Dodaj do ulubionych

Zachowanie w restauracji

15.07.19, 20:55
Czy to nie jest według was przegięcie?
Ja rozumiem. Luz, lato... Ale trzymanie gir na krześle?
https://pbs.twimg.com/media/D_iPatsX4AY0Ml5?format=jpg&name=small
Edytor zaawansowany
  • tifa_lockhart 15.07.19, 21:17
    https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67479458_473438149892745_5627558668556828672_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQl_8U0S2iAcI-hV5AVE0EGSZ6xHQmqpmYcwEScbLY1mZ6ltNVT2lqhW1-8LA89Abyk&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=10fcbfe4a408ed7deefdaeaaf1aa6562&oe=5DB6FDEB
  • eliszka25 15.07.19, 23:07
    Taki towarzysz posiłków lepszy od każdej diety. W każdym razie mnie apetyt odbiera bardzo skutecznie.
  • madami 16.07.19, 17:28
    Za to mozna się przy nim porządnie napruć wink))
  • spanish_fly 16.07.19, 17:32
    Serio? Ja bym się chyba właśnie bała. Jak się napruć to tylko przy szarmanckim, opiekuńczym mężczyźnie.
  • madami 16.07.19, 17:47
    przecież widać, że kobieta pije, pewnie z rozpaczy wink
  • spanish_fly 16.07.19, 00:39
    Wyobraźcie sobie jak on się zachowuje, jak się wyluzuje w domowym zaciszu. 🤮
  • boogiecat 16.07.19, 01:06
    😂

--
    Pragnienia sa nieskonczone, ale zycie jest najwazniejsze.
  • vre-sna 16.07.19, 19:46
    Ma wyjechane na wszystko.
    No nie siedzialabym z nim przy jednym stole, zdecydowanie.
  • majenkir 15.07.19, 21:35
    A kto to?

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • tifa_lockhart 15.07.19, 21:46
    Jenot.
  • livia.kalina 15.07.19, 23:41
    To wspaniały europoseł pisu- Dominik Tarczyński. Nasz towar eksportowy, duma narodowa i krzewiciel europejskich katolickich wartości.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • boogiecat 16.07.19, 00:36
    auc😃

--
  • dzikka 16.07.19, 07:24
    Elyta, władza, przedstawiciel narodu polskiego i rządu, który wstał z kolan 🤮🤮
  • heca7 16.07.19, 07:31
    No i teraz go te kolana bolą i musi rozprostować 😀

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • asia-loi 16.07.19, 17:36
    heca7 napisała:

> No i teraz go te kolana bolą i musi rozprostować 😀
    >
    😄😄😄😄😄

--
    Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
    Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
  • sylwus34 16.07.19, 00:00
    To ten, co żonę lał?
  • dorenia20 16.07.19, 00:05
    Nie. Ten co się cyckami żony chwalił.
    Jenot jak koleżanka wyżej napisała.
  • dyzurny_troll_forum 16.07.19, 10:38
    dorenia20 napisała:

> Nie. Ten co się cyckami żony chwalił.

Aga72 to nie żona...

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • double-facepalm 16.07.19, 20:10
    To "narzeczona" a raczej sponsorka. Szkoda jednak ze nie kopnela tego oblecha w doode jak spasł się i zaczął się starzeć.
  • livia.kalina 16.07.19, 00:05
    On nie ma żony. Ma konkubentkę, która go utrzymuje. Jenot nawet twierdził, ze nie bierze pensji z Sejmu ale potem jak go przyparli, to przyznał, że kłamał.

--
    super_hetero_dyna:
  • dorenia20 16.07.19, 00:20
    A na zdjęciach wyżej to ta konkubina? Pamiętam jak chwalił się zdjęciami z jakąś babką na basenie. Myślałam że to jego szanowna małżonka.
  • livia.kalina 16.07.19, 00:26
    Pan z pisu jest pryncypialny jedynie w stosunku do innych. W stosunku do siebie samego jest bardzo wyrozumiały. Jest utrzymankiem swojej konkubentki. A ta na zdjęciach to jego koleżanka z pisu. Jakaś rzeczniczka prasowa ale nie wiem dokładnie czego.

--
    super_hetero_dyna:
  • dyzurny_troll_forum 16.07.19, 10:40
    livia.kalina napisała:

> Jest utrzymankiem swojej konkubentki.

Zachowajmy odrobinę powagi.
    Poseł na sejm a obecnie eurodeputowany naprawdę nie jest utrzymankiem....

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • livia.kalina 16.07.19, 15:18
    Chłopak lubi żyć na takim poziomie, że do tej pory musiał mieć sponsorkę. Teraz dzięki rozsądnym wyborcom pisu, może wreszcie się usamodzielni i trochę odkuje na diecie europarlamentarzysty.

--
    super_hetero_dyna:
  • kajak757 16.07.19, 15:29
    Na apanaże europoselskie jeszcze musi poczekać. Do PE wejdzie dopiero po brexicie.
  • boogiecat 16.07.19, 00:38
    To jest watek dla hellen z sektoru restauracyjnego, niech doceni co ma😁

--
  • hellen 16.07.19, 18:51
    Cześć smile właśnie miałam pisać, że to norma obecnie w knajpach. Nie dalej jak w niedzielę obserwowałam elegancką panią z girami na poduszce krzesełka obok. W restauracji, nie ogródku. To tak powszechne, że w ogóle mnie nie rusza.
  • boogiecat 16.07.19, 19:23
    Czesc hellen, zaskoczylas mnie i to bardzo- to jest norma?? Przyznaje, ze nie spotkalam sie jak zyje z czyms takim, ale na pewno o wiele mniej zwracam uwage na innych jako zwykly klient, niz ty bedac w zawodzie od lat
    A widzisz, myslalam ze chwile bedziesz szczesliwsza, ze pracujesz z daleka od europoslow

Ps rozkladanie nog na siedzeniach czesto obserwuje z roznych transportach miejskich, takie samo chamstwo

--
  • hellen 16.07.19, 19:38
    Norma, naprawdę. Teraz pracuję w restauracji raczej casualowej, ale w eleganckich zdarza się to równie często (płacę i wymagam, mogę robić co chcę ). No i mamy trochę problem, bo wygląda to słabo, ale jakomanager/właściciel /zarządzajacy knajpą nie czujemy się na siłach, żeby wychowywać dorosłych ludzi. Jak mawia bi_scotti: life smile
  • bo_ob 16.07.19, 00:57
    O matko. A cóż to za potwór.
  • boogiecat 16.07.19, 01:08
    Nic sie nie da wyciagnac z tego goscia, juz tylko pozostaje sie zastanowic, czy ta pani wyglada na swoja wczesna czterdziestke😁

--
  • double-facepalm 16.07.19, 20:19
    Ta pani nie jest jego konkubiną, tamta jest niewczesną 40 i bardzo zadbaną. Wczesną czterdziechą jest ten obleśny facet. Kolezanka "z pracy" czy tam "z Pisu" , ta w rurzowym, może być z przedziału od 20 parę do prawie 40.
  • double-facepalm 16.07.19, 20:23
    Mea culpa! Pani ze zdjec tez jest pod 50tke. W porównaniu do damskiej czołówki żenady z tej partii to naprawdę inna liga.
  • majenkir 16.07.19, 03:12
    Myslalam, ze to jakkes "artysta", wtedy ten dziwny sposob bycia mozna by bylo troche zrozumiec, ale polityk????

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • lot_w_kosmos 16.07.19, 05:38
    Tak, to jest przegięcie i dla mnie i obiektywnie.
  • tojamarusia 16.07.19, 06:37
    Matko co za niewychowana świnia...no ale jenot jakby z tego znany jest. I w sumie z niczego więcej

--
    http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
  • solejrolia 16.07.19, 07:13
    Świnia u koryta!

--
    Ile rzeczy należy mieć w d...e, to się w głowie nie mieści!
  • asia-loi 16.07.19, 17:41
    solejrolia napisała:

> Świnia u koryta!
    >
    Dobry komentarz. 😄😄😄

--
  • mid.week 16.07.19, 07:20
    Tak sobie wyobrażam ojca buca z wątku o studniówce smile
  • double-facepalm 16.07.19, 20:13
    Ja raczej 5-10 lat starszego i bardziej zapasionego, i jeszcze wąsy. Oczywiście jeszcze wszystko przed panem eurooslem. Jeśli aż tak się posypały na 40te urodziny to później tylko stroma rownia pochyla.
  • ichi51e 16.07.19, 07:26
    Jakiej restauracji...

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • iwles 16.07.19, 07:36
    A gdzie?

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • ichi51e 16.07.19, 07:43
    Jakis bar chyba...

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • ichi51e 16.07.19, 07:45
    Dodam jeszcze ze robienie zdjec podczas jedzenia jest slabe. To tlumaczy dlaczego rodzina krolewska angielska nie je przy ludziach

--
  • livia.kalina 16.07.19, 10:09
    Siedziałby normalnie i nie żarł jak świnia i nie byłoby czego fotografować. Przecież nie tylko on chodzi do restauracji/baru w Brukseli a tylko on ma takie zdjęcia.

--
    super_hetero_dyna:
  • babcia.stefa 16.07.19, 10:25
    Owszem, część tych zdjęć jest o tyleż głupia, że większości ludzi można by takie zrobić przy jedzeniu, ale nogi na krześle i zwis nad talerzem z komórką przy uchu to już bucówa.

--
    "Dobrze ze dzieki PiS zostałaś zmuszona zeby zacząć szanować bliskich"
    asmarabis
  • mid.week 16.07.19, 10:27
    Na zdjęciu leży rozwalony jak zdechły wieloryb wyrzucony na brzeg ale akurat nic nie je...
  • angazetka 16.07.19, 10:15
    Czymkolwiek jest ten przybytek - nie wypada tak siedzieć w miejscu publicznym.
  • angazetka 16.07.19, 10:16
    Yyy, zabiło mnie info od was, że to (euro)poseł jest. Myślałam, że jakiś randomowy prymityw.
  • asia-loi 16.07.19, 17:51
    angazetka napisała:

> Yyy, zabiło mnie info od was, że to (euro)poseł jest. Myślałam, że jakiś randomowy prymityw.

Widziałam go ileś razy w telewizorze w dyskusjach z innymi politykami. Jest bardzo pyskaty i chamowaty.

--
  • majaa 16.07.19, 17:06
    Nie mówię, że facet grzeszy kulturą, ale chciałabym tak zobaczyć te wszystkie święcie oburzone ematki na wakacyjno-urlopowym luzie, jak już powyjmują kije ze swoich szanownych tyłków i zrzucą korpo-mundurki tongue_out
  • tifa_lockhart 16.07.19, 17:13
    Nigdy, ale to nigdy nie trzymałam gir na krześle w barze, pubie, knajpie, beach barze.
    Nigdy ale to nigdy nie jadłam posiłku czy to w domu czy na mieście(łacznie z wakacjami) z telefonem przy uchu.
    Nigdy nie napchałam tyle żeby tak jak temu dziadu mi się żarcie z ryja wysypywało.
  • majaa 16.07.19, 17:47
    Wiesz, przy robieniu zdjęć podczas jedzenia, nawet kulturalnego, zawsze istnieje ryzyko kadru, na którym wygląda się naprawdę mało atrakcyjnie i, nomen omen, apetycznie, a zwłaszcza jak fotografowi bardzo na tym zależywink
    Ty nie uwalasz nóg na siedzeniu i nie rozprawiasz przez telefon przeżuwając posiłek, ale Ty to nie wszyscy... Prawie zawsze podczas urlopowych wyjazdów zdarza mi się niestety spotykać "damy" i "biznesmenów", których maniery i obyczaje pozostawiają wiele do życzenia.
  • tiszantul 16.07.19, 18:28
    Jenot po prostu zainspirował się zachowaniem red. Żakowskiego w radiu TOK FM, ale lemingy jak zwykle nie kojarzą. Zachęcam więc do powtórzenia wszystkich obelg pod adresem red. Żakowskiego lub do talmudyczno-czerskich wywodów, dlaczego w radiu wolno, a w ogródku barowym nie

https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19mOGExOC9wLzIwMTkvMDYvMTQvNzUwLzQyMi9mNzQwOWNmNDRmOTU0MDExOTE5YjJlYzVkMjNiYjg4Ni5qcGVn.jpeg
  • tiszantul 16.07.19, 18:31
    Może z talmudycznym wywodem pojadę pierwszy. Jenot trzyma nogi na krześle, a Żakowski na stole, moim zdaniem trzymać nogi na stole to o wiele gorzej niż na krześle. Zdaję sobie jednak sprawę, że być może według opozycji na krześle gorzej, a na stole lepiej. Czy ktoś tak uważa? Zachęcam do zajęcia stanowiska
  • ichi51e 16.07.19, 18:46
    Rownica jest troche taka ze w radiu nikt cie nie widzi i mozesz stac na glowie. A restauracja czy bar to jednka miejsce publiczne

--
  • babcia.stefa 16.07.19, 19:02
    Już nie, prawie wszystkie wywiady z gośćmi są robione tak, że w studiu jest kamera i leci transmisja na żywo do Internetu.

--
    "Dobrze ze dzieki PiS zostałaś zmuszona zeby zacząć szanować bliskich"
    asmarabis
  • bo_ob 16.07.19, 19:08
    I co? Można podglądać jak Żakowski w studio je z twarzą w talerzu i telefonem przy uchu jak ten tu?
    Jak mu jedzenie z ust wylatuje?
  • aniani7 16.07.19, 20:24
    A dlaczego PiS nie potrafi oderwac sie od PO i ciagle sie z nimi porownuje?
  • mildenhurst 16.07.19, 17:57
    Kobieta z klasą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka