Dodaj do ulubionych

Wniosek racjonalizatorski

19.07.19, 14:30
W imieniu swoim i niżej podpisanych chciałabym poprosić administrację, żeby nam przydzieliła lepsze trolle.
Z poważaniem.

--
---
Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
Edytor zaawansowany
  • angazetka 19.07.19, 14:35
    Niżej podpisana.
  • tt-tka 19.07.19, 14:38
    Podpisuje sie nizej smile

O ile prosba jest niemozliwa do spelnienia - np administracja nie dysponuje niczym lepszym albo lepszy material woli kierowac na inny odcinek frontu - sama zaczne trollowac. Da buk lepiej niz to, co sie tu ostatnio poniewiera.

PS gdzie jest paniszelka, ad.a6 i inne i dlaczego nie tu ???!!!

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • ira_08 19.07.19, 14:44
    Ja również!
  • kropkacom 19.07.19, 14:47
    Po raz pierwszy od dawna po prostu wygaszam...
  • flegma_tyczka 19.07.19, 21:58
    A można wiedzieć czemu?

--
    Wolność wypowiedzi - dla każdego.
  • dyzurny_troll_forum 19.07.19, 14:54
    chicarica napisała:

> W imieniu swoim i niżej podpisanych chciałabym poprosić administrację, żeby nam
    > przydzieliła lepsze trolle.

Przepraszam bardzo, a co jest ze mną nie tak!?

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • gryfna-frelka 20.07.19, 10:09
    Urosla Ci konkurencja... Tzn wlasciwie wbila sie w podloze i zmierza do Chin.
  • alicia033 19.07.19, 15:00
    alicia033

• kasiaabing 19.07.19, 15:01
    Albo chociaż niech ustawą limit. Jeden wątek dziennie.
  • asia.sthm 19.07.19, 15:10
    Podpisuje.
    Faktycznie straszne mizeroty w te wakacje tu dorabiaja sobie. Testy z polotu powinny byc obowiazkowe przed taka chaltura.

--
    http://s4.tinypic.com/2z40pdi_th.jpg
  • daniela34 19.07.19, 15:19
    I ja kreślę swój podpis pod wnioskiem
    Daniela34
  • nenia1 19.07.19, 15:21
    Wystarczy nie karmić gorsze.
  • cauliflowerpl 19.07.19, 15:30
    Nie podpiszę się, bo zaczynam mieć to bardzo poważnie w nosie.
    Jak moderacja chce wykończyć forum, to proszę bardzo. Coraz mniej mnie to obchodzi. Chociaż w sumie trochę szkoda, fajnie było.
  • dziennik-niecodziennik 19.07.19, 15:36
    Podpisuje sie!

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • madzioreck 19.07.19, 16:04
    Karmicie te kiepskie, to macie (mamy).
  • livia.kalina 19.07.19, 16:12
    Ja od lat piszę, że mnie obraża przysyłanie mi tu płatnego agitatora, która zasuwa dowcipy z kultowego filmu "Szpital na skraju miasta".

Tyle, że to nie administracja forum go tu przysyła.

Natomiast trolle obyczajowe- obstawiam, że to jest jedna osoba. I z tak dużym problemem, że nawet ona może sobie myśleć, że jest ich kilka.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • alaveda 19.07.19, 22:08
    livia.kalina napisała:

> Ja od lat piszę, że mnie obraża przysyłanie mi tu płatnego agitatora, która zas
    > uwa dowcipy z kultowego filmu "Szpital na skraju miasta".
    >
    > Tyle, że to nie administracja forum go tu przysyła.
    >
    > Natomiast trolle obyczajowe- obstawiam, że to jest jedna osoba. I z tak dużym p
    > roblemem, że nawet ona może sobie myśleć, że jest ich kilka.
    >

Szpital na peryferiach...

Czeski tytul to Nemocnica na kraji mesta...skalkowalas
  • iwoniaw 19.07.19, 22:11
    Ona nie skalkowała, ona zacytowała big_grin

W kwestii trolli - jak karmicie, tak macie. Zwalanie na moderację czy administrację jest niepoważne.

--
    "My jesteśmy Rada Puchaczy - każdy w lesie wie, co to znaczy"
  • tt-tka 20.07.19, 13:05
    iwoniaw napisała:

> W kwestii trolli - jak karmicie, tak macie.

No niestety prawda. Smutnam i nie bez winy sad
    Mada mnie smieszy (zwlaszcza od czasu, gdy wlaczyla sie Gruba), wiec czytam i czasem podkarmie, przyznaje sie bez bicia. Meredith i inne jej wcielenia nudzi, wiec raczej nie czytam i nie odpowiadam, ale inni/e odpowiadaja... tyle dobrego, ze ona pisze prawie wylacznie we wlasnych watkach i cudzych nie zasmieca.
    Na tych, co trolluja zawsze i wszedzie, nie ma rady. Znajduja rozmowcow.

--
    Ignorancja moze byc skorygowana przy pomocy ksiazek. Glupota wymaga strzelby i szpadla (pochwycone w sieci)
  • cauliflowerpl 22.07.19, 07:05
    Wiesz Iwonia, w kwestii trolli to ja się z Tobą w sumie zgadzam.
    Natomiast to, na co się nie zgadzam to to, żeby autorki tekstów takich, jakie leciały niedawno w wątku o Gortacie czy jak mu tam, i jego partnerce, dalej miały aktywne konta. Bo za wymyślanie innym od szmat, tępych dzid i idiotek z familoków tylko dlatego, że nie zgadzają się z tezą wątku, powinno się z każdego jednego forum wylecieć na zbitą buźkę.

I to mnie ostatnio nieco przerosło. Nie chce mi się być dłużej w takim miejscu niezależnie od tego, czy te osoby wygaszę oraz tego, ile innych, inteligentnych kobiet tu pisze.
  • livia.kalina 19.07.19, 23:35
    >Szpital na peryferiach...

>Czeski tytul to Nemocnica na kraji mesta...skalkowalas

Ja to świetnie wiem. I każdy, kto wychowywał się w PRL-u świetnie to wie, prawda? To jest związek frazeologiczny, który na stałe wszedł do języka polskiego i jest twórczo rozwijany- przykładem: "Szpital na perypetiach". Natomiast ktoś, dla kogo język polski nie jest pierwszym językiem i tylko sobie pewne kwestie tłumaczy za pomocą google translator, zalicza takie wpadki.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • mamablue 19.07.19, 17:15
    Podpisuję się swoją lewą ręką. Jestem bardzo za.
  • kryzys_wieku_sredniego 19.07.19, 17:20
    Wygasiłam w lipcu już 3, mam z tym problem, bo muszę się przesiąść na na dużego kompa, no ale czego się nie robi dla spokoju.
  • chicarica 19.07.19, 21:54
    Właśnie ja też wygaszam, ale mam już trochę dość. Po pierwsze, one wracają z nowymi nickami, a po drugie, ciężko prowadzić normalną konwersację, bo się w nią wpychają i potem wątek jest posiekany. A do tego niektóre mądre cytują wypowiedzi trolli. Takie też zaczęłam blokować, bo nie po to trolla wygaszam, żeby mi go ktoś cytował.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • gryfna-frelka 20.07.19, 10:05
    Tez sie podpisuje!
  • lauren6 20.07.19, 10:27
    Podpisane!
  • super_hetero_dyna 20.07.19, 13:26
    Chicarica:

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTxo9ZQvFGwgsEXsgo7RSx2xGkIr9ieMVuh4JjVRLPp_-_uguam_w

"Droga redakcjo. Przydziel inne trolle, bo nie wytrzymuję konkurencji."

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka