Dodaj do ulubionych

Kupić, nie kupić?

18.07.19, 22:54
Piżamę. Wklejać nie będę, chodzi o to, że sklep jest niezabezpieczony i dane mogą zostać przechwycone. Maila w tej kwestii zignorowali.
Edytor zaawansowany
  • thea19 18.07.19, 22:58
    nie, piżama to w ogóle zbędna jest
  • taki-sobie-nick 18.07.19, 23:00
    Mnie nie, bo jestem zmarźlak.
  • princesswhitewolf 18.07.19, 23:31
    Ja tez
  • ajrisz.ka 19.07.19, 00:08
    taki-sobie-nick napisała:

> Mnie nie, bo jestem zmarźlak.

Ja również. Piżama to podstawasmile
    Kup koniecznie, tylko nie w jakimś cicho - ciemnym miejscu.
  • taki-sobie-nick 19.07.19, 00:49
    No właśnie w innych sklepach one są wyprzedane, te piżamy.
  • ajrisz.ka 19.07.19, 01:37
    Pozostaje stacjonarny, nie ma opcji.
  • nickbezznaczenia 18.07.19, 23:00
    Śpij nago.
  • taki-sobie-nick 18.07.19, 23:17
    A gdyby tak odpowiadać na temat?!

• rosapulchra-0 19.07.19, 02:14
    No przecież odpowiedziała! 🤨

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • profes79 18.07.19, 23:03
    Nie kupować - jeżeli sklep jest niezabezpieczony to w ogóle się nie wygłupiać z płatnością przez net - chociaż akurat transakcje finansowe z reguły w Polsce robią pośrednicy, którzy już dysponują odpowiednimi zabezpieczeniami.

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
  • mikams75 18.07.19, 23:25
    jak nie mozesz kupic gdzie indziej, to kup z oplata przy odbiorze.
  • manala 18.07.19, 23:26
    A myślałaś, że założą zabezpieczenia po Twoim mailu? Serio chciało Ci się coś takiego pisać? Kup piżamę w innym sklepie i po sprawie.
  • rosapulchra-0 19.07.19, 02:16
    Ojej. Inaczej by nie miała powodu, żeby założyć wątek.

--
    Ty milden samotna zdaje jesteś to może się wymienicie usługami? Bo pewnie też masz z tym problem. by bergamotka77
  • 35wcieniu 19.07.19, 11:38
    Typ pani Bochwicowej, ślącej monity do chomikuj. Od razu mi się skojarzyło. big_grin

http://www.fpiec.pl/wp-content/uploads/2018/02/gazeta.jpg
  • aerra 19.07.19, 03:13
    Kup i zapłać inaczej - zwykłym przelewem, gotówką za pobraniem. Albo kup gdzie indziej.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • ajaksiowa 19.07.19, 07:19
    Pidżama jest lepszawink

--
    ,,Oddajemy sprawiedliwość w ręce skazanych,,to Twój ideał?
  • 35wcieniu 19.07.19, 11:39
    Błagam, nie proponuj takich prostych rozwiązań. Po co nie mieć problemu i nie kombinować jak można mieć i kombinować! big_grin

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • mikams75 19.07.19, 11:32
    wklej, bez zdjecia nie da sie ocenic, czy warto ryzykowac.
  • bywalec.hoteli 19.07.19, 11:51
    A jak w adresie zamienisz na to co się dzieje?
    Każą Ci podać nr karty płatniczej?

--
    Lato smile
  • saszanasza 19.07.19, 11:54
    A kup! Ja wczoraj zamówiłam zajebistą suszarkę do włosów. Jak byliśmy w chorwacji była w wyposażeniu apartamentu....zachwycałam się nią i ja i dzieci😂😂😂

--
    „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
  • manala 19.07.19, 13:09
    Daj linka to też zamówię ; )
  • saszanasza 19.07.19, 15:52
    manala napisała:

> Daj linka to też zamówię ; )

Wyguglaj sobie BABYLISS BAB6180IBE pro vulcano3

Przy okazji orzeglądałam jeszcze inne suszarki w tej cenie i uważam, że to zdecydowanie najlepszy wybór. Normalnie nie mogę się doczekać😁

--
    „To, że jesteśmy w dupie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać.” S.Kisielewski
  • chatgris01 19.07.19, 13:11
    A nie mają możliwości zapłaty przez PayPal? Kupując przez net staram się nie dawać nr karty, PayPal zapewnia bezpieczeństwo (i zwrot pieniędzy w wypadku firmy krzak, wtedy mnie zwracają i sami się szarpią z nieuczciwym sprzedawcą, ja już nie muszę).

--
    http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif
  • taki-sobie-nick 19.07.19, 22:00
    Dlatego ja kupując przez net droższe rzeczy stosuję starożytną metodę zapłaty przy odbiorze. tongue_out

Bardziej chodziło mi o przechwycenie danych, zwłaszcza maila.
  • saszanasza 19.07.19, 22:07
    taki-sobie-nick napisała:

> Dlatego ja kupując przez net droższe rzeczy stosuję starożytną metodę zapłaty p
    > rzy odbiorze. tongue_out
    >
    > Bardziej chodziło mi o przechwycenie danych, zwłaszcza maila.

O, to ja też i jeszcze jak nie jestem pewna sklepu a zależy mi na czasie to też biore z zaplatą przy odbiorze....
    Niestety wczoraj ogarnęła mnie pomroczność ciemna i tak naklikałam kupując produkt, że powieliłam go trzykrotnie. Oczywiście z konta zeszla odpowiednia kwota....na szczęście można było toto anulować, ale kasę nadal mam zamrożoną i nie wiem kiedy zwrócą😂😂🤣😬

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka