Dodaj do ulubionych

Krystyna Pawłowicz nie wystartuje w kolejnych wybo

16.07.19, 18:45
Krystyna Pawłowicz zapowiedziała, że kończy karierę polityczną. Poinformowała o tym na swoim Twitterze.
"Z polityki odchodzę"-napisała.

Pawłowicz już raz zapowiadała odejście z polityki.
Może tym razem się uda...
Edytor zaawansowany
  • m.y.q.2 16.07.19, 18:47
    Oby.

--
    Ci, którzy mają ideę wciąż w gębie, mają ją zazwyczaj i w pobliskim nosie.
    St.J.Lec
  • tiszantul 16.07.19, 19:18
    Nie wierzę. Pani Profesor, prosimy nigdzie nie odchodzić, Polska Pani potrzebuje
  • thea19 16.07.19, 19:21
    pomyliłeś wątki?
  • iwles 17.07.19, 13:48
    Czemu piszesz o sobie w liczbie mnogiej?
    😄

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • huexido 18.07.19, 14:20
    Myślisz, że Krystyna podczytuje ematkę??? OMG!
  • edelstein 16.07.19, 19:26
    Zabronili jej zrec na sali sejmowej?
    Ten tepy qr...szon nigdy nie powinien byc dopuszczony do polityki.

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • 1elka26 17.07.19, 13:45
    edelstein napisała:

> Zabronili jej zrec na sali sejmowej?
    > Ten tepy qr...szon nigdy nie powinien byc dopuszczony do polityki.

Kolejna wypowiedź o wyjątkowo wysokim poziomie kultury. No cóż - Zapewne zgodna z "wartościami europejskimi.
    Ciekawe co w takim razie powiesz o tych osobach:

https://images92.fotosik.pl/219/7e705be7c4cdb9d3med.jpg

Cóż one robią? Przypadkiem nie "żrą" na sali sejmowej?
    Na szczęście jest to zapewne ich pierwsza i ostatnia kadencja w Sejmie. Takie osoby nie powinny w ogole znaleźć się w Sejmie podobnie jak Nitras, Szczerba, Wielgus, Brejza i wiele innych wybitnych przedstawicieli tzw. "opozycji totalnej".
  • iwles 17.07.19, 13:52
    O elka optuje za pelnym zamordyzmem i chcialaby decydowac, kto moze kandydowac.
    Tym sie dziewczynko zdradzilas, ze demokracja jest ci zupelnie obca, za to bliski ci jest "putynizm".

--
    Paweł

• 1elka26 17.07.19, 14:04
    Za zamordyzmem optują lewacy - patrz chociazby wypowiedzi w tym wątku dotyczące p. Pawłowicz.
    Może skomentujesz chociażby zachowanie Biedronia który wzywa do głosowania przeciwko kandydatom z PIS? To jest przestrzeganie reguł demokracji czy właśnie zamordyzm?
    Putinizm macie wpisany w geny - niestety.
  • iwles 17.07.19, 14:13
    Jak zwykle, nie zrozumialas slowa pisanego, wiec jeszcze raz ci napisze, a ty czytaj p-o-w-o-l-i.
    Wzywanie swoich wyborcow, by na kogos nie glosowali NIE jest tożsame z tym, co ty proponujesz- czyli chcesz z gory decydowac, kto nie moze kandydowac, najlepiej nikt z opozycji.
    To zupelnie jak za czasow komunistycznych. Ckni ci sie, co ?

--
    Paweł

• 1elka26 17.07.19, 14:29
    Jednak masz problem z zrozumieniem prostego tekstu. No cóż - zapewne dlatego bezkrytycznie łykacie papkę ideologiczną serwowaną 24 godziny na dobę przez media gazetopodobne.
    Jeżeli są osoby które twierdzą, że Pawłowicz nie powinna być "dopuszczona do polityki" - swoją drogą, ciekawe sformułowanie - to, moim zdaniem takich osób jest o wiele więcej.
    Gdzie jest tutaj mowa o zakazie kandydowania? -
    I jeszcze jedno - Biedroń nie wyzwał swoich wyborców. On apelował do posłów europarlamentu o odrzucenie kandydatuiry posłów z PIS. Dlaczego? - dlatego właśnie że są z PIS. Tak pojmuje demokrację lewica.
  • tiszantul 18.07.19, 10:54
    Elka, dla relaksu pomysl sobie, ze jeszcze niedawno najbardziej progresywne ematki wiązały wielkie nadzieje z Biedruniem, łącznie z prezydenckimi. Jakoś im nie przeszkadzały wysoce umiarkowane możliwości umysłowe kandydata, liczyły się wyłącznie preferencje seksualne. O nadziejach związanych z Tuskiem też od pół roku cisza. Może Arlukowicza wystawia do wyborów prezydenckich? Może Kamilę Gasiuk? Ryszard Petru był niezły, ale niestety się wycofał. Jest pięknie w Polsce!
  • antonina.n 17.07.19, 14:22
    1elka26 napisał(a):

> Za zamordyzmem optują lewacy - patrz chociazby wypowiedzi w tym wątku dotyczące
    > p. Pawłowicz.
    > Może skomentujesz chociażby zachowanie Biedronia który wzywa do głosowania prze
    > ciwko kandydatom z PIS? To jest przestrzeganie reguł demokracji czy właśnie zam
    > ordyzm?
    > Putinizm macie wpisany w geny - niestety.

Hehehe. Biedroń, zamordysta i dyktator. Juz chyba odlatujesz w bardzo odległe, fantastyczne rejony propagandy... zastopuj, bo zamiast agitować, stajesz się zabawna.
  • attiya 18.07.19, 22:49
    A przypadkiem to nie PiS głosowało wcześniej przeciw rodakowi? To musiało teraz zaboleć....jak Kuba bogu....

--
    Ale ksiądz powiedział: "Ula, takie jest życie. Do budowy hospicjum wrócimy, teraz mamy przed sobą budowę Chrystusa Króla".
  • ichi51e 16.07.19, 19:28
    Wiedzialam ze ten dzien ma potencjal

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • tojamarusia 16.07.19, 19:33
    Nareszcie. Jednego chama i tępaka mniej.

--
    http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
  • 35wcieniu 16.07.19, 19:33
    Nie odchodzila juz przypadkiem? Nie ciesze sie, bedzie jak z kilkoma tutejszymi trollami "Odchodze!" ... "O! Jak tak sie cieszycie to jednak zostane!"

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • janja11 16.07.19, 19:38
    35wcieniu napisał(a):

> Nie odchodzila juz przypadkiem?

Odchodziła Krystyna, Antoni ministrem miał nie zostawać.

Są jak Lenin -wieczni.
  • aerra 16.07.19, 19:38
    To zbyt piękne, żeby było prawdziwe. I nie wierzę - chowają ją jak zwykle, a potem wyskoczy jak diabeł z pudełka.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • jjooaa 16.07.19, 19:59
    puściła takiego bąka, żeby sprawdzić reakcje i w zależności od rozkładu głosów, albo powie, no skoro nalegacie, to zostaję, lub też, ta jak pisze 35wcieniu, skoro się tak cieszycie, to nie dam Wam tej satysfakcji - ona bez zamieszania wokół swojej osoba żyć nie może, taki typ
  • tiszantul 16.07.19, 23:49
    Ale przyznajcie, że pani profesor wam zaimponowała. Tak po prostu odrzucić gwarantowaną ciepłą sejmową posadkę z podstawową pensją ponad 10 tys. i mnóstwem bonusów. Też byście tak umieli, prawda?
  • iwles 17.07.19, 13:54
    Czemu ja tytulujesz pani profesor ?

--
    Paweł

• antonina.n 17.07.19, 14:06
    iwles napisała:

> Czemu ja tytulujesz pani profesor ?
    >
    >

Bo pewnie zakończył edukację na szkole średniej. Tylko tam się „profesoruje” komu popadnie.
  • tiszantul 16.07.19, 23:53
    Mam nadzieję, że to fejk i pani profesor w następnej kadencji również będzie orać opozycję w swoim niepowtarzalnym stylu. Zdecydowanie za wcześnie na emeryturę
  • livia.kalina 17.07.19, 00:09
    A który to prezydent "pani profesor" wręczył tytuł profesorski? Bo na stronie Ludzie Nauki KBN to wciąż pani doktor.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • 1elka26 17.07.19, 13:48
    Ten sam który wręczył tytuł profesorski Matczakowi.
  • iwles 17.07.19, 14:01
    No widzisz, jak ty nic nie rozumiesz.
    Matczak caly czas jest profesorem UW, czyli czynnym wykladowca.
    A twoja ulubienica od 8 lat uzywa tego tytulu nieprawnie. Od 2011 roku nie pelni funkcji profesora.

--
    Paweł

• antonina.n 17.07.19, 14:10
    1elka26 napisał(a):

> Ten sam który wręczył tytuł profesorski Matczakowi.

Prosto ci wyjaśnię: Tytuł profesorski można otrzymać na zawsze (Krystyna Pawłowicz nie otrzymała) lub na pewnie czas, taki trochę gorszy, jako profesorski etat (pani Krystyna go otrzymała i już jej wygasł, nie działa, nie ma, brak). Słowem, Krystyna Pawłowicz jest doktorem, a i to nie wiem jakim cudem.
  • 1elka26 17.07.19, 14:37
    Czy p. Pawłowicz posługuje się tytułem profesorskim? To, że inni zwracają się do niej w ten sposób nie oznacza, że ona sama utrzymuje, że jest profesorem. Matczak też nie jest profesorem, ale zapewne w momencie gdy przestanie być wykładowcą nadal będzie w ten sposób tytułowany.
    Robienie afery akurat jeżeli chodzi o p. Pawłowicz jest w tym przypadku czystą złośliwością. Profesorem były w przeszłosci tytułowane osoby które praktycznie nie miały nic wspólnego z szkolnictwem wyższym - a jednak w ten sposób do nich zwracano się.
  • iwles 17.07.19, 14:48
    Czy ktos w tym watku ma do niej pretensje ?
    Wez sie elka ogarnij. Ja pytalam twojego kumpla, dlaczego ja tytuluje. Ale ze ty jestes zaslepiona nienawiscia, to czytasz z nastawieniem, zamiast ze zrozumieniem.

--
    Paweł

• 1elka26 17.07.19, 14:54
    OO tak, i zapewne to ja używam takich określeń jak: "Tępy q...szon", "cham i tępak" o życzeniach śmierci już nawet nie chce się wspominać. Ciekawe kto tutaj jest zaślepiony nienawiścią?
  • antonina.n 17.07.19, 15:00
    1elka26 napisał(a):

> OO tak, i zapewne to ja używam takich określeń jak: "Tępy q...szon", "cham i
    > tępak" o życzeniach śmierci już nawet nie chce się wspominać. Ciekawe kto tuta
    > j jest zaślepiony nienawiścią?

Dokładnie ten, kto tak pisze, on sam z imienia i nazwiska, a nie mityczni „obrońcy demokracji”. Swoją drogą, jakkolwiek daleka jestem od obrzucania Pawłowicz inwektywami, to jednak nie sposób nie wspomnieć, że znana jest ze skrajnie chamskich wypowiedzi. Wiec jednak określenie „cham” nie wzięło się z sufitu.
  • taki-sobie-nick 18.07.19, 00:13
    Jest doktorem, w dodatku habilitowanym.
  • m.y.q.2 18.07.19, 10:46
    koduj24.pl/krystyna-pawlowicz-do-reportera-tvn24-przeproscie-mnie-na-kolana-i-przepros/
    Zanim odejdzie, jeszcze trochę poszaleje. wink

--
    Ślepej wierze źle z oczu patrzy.
    St. Jerzy Lec
  • szarsz 16.07.19, 23:56
    > kończy karierę polityczną.

Bla, bla bla
  • livia.kalina 17.07.19, 00:10
    Chowają szurów przed wyborami.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • gama2003 17.07.19, 12:10
    Też myślę, że to przedwyborcze pakowanie agresywnych. Motyw ograny do bólu. Wróci w blasku i chwale i piedestale stanowiska.
  • sabciasal 17.07.19, 11:46
    nie ma się z czego w sumie cieszyć. do tej pory była nieszkodliwa.
    dorzeczy.pl/kraj/87561/Krystyna-Pawlowicz-sedzia-TK-Wroci-na-scene-jezeli-PiS-wygra-wybory.html
    300polityka.pl/live/2019/07/17/sasin-pytany-czy-pawlowicz-moze-byc-kandydatka-na-sedziego-tk-zadne-decyzje-jeszcze-nie-zapadly/

nie czytam tych portali (brr) ale są prawicowe wiec może jakies przecieki....
  • woman_in_love 17.07.19, 12:45
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • 1elka26 17.07.19, 13:36
    woman_in_love napisała:

> Mam nadzieję, że nie przeżyje big_grin.

Moderacja nie reaguje na tego typu wypowiedzi? Zapewne jest ona zgodna z "wartościami europejskimi" reprezentowanymi przez tw. "obrońców demokracji"?

Tak z ciekawości zapytam się czy znany obronca tolerancji J. Owsiak przeprosił już p. Pawłowicz ?
    www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/jerzy-owsiak-ma-przeprosic-krystyne-pawlowicz,879865.html
  • majaa 17.07.19, 14:09
    1elka26 napisał(a):

> Moderacja nie reaguje na tego typu wypowiedzi? Zapewne jest ona zgodna z "warto
    > ściami europejskimi" reprezentowanymi przez tw. "obrońców demokracji"?

Ooo, zapewne. I do tego przeciwników "mowy nienawiści", ma się rozumieć.
  • antonina.n 17.07.19, 14:18
    1elka26 napisała
    >
    > Moderacja nie reaguje na tego typu wypowiedzi? Zapewne jest ona zgodna z "warto
    > ściami europejskimi" reprezentowanymi przez tw. "obrońców demokracji"?

Moderacja powinna zareagować, fakt. Obrońcy demokracji nie mają tu nic do rzeczy.

> Tak z ciekawości zapytam się czy znany obronca tolerancji J. Owsiak przeprosił
    > już p. Pawłowicz ?

Przeprosił ją od razu, o czym wzmiankuje zalinkowany przez ciebie artykuł pod filmem. A że drugi raz mu sąd kazał to i pewnie to zrobi, bo nic mu to nie szkodzi i nie jest nadętym durniem, a fajnym mądrym facetem. Zacznij go krytykować, jak wymyślisz i przeprowadzisz przez minimum dwie dekady akcję, która uratowała życie już tysiącom osób. A, Owiak jest znanym obrońcą tolerancji. Bierz z niego przykład, może się trochę rozluźnisz.
  • woman_in_love 17.07.19, 15:03
    a ponieważ imponuje mi jej agresywny styl polityki, to ją naśladuję.

"Wartości europejskie" oraz "obrońcy demokracji" przegrali i nie musimy się do nich już stosować big_grin.

Dlatego życzę Pawłowicz rychłego odejścia big_grin.
  • tiszantul 18.07.19, 11:03
    Owsiak mimo wyroku nie przeprosił dotąd blogera Matka Kurka. Przeprosił tylko audio, a obrażał audio video, więc pełnowartościowe przeprosiny to kwestia czasu. Mówicie, ze nie kojarzycie Kijowskiego i nikt go na ematce nigdy nie popierał? To samo będzie z Owsiakiem. A może pamiętacie, jak progresywna ematka lansowała na obrońcę demokracji tego gościa, co ostatnio w końcu zgłosił się do więzienia, żeby odsiedzieć sześć lat za kierownicza rolę w handlu kobietami na dużą skalę? Nie wierzycie? Polecam google
  • woman_in_love 18.07.19, 11:06
    Spokojne tiszantul, tak samo będzie z twoim żoliborskim idolem, gdy w końcu USA lub Rosja uznają że jest im niepotrzebny i opublikują ostatnią rozmowę śmierci.
    I wtedy się okaże kto kogo zamordował oraz kto jest bratobójcą big_grin.
  • antonina.n 18.07.19, 20:46
    A w jakieś formie pani Pawłowicz przeprosi za swoje chamskie teksty do całych grup społecznych? Mnie wystarczy audio, video z cała pewnoscią może sobie darować, choć obrażała audio-video-mono-i-stereo. Nie jestem drobiazgowa.
  • m.y.q.2 18.07.19, 21:13
    Lepiej nie przeprasza, obejdzie się. Niech zamilknie po prostu, odczujemy ulgę.

--
    Niektórzy są przekonani, że ich kaganiec to przyłbica.
    St.Jerzy Lec
  • m.y.q.2 18.07.19, 21:16
    Lepiej niech nie przeprasza miało być.

--
    Ci, którzy mają ideę wciąż w gębie, mają ją zazwyczaj i w pobliskim nosie.
    St.J.Lec
  • triismegistos 18.07.19, 11:53
    To taka bergamotka polityki. Będzie szumnie zapowiadać odejście i odchodzić na 10 minut.

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • livia.kalina 19.07.19, 16:07
    "Wszyscy na kolana!!"

www.facebook.com/polityczekpl/videos/1870749146404540/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka