Dodaj do ulubionych

w Polsce wracają strefy wolne od ....

20.07.19, 14:49
wybranych grup ludzi. Sakiewicz w swoim prawicowym piśmie załaczyc chce takie nalepki "Strefa wolna od LGBT". Jakie grupy następne? kiedy getta?

--
Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.
Edytor zaawansowany
  • ichi51e 20.07.19, 15:08
    Muslalm ze znowu bedzie walkowanie hoteli i restauracji bez dzieci big_grin

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • lauren6 20.07.19, 17:40
    Zaczęło się od dyskryminacji dzieci, a teraz przyszła kolej na gejów. Kto następny?
  • ck2 21.07.19, 19:51
    Ty tak na serio?
  • aguar 20.07.19, 15:13
    A wiecie co to jest LGP?
  • mid.week 20.07.19, 15:18
    letnie skoki narciarskie
  • aguar 20.07.19, 15:32
    Brawo! Syn mnie wczoraj poprosił, abym to wpisała w wyszukiwarkę i miałam moment zwątpienia...
  • katja.katja 20.07.19, 16:14
    W sumie co w tym złego, nie każdy chce oglądać letnie skoki.

--
    Nie dam się wygasić!
  • katja.katja 20.07.19, 15:46
    Jeżeli chodzi o strefy relaksu ja od lat postuluję:

strefy wolne od dzieci poniżej 12 roku życia

--
    Nie dam się wygasić!
  • aguar 20.07.19, 15:53
    Ale tak ze sprawdzaniem dowodów czy na oko?
  • katja.katja 20.07.19, 16:06
    Tak jak w przypadku zakupu alkoholu droga Białogłowo, w przypadku wątpliwości (osoba na oko młodsza niż 12 lat) prośba o pokazanie dokumentu).
    Czemu jedząc obiad lub kolację mam słuchać wrzasku cudzych bachorzysk?

--
    Nie dam się wygasić!
  • ichi51e 20.07.19, 16:11
    A czemu ja musze sluchac wrzsku pijakow i dziun na panienskim?

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • katja.katja 20.07.19, 16:13
    Gdzie słuchasz takiego wrzasku?

--
    Nie dam się wygasić!
  • ichi51e 20.07.19, 16:19
    No w roznych przybytkach gastronomicznych... tak samo czesto slysze te wrzeszczace bachory jak doroslych na rauszu

--
  • katja.katja 20.07.19, 16:23
    Za moich czasów panieńskie odbywały się w klubach, teraz mówisz, że w zwykłych restauracjach? Dziwne, może tam tylko w Warszawie,.

--
    Nie dam się wygasić!
  • ichi51e 20.07.19, 16:47
    Najpierw jedza potem baluja jak sadze

--
  • katja.katja 20.07.19, 16:53
    U siebie nie widziałam tego zjawiska.

--
    Nie dam się wygasić!
  • chocolatemonster 20.07.19, 19:49
    Przeciez ty tylko do maca chodzisz😁
  • katja.katja 20.07.19, 16:13
    A właśnie drogi Zofijko ponoć na Zachodzie od dawna (w odróżnieniu od Polski) są strefy kids-free.
    Czy to prawda?

--
    Nie dam się wygasić!
  • ichi51e 20.07.19, 16:20
    U mnie na basenie, w najfajniejszym miejscu (ze swiatelkami i muzyka relaksacyjna) jest zakaz wstepu dzieciom...

--
  • katja.katja 20.07.19, 16:22
    I dobrze, prawda?

--
    Nie dam się wygasić!
  • ichi51e 20.07.19, 16:48
    Pewnie ze dobrze. Juz sie z tz umowilam ze jak bedzie mial wolne pojdziemy we 3 i jak znikne w strefie doroslego to moga mnie szukac dopiero po 3h...

--
  • qs.ibidem 20.07.19, 17:37
    Będziesz chlupotała z obcym? wink
  • solejrolia 20.07.19, 17:43
    Terlikowski napisał, że następnie powstaną strefy wolne od katolików.
    Bo czemuż by i nie...

--
    Ile rzeczy należy mieć w d...e, to się w głowie nie mieści!
  • asia-loi 20.07.19, 19:58
    solejrolia napisała:

> Terlikowski napisał, że następnie powstaną strefy wolne od katolików.

>

Ja bym jeszcze postulowała strefy wolne o dzwonów kościelnych.
    Nie widzę powodu dlaczego ksiądz mnie ma budzić swoimi dzwonami.
    Jak ktoś chodzi do kościoła to wie kiedy jest msza, dzisiaj każdy zegarek ma i się na zegarku zna. Nikogo z pola nie trzeba dzwonami przywoływać do kościoła.

--
    Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
    Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
  • demodee 20.07.19, 19:49
    > Jakie grupy następne? kiedy getta?

Już są strefy wolne od ludzi palących.
  • cosmetic.wipes 20.07.19, 20:22
    Nie od ludzi palących, tylko od papierosów. Palacz, jeśli aktualnie nie pali, może przebywać w strefie dla niepalących.

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • demodee 20.07.19, 20:24
    Z lesbijkami jest chyba podobnie...
  • cosmetic.wipes 20.07.19, 20:36
    Lesbijki w przeciwieństwie do fajek nie robią nikomu krzywdy.

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • demodee 20.07.19, 20:45
    Masz rację, ale niektórzy mogą nie chcieć być wystawieni na zachowania lesbijskie. I będą szukać miejsc z naklejkami. I będą się tam czuć dobrze. A lesbijki będą się czuć dobrze w miejscach, gdzie takich naklejek nie ma.
    I wszyscy będą szczęśliwi...
  • cosmetic.wipes 20.07.19, 20:51
    Pierdolisz jak zawsze.

--
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • ichi51e 20.07.19, 20:57
    Przepraszam ale co to sa zachowania lesbijskie? Bo mam wrazenie ze zyje w swiecie hetero i nikt mnie nie pytal czy chce byc wystawiona na ich zachowanie... jesli mozna wyrazac sprzeciw to gdzie i gdzie nabede naklejki o zakazie zachowan hetero? Moze od razu skrotem i naklejka „przestrzegajmy zasad wspolzycia spolecznego”

--
  • demodee 20.07.19, 21:01
    > Przepraszam ale co to sa zachowania lesbijskie?
    Na przykład machanie fioletową flagą.
  • cosmetic.wipes 20.07.19, 21:21
    A jeśli hetero macha fioletowa (wtf?) flaga, to jakie to zachowanie?

--
  • demodee 20.07.19, 21:36
    Widzisz, machanie fioletową flagą to deklaracja pewnej ideologii. I nieważne, czy osoba machająca sypia z kobietą czy nie (zresztą - dziś może sypiać a jutro nie).
  • cosmetic.wipes 20.07.19, 22:05
    Orientacja seksualna nie jest ideologią.

--
  • demodee 20.07.19, 22:14
    > Orientacja seksualna nie jest ideologią.
    Teraz w Polsce orientacja bi/homoseksualna jest ideologią.
  • cosmetic.wipes 20.07.19, 22:16
    Nie jest. Orientacja seksualna jest cechą osobniczą, uwarunkowaną biologicznie, losową.

--
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • demodee 20.07.19, 22:35
    Po pierwsze - to nie jest pewne.

Po drugie - na parady gejowskie uczęszczają też osoby, które deklarują się jako heteroseksualne. Czyli uczęszczają, gdyż solidaryzują się z gejami, ergo głoszą pewną ideologię.
  • cosmetic.wipes 20.07.19, 22:47
    Nie głoszą ideologii, tylko uważają, że ludzie którym przeszkadza czyjaś orientacja seksualna są idiotami. Np ja uważam, że ty jesteś idiotka, a nie mam nic wspólnego z żadną z organizacji LGBT.

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • nickbezznaczenia 20.07.19, 22:48
    Touche! big_grin
  • demodee 20.07.19, 22:58
    Jeśli np. Polak dołącza do strajku głodowego imigrantów w Polsce protestujących przeciwko odesłaniu ich do krajów pochodzenia, to nie jest to wyraz pewnej ideologii? Oderwania się od potrzeb podstawowych i wejścia w sferę idei?

Podobnie heterycy, którzy przyłączają się do parady gejów - nie walczą o swoje prawa lecz prezentują pewne ideały, czyli wchodzą w sferę ideologii, nieprawdaż?
  • aerra 20.07.19, 23:02
    A to wolno walczyć tylko o swoje prawa, czy można tez wesprzeć walkę innych o ich prawa?
    A jak ktoś walczy o prawa swojego dziecka? Przyjaciela? Znajomych?

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • cosmetic.wipes 20.07.19, 23:04
    Nieprawdaż

--
  • biologiczny_zegar 21.07.19, 01:32
    demodee napisała:

> > Przepraszam ale co to sa zachowania lesbijskie?
    > Na przykład machanie fioletową flagą.

Zaczęło się od Gott mit Uns a skończyło na zdalnie sterowanej "Armii Boga". Islamizm i Pislamizm to jedno i to samo.

Tylko bardzo bolesne kary i surowe wyroki rozwiążą w mig ten temat. Za rzucanie kamieniami, petardami i grupowe ataki na pojedyńcze osoby.

• rosapulchra-0 21.07.19, 19:11
    demodee napisała:

> > Przepraszam ale co to sa zachowania lesbijskie?
    > Na przykład machanie fioletową flagą.

https://lsmcoach.com/wp-content/uploads/2017/07/disappointed.jpg

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • manon.lescaut4 20.07.19, 21:43
    A gdybym ja, mieszkając w Anglii, spotkała się z miejscami z naklejkami „strefa wolna od Polaków” to tez ok? W końcu mogą sobie autochtoni nie życzyć mnie jako sąsiadki czy współpracownicy, czyli będą szczęśliwi i ja tez powinnam? W końcu nie pojawiam się nigdzie niechciana. Taka sytuacja tez jest ok? Bo życie w społeczeństwie tak nie działa, ze każdy wybiera sobie, jakie towarzystwo mu nie odpowiada.
  • demodee 20.07.19, 21:50
    > A gdybym ja, mieszkając w Anglii, spotkała się z miejscami z naklejkami „strefa wolna od Polaków” to tez ok?

Moim zdaniem tak.
  • nickbezznaczenia 20.07.19, 21:52
    big_grin big_grin big_grin
    Dobrze,że to tylko twoje zdanie.
  • demodee 20.07.19, 21:57
    Wiesz, znam paru Brytyjczyków, którzy podzielają moje zdanie...
  • nickbezznaczenia 20.07.19, 22:03
    To mnie wcale nie dziwi.
  • livia.kalina 21.07.19, 18:53
    Mnie by raczej dziwiło, jakby z nią zadawał się ktoś normalny.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • demodee 21.07.19, 19:28
    Serio, livia.kalina, myślałam, że Ty akurat reprezentujesz wyższy poziom.
  • ichi51e 20.07.19, 22:01
    Na Okinawie ostatnio bylo glosno o ramenie co Japonczykow nie wpuszcza. japantoday.com/category/features/food/all-japanese-customers-banned-from-restaurant…in-japan

--
  • aerra 20.07.19, 20:46
    Czyli jeśli lesbijka aktualnie nie co? Aktualnie nie jest lesbijką? Myślisz, ze to jakiś przełącznik ma?

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • demodee 20.07.19, 21:05
    >Myślisz, ze to jakiś przełącznik ma?

Myślę, że jeśli się nie afiszuje, to nikt nie wie, że jest lesbijką. A jeśli czuje potrzebę okazywania, że jest lesbijką, to raczej nie w miejscach z taką plakietką.
  • aerra 20.07.19, 21:08
    Czyli wg ciebie można też zrobić plakietki: Strefa wolna od katolików (i katolik może wejść, ale nie może się afiszować, czyli wszelkie krzyżyki i inne takie ma zostawić za drzwiami), hetero, rudych (co ma zrobić rudy, żeby się nie afiszować? Ogolić, przefarbować, czy wystarczy zakładać perukę na wejściu?), okularników, itd.?

--
    <*>
  • demodee 20.07.19, 21:16
    > Strefa wolna od katolików (i katolik może wejść, ale nie może się afiszować, czyli wszelkie krzyżyki i inne takie ma zostawić za drzwiami),

Owszem. Właściciel np. szkoły może takie prawo u siebie ustanowić.

> hetero,
    Tak samo. Mogę wyobrazić sobie klub, z którego wylatuje chłopak i dziewczyna, którzy się całują.

Co do rudych i okularników, to nie jestem pewna, ale zdarzało mi się nie być wpuszczaną do niektórych klubów, gdyż nie jestem wysoką atrakcyjną blondynką z dużym biustem.
  • rosapulchra-0 21.07.19, 19:33
    demodee napisała:

> Co do rudych i okularników, to nie jestem pewna, ale zdarzało mi się nie być wp
    > uszczaną do niektórych klubów, gdyż nie jestem wysoką atrakcyjną blondynką z du
    > żym biustem.

To po co afiszujesz swoją nieatrakcyjność?

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • manon.lescaut4 20.07.19, 21:51
    Co to znaczy, ze się nie afiszuje? Bo ja wyczuwam tu słynne przekonanie, ze geje i lesbijki to tylko w klubach siedzą i konsumują wiec lepiej niech siedzą tam w tych podziemnych norach i przykładnym obywatelom nie przeszkadzają. „Problem” pojawia się, gdy okazuje sie, ze lesbijka sąsiadka prowadzi normalne, codzienne życie i na przykład wprowadza się do niej partnerka. A za jakiś czas dorabiają się potomka. Tak się mogą afiszować? Bo coś mi mówi ze nie.
  • demodee 20.07.19, 21:55
    > „Problem” pojawia się, gdy okazuje sie, ze lesbijka sąsiadka prowadzi normalne, codzienne życie i na przykład wprowadza się do niej partnerka.

To, że dwie dziewczyny ze sobą mieszkają i prowadzą normalne, codzienne życie, to raczej nie jest problemem dla nikogo.

> A za jakiś czas dorabiają się potomka.
    Ale w sensie, że jedna z nich rodzi dziecko?
  • ichi51e 20.07.19, 21:59
    I komus to serio przeszkadza..?

--
  • demodee 20.07.19, 22:04
    Manon chyba bardzo by chciała, żeby przeszkadzało, ale ludzie (ci, których ja znam) bez ekscytacji podchodzą do samotnych matek i dwóch dziewczyn dzielących mieszkanie.
  • cosmetic.wipes 20.07.19, 22:07
    A dlaczego przeszkadza ci 'deklaracja' homo, a 'deklaracja' hetero nie?

--
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • demodee 20.07.19, 22:15
    A bo ja nie lubię ostentacji.
  • cosmetic.wipes 20.07.19, 22:19
    Czyli większość par roznopłciowych mających dzieci powinna cię przyprawić o zawał. Dziecko jest ostentacyjnym dowodem na to, że jego rodzice uprawiali seks.

--
  • demodee 20.07.19, 22:26
    Owszem, ludzie którzy wymachują dzieckiem jak flagą budzą we mnie niesmak. Dotyczy to hetero/homo i biseksualistów.
  • cosmetic.wipes 20.07.19, 22:29
    demodee napisała:

> Owszem, ludzie którzy wymachują dzieckiem jak flagą budzą we mnie niesmak. Doty
    > czy to hetero/homo i biseksualistów.

Czyli co?
    Dzieci należy nosić w czarnych workach zamiast wozić w wózkach, żeby nie urazić twojej delikatnej próżni w czaszce?

--
  • nickbezznaczenia 20.07.19, 22:31
    To na nic, bo wszyscy by szybko załapali,że to dzieci są.
    Sytuacja bez wyjścia...
  • manon.lescaut4 20.07.19, 22:25
    To w takim razie, co oznacza to afiszowanie się, według Ciebie? No bo życie w sąsiedztwie pary LGBT jest ok (ludzka pani?), to czego nie powinni przy Tobie robić?
  • demodee 20.07.19, 22:31
    > To w takim razie, co oznacza to afiszowanie się, według Ciebie?
    Ogólnie chodzi o to, że ktoś mi komunikuje swoją orientację seksualną, chociaż mnie to wcale nie interesuje.

>No bo życie w sąsiedztwie pary LGBT
    Nie wiem, jakiej orientacji są moi sąsiedzi, ani oni nie wiedzą, jakiej ja jestem orientacji. To do stosunków sąsiedzkich nie jest zupełnie potrzebne. Więc jeśli naprzeciwko mnie mieszka dwóch młodych facetów, to mnie nie interesuje, jakiej są orientacji, ważne, żeby nie puszczali muzyki po nocach.
  • cosmetic.wipes 20.07.19, 22:36
    "Ogólnie chodzi o to, że ktoś mi komunikuje swoją orientację seksualną, chociaż mnie to wcale nie interesuje."

Większość ludzi na tym świecie komunikuje swoje orientację seksualna poprzez zaręczyny, śluby i wesela, obrączki, dzieci. Czy czujesz niesmak w towarzystwie własnych rodziców?

--
  • demodee 20.07.19, 22:41
    Akurat co do rodziny, to dobrze jest wiedzieć, kto z kim śpi. Ale gdyby sąsiedzi wywiesili z balkonu tęczową flagę, to byłabym skonsternowana.
  • cosmetic.wipes 20.07.19, 22:44
    A dlaczego stosujesz podwójne standardy? To hipokryzja jest.

--
  • demodee 20.07.19, 22:46
    Jakie podwójne standardy? Że interesuje mnie intymne życie członków rodziny a sąsiadów nie?
  • cosmetic.wipes 20.07.19, 22:50
    To, że cię interesuje życie intymne rodziny jest chore, ale wracając do tematu - dlaczego ostentacyjnie deklarowanie swojej orientacji nie przeszkadza ci u rodziny, a u obcych tak?

--
  • demodee 20.07.19, 23:02
    U nas w rodzinie nie uważa się za "chore", że wiemy, która jest zdeklarowaną lesbijką, a która miała w młodości parę epizodów.

A ostentacja budzi u mnie niesmak, to już ze dwa razy pisałam w tym wątku.
  • cosmetic.wipes 20.07.19, 23:07
    demodee napisała:

> U nas w rodzinie nie uważa się za "chore", że wiemy, która jest zdeklarowaną le
    > sbijką, a która miała w młodości parę epizodów.

To jest chore i oblesne.

> A ostentacja budzi u mnie niesmak, to już ze dwa razy pisałam w tym wątku.

To jeszcze raz: dlaczego ostentacyjnie deklarowanie swojej orientacji u rodziny nie budzi twojego niesmaku, a u obcych tak?

--
  • demodee 20.07.19, 23:20
    > To jest chore i oblesne.

Co jest chore i obleśne? Lesbijki czy biseksualistki?

> dlaczego ostentacyjnie deklarowanie swojej orientacji u rodziny
    Bo to moja rodzina i mam z nimi bliższe relacje niż z sąsiadami. (To też już chyba pisałam?)
  • cosmetic.wipes 21.07.19, 18:33
    demodee napisała:

> Co jest chore i obleśne? Lesbijki czy biseksualistki?

Chore i obleśne jest zainteresowanie życiem seksualnym rodziny. To charakterystyczne dla zboków.

> Bo to moja rodzina i mam z nimi bliższe relacje niż z sąsiadami.

Uprawiasz seks z całą swoją rodziną? Bo jeśli nie, to nic cię nie uprawnia do śledzenia ich życia intymnego. Zwłaszcza, że pisałaś coś o niesmaku.

--
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • demodee 21.07.19, 19:36
    > Chore i obleśne jest zainteresowanie życiem seksualnym rodziny. To charakterystyczne dla zboków.

No ja nie wiem, może Ty uważasz za zboczone takie zachowanie w rodzinie:

Pełnoletnie dziecko przyprowadza gościa na niedzielny obiad i mówi: "Mamo, tato, to jest Ewa, moja dziewczyna".
    Co u nas w rodzinie oznacza, że dziecko jest w relacji romantyczno-seksualnej z ową Ewą, bo gdyby nie było, to by powiedziało: "Mamo, tato, to jest Ewa, moja koleżanka z roku".
  • cosmetic.wipes 21.07.19, 20:41
    "Mamo, tato, to jest Ewa, moja dziewczyna". W takim momencie powinnaś, tak jak deklarowałaś, poczuć niesmak, albowiem w ten sposób dziecko ostentacyjnie demonstruje swoją orientację seksualną.

--
  • 1matka-polka 21.07.19, 20:46
    Ja czuję niesmak, kiedy jacyś emeryci insynuują, że się jeszcze ryćkają.

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • manon.lescaut4 20.07.19, 22:59
    A jakbyś się czuła, gdyby sąsiedzi wywiesili z balkonu flagę „strefa wolna od LGBT”? To tez byłaby deklaracja ich orientacji z bonusem w postaci deklaracji swiatopogladowej. I to xujowej.
  • demodee 20.07.19, 23:13
    > A jakbyś się czuła, gdyby sąsiedzi wywiesili z balkonu flagę „strefa wolna od LGBT”?

Też by mnie to zniesmaczyło. Bo to jest coś więcej niż prosty komunikat.
  • livia.kalina 21.07.19, 19:45
    A biało- czerwoną flagę wywiesić wolno? Np w święto narodowe?

--
    super_hetero_dyna:
  • demodee 21.07.19, 19:53
    > A biało- czerwoną flagę wywiesić wolno? Np w święto narodowe?
    To jest akurat ideologia, która buduje mosty. A wszystko co buduje mosty jest dobre.
    Można jednakowoż flagi na balkonie nie wywieszać, nawet w święto narodowe.
  • livia.kalina 21.07.19, 20:02
    Mosty? Przecież jak świat światem to narody walczyły w krwiożerczych walkach między sobą. Gdyby nie podział na narody i religie nie byłoby ani I ani II wojny światowej, masakry w Rwandzie, na Bałkanach, wojen krzyżowych, rzeźi na Wołyniu, holokaustu, terrorystów z IRA itd itd.

--
    super_hetero_dyna:
  • 1matka-polka 21.07.19, 20:21
    "Gdyby nie podział na narody i religie nie byłoby ani I ani II wojny światowej"
    Przed narodami były plemiona, które walczyły między sobą..., mam lepszy pomysł, gdyby nie było ludzi to by nie było problemu. A nie lewaki już na to wpadły przede mną sad

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • grrrru 20.07.19, 23:24
    To znaczy? Lesbijka, która nie jest akurat w danym momencie lesbijką?
  • demodee 21.07.19, 08:46
    No wiesz, są różne sytuacje.

Osoba homoseksualna może na przykład przejść na dobrowolny celibat. I wtedy, w danym momencie (miesiącu/roku) nie jest lesbijką...
  • aerra 21.07.19, 18:24
    Sugerujesz, że jak się akurat nie seksisz, to nie jesteś heteroseksualna?

--
    <*>
  • cosmetic.wipes 21.07.19, 18:35
    Jak się nie seksi, to jest aseksualna 😄

--
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • bazia8 20.07.19, 22:27
    Nie widzę połowy wpisów, bo trolle mam wygaszone, ale bardzo mnie to martwi.

--
    www.fundacjaavalon.pl/
  • dziennik-niecodziennik 21.07.19, 18:37
    a jak to bedzie sprawdzał?...

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka