Dodaj do ulubionych

Jak sprawdza się etui ksiżzkowe na smartfona?

20.07.19, 20:21
Czy takie etui w formie książki otwierane na bok przeszkadza w prowadzeniu rozmowy?
Podoba mi się, że może służyć jako podstawka przy oglądaniu czegoś na telefonie. Do tej pory używałam wyłącznie etui z klapka otwieraną na dół. Mam teraz na oku takie ze ślicznymi wzorami ale otwierane w formie książki. Jakie macie doświadczenia z funkcjonalnościa?
Edytor zaawansowany
  • tifa_lockhart 20.07.19, 20:27
    Kojarzy mi się z wąsatymi Januszami albo Grażami z trwała ondulacją.
    Jakby mogli to by ten telefon we folie owineli jak pilota od tv.
  • sylwik7 20.07.19, 20:44
    tifa_lockhart napisał(a):

> Kojarzy mi się z wąsatymi Januszami albo Grażami z trwała ondulacją.
    > Jakby mogli to by ten telefon we folie owineli jak pilota od tv.

Pytanie brzmiało czy takie etui przeszkadza w rozmowie. A nie z czym ci się kojarzy. Nie trzeba być Grażą, żeby szanować drogie rzeczy.
  • lauren6 20.07.19, 20:53
    Używam i nie przeszkadza w rozmawianiu.
  • mary_lu 20.07.19, 20:55
    Wygodniejsze niż otwierane do dołu. Tylko takie kupuję (dziękuję Januszem za promowanie wynalazku, gdyby nie takie etui, żaden mój telefon by nie przetrwał pół roku).
  • wolveryana 20.07.19, 21:29
    Ja też tylko takie kupuję. A czy to wygląda januszowograżynowo - olewam, ma być wygodne dla mnie.

--
    To niech więcej zarobi -wówczas niech się myje i bzyka do woli. (by ad.a6)
  • szmytka1 20.07.19, 20:56
    Mnie sie nie podoba bo nie moge wyzbyc sie maniery otwierania go do rozmowy. Mam wrazenie, ze bedzie gorzej slychac big_grin na swoim telefonie nie mam nic i mam oczywiscie zniszczony. Maz ma u siebie i on z kolei nigdy sie nie rozlacza jak do kogos dzwoni. Konczy gadac a polaczenie nadal trwa.
  • sineado 20.07.19, 21:00
    Absolutnie w niczym nie przeszkadza
  • ela.dzi 20.07.19, 21:04
    M tylko takie etui od lat do kilku telefonów i nie wyobrażam sobie innego typu.
  • zuzi.1 20.07.19, 21:51
    Mi też, sprawdza się rewelacyjnie. Mam bardzo ładne oryginalne etui z przezroczystą aktywną szybką z przodu. Uwielbiam je i dzięki niemu mój telefon jest bezpieczny i nieporysowany. Kompletnie nie przeszkadza w czasie rozmowy, jest przyjemnie elastyczne.
  • iberka 20.07.19, 21:59
    U mnie też z aktywnym panelem, bardzo wygodna opcja.
  • bistian 20.07.19, 21:46
    Aż się zastanowiłem nad swoim. smile Też mam takie, często w bardzo trudnych warunkach terenowych. Dzięki temu, można rozmawiać i aparat jest cały. W mojej pracy, większość ma takie i telefony w dobrym stanie. Rozmawiają, nie zdejmują do rozmowy wink
  • rozalia_olaboga 20.07.19, 21:51
    Mam od zawsze. Jest bardzo praktyczne i chroni telefon. W rozmowie mi nie przeszkadza, bo nimy dlaczego? Otwieram, klapkę przekładam na plecy telefonu i gadam.
  • valla-maldoran 21.07.19, 10:13
    rozalia_olaboga napisała:

> Mam od zawsze. Jest bardzo praktyczne i chroni telefon. W rozmowie mi nie przes
    > zkadza, bo nimy dlaczego? Otwieram, klapkę przekładam na plecy telefonu i gadam
    > .
    A ja klapkę zamykam z powrotem i wtedy wreszcie mi się nic nie włącza od dotknięcia policzkiem. smile
  • iberka 20.07.19, 21:58
    Używam od 3 lat. Lubię je, bo nie odbijam makijażu na telefonie tylko na etui 😁 . W niczym nie przeszkadza.
  • sylwik7 20.07.19, 22:28
    Dzięki wszystkim za opinie. Zamawiam śliczne z motywem kocimsmile
  • tojamarusia 20.07.19, 22:19
    Nawet sobie nie wyobrażam używania czegoś takiego. Wszelkie klapki mnie drażnią i przeszkadzają.

--
    http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
  • pitupitt 20.07.19, 23:07
    Beznadzieja, zarówno otwierane na bok jak i w dół. Strasznie niefunkcjonalne, walory estetyczne w ogóle przemilczę.

--
    Z zasady nie wchodzę dwa razy do tego samego wątku, więc prawdopodobieństwo, że przeczytam wasze "cięte" riposty, jest żadne big_grin
  • milka_milka 20.07.19, 23:19
    A estetyczne walory etui na telefon mają jakieś znaczenie?

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • tifa_lockhart 20.07.19, 23:24
    Oczywiście, że mają.
  • milka_milka 20.07.19, 23:53
    Dla mnie to obojętne. Etui ma dobrze chronić smartfon i tyle. Od lat używam jednej firmy, etui piękne nie są, ale niezwykle skuteczne.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • asia_i_p 21.07.19, 00:02
    Można rozmawiać z zamkniętym etui. A chroni bardzo dobrze.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • lot_w_kosmos 21.07.19, 00:15
    Podczas rozmowy takie książkiwe się zamyka. I rozmawia z zamkniętym.
    Gorsze jest takie otwierane do dołu, bo ono podczas rozmowy musi być zamknięte.
    Dodatkowo jeśli telefon posiada taką możliwość, to kup książkowe z funkcją odbierania bez otwierania, wszystko się wyświetla na etui - kto dzwoni smile i żeby odebrać, nie trzeba otwierać smile
  • lot_w_kosmos 21.07.19, 00:17
    Edit: Otwierane do dołu podczas rozmowy musi być otwarte.
  • rozalia_olaboga 21.07.19, 08:45
    Ja właśnie po to mam etui, żeby nie było widać, kto dzwoni. Niby żadna tajemnica, ale strasznie mnie denerwowalo, jak siedzimy sobie w większym gronie, dzwoni mój telefon, wszyscy patrzą na ekran i komentują: o mama dzwoni, no odbierz no, pogadaj z mamą, no przecież będzie się martwić że nie odbierasz! I tak zawsze! Jezuuuuu. Mam teraz normalne nieprzezroczyste etui i tylko ja widzę, co i jak wink
  • konsta-is-me 21.07.19, 08:50
    Uzuwam od zawsze.
    Mi potrzebna byla funkcja kieszonek, gdzie moge upchnac karte/pieniadze itp.
    Plus naprawde chroni przy ew. upadku.
    I mozna zsinstslowac sznure/wstazke/smycz, jak zwal a mi to bywa potrzebne, zeby nosic tel na szyi i go nie zgubic.
    W Polsce widuje raczej rzadko i od niedawna i bynajmniej nie u "Januszow" skad wyscie to wziely???
  • marianna1960 21.07.19, 09:28
    Jak ktoś napisał etui książkowe to tylko dla Januszy i Grażynek. Jeżeli już etui to tylko antypoślizgowe na tył aby telefon nie wyśliznął się z rąk np
    http://nillkin.sklep.pl/product-pol-15299-Etui-Nillkin-Frosted-Huawei-Honor-Play-Black.html
  • marianna1960 21.07.19, 09:29
    https://nillkin.sklep.pl/pol_pl_Etui-Nillkin-Frosted-Huawei-Honor-Play-Black-15299_8.jpg
  • mid.week 21.07.19, 10:02
    Nie lepiej zabezpieczyć ekran szkłem hartowanym, a tył etui-pleckami?
    Nic nie dynda, nie przeszkadza, nie trzeba otwierać i zamykać a chroni.
  • semihora 21.07.19, 10:05
    Używam, lubię, bo świetnie się sprawdza jako podstawka, kiedy chcę coś pooglądać na yt albo vod. W rozmowach nie przeszkadza.

--
    Paszczak jest zawsze Paszczakiem i zdarzają mu się tylko te same rzeczy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka