad nie ma ochoty na dwudzies
    > toletnia sikse, ktora sama w zyciu jeszcze nic nie osiagnela i chce z nim byc d
    > la kasy i slawy.

Mi to zwisa co myśli Gortat i z kim skończy.
    Oceniam natomiast jego wizerunek medialny.
    Żenić się można w każdym wieku natomiast dobrze jest jak dzieci rodzi pani niekoniecznie pod 40, choć to być może hipsterskie jest xd
    I wydaje mi się dziwnym ten pogląd, że każda młoda to golodoopiasta siksa, czyhajaca na kasę.
    Zwłaszcza w ustach obrończyni kobiet 🤣🤣
    >
  • black_halo 14.07.19, 14:54
    Cudow nie ma, 22 latka rzadko kiedy ma wlasny majatek na poziomie Gortata, zwyklejest jeszcze na studiach. Chyba, ze jako nastolatka zaczela robic kariere w szoubizie, napisala popularna aplikacja na telefon albo odziedziczyla majatek rodzinny albo wygrala w totka.

Kto i kiedy rodzi to nie jest twoja sprawa i z kazdym twoim postem widac jak bardzo cie ubodlo, ze Gortat zwiazal sie z jakas starsza niz ty pania. Naprawde, startowalas i ci nie wyszlo, ze sie rzucasz?

--
  • double-facepalm 14.07.19, 15:04
    Dobrze ze napisałaś przy słowie "starsza" porównanie do watkodajki i użyłas tego w tym kontekście, "starsza pani" byłoby złośliwe z ust rowiesniczki.
  • marisol25 14.07.19, 15:11
    double-facepalm napisała:

> Dobrze ze napisałaś przy słowie "starsza" porównanie do watkodajki i użyłas teg
    > o w tym kontekście, "starsza pani" byłoby złośliwe z ust rowiesniczki.

Malo zrozumiały bełkot natomiast faktycznie, pani watkodajka jest młodsza od bohaterki wątku i od Gortata też trochę. Ooo 🤣🤣🤣🤣
  • black_halo 14.07.19, 15:52
    No właśnie, bohaterka wątku jest moja rówieśniczką, nie uważam że to starsza pani ani sama się tak nie czuję.

--
  • marisol25 14.07.19, 15:09
  • bigzaganiacz 14.07.19, 13:11
    Po pierwsze to musi sie wyniesc z usa bo tam baba go zmiejsca okradnie z polowy majatku

Na sliby to tez chyba nie jest glupi no chyba ze z dobra umowa przedslubna czyli w razie rizwodu pani dostaje co najwyzej soczystego kopa w dupe
    No i spieszyc sie nie musi
  • antyideal 14.07.19, 13:24
    A co z panią jest nie tak, oprócz tego, że oszpeciła się tym"upiększaniem" i dodała sobie z 10 lat? już nie mówiąc o tym, że ani jej, ani Gortatowi najwyraźniej to nie przeszkadza.
  • obrus_w_paski 14.07.19, 19:45
    Ta pani na pewno nie wyglada na 36 lat, tylko na conajmniej 10 lat więcej. To już nawet rozenek wyglada na młodsza od niej.
  • zuleyka.z.talgaru 15.07.19, 03:33
    Dzieci to może urodzic i 3 na raz. Machna iv i po sprawie. Szkoda tylko, ze 36l kobieta wyglada tak staro. Nie rozumiem tego trendu do postarzania się.
  • konsta-is-me 15.07.19, 06:28
    Ja bym chciaola zobaczyc te wszystkie ematki, proszone o dowod nawet w warzywniaku XD, wedlug ktorych ona wyglada "tragicznie".
    Ona wyglada zupelnie normalnie.
    Smiem twierdzic , ba nawet sie zaloze, ze wiekszosc z was wyglada tak samo albo gorzej.
    I te oburzenie ze nie szuka insta 20-tki...
    Puknijcie sie w glowe...
  • inka754 15.07.19, 06:40
    Nie zakładaj się bo przegrasz.
  • marisol25 15.07.19, 13:16
    konsta-is-me napisała:

> Ja bym chciaola zobaczyc te wszystkie ematki, proszone o dowod nawet w warzywni
    > aku XD, wedlug ktorych ona wyglada "tragicznie".

😆😆Mogłabys się zdziwić. Ale jak ktoś na codzień żyje w familoku to sądzi według siebie. Przede wszystkim nikt o zdrowych zmysłach nie ładuje w siebie litrów kwasu i wypełniaczy.niektorzy maja dobre geny plus stać ich na eko życie. To lepsze niż leżenie u kosmetyczki godzinami.
    Niestety plebs tak ma, że kojarzy dbanie o siebie z nadmuchanym od botoksu pyskiem.
    > Ona wyglada zupelnie normalnie.
    😆😆😆😆
    > Smiem twierdzic , ba nawet sie zaloze, ze wiekszosc z was wyglada tak samo albo
    > gorzej

No ba, oczywista oczywistość. Krytykują tylko maszkarony, niepisana zasada rozwielitek umysłowych xd druga po współczuję twoim dzieciątko.
    Puknij się w łeb.

> I te oburzenie ze nie szuka insta 20-tki...
    > Puknijcie sie w glowe...
    Oburzenie to ja tu widzę starszych Pan głównie. Bo tematem wątku był niespojny wizerunek Gortata w mediach. Natomiast dominują tu panie z IQ koguta więc jakby nie pojely o co Kaman. Przykre 😂😂
  • konsta-is-me 15.07.19, 15:33
    Aaaaa, nie kojarzylam nicka, jestes nowym trolem?
    Zieew....
  • best_bej 15.07.19, 07:18
    Ale o co chodzi? Ze jak się ma botoks czy wypełniacze to nie można/ nie chce się dzieci?
    Ze jak się chodzi na solarium i robi makijaż pernamentny to nie jest się rodzinnym?
  • marisol25 15.07.19, 13:19
    best_bej napisała:

> Ale o co chodzi? Ze jak się ma botoks czy wypełniacze to nie można/ nie chce si
    > ę dzieci?
    > Ze jak się chodzi na solarium i robi makijaż pernamentny to nie jest się rodzin
    > nym?
    Serio macie aż taki problem z rozumieniem tego co czytacie? Ja pieprze..
    Tak w dużym skrócie zdziwiło mnie, że Gortat ma problem ze swoim wizerunkiem medialnym najwyraźniej. Niestety umysł kobiet po 40, no większości, bo są takie które odpowiedzialy normalnie - nie ogarnia prostych kwestii.
    Smuteczek 😆
  • best_bej 15.07.19, 21:41
    Rzadko tu wchodzę ale po dzisiejszym wątku dochodzę do wniosku ze Marisol nie może istnieć.
  • boogiecat 15.07.19, 22:26
    Mari, slonce, ale czemu sie tak nieladnie zwracasz do forumek? Czyzby zdalas sobie sprawe, ze twoj watas jest dokladnie na tym poziomie ktory ... och nie, to niemozebyc
    Musisz zaakceptowac wszystkie rozmowczynie, jakjuz pierdyknelas takim durnym tematem, agresja nigdy nie jest rozwiazaniem, namaste

--
    Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.
  • vitreous 15.07.19, 21:59
    jesteś bardziej niż przyglupkowata
  • makinetka82 16.07.19, 11:40
    Obrzydliwy wątek. Co Ci się w tej kobiecie nie podoba? Jest atrakcyjna, to raz. Dwa, nie Tobie oceniać jej płodność. Trzy , uważasz, że z kobietą z dziećmi z pierwszego związku nie można mieć " licznej rodziny, partnerki"? Nie pomyślałaś, że moze między nimi bardzo iskrzyć, mogą się świetnie dogadywać, mogą się po prostu kochać ?
    Jeśli tego nie kumasz, to albo jesteś bardzo młoda, albo bardzo pusta.

--
    Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wk...ć to już żaden problem big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka