Dodaj do ulubionych

Napisała do mnie koleżanka

19.07.19, 11:02
Wątek na luzie.
Odezwała się do mnie znajoma ze studiów. Nie miałyśmy żadnego kontaktu przez 10 lat aż tu nagle ona pisze do mnie co słychać? Po 3 dniach słodko-pierdzącej gatki o wszystkim i o niczym już wiem co chciała. Z natury jestem osobą podejrzliwą więc się cały czas zastanawiałam co ona chce ode mnie? Ano chce mnie wciągnąć w jakąś pracę przez internet, coś na zasadzie budowania bazy klientów, ona wciąga znajomych, ja wciągam swoich, buduje się struktura itd itp. Pewnie niektóre z was kojarzą o co chodzi. No ale źle trafiła bo ja się w takie rzeczy nie bawię co już jej napisałam. Teraz tylko czekam - albo załapie, albo będzie mnie przez jakiś czas kusić jakie to super jest.
Ale powiem wam, że mistrzowsko budowała napięcie by płynnie przejść do tematu jej nowego zarobku (przez internet). Ale też negatywnie mnie zaskoczyła, że wierzy w takie coś i w tym siedzi. Tym bardziej, że ze studiów pamiętam ją jako pilną studentkę, która dzieliła czas między naukę a pracę by się samodzielnie utrzymać.

Ot taki wątecek przy piątku smile
Edytor zaawansowany
  • majenkir 19.07.19, 15:47
    Czy ja to juz ostatnio czytalam na emamie? ten sam watek?

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • cruella_demon 19.07.19, 15:49
    Czytałaś.
  • 35wcieniu 19.07.19, 15:51
    Za chwile beda wpisy o tym jak zajeb... jest "zarabiac" w ten sposob.

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • umi 20.07.19, 00:17
    Kilka osob przeszlo to samo szkolenie z firmy X. Tylko nie uzgodnily ze soba, na ktore fora ida trollowac suspicious
  • snakelilith 19.07.19, 15:56
    Tym razem jest tylko "wątecek". big_grin

--
    "Jeśli to dziury na dupie, to nie mam nic przeciwko..." - bywalec.hoteli
  • bominka 19.07.19, 16:54
    Tym razem jest to koleżanka A nie dawna przyjaciółka, albo się myle.

Swoją drogą miała tupet tak po latach odgrzebywac interesownie znajomość. Szkoda czasu.
  • karotka_plus 19.07.19, 19:56
    Tym razem to pierwszy raz pisze o tej sytuacji, że coś było w tym stylu to nie wiem, nie wszystkie wątki czytam. A "wątecek" na rozluźnienie po piątkowym dniu jak znalazł smile
  • juuuu7 19.07.19, 16:57
    Dokladnie.
  • szmytka1 19.07.19, 17:06
    A tamta nie chciala pokazu kosmetycznego robic? Zeby opchnac cos a la avony tylko drozsze?
  • eliksir_czarodziejski 19.07.19, 21:03
    To był mój wątek, aczkolwiek moja koleżanka nie budowała napięcia tylko dość szybko wyjechała z tym o co jej chodzi😉
    Wątki natomiast rzeczywiście są identyczne, aż trochę nie mogłam uwierzyć jak czytałam🙂
  • double-facepalm 19.07.19, 21:12
    Mlmy to dosc popularne sekciarstwo ostatnio.
  • umi 20.07.19, 00:19
    To moze i kolezanka ta sama. Łapie nastepne jelonki suspicious
  • vitreous 20.07.19, 00:27
    Pewnie to ta sama babka co grasuje po Polsce i stare znajomości odświeża smile Tu , nauczona doświadczeniem, krygowala się aż 3 dnismile
  • asia_i_p 20.07.19, 10:31
    Możliwe, bo teraz się chyba cholerstwa namnożyło znowu. Na grupie lokalnej mamy dziewczynę, która w tym siedzi z mężem - najpierw "budowała wizerunek" w sieci wrzucając z dużą częstotliwością odkrywcze myśli typu "Jeśli upadłeś, to się podnieś", potem zapisała się do jakiegoś klubu polegającego na tym, że wstawali o 5:55 dla fanu, co mnie wstającą o 6:00 niechętnie i z konieczności raczej wkurzało niż inspirowało, potem zaczęła napomykać o pracy, jaką odkryła, a teraz już otwarcie prezentuje zdjęcia ze zlotów i zjazdów, ale chyba dalej bez podania nazwy tego cuda.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • bergamotka77 19.07.19, 17:03
    Gatke ?🤣

--
    bardoszka: Powinnam swoje 15-letnie dziecko upchnąć w jakimś oknie życia?

morekac: Nie da rady, nie zmieści się. Gdyby się mieściło, byłoby zbyt wielu chętnych.
  • ortolann 19.07.19, 20:24
    I to słodko-pierdzącą 🤣

--
    http://s17.rimg.info/5aa663295cabae0e0baed1538c766a3b.gif
  • piekna_remedios4 20.07.19, 11:00
    Fuuuuj 😉 słodko pierdzace gatki są najgorsze

--
    Cien años de soledad
  • babcia.stefa 19.07.19, 20:05
    Jak odzywa się ktoś po latach i chce się nagle socjalizować, to na beton jakiś Amway albo inne gó...o.

--
    "Dobrze ze dzieki PiS zostałaś zmuszona zeby zacząć szanować bliskich"
    asmarabis
  • cruella_demon 19.07.19, 21:18
    Szkoda, że nie ma znaczka "lubię to"

> Jak odzywa się ktoś po latach i chce się nagle socjalizować, to na beton jakiś
    > Amway albo inne gó...o.
    >
  • cruella_demon 19.07.19, 21:20
    A nie, przepraszam.
    Jeszcze jest przejazdem/w delegacji w twoim mieście i szuka frajera żeby zaoszczędzić na noclegu wink
  • fawiarina 19.07.19, 21:35
    Czkawkę masz forumową chyba, bo coś ci się ten wąteczek odbija.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka