Dodaj do ulubionych

A atrakcje na bliskich Mazurach sa?

14.07.19, 16:27
Trzeci watek z mojej poczytnej serii, w dwoch pierwszych bardzo mi pomoglyscie, co zaproponujecie do zwiedzania na Mazurach dla rodziny z dzieckiem?
Edytor zaawansowany
  • ga-ti 14.07.19, 23:20
    Bliskich czyli? Zależy którą część Mazur masz na myśli (nie będziemy się spierać gdzie Mazury, gdzie Warmia).
    Można historycznie: szlakiem zamków krzyżackich, kwatera Hitlera w Gierłoży i do tego bunkry w Mamerkach, Twierdza w Giżycku, Olsztyn z muzeum Kopernika, miasteczko westernowe w Mrągowie wink
    Sakralnie: Gietrzwałd - miejsce objawień Matki Bożej, Święta Lipka z piękną bazyliką.
    Przyrodowo: spływy kajakowe (np. Krutynią dla dziecka ok), najgłębsze jezioro Hańcza, ostoje ptaków, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, jeziora smile
    Sportowo czyli spływy, jeziora na których można na silnikach pływać wtedy wszelkie motorówki, narty, quady, rowery lądowe wink
    Towarzysko: Mikołajki, Mrągowo, Giżycko wink
    Wszędzie jest coś ciekawego, wybierz lokalizację i pytaj smile
  • bergamotka77 15.07.19, 01:19
    Nie, nie ma 😃 Po słynnym "czy w Poznaniu jest cos ciekawego?", mamy "czy na Mazurach sa jakieś atrakcje?" Czekam na wątek "czy w Krakowie jest cos do zwiedzania?" 😅

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • tryggia 15.07.19, 01:26
    Mnie też te wątki rozwalają. Aż dziw, że po pytaniu nie pada "przybywamy w pokojowych zamiarach".
    P. S. Krelia, a ty nie w Prypeci na wakacjach?

--
    Hope
  • bywalec.hoteli 15.07.19, 10:12
    Jedź na Mazury i Podlasie! Twoi warszawscy sąsiedzi już tam są!

--
    Lato smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka