Dodaj do ulubionych

Aplikacja face app - jak wyglądacie?

18.07.19, 07:54
Pewnie widZialyscie - jest za darmo do pobrania i przerabia w chwile zdjecie dodajac np 40-50 lat.
Przyznam ze moj maz bedzie naprawde uroczym i przystojnym dziadkiem.
Ale ja... cos okropnego sad

A wy? Zadowolone jestescie ze swojej wersji za kilkadziesiat lat?
Przypominacie swoich rodzicow?

Ja wzielam zdjecie mojego ojca. Po przerobieniu wygladal IDENTYCZNIE jak jego ojciec a moj dziadek ktory zmarl pare lat temu pomimo, ze tata na ten moment nie wykazywal jakichs cech podobienstwa. A kiedy wygenerowalo sie zdjecie babcia sie poplakala a ojciec zbaranial: wyslalismy jeszcze do jednej osoby i byla przekonana ze to zdjecie dziadka. Wiec moze fotki faktycznie dosc realistycznie oddaja przyszlosc.

Moja - w aplikacji nie wyglada rozowo i nie tak wyobrazalam sobie siebie jako babcie. Liczylam na łagodne rysy staruszki - wyszla pomarszczona wysuszona wredna baba z malymi oczami bez ust 😃
Edytor zaawansowany
  • vodyanoi 18.07.19, 08:19
    Nie wpuszczam ruskich szpiegów do mojego domu.
  • leann32 18.07.19, 09:23
    Na pewno dla ruskiego szpiega typowa ematka jest wybitnie interesujaca postacią 😂 ja mysle ze juz dawno mają twoją teczke, tylko tak dobrze sie kamuflujesz!
  • 1matka-polka 18.07.19, 11:05
    Ja nie wpuszczam również amerykańskich.

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • sundace46 18.07.19, 08:32
    Serio z tego korzystasz? Żadnych przemyśleń przed?
  • kryzys_wieku_sredniego 18.07.19, 15:18
    Bo co wczoraj w tv powiedzieli?
    Ta apka jest już długo popularna, mam publikowane na fb z niej fotki w różnych kolorach włosów, ja jako facet, makijaż wieczorny ... Z rok temu połowa znajomych na fb szalała i umieszczała swoje przerobione fotki w tym te starcze ;P, może trochę ulepszyli.
    I tak wszystkie apki do zdjęć pytają o dostęp do plików, do kamer itp.
  • double-facepalm 18.07.19, 16:07
    I do logowania się fb etc
  • kryzys_wieku_sredniego 18.07.19, 17:40
    Ta bo fb to coś tak cennego, bardziej bym się przejęła utratą hasła do skrzynki mailowej.
  • double-facepalm 18.07.19, 08:35
    Zdajesz sobie sprawe z tego, jakie dane z Twojego urządzenia zbierają tego typu aplikacje?
  • piekna_remedios4 18.07.19, 09:00
    no jakie? I dlaczego miałabym się tak bać, żeby aż nie skorzystać 5 minut z zabawnej aplikacji? Każda apka pobiera dane z telefonu, nie łudź się.

--
    Cien años de soledad
  • szmytka1 18.07.19, 09:15
    Mnie zrobila kolezanka, na jej telefonie. Ukradlo dane z jej urzadzenia tongue_out w tel korzystam z ematki, nie kupuje na allegro, nie sprawdzam rachunkow, nie korzystam z bankowosci. Haslo do librusa czy do ematki mi ukradna?
  • leann32 18.07.19, 09:30
    noooo jakie dane? 😃
    Moją twarz?
    Faktycznie mam zupelnie inną niz 7 miliardow ludzi. Mam tez konto, maila, whats appa gdzie gadalam wczoraj z kolezanką o kolorze torebki, zdjęcia bombelków i wystawioną wazę na OLX. Zapomnialam ze kupilam rower na allegro, placilam blikiem i szukalam apartamentow we wladyslawowie! Ruscy szpiedzy poumierali jak doczytali jak pasjonujące i wyjatkowe mam życie i wszystko skopiowali bo takich danych to na oczy jeszcze nie widzieli!!!
    Dobrze ze chodze w kominiarce do roboty bo jeszcze chcieliby mnie zobaczyc na żywo a tak to tylko 40 tys mieszkancow mojego miasta widzi moją tajną twarz.
  • double-facepalm 18.07.19, 09:48
    Smieszkuj smieszkuj, się kiedyś do booking com włamali, dobrze że nie miałam podpiętej karty, bo jakiś idiota obstawil moja multi-lokację - zarezerwowal noclegi z dużym rozmachem: na kilku kontynentach i w wielu obiektach naraz. Na kompie. Haseł nie miewam typu "dupa123" tylko abstrakcyjne, silne, z cyframi i symbolami.

Na komórce korzystam z bankowosci i allegro, do głupot tego typu face app czy prismy mamy tablet.
  • piekna_remedios4 18.07.19, 11:00
    no więc jednak korzystasz, po co więc marudzisz o danych?

--
    Cien años de soledad
  • double-facepalm 18.07.19, 14:32
    Z zewnętrznych aplikacji na telefonie: tylko z bankowosci, allegro i messengera. Może coś mnie omija😂ale trudno.
  • piekna_remedios4 18.07.19, 17:12
    kochana, nie chcę cię martwić, ale te apki także korzystają z twoich danych.

--
    Cien años de soledad
  • double-facepalm 18.07.19, 18:32
    Tu akurat pewnie poszło o to kto jest właścicielem aplikacji i co Rosjanie na których szczuje nasz nierzad (teraz akurat ministerstwo cyfryzacji) mogą powyrabiac z danymi.

Apka banku, allegro, etc to raczej inna bajka.
  • iwles 18.07.19, 09:49

ciebie i twoje hasła - to pal licho.
    Ale dostają dostęp do twoich kontaktów w telefonie.

• leann32 18.07.19, 10:52
    Kogo masz w kontaktach? Ja niestety nikogo ważnego. Do Babci Grazynki , bedacej szanowaną czlonkinią zarzadu ogrodkow działkowych dostaną numer, olaboga!
  • iwles 18.07.19, 15:08

leann32 napisał(a):

> Kogo masz w kontaktach? Ja niestety nikogo ważnego. Do Babci Grazynki , bedacej
    > szanowaną czlonkinią zarzadu ogrodkow działkowych dostaną numer, olaboga!

sorry, nie wiedziałam, że można mieć aż takie ubogie kontakty.
    faktycznie - ty jesteś bezpieczna, o ile babcia Grażynka nie będzie miała nic przeciwko temu, ze "sprzedałaś" jej dane teleadresowe jakiejś firmie, i teraz będzie dostawać marketingowe sms-y i będzie nagabywana przez telemarketerów, albo nawet zostanie jej zainstalowane apka, za korzystanie z której będzie miała naliczane pieniążki. Spoooko, luuuuuuzik.

• piekna_remedios4 18.07.19, 11:00
    >Ale dostają dostęp do twoich kontaktów w telefonie.

łoooo, powiało grozą wink

--
    Cien años de soledad
  • szmytka1 18.07.19, 11:27
    W tel od neta mam nr do sibie na telwfon uzytkowy, do syna i do meza. Az 3 zdobeda numery.
  • matacznik 18.07.19, 11:55
    iwles napisała:

> Ale dostają dostęp do twoich kontaktów w telefonie.
    >
    FaceApp nie ma dostępu do kontaktów. Nawet o niego nie prosi.
    Prosi tylko o dostęp do zdjęć (logiczne) i zapisywania na dysku (również logiczne). Opcjonalnie można jej dać dostęp do aparatu, ale nie trzeba i póki co nawet o to nie poprosiła.
  • sundace46 18.07.19, 12:01
    iwles napisała:

>
    > ciebie i twoje hasła - to pal licho.
    > Ale dostają dostęp do twoich kontaktów w telefonie.
    >
    >
    + prawo do komercyjnego wykorzystywania zdjęć i danych z telefonu.
    No, ale ochoczo bawiącym się tą aplikacją widocznie to nie przeszkadza.
  • double-facepalm 18.07.19, 14:34
    Może nie mają nic do ukrycia, nie każdy robi sobie nudesy, a tym bardziej telefonem, z którego korzysta tez z internetu.
  • sundace46 19.07.19, 08:25
    double-facepalm napisała:

> Może nie mają nic do ukrycia, nie każdy robi sobie nudesy,

Co to nudesy? Potrafisz po polsku wyjaśnić? big_grin
  • double-facepalm 19.07.19, 21:07
    Słówko poznałam na emamie. Otóż jest to zdjęcie wykonane przez siebie własnym telefonem, osoba na zdjęciu nie ma nic na sobie.
  • smillla 19.07.19, 07:30
    smile Dobre!
  • barattolina 18.07.19, 22:16
    Takie same jak facebook czy inne instargamy.
  • pani-nick 18.07.19, 08:40
    calkiem spoko. Tak dystyngowanie 😎
  • rosapulchra-0 19.07.19, 01:56
    Pokaż 😄

--
    Ty milden samotna zdaje jesteś to może się wymienicie usługami? Bo pewnie też masz z tym problem. by bergamotka77
  • szmytka1 18.07.19, 09:13
    Identycznie jak babka ze strony ojca. Skora zdjeta.
  • mona-taran 18.07.19, 09:15
    Jak ja, tylko pomarszczona. Dudy nie urywa ta apka.
  • szmytka1 18.07.19, 11:29
    U mnie efekt spektakularny. Zaraz porozsylalam fote do wszystkich co znaja mnie i moja babke i wiekszosc mi pisze, ze sa w szoku. Ja tez bylam. Az mi zal, ze nie moge tu okazac efwktow.
  • mona-taran 18.07.19, 11:58
    Może ja już po prostu tak staro wyglądam, że niewiele się zmienię:p
  • szmytka1 18.07.19, 12:06
    Dalam samojebke robiona messengerem. Widzialam efwkty na zwyklych zdjeciaxh, byly slabsze niz u mnie.
  • fawiarina 18.07.19, 13:17
    Próbowałam, wedle tej aplikacji będę paskudną staruszką. Ale próbowałam tej zabawy na zdjęciach rodziców z ich młodości i za żadne skarby nie są na starość tacy brzydcy jak to sugeruje ta apka, co jest moim jedynym pocieszeniem wink
  • kubek0802 18.07.19, 15:20
    Wyglądam identycznie jak moja mama obecnie. Dzieli nas 32 lata.
  • konsta-is-me 18.07.19, 15:23
    Nawet uroczo, nie tak zle XD
    Za to w ogole nie jestem podobna do nikogo z przodkow, jak wiele ematek.
    Jako facet tez calkiem niezle, generalnie bylam zaskoczona.
  • scarlett74 18.07.19, 18:19
    Jakby co, to min cyfryzacji przestrzega przed tą apką...🤔
  • double-facepalm 18.07.19, 18:28
    Dzwonią ale nie wiesz w którym kościele. Prawa do apki ma jakas firma z Petersburga, a nasz ksenofobiczny nierzad szczuje na Rosję.
  • piekna_remedios4 18.07.19, 19:03
    podaj proszę źródło tej przestrogi, na przykład z oficjalnej strony ministerstwa ok?

--
    Cien años de soledad
  • konsta-is-me 18.07.19, 19:16
    www.facebook.com/210618163031386/posts/484529425640257/?app=fbl
  • kermicia 18.07.19, 18:28
    Starość jak starość (tak, jak jeszcze starsza moja matka...) ale jak ja fajnie wyglądam w młodości :o Niestety nie przypominam sobie takiego widoku w lustrze ;P
  • kermicia 18.07.19, 18:33
    O Boże, co to robi ze zdjęciem dziecka indifferent
  • double-facepalm 18.07.19, 22:48
    kermicia napisała:

> O Boże, co to robi ze zdjęciem dziecka indifferent

weź zdj Archie Windsora, pewnie i niemowlę apka odmlodzi
  • double-facepalm 18.07.19, 18:34
    Może miałaś inne proporcje twarzy, bedac dzieckiem.
  • thaures 18.07.19, 22:55
    Ja próbować nie chcę, ale wczoraj synowa przysłała zdjęcie starego gościa w bluzie mojego syna... Po chwili rozpoznałam mojego dziubdziusia... Lekki szok.
    Dobrze by spróbować posprawdzać zdjęcia celebrytów, gdy byli młodzi i sprawdzić jak się to ma do rzeczywistości
  • szmytka1 19.07.19, 12:13
    Smiem podejrzewac, ze celebryci moga byc ponaprawiani i przefasonowani wiec efekt nie bedzie miarodajny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka