Dodaj do ulubionych

telewizja pisowska

14.07.19, 15:16
polska telewizja publiczna jest juz całkiem pisowska. Mówi jednym przekazem,krytykuje jedynie opozycję, nigdy partie rządzącą. Łamią wszelkie zasady przywoitosci.

--
Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.
Edytor zaawansowany
  • tanebo2.0 14.07.19, 15:25
    Od 4 lat nie włączyłem tego g...a.

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • zofijkamyjka 14.07.19, 15:29
    tanebo2.0 napisał:

> Od 4 lat nie włączyłem tego g...a.
    ja sie katuję bo chcę mieć orientację co ogląda "lepszy sort" sieczkę im z mózgu robią taką, że to szok. Niestety ludzie,których jest to główne źródło informacji,w to wierzą.

--
    Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.
  • fredzia098 14.07.19, 20:13
    To bardzo źle robisz, podobnie jak inni co nie oglądają tvPiSu. Trzeba trzymać rękę na pulsie, wiedzieć co oni wyprawiają, w jakim kierunku to zmierza. I że są miliony , które w tą propagandę święcie wierzą. Uważam, że to wręcz nasz obowiązek oglądać to g...o A nie: ja nie oglądam i się cieszę. To co odstawia obecny "dziennik" jest przerażające i trzeba to wiedzieć.
  • zofijkamyjka 14.07.19, 21:26
    fredzia098 napisał(a):

> To co odstawia obecn
    > y "dziennik" jest przerażające i trzeba to wiedzieć.

tez tak uważam, wielu ludzi po prostu nie wie co tam się odwala za propagandę. Pamiętajmy, że wielu ludzi ogląda tylko to.

--
  • azja001 14.07.19, 15:25
    Już nikogo raczej to nie interesuje, kto mądrzejszy i bardziej samodzielnie myślący doskonale to rozumie i nie ogląda chłamu. Jednak większości odpowiada powolne gotowanie całego tego kraju, zaczęli od niskiej temperatury tak aby nikt nie piczuł przypiekania, do tego 500 plus w portfelu i wystarcza na wygrane wybory. A że jakoś państwa kiepska, tego aż tak nie czuć od razu, potrzeba kilku jeszcze lat abyśmy wszyscy to odczuli. Dziadka Kaczyńskiego już wtedy nie będzie wśród żywych więc mu to zwisa
  • tiszantul 14.07.19, 20:29
    > Dziadka Kaczyńskiego już wtedy nie będzie w
    > śród żywych więc mu to zwisa

Była już taka pani z KOD-u, która życzyła śmierci prezesowi, ale niestety nie dożyła spełnienia marzeń. Stąd pewnie nieznana w pewnych kręgach norma kulturowa...
  • morekac 14.07.19, 20:44
    Dlaczego pidważasz słowa Prezesa?

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • tiszantul 14.07.19, 20:38
    > Już nikogo raczej to nie interesuje, kto mądrzejszy i bardziej samodzielnie myś
    > lący doskonale to rozumie i nie ogląda chłamu

Co za debata w łonie opozycji. Przecież masz w tym wątku zaangażowaną opozycjonistkę fredzię, która utrzymuje, że oglądać należy. Czy w związku z tym fredzia nie jest "mądrzejsza" oraz "bardziej samodzielnie myśląca"?

Oczywiście wraz ze wszystkimi "samodzielnie myślącymi" zwolennikami opozycji bardzo czekamy na Twoją wykładnię, co "samodzielnie myślący" człowiek powinien myśleć, bo już nie dajemy rady
  • kosmos_pierzasty 14.07.19, 15:26
    Już? Od dość dawna tak to wygląda...
  • zofijkamyjka 14.07.19, 15:32
    kosmos_pierzasty napisała:

> Już? Od dość dawna tak to wygląda...

moim zdaniem jest coraz gorzej. A opozycja /PO/tam się nie pojawia i to poważny błąd.

--
  • 1elka26 14.07.19, 15:38
    Zaraza, zaraz - to nasi dzielni "obrońcy demokracji" znają takie pojęcie jak przyzwoitość???? To rzeczywiście nowa informacja - tylko, że mająca się nijak do rzeczywistości.
    Takiej papki ideologicznej jaka jest serwowana przez media gazetopodobne to nigdzie nie znajdziecie. Dobitnie o tym swiadczy chociażby sformułowanie "telewizja pisowska".
  • bo_ob 14.07.19, 15:43
    W jakim celu to oglądasz?
  • zofijkamyjka 14.07.19, 15:55
    bo_ob napisała:

> W jakim celu to oglądasz?

napisałam powyżej: żeby mieć orientację jak daleko się posuwają. Tracą wszelkie hamulce

--
  • 1elka26 14.07.19, 15:46
    zofijkamyjka napisała:

> polska telewizja publiczna jest juz całkiem pisowska. Mówi jednym przekazem,kry
    > tykuje jedynie opozycję, nigdy partie rządzącą. Łamią wszelkie zasady przywoito
    > sci.

"Krytykuje jedynie opozycję" - aha, zapomniało się o tych czasach gdy dziennikarz mediów publicznych czołobitnie zwracał się do prezydenta Komorowskiego - "My, pana wyborcy..." Jakoś w "telewizji pisowskiej" nikomu nie przyszło do głowy, że można coś takiego powiedzieć.

Poza tym - jak można nie krytykowac naszej światłej opozycji która notorycznie sama się ośmiesza?

Wczoraj, w wywiadzie radiowym, Schetyna wykazał się rozbrajającą szczerością.
    Co z programem PO?
    "Na pokazywanie swojego programu czas przyjdzie po wyborach, dzisiaj najważniejsza jest kampania".

Takie wypowiedzi są tak absurdalne, że nie mogą pozostać bez komentarza.
  • zofijkamyjka 14.07.19, 15:58
    1elka26 napisał(a):

> Takie wypowiedzi są tak absurdalne, że nie mogą pozostać bez komentarza.

nie pitol elka. Nie chodzi o to, że nie wolno krytykować opozycji tylko o to, że TVPIS nigdy nie krytykuje partii rządzącej. Nigdy!

--
  • lot_w_kosmos 14.07.19, 17:11
    Ale że dopiero się zorientowalas?
  • zofijkamyjka 14.07.19, 20:01
    zorientowałam się juz dawno ale to sie zmienia w czasie i jest coraz bardziej agresywne

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka