Dodaj do ulubionych

Cześć i chwała bohaterkom i bohaterom

20.07.19, 17:32
Którzy przeszli dziś w Marszu Równości w Białymstoku.
Pomimo ogromnej agresji z jaką spotkali się podczas swojego pokojowego marszu.
Edytor zaawansowany
  • araceli 20.07.19, 18:12
    XXI wiek - środek Europy...

--
    Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
  • azja001 20.07.19, 18:14
    Jesteśmy zaściankiem Europy, dużo przed nami pracy...
  • tifa_lockhart 20.07.19, 20:03
    Sceny, dziejące się w Białymstoku budzą we mnie nie tylko odrazę, budzą we mnie przede wszystkim strach. Strach, że kiedyś ktoś w polskich barwach zakatuje moje dziecko na ulicy, bo będzie mówić o szacunku do drugiego człowieka. Zakatuje, myśląc że robi coś dobrego.
  • tifa_lockhart 20.07.19, 20:05
    Okazało się, że tradycyjne wartości mieszkańców Białegostoku to wyzywanie ludzi od k...w, krzyczenie do nich wypi....ć, obrzucanie śmieciami, butelkami, kamieniami, kopanie, szarpanie i plucie.
  • znowu.to.samo 20.07.19, 20:29
    W Polsce jest jakaś dziwna mania, obsesja że wszyscy muszą żyć pod ten sam schemat pt .Jeśli choć troche od tego schematu odstajesz, jesteś automatycznie wytykany, wyszydzany. Dotyczy to wszystkiego co jest inne. Wystarczy że jesteś ruda i masz piegi, albo jakieś widoczne defekty. Dlatego geje to już w ogóle mają przechlapane, bo tu jeszcze naleciałości religijne potęgują niechęć do innych orientacji niż własna.

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • asia-loi 20.07.19, 20:42
    Częstochowa wcale nie jest lepsza. Mało tego Jasna Góra nawołuje do nienawiści do drugiego człowieka.
    Jasna Góra brata się z kibolami, nazistami, faszystami, narodowcami. Parady równości w Częstochowie też nie były pełne miłości do drugiego człowieka. Chamstwa, nienawiści było mnóstwo.

--
    Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
    Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka