Dodaj do ulubionych

Polowanie na ludzi na ulicach

20.07.19, 22:05
Szczucie na ludzi zaczyna zbierać żniwo nacjonalistyczno-katolickie propagandowe szambo prowadzi do tego, że bandy bezkarnie polują na ludzi.

Jak to oni zawsze mówią, że ochronią polskie kobiety przed uchodzcami?
Tak jak tą dziewczyne?
streamable.com/f1c7c
Czy tak według nich odnosi się do kobiet?
streamable.com/hflsx
Tu banda atakuje chłopaka.

Edytor zaawansowany
  • tifa_lockhart 21.07.19, 08:52
    Historia się powtarza.

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67304648_2333655063354542_5386257776550871040_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQmGxG9mVi02UgCz9m3MILt4Tut8GNZaDJv_bOpAxe0CfeL14mVd8X3J-O7vwbulQ0k&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=228cf4b8eae54838ade1136fbdf8892e&oe=5DA9B3BA
  • katja.katja 21.07.19, 10:42
    Co to za zdjęcie?

--
    Nie dam się wygasić!
  • przystanek_tramwajowy 21.07.19, 10:59
    Proszę gazet. Nie obsługujesz samodzielnie google'a?

pl.wikipedia.org/wiki/Pogromy_lwowskie_(1941)

--
    A o co? Tak na logikę to żona prezydenta miasta ma więcej kasy i łatwiej jej kupić bilet na samolot niż np. żonie pobitego policjanta, który trafia w ciężkim stanie do szpitala. (by grru, daniej jemgluten, w uzasadnieniu wypowiedzi, że wysyłanie samolotu po żonę zamordowanego prezydenta Gdańska było przesadną troską).
  • katja.katja 21.07.19, 17:36
    Żenada.

--
    Nie dam się wygasić!
  • bombalska 21.07.19, 19:31
    Dlaczego? Przeciez to dokladnie to samo.

--
    Kazdy ma swojego trupa w szafie
  • katja.katja 23.07.19, 10:45
    Nie to samo. To poniżenie tamtych ofiar i umniejszenie ich cierpień bo kilka Pań i Panów dostało niegroźnie na zadymie na którą dobrowolnie poszli.

--
    Nie dam się wygasić!
  • katja.katja 23.07.19, 10:46
    I żeby nie było - oczywiście nikt nie powinien być bity, ale odróżniajmy masakry od niegroźnych per saldo zadymiarskich bójek, których bardzo łatwo uniknąć.

--
    Nie dam się wygasić!
  • rosapulchra-0 24.07.19, 10:23
    Ciekawe, czy też takie samo zdanie będziesz miało, jeśli samo dostaniesz niegroźnie na zadymie, na którą dobrowolnie pójdziesz.

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • dramatika 24.07.19, 10:51
    rosapulchra-0 napisała:

> Ciekawe, czy też takie samo zdanie będziesz miało, jeśli samo dostaniesz niegro
    > źnie na zadymie, na którą dobrowolnie pójdziesz.

Jedyną ofiarą "pogromu" białostockiego okazała się typowa Karyna, czyli "naziolka".
    Brutalnie skopany młody człowiek z zamieszczonego w tym wątku filmiku jest nadal poszukiwany przez policję jako poszkodowany. Tak czy inaczej po skopaniu nakręcił filmik, że go skopali na marszu i musiał mieć naprawdę sporo makijazu na twarzy, bo nie widać było ani złamań, ani rozwalonych łuków brwiowych, ani nawet siniaków tongue_out
    Ogólnie cyrk na kółkach. Te całe objazdowe marsze LGBT to nic innego jak kolejna odsłona kodziarskich prowokacji. Szkoda na to w ogóle prądu i człowiek może się tylko puknąć w głowę, że dał się w to wkręcić tongue_out
  • araceli 24.07.19, 10:56
    dramatika napisał(a):
    > prowokacji

Zupa była za słona...

Ale spoko Piepe - jedź to mężusia znajdziesz! Prawdziwego męskiego prawaka:
    https://bi.im-g.pl/im/f5/db/17/z25015541V,Agresywni-przeciwnicy-Marszu-Rownosci--Bialystok--.jpg

--
    Bycie niewierzącym nie oznacza, że jest ci WSZYSTKO JEDNO.
  • six_a 24.07.19, 12:54
    oczywiście, że można było uniknąć, wystarczyło, żeby agresywne bydło stało w swojej zagrodzie, a nie wyszło na ulicę.

--
    dissolved
  • aga_mon_ber 21.07.19, 09:00
    A ja tam uwazam, ze te cale marsze, to zwykła prowokacja jest.
    Potem lament i takie wątki, jak ten, bo jedni drugich, tłuką.
    Po co to komu potrzebne?
  • tanebo2.0 21.07.19, 09:05
    A po co komu potrzebne procesje?

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • betty_bum 21.07.19, 09:30
    Prowokacja? Marsze dla rodziny, pielgrzymki rodzin hetero to też prowokacja?
    Dlaczego jedni ludzie mogą bez skrępowania mówić o swojej orientacji heteroseksualnej, życiu w celibacie, a innym odbiera się to prawo?
  • aga_mon_ber 21.07.19, 11:08
    Prowokacja będzie niedługo miała miejsce w Częstochowie.
    Towarzystwo będzie szło z tęczowe flagą na Jasną Górę I znowu podniesie się lament z ich I waszej, strony, bo ich tam wpuścić nie chcą.
    Czemu ma to służyć? Po co to komu?
    Niech sobie żyją I robią, co chce. Mnie to łata, ale jeśli dochodzi do takich akcji I prowokują coraz bardziej, sami sobie są winni.
    Chce, to mają.
  • betty_bum 21.07.19, 11:21
    Tych z tęczową flagą stworzył ten sam Bóg, który jednym dał niebieskie oczy innym zielone, jednych stworzył hetero innych homo. Gardzić dziełem Boga chyba katolikom nie przystoi. Gdyby Bóg nie chciał ich na Jasnej Górze waliłby w nich piorunami lub połamał nogi po drodze.
  • aga_mon_ber 21.07.19, 11:24
    Pisz sobie, co chcesz. Jak dla mnie to marne prowokacje, kolejne gwozdzie do trumny, ktore mają podtekst polityczny.
    Zabieraj towarzycho ze sobą i wio do kraju muzułmańskiego, najblizszego po drodze i tam prosze sobie paradować, do woli wink
  • betty_bum 21.07.19, 11:45
    Przecież premier namawia żeby inteligencja wracała, a nie wyjeżdżała. Podobno jesteśmy solą tej ziemi. Nie wstyd ci działać wbrew swojej władzy?
  • aga_mon_ber 21.07.19, 11:55
    Ojej, nie chcesz tam jechać? Jednak jestem za pozostaniem w KACZOGRODZIE? big_grin
    Nawet ty wiesz, gdzie ci będzie najlepiej wink
  • iwles 21.07.19, 12:09
    A gdzie ty mieszkalas do pazdziernika 2015 ?

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • chicarica 21.07.19, 12:39
    O, ja już wyjechałam i każdego dnia myślę sobie, że był to bardzo dobry ruch. Dziś myślę tak jeszcze bardziej.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • aga_mon_ber 21.07.19, 14:16
    Wiem, że wyjechałaś. Tym bardziej śmieszy to twoje brandzlowanie sie Białymstokiem wink
  • 1matka-polka 21.07.19, 14:21
    Aga_mon_ber a poza tym, to pod jakim swietojebliwym nickiem wystepujesz/wystepowalas na ematce?

--
    Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.
    Mark Twain
  • chicarica 21.07.19, 23:03
    W przeciwieństwie do ciebie, ruski trollu nie umiejący nawet pisać poprawnie po polsku, ja jestem Polką i to jest mój kraj.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • dzikka 23.07.19, 10:25
    aga_mon_ber napisała:

> Pisz sobie, co chcesz. Jak dla mnie to marne prowokacje, kolejne gwozdzie do tr
    > umny, ktore mają podtekst polityczny.
    > Zabieraj towarzycho ze sobą i wio do kraju muzułmańskiego, najblizszego po drod
    > ze i tam prosze sobie paradować, do woli wink

Tak jak i twoje, bierz towarzycho ze sobą i wio do kraju muzułmańskiego i tam, ręka w rękę z ekstremistami realizujcie swoje marzenia z imieniem waszego bożka nienawiści na ustach, waszego honoru i ojczyzny.
  • kropka_kom 21.07.19, 12:04
    ale czy ci ludzie naprawdę muszą zachowywać się obscenicznie? Chyba to najbardziej razi w tym wszystkim.
  • kropka_kom 21.07.19, 12:04
    dodatkowo nie interesują mnie marsze dewiantów różnej maści
  • betty_bum 21.07.19, 12:05
    Dewiacją jest pedofilia, nie jest nią homoseksualizm
  • araceli 21.07.19, 12:20
    kropka_kom napisała:
    > dodatkowo nie interesują mnie marsze dewiantów różnej maści

A w procesji na Boże Ciało karne za księżulkiem i idziesz big_grin big_grin big_grin

--
  • 7katipo 21.07.19, 15:15
    To na nie nie chodzisz. Nie ma musu wedle mojej wiedzy.
  • betty_bum 21.07.19, 12:07
    Nigdy nie widziałaś młodych ludzi całujących się pod kościołem. Czy to obsceniczne?
  • chicarica 21.07.19, 12:38
    Chodzi Ci o tych wywrzaskujących obelżywe słowa dotyczące cudzej seksualności, wykonujących ruchy frykcyjne w kierunku przechodzącego marszu? To prawda, razi i to bardzo.
    Jeśli natomiast chodzi o uczestników marszu, to byłam jak do tej pory na Pride w kilku europejskich miastach, nigdzie nie było żadnych obsceniczności.

--
    ---
  • kropka_kom 22.07.19, 11:50
    ale tak to się kojarzy...dotyczy to też niewielkiej częsci spoleczeństwa i ich spraw intymnych/dewiacji wiec po co to komu?
  • iwles 21.07.19, 11:37
    aga_mon_ber napisała:

> Prowokacja będzie niedługo miała miejsce w Częstochowie.
    > Towarzystwo będzie szło na Jasną Górę
    > Czemu ma to służyć? Po co to komu?

Mowisz o tej pielgrzymce ogolnopolskiej, ktorej zakonczenie jest 15 sierpnia?

--
    Paweł

• edelstein 21.07.19, 12:30
    Nie rozsmieszaj mnie,na Jasna Gore paraduja naziole z zabronionymi znakami i sa serdecznie przyjmowani, a teczowa flaga przeszkadza?

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • katja.katja 21.07.19, 17:38
    Tak, bo prowokuje.
    Dokładnie tak samo jak wmieszałabyś się celowo w tłum Wiślaków z szalikiem Cracovii.

--
    Nie dam się wygasić!
  • edelstein 21.07.19, 17:58
    Aha a nazistowskie symbole w Polsce nie prowokuja?

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • ichi51e 21.07.19, 16:32
    Za boga nie rozumiem w jaki sposob mozna sprofanowac jasna gore zanoszac tam teczowa flage.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • maadzik3 21.07.19, 17:10
    mnie to lata że ktoś chce w cudowne obrazy wierzyć i kwiatki na bruk przed opłatkiem i facetem w sukience sypać. Ale niech nie prowokują w przestrzeni publicznej - mogą sypać we własnym ogródku, prawda?

--
    W świecie, w którym możesz być wszystkim bądź życzliwy
  • ck2 21.07.19, 19:28
    > Prowokacja? Marsze dla rodziny, pielgrzymki rodzin hetero to też prowokacja?
    > Dlaczego jedni ludzie mogą bez skrępowania mówić o swojej orientacji heteroseks
    > ualnej, życiu w celibacie, a innym odbiera się to prawo?

Ciekawa jestem reakcji, gdyby prowokacyjne wydarzenie typu procesja, pod egidą zakłamanego, przesiąkniętego korupcją i pedofilią duchowieństwa, obrzucić kamieniami, bić jego uczestnikow i krzyczeć "katole, wypier...".
  • kropka_kom 22.07.19, 11:52
    Bozkiem dla tych biednych ludzi stala się ich seksualnosć a to zdrowe nie jest...
  • baltycki 21.07.19, 09:59
    aga_mon_ber napisała:

> A ja tam uwazam, ze

--
    aga_mon_ber jest kłamczuchą.
  • chicarica 21.07.19, 10:13
    Kolejna ruska trollica. A kysz!

--
    ---
  • biologiczny_zegar 21.07.19, 16:21
    aga_mon_ber napisała:

> A ja tam uwazam, ze te cale marsze, to zwykła prowokacja jest.
    > Potem lament i takie wątki, jak ten, bo jedni drugich, tłuką.
    > Po co to komu potrzebne?

Metoda "sówerena": plunie ci w twarz i powie, że deszcz pada...

Z jednej strony radosna grupa ludzi. A po drugiej stronie bandyci. Wybór należy do ciebie.

p. s.
    Tylko surowe wyroki i bolesne kary dla bandytów i ich mocodawców. To jedyne skuteczne lekarstwo. W Unii Europejskiej nie ma przyzwolenia na agresywny Szariat.
  • czarniejszaalineczka 21.07.19, 09:17
    koszmar

--
    "Emocje, ciepło, tęsknota... wtf? Facet to nie kot, nie trzeba miziac. "
  • tifa_lockhart 21.07.19, 09:37
    "Wiecie, co czuje kobieta po pięćdziesiątce, do której nastolatek woła "Ty szmato, ty kurwo zboczona"?
    Wiecie, co czuje ta sama kobieta, gdy spocony siedemdziesięciolatek wykonuje pod jej adresem ruchy frykcyjne? Gdy kolejny staruszek zamierza się na nią parasolem, a w końcu mówi, że w dupę jej go wsadzi?
    Gdy trzydziestolatek w koszulce z napisem "Armia Boga" próbuje się do niej dostać między policjantami i drze się "Wypierdalaj kurwo"?
    Co czuje ta kobieta, gdy przytula kolejną płaczącą osobę i mówi "damy radę", mimo że sama chciałaby zniknąć?
    Gdy przez długie pół godziny nie może znaleźć swojej córki i w huku odpalanych rac pyta wszystkich znajomych, czy jej nie widzieli?
    Co czuje kobieta po pięćdziesiątce, gdy po skończonym marszu z bocznej uliczki wypada gang dwudziestu, głównie młodych, ale nie tylko, z okrzykiem "polowanie na p*dała"? I że to także o nią im chodzi?
    Gdy czterokrotnie, podchodząc jeden po drugim, plują jej w twarz, bo nie opuszcza głowy i nie ucieka?
    Gdy rzucają w nią pacynami darni, a jeden z nich nurkuje w śmietniku, aby znaleźć lepszy nabój?
    Jak myślicie?
    Co czuje ta kobieta?

ZATEM JEŚLI MACIE WSPÓŁCZUCIE DLA MNIE, POMYŚLCIE O TYCH DZIECIAKACH, KTÓRE MIAŁY ODWAGĘ SIĘ TAM POJAWIĆ.
    O TYCH OSOBACH, KTÓRE TO WSZYSTKO PRZEŻYWAJĄ CODZIENNIE."

Autor: Elżbieta Podleśna
  • grrrru 21.07.19, 09:45
    Ja wiem, co czuję, jak to oglądam. Czuję, że państwo istnieje tylko teoretycznie, bo każdy z tych rzucających kur... powinien być natychmiast zatrzymany i ukarany. Tak bezradna policja jest żałosna - dokładnie tak samo jak wtedy, kiedy stoją nieruchomo i pozwalają się wyzywać kibolom, zamiast egzekwować prawo. Zastanawiam się, kiedy wreszcie będziemy mieli służby, które nie boją się bandytów.
  • flo-bo 21.07.19, 09:53
    Dobrze powiedziane!

--
    Domownicy.com.pl
  • betty_bum 21.07.19, 10:05
    Nie wiem dlaczego rozwiązanie każdego problemu widzisz w interwencji policji. Nacisk społeczny powinien być taki, że każdy taki kretyn powinien czuć społeczny ostracyzm.
  • grrrru 21.07.19, 10:21
    Dlatego, że nacisk społeczny nie jest regulowany prawnie. Fajnie, jak będzie, ale nie da się tego zorganizować. A uprawnienia, szkolenie i organizacja pracy służb to są rzeczy, które po prostu można zrobić. Równie dobrze mogłabyś twierdzić, że ludzie sami z siebie powinni być dobrzy i niepotrzebnie upatrujemy rozwiązania problemów w interwencji sądów. Może i powinni ale nie są. Od tego jest państwo, które powinno być tak zorganizowane, żeby sobie z tym radzić.
  • betty_bum 21.07.19, 10:34
    A potem problem, bo policja nie przyjeżdża do poważnych zdarzeń, bo tkwi w konfliktach międzysąsiedzkich. Policji jak karetek, trzeba używać z głową.
  • grrrru 21.07.19, 14:09
    Czyli? Jak mi sąsiad nie przytrzyma drzwi do klatki schodowej i ogólnie jest chamem to policja się tym nie zajmie. Ale jak konflikt międzysąsiedzki polega na tym, że mi pijany sąsiad dobija się do drzwi i grozi śmiercią to owszem, policja powinna przyjechać. I to jest poważne zdarzenie. Poza tym jeśli w obecności policji można bezkarnie łamać prawo, choćby wykroczeniami, nie mówię tylko o prze to jest to demoralizujące i uczy, że prawa nie trzeba szanować.
  • chicarica 21.07.19, 10:34
    Ta policja nie jest bezradna. Ona ich po cichu popiera.

--
    ---
  • owmordke 21.07.19, 11:10
    Ano wlasnie, pewnie nie wszyscy, ale duza czesc gdyby nie mundur tez by sie darla “pedaly do gazu”. Poza tym pozwolenie idzie z gory, w jakis sposob te nacjonalistyczne bojowki wpisuja sie w pisowski plan dobrej zmiany.

A najgorsze jest to ze to sie dzieje na calym swiecie. Stany, Europa, Rosja, Brazylia, podobno Indie tez maja juz swojego Trumpa. Zamiast walczyc ze zmianami klimatu i sadzic drzewa, oni walcza z gejami i aborcja...
  • dziennik-niecodziennik 21.07.19, 13:19
    no kurde,nie rpzeginajcie. jak policjant to od razu degenerat??
    Policja nie jest od tego zeby bic obywateli. te czasy juz mineły. mają nie dopuścic do bezposredniej zadymy i regularnej bijatyki, ale na wrzaski i plucie juz nic nie moga poradzic.
    jak to sobie wyobrażacie? ze trzech pójdzie pałowac dziesięciu, a w tym czasie kto bedzie uszczelniał kordon?
    poza tym - policja nie dziala sama z siebie. policja ma rozkazy i polecenia służbowe. nie moze sobie tak o sama oceniac komu przylac pałą a komu nie.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • tak_to_nowy_nick 21.07.19, 13:49
    > policja nie dziala sama z siebie. policja ma rozkazy i polecenia słu
    > żbowe. nie moze sobie tak o sama oceniac komu przylac pałą a komu nie.

Czyli "oni tylko wykonują rozkazy".
    Gdzie już to słyszeliśmy..?
  • owmordke 21.07.19, 13:50
    Hm. Nie napisalam ze 100% to degeneraci. Napisalam ze “pewnie nie wszyscy, ale duza czesc” zgadza sie kibolami. Do policji czesto garna sie osoby o osobowosci autorytarnej a to sprzyja takim pogladom. Do tego selekcja do zawodu jest negatywna bo pensje chyba nie sa jakies porazajace.

Osobiscie nie mam zlych doswiadczen z policja.
  • grrrru 21.07.19, 14:13
    Owszem, mogą. Wulgarne wrzaski to jest wykroczenie. Powinni zatrzymywać i karać. I nie "bić ludzi" tylko jak ktoś atakuje policjanta np. kamieniem to powinien wiedzieć, że policjant ma prawo bronić się i odpowiedzieć na atak i to zrobi. I nie trzeba polecenia służbowego do tego, żeby reagować na łamanie prawa, bo to jest niejako wpisane w służbę.
  • dziennik-niecodziennik 21.07.19, 18:29
    tak jak pisałam - policja - akurat ta, bo sadze ze mowimy o tej stojącej w kordonie wzdłuż marszu i chroniącej demonstrantów przed agresorami - nie moze sie rzucic i zatrzymywac. bo w kordonie powstanie wyrwa i po ochronie. tym powinny sie zajac odrębne jednostki, ale czy tam były - nie wiem. moze nie.
    mnie przeraza za to ze w ogole trzeba takie demonstracje chronic.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • katja.katja 21.07.19, 18:30
    Każda demonstracja musi mieć ochronę policyjną, już nie szukajcie na siłę naprawdę..
    W Krakowie co pewien czas troje cudaków "antyaborcyjnych" wystawia swoje krwiste wystawki i wyobraź sobie lebiodo, że oni też mają ochronę policyjną.

--
    Nie dam się wygasić!
  • katja.katja 21.07.19, 18:32
    I jeszcze zapytam dla porządku czy nie przeraża Cię to, że grupa 3 osób "antyaborcyjnych: na których w dodatku nikt nie zwraca specjalnej uwagi musi mieć ochronę policyjną?

--
    Nie dam się wygasić!
  • grrrru 21.07.19, 18:43
    Dlatego powinny być w gotowości dodatkowe jednostki reagujące na łamanie prawa i wspierające kordon w razie ataku. Serio to jest żenada, żeby policja nie była w stanie tego tłustawego bydełka pokonać i stała jak niemoty w strachu przed kamieniem.
  • katja.katja 21.07.19, 18:53
    W Krakowie było więcej policji niż tych nieszczęśników. Mieli tarcze. Nie działo się kompletnie nic (byłam w pobliżu, widziałam), znudzeni ludzie przy stolikach nawet nie reagowali.
    No, ale o tym nikt nie napisze bo nie pasuje do linii partii.

--
    Nie dam się wygasić!
  • asia_i_p 22.07.19, 11:11
    No ale to raczej normalne - nikt też nie pisze o samochodach, które bez problemu przemierzyły autostradę, tylko o tym, który się rozbił.
    Może to i byłby postulat, żeby z normalności robić newsa - wiadomości typu "dziś nie zostało zamordowanych tylu a tylu obywateli, a tylu a tylu nie zostało pobitych". I nawet piszę bez ironii - może warto byłoby podkreślać spokojną codzienność bardziej. Ale to kwestia tego, co się sprzedaje w mediach , nie linii partii.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • maadzik3 21.07.19, 17:45
    ale spróbuj splunąć na uczestnika marszów anti-choice czy nazwać coorwą babcię na pielgrzymce (nie popieram, to i to byłoby strasznym chamstwem, złamaniem reguł, naruszeniem nietykalności, wykroczeniem i co tam jeszcze). I zobacz czy policja dalej powie że "co oni mogą"

--
  • arwena_11 21.07.19, 18:39
    Rozumiem, że to słowa miłości ? Tylko im wolno?

warszawawpigulce.pl/skandaliczna-wypowiedz-uczestnika-parady-rownosci-stare-kurwy-wymra-glosujace-na-pis-wideo/
  • maadzik3 21.07.19, 19:10
    nikomu nie wolno. ale jak naplujesz na babcię na pielgrzymce to policja przyjdzie o 6 rano albo od razu rękę złamią. a jak naplujesz na spokojnego uczestnika parady równości to odpowiedzą że "co oni mogą". Są równi i równiejsi dla władzy w zależności od tego na kogo plują. Czyli faszyzm

--
  • arwena_11 21.07.19, 19:14
    Ja mam wrażenie, że obecnie jest dokładnie odwrotnie. Spróbuj nie akceptować LGBcoś tam i już się awanturują. Bo tolerancja dotyczyć ma tylko ich. Oni mogą prowokować, zachowywać się obscenicznie - ale jak robi to druga strona - to olaboga jak tak można.
  • araceli 21.07.19, 19:41
    arwena_11 napisała:
    > . Oni mogą pr
    > owokować, zachowywać się obscenicznie - ale jak robi to druga strona - to olabo
    > ga jak tak można.

Ktoś zakazuje katolikom w PL procesji, pielgrzymek itd? Rili?

--
    Emigrancka troska o ojczyznę:
    araceli: Ty możesz sobie spalić Polskę - co Ci szkodzi! Ja tu mieszkam.
    black_halo: Na zlosc tobie spale.
  • owmordke 21.07.19, 19:50
    Przeciez katolikow jest 95%? To kto ich przesladuje? Te 5%?
  • arwena_11 21.07.19, 20:42
    wyjaśnij mi, dlaczego oni oczekują akceptacji.
  • iwles 21.07.19, 20:59
    arwena_11 napisała:

> wyjaśnij mi, dlaczego oni oczekują akceptacji.

Tolerancji oczekuja, tolerancji.
    I rownych praw dla wszystkich Polakow.

--
    Paweł

• arwena_11 21.07.19, 21:00
    Nie, oni nie chcą tolerancji a akceptacji.
  • araceli 21.07.19, 21:02
    arwena_11 napisała:
    > Nie, oni nie chcą tolerancji a akceptacji.

Deszczu czy wiatru też "nie akceptujesz"?

--
  • katja.katja 21.07.19, 21:13
    Pytaj w krajach muzułmańskich.

--
    Nie dam się wygasić!
  • iwles 21.07.19, 21:27
    Polska jest krajem muzulmanskim?
    Inaczej: Polska jest krajem wyznaniowym? Od kiedy to dziala tak oficjalnie?

--
    Paweł

• iwles 21.07.19, 21:25
    Akceptacja w strefie publicznej, to wlasnie tolerancja !
    Ty masz akceptowac FAKT ich istnienia. I ich obecnosci.
    Nikt nie kaze ci akceptowac ich obecnosci w swoim zyciu prywatnym, w swoim domu.

Widzisz roznice?

--
    Paweł

• dramatika 21.07.19, 21:51
    iwles napisała:

> Akceptacja w strefie publicznej, to wlasnie tolerancja !
    > Ty masz akceptowac FAKT ich istnienia. I ich obecnosci.
    > Nikt nie kaze ci akceptowac ich obecnosci w swoim zyciu prywatnym, w swoim domu

Nabierasz się jak dziecko na propagandę.
    Nie było większego problemu z akceptacją czy tolerancją w przestrzeni publicznej, dopóki nie zaczęto się tego domagać. Wiecznie żyłabym w nieświadomości co do zachowań gejów i przyjmowałabym oficjalny przekaz jako prawdziwy, gdyby nie cały ten cyrk z LGBT, prowokacjami, robieniu na tym polityki i tak dalej. To jest hodowla realnej homofobii, co zresztą wynika z metod i celów marksistowskiej rewolucji, która zawsze pożera swoje dzieci.
  • araceli 21.07.19, 21:56
    dramatika napisał(a)
    > Nabierasz się jak dziecko na propagandę.

Nie - w przeciwieństwie do ciebie my ZNAMY osoby LGBT.

Kiedy zaczynasz walkę z propagandą dotyczącą bękartów?

--
    Kryjąc się w fortecy sztywnej konsekwencji, schronić się możemy przed zakusami rozumu.
  • dramatika 21.07.19, 22:12
    araceli napisała:

> Kiedy zaczynasz walkę z propagandą dotyczącą bękartów?

Jak się lewackie towarzystwo rozkręci. Póki co są dopiero pierwsze jaskółki wciskania ciemnoty, jak to fajnie i postępowo być samotną matką.
    Czekanie na weekend, kiedy Kuba będzie z Pawłem, a ja wsiądę na motocykl i gdzieś pojadę, albo spotkam się ze znajomymi, jest naprawdę super.
    www.edziecko.pl/rodzice/7,79318,24988217,samotne-macierzynstwo-dowiedzialam-sie-jak-silna-osoba-jestem.html#a=1&c=10&s=BoxCyklImg4
  • 1matka-polka 21.07.19, 22:48
    Jak zwykle komentarze ratują wyssany z palca artykuł. Może nawet to któraś forumowa mitomanka go wysmażyła.

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • iwles 21.07.19, 22:59
    1matka-polka napisała:

> Jak zwykle komentarze ratują wyssany z palca artykuł.
    >

Czyzby w tvpis powiedzieli, ze w Bialymstoku nic nie bylo?

--
    Paweł

• dramatika 21.07.19, 23:13
    iwles napisała:

> Czyzby w tvpis powiedzieli, ze w Bialymstoku nic nie bylo?

Ciekawe czy w tefałenie grzeją temat od rana, czy z ostrożności zręcznie pomijają?
  • asia_i_p 22.07.19, 10:34
    Nie, to ty żyjesz w jakiejś nierealnej bańce.
    Nim wiedziałam, co to jest homoseksualizm, moim koledzy wyzywali się od pedałów, to była obelga. Nim pojawiła się pierwsza parada w Polsce, gej miał przekichane.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • katja.katja 22.07.19, 12:14
    Jak każdy inny.

--
    Nie dam się wygasić!
  • 7katipo 22.07.19, 12:44
    To ty wyjaśnij proszę, dlaczego nie.
  • katja.katja 21.07.19, 21:12
    Ksenofobii. Powinni chcieć równych praw dla swoich kompanów i kompanek w krajach muzułmańskich lub przynajmniej nie karania więzieniem/śmiercią, czyż nie?
    I przestańcie gadać "Ale jesteśmy w Polsce". Poddałam się już, tak często przekonywałyście mnie (głównie emigrantki) , że nie powinno się patrzeć na własne podwórko i własny nos, że w końcu sama przyznałam Wam rację i poszerzyłam swoje horyzonty.
    Może teraz pora na paradę w którymś z krajów gdzie jest to karalne w prawie?

--
    Nie dam się wygasić!
  • iwles 21.07.19, 21:37
    katja.katja napisała:

> Powinni chcieć równych praw dla swoich kompanów i kompanek w krajac
    > h muzułmanskich

> I przestańcie gadać "Ale jesteśmy w Polsce". Poddałam się już, tak często przek
    > onywałyście mnie (głównie emigrantki) , że nie powinno się patrzeć na własne po
    > dwórko i własny nos, że w końcu sama przyznałam Wam rację i poszerzyłam swoje h
    > oryzonty.
    >

Ponoc jestes kobieta. Co wiec robisz na rzecz praw kobiet w krajach, ktore te prawa lamia?

--
    Paweł

• katja.katja 22.07.19, 12:11
    Nie jeżdżę do nich i innym odradzam oraz wprost i w realu mówię co sądzę na ten temat.

--
    Nie dam się wygasić!
  • chocolatemonster 21.07.19, 22:43
    No to dawaj gazet. Polec do Kataru i organizuj parade. Oh wait...ty tylko do maca na piechote 2 km chadzasz...
  • asia_i_p 22.07.19, 10:45
    Oczekuję, żeby moje dziecko, jeśli okaże się homoseksualne, mogło w szkole, na ulicy, w klubie, zrobić ze swoją dziewczyną/ chłopakiem to, co mogą robić hetero - wziąć się za ręce, pocałować, przytulić, siedzieć ramię w ramię przytuleni. I żeby ich nie spotkała inna reakcja niż ta, która spotyka hetero. Żadna - więc nie tylko brak fizycznej agresji, ale i werbalnej, brak żarcików, brak przytyków, robienia zdjęć, wgapiania się - taka sama przezroczystość jak całujący się chłopak i dziewczyna.
    Oczekuję tolerancji czy akceptacji?

Oczekuję, żeby nauczycielka mojego dziecka nie informowała klasy, że homoseksualizm jest nienormalny, bo może mieć akurat w klasie dziecko homoseksualne lub zastanawiające się nad swoją orientacją, które w razie dokuczania do niej już nie pójdzie po pomoc, bo nie ma po co. Jest to niestety autentyk, to moja córka usłyszała na zastępstwie.
    Oczekuję tolerancji czy akceptacji?

--
  • katja.katja 22.07.19, 12:10
    Całujące się pary hetero w miejscach publicznych też wzbudzają niesmak, zwłaszcza u starszych osób.
    Przytyki też się mogą zdarzyć, jak każdemu niestety. Takiej jest życie.
    Piszę o obserwacjach, a nie o tym czy popieram czy nie popieram i jaki jest mój osobisty stosunek.

--
    Nie dam się wygasić!
  • katja.katja 21.07.19, 20:53
    Realnie bliżej 40% lub i mniej.

--
    Nie dam się wygasić!
  • grrrru 21.07.19, 14:10
    I co, okrzyki "białe kaski robią laski" też popierają? "Jeb... psy" też?
  • misterni 21.07.19, 14:42
    chicarica napisała:

Ta policja nie jest bezradna. Ona ich po cichu popiera.

Gdyby nie policja, wczoraj skończyłoby się wszystko znacznie gorzej.

--
    Wszystko można, co nie można, byle z wolna i ostrożna.
    Misterni
  • kornelia_sowa 21.07.19, 10:45
    Teoretyczna jest także troską o wolność i swobodę przekonań WSZYSTKICH obywateli głoszona przez mniejszości wszelkiej maści.

• grrrru 21.07.19, 14:18
    Spier... kur... to nie jest przekonanie.
  • kornelia_sowa 21.07.19, 20:50
    Oczywiście, ze nie. To zwykłe chamstwo
  • black_halo 21.07.19, 11:01
    A nie ma jakiegos paragrafu na publiczne przeklinanie? Zdaje sie, ze istnieje cos takiego w polskim prawie.

--
    memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
  • araceli 21.07.19, 11:42
    black_halo napisała:
    > A nie ma jakiegos paragrafu na publiczne przeklinanie? Zdaje sie, ze istnieje c
    > os takiego w polskim prawie.

O proszę - Black! Jak tam ci się podoba twoja spalona ojczyzna?

--
    Kryjąc się w fortecy sztywnej konsekwencji, schronić się możemy przed zakusami rozumu.
  • dyzurny_troll_forum 21.07.19, 16:51
    araceli napisała:

> O proszę - Black! Jak tam ci się podoba twoja spalona ojczyzna?

1000/10

--
    Nic nie zostało wybaczone!
  • black_halo 21.07.19, 17:21
    No wiec uwazasz, ze ojczyzna jest spalona. Ja tymczasem widze policje sciagnieta z calego kraju do ochrony grupki aktywistow LGBT przed kibolstwem, ktore zjechalo sie z calego kraju tez. Miej swiadomosc, ze ta cala operacja ochorny marszu kilkuset osob zostala oplacona z twoich podatkow. I za czasow homofobicznego rezimu Kaczafiego.

--
    memphis90: Są mężczyźni, którzy chwalą się wszem i wobec, ze owszem, czasem trzasną w stół jak trzeba. Ale nie mówią przy tym, że robią to głową, kiedy probują "wstać z kolan"
  • araceli 21.07.19, 18:05
    black_halo napisała:
    >Ja tymczasem widze

Widzieć to ty możesz Belgię.

--
  • riki_i 21.07.19, 11:19
    Nie rozumiem po co jechać w miejsce, gdzie doskonale wiadomo, że nie jest się mile widzianym i robić pokazówę. Czego się szanowne uduchowione lelije spodziewały? Komitetu powitalnego z kwiatami? Ludzie w Białymstoku są specyficzni.
  • chicarica 21.07.19, 11:21
    Na przykład dlatego, że się w tym Białymstoku mieszka i jest się osobą LGBT. Co to znaczy, że nie jest się mile widzianym?

--
    ---
  • riki_i 21.07.19, 11:45
    Przecież te osoby specjalnie przyjechały na marsz do Białegostoku, żeby sprowokować dym i zrobić pokazówę. Ilu z uczestników marszu mieszka na stałe Białymstoku? Jedna dwudziesta?
  • araceli 21.07.19, 11:47
    riki_i napisał:
    > żeby sprowokować dym

Bo zupa była za słona...

--
  • 1matka-polka 21.07.19, 14:04
    W slowniku lewakow nie istnieje pojecie prowokacji😋

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • chicarica 21.07.19, 12:45
    Co do tego kto przyjechał do Białegostoku - nie wiem. Wiem kto przyjeżdżał na wiec Jarkacza w gdańskiej stoczni, bo widziałam autokary na Jana z Kolna i wysiadających z nich "stoczniowców". Wiem kto przyjeżdża na kontrmanifestacje do Gdańska gdy idzie parada równości, bo też widziałam autokary (bynajmniej nie na gdańskich czy pomorskich rejestracjach). W Gdańsku nie mamy w zwyczaju tych ludzi bić czy obrzucać obelgami, mimo, że się z nimi nie zgadzamy.
    Nie widzę na filmach agresywnie zachowujących się paradowiczów. Przeciwnie, wyglądają na potężnie przestraszonych. Ja sama natomiast jestem smutna i także przerażona. Mój kraj. Taki piękny.
    Powiem Ci Rychu jak na to wszystko patrzy Europa: jak na wschodnią dzicz. I zastanawia się, jak to się stało, że coś takiego wpuszczono do UE. Przecież temu bliżej do putinowskiej Rosji, i pewnie ostatecznie tak właśnie skończy - jako satelicki kraik Putina.

--
    ---
  • dramatika 21.07.19, 13:00
    chicarica napisała:

> Powiem Ci Rychu jak na to wszystko patrzy Europa: jak na wschodnią dzicz.

Bez wątpienia. Po tweeterze krąży tweet przerażonego anglojęzycznego internauty zeznającego, że na wczorajszym przemarszu zginęło kilka osób LGBT w wyniku bestialskiego ataku neonazistów.
    No ale fakt, ta wojenka nie przynosi nam chwały. Jedna strona prowokuje cipami na patyku, dorabianiem tęczy Matce Boskiej, parodiami mszy, a druga strona nie pozostaje dłużna. Pozostaje mieć nadzieję, że po wyborach ten cały cyrk się skończy.
  • chicarica 21.07.19, 13:34
    Wybacz ale plotki rozsiewane przez ruskie trolle na twitterze mnie specjalnie nie interesują. Rozmawiajmy o faktach. A fakt jest taki, że w Białymstoku zrealizowało się Tomorrow Belongs to Me.

--
    ---
  • owmordke 21.07.19, 13:58
    > pewnie ostatecznie tak właśnie skończy - jako satelicki kraik Putina.

Bo putin odbudowuje ZSRR. Tylko ze pod inna ideologia (konserwa i nacjonalizm) i innymi metodami (sposorujac wszystko ruchy destabilizujace czyli narodowcow, religijnych oszolomow, kiboli, Korwina, nie wiem czy sposoruje jakich oszolomow z drugiej strony sceny politycznej, byc moze). Ale koncowy efekt bedzie ten sam.
  • 1matka-polka 21.07.19, 14:02
    "sposorujac wszystko ruchy destabilizujace"
    Cos mi sie nie klei, jesli Putinowi zalezy na destabilizacji, to raczej neomarksistow z tym ich LGBT powinien sponsorowac🙄

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • owmordke 21.07.19, 16:11
    Why not both?

Ale powaznie to jedyne powiazania o jakich czytalam to pomiedzy narodowcami/konserwa a putinem.
  • 1matka-polka 21.07.19, 16:18
    "Ale powaznie to jedyne powiazania o jakich czytalam to pomiedzy narodowcami/konserwa a putinem."
    A gdzie o tym czytalas?

--
    Mark Twain
  • grrrru 21.07.19, 19:09
    U samych narodowców można poczytać. Da się prześledzić, z kim trzymają, bo nie kryją specjalnie międzynarodowej współpracy.
  • dramatika 21.07.19, 19:16
    grrrru napisała:

> U samych narodowców można poczytać. Da się prześledzić, z kim trzymają, bo nie
    > kryją specjalnie międzynarodowej współpracy.

Daj linka albo odszczekaj.
    O "międzynarodowej", dokładnie - niemieckiej współpracy za to dużo mówił Biedroń.
    gp24.pl/robert-biedron-niemcy-nie-oczekuja-ode-mnie-wdziecznosci-wideo/ar/13078747?fbclid=IwAR1XZ2hfeVZp9iWSPPoWtpu_8qYL2UEvuU4wRkCwwOXbREYmdzf-k1PtxWs
  • grrrru 21.07.19, 19:29
    I może jeszcze mam Ci prywatne rozmowy z kolegami narodowcami udostępniać? big_grin Wejdź sobie na przykład na xportal - Bekier regularnie chwali się swoimi wizytami w FR. Falangiści dość mocno wspierają też DRL i ŁRL - też u Bekiera to znajdziesz. Na xportalu i sputniku masz też odnośniki do powiązań OWP z separami. Niklot to nawet przez część środowiska narodowców uważany jest za kremlowską agenturę.
  • owmordke 21.07.19, 20:03
    Partia Zmiana, Falanga i Korwin Mikke sa otwarcie pro-rosyjskie.

Pamietasz te sytuacje z poczatku roku:

“Głównym oskarżonym w sprawie jest 28-letni Michał P. powiązany z prorosyjską organizacją Falanga oraz partią „Zmiana”, której działacze również oskarżana jest o kontakty z wywiadem rosyjskim.

„W styczniu i lutym 2018 r., w celu osiągnięcia korzyści majątkowej wykonał zlecenie dokonania na terytorium Ukrainy czynów zabronionych polegających na publicznym nawoływaniu do nienawiści na tle narodowościowym pomiędzy obywatelami Ukrainy i Węgier: wywołania zakłócenia ustroju Ukrainy i pogłębienia podziałów narodowościowych pomiędzy Ukraińcami i Węgrami.”

Kiedys sledzilam artykuly Marcina Ludwika Reya, on to mial zawsze dosc rzetelnie rozpisane.

Tu masz link do ciekawego opracowania (niestety link lewacki):

liberte.pl/walczac-kultura-rosyjska-siatka-wplywow-w-polsce/
  • dramatika 21.07.19, 20:44
    owmordke napisała:

> Tu masz link do ciekawego opracowania (niestety link lewacki):

Co się szczypiesz, daj od razu linka do Gazety Polskiej i Sakiewicza. Te same brednie tongue_out
  • grrrru 21.07.19, 21:05
    Jedna uwaga - po kuriozalnej sprawie Piskorskiego to o Zmianie lepiej już zamilczeć, bo to jest kompromitacja służb.
  • black_halo 21.07.19, 11:53
    Jacy specyficzni? Bialystok to bardzo tolerancyjne miasto bo od wiekow mieszka tu mieszanka katolikow i prawoslawnych a na Podlasiu nawet Tatarzy czyli muzulmanie. Kazde albo prawie kazde dziecko w ramach nauku o tolerancji zaliczylo we wczesnej podstawowce wycieczke do Bohonikow i Kruszynian oraz odwiedzilo meczet. Druga obowiazkowa wycieczka byla zawsze do synagogi w Tykocinie.

Natomiast srodowiska LGBT tez maja sie zupelnie dobrze, na studia mialam dwoch kolegow gejow, na bardzo meskim wydziale. Nikt ich nigy nie pobil chociaz w 2002 roku chodzili za reke po centrum miasta.

Na Marsz Rownosci zwieziono patolstwo z calej polski dla niepoznaki nazwane kibicami Slaska Wroclaw na przyklad.

--
  • chicarica 21.07.19, 13:36
    W 2002 roku to moi przyjaciele geje też chodzili za rękę. W 2019 już nie chodzą, bo parę razy musieli umykać przed pobiciem. To jest inna Polska już teraz, chyba tylko tacy jak Ty jeszcze próbują tego nie widzieć.

--
    ---
  • 1matka-polka 21.07.19, 13:42
    "W 2002 roku to moi przyjaciele geje też chodzili za rękę. W 2019 już nie chodzą, bo parę razy musieli umykać"
    Jesli to prawda, to znaczy, ze akcje i prowokacje organizacji LGBT sa skuteczne a druga, konserwatywna strona radykalizuje sie zgodnie z planem.

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • biologiczny_zegar 21.07.19, 16:32
    1matka-polka napisała:

> "W 2002 roku to moi przyjaciele geje też chodzili za rękę. W 2019 już nie chodz
    > ą, bo parę razy musieli umykać"
    > Jesli to prawda, to znaczy, ze akcje i prowokacje organizacji LGBT sa skuteczne
    > a druga, konserwatywna strona radykalizuje sie zgodnie z planem.
    >

Polowanie na ludzi na ulicach i poklask tłumu.

Tzw. "konserwatywna strona" vel kibole, "Armia Boga", "prawdziwi Polacy" się nie radykalizuje. A tylko kolejny raz pokazała swoje oblicze. Tylko surowe wyroki i bolesne kary z polowanie na ludzi.
  • attiya 21.07.19, 20:27
    podpisuję się
    znam osobiście kilka osób, które z W-wy razem z kibicami Legii pojechali do Białego - niby z kibicami Jagi podpisać pakt o nieagresji kibiców. Aha, już w to uwierzyłam, w szczególności, że Jaga z Legią to jedne z tych drużyn, które pałają do siebie niesłabnącą nienawiścią.
    Co do reszty zgadzam się, że Białystok i Podlasie jest tolerancyjne. Ale....w coraz mniejszym wymiarze jak widać, bo KK coraz lepiej ma się ze swoimi brunatnymi hasłami - zresztą każdy w Polsce pamięta obrazki z "czerwonego kościoła" jak się u nas bazylikę nazywa, gdzie stali z flagami ogolone na łyso bojówki faszystowskie a ksiądz ich jeszcze z okolic ołtarza błogosławił. Także ten tego....tolerancja wstyd mi to przyznać w Białymstoku powoli odchodzi do lamusa. Jest oczywiście jeszcze taka Anagazetka czy Black_halo czy też pisząca te słowa autorka postu, która ma podobne poglądy ale jest niestety nas coraz mniej. A za moment będzie w Białym - już w nadchodzącym tygodniu - wielokulturowy festiwal - na miejscu tych zespołów zrezygnowałabym z występów w Białym.

--
    "Bycie ateistą ma mnóstwo zalet, zbyt dużo, żeby nawrócenie się było atrakcyjne." Triss
  • grrrru 21.07.19, 14:18
    A Ty na ematce ile razy jęczałeś, że Cię źle traktują big_grin
  • dramatika 21.07.19, 11:21
    tifa_lockhart napisał(a):

> Co czuje ta kobieta?

Rozdzierające.
    Aktywiści LGBT jak powietrza potrzebują ofiar i dowodów na prześladowanie, więc nie sądzę, aby te incydenty kogokolwiek martwiły.
  • iwles 21.07.19, 11:40
    dramatika napisał(a):

>

> nie sądzę, aby te incydenty kogokolwiek martwiły.

I to jest najbardziej przerazajace.

--
    Paweł

• araceli 21.07.19, 11:41
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • black_halo 21.07.19, 11:47
  • araceli 21.07.19, 11:48
    black_halo napisała:
    > Slownictwo od kolegow ze srodowisk "narodowo-katolickich' przejelas?

Piszę do konkretnej osoby jej językiem.

Racz nie wcinać się między wódkę a zakąskę bo nie znasz podłoża tej dyskusji.

--
    Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
  • black_halo 21.07.19, 11:56
    Sadzac po twoich wczesniejszych wypowiedziach na forum, to jest twoje codziennie slownictwo. Po obejrzeniu relacji z marszu uwazam, ze przjelas je od takich a nie innych srodowisk. Bo nawet mocno starsze babcie byly w stanie wykrztusic, ze "Jezus kocha wszystkich" i nie rzucaly obelgami.

--
  • araceli 21.07.19, 11:57
    black_halo napisała:
    > Po obejrzeniu relacji z marszu uwazam, ze przjelas je od takich a
    > nie innych srodowisk.

Toć to twoje ukochane środowiska co "wstały z kolan" przecież big_grin

--
    - What if people try to corroborate all this information?
    - Don't worry. They won't.
  • black_halo 21.07.19, 12:08
    Chyba twoje, ja forum nie bluzgam jak zwolennik srodowisk narodowo-katolickich.

--
  • araceli 21.07.19, 12:18
    black_halo napisała:
    > Chyba twoje,

Piaskownica? Kto cmokał i głosował na PiS?

Zadzwoń do twoich homo przyjaciół z 2002-go i zapytaj czy TERAZ czują się bezpiecznie na ulicach.

--
    - What if people try to corroborate all this information?
    - Don't worry. They won't.
  • black_halo 21.07.19, 12:29
    Nie glosowalam na PiS, po prostu jestem przeciw miernym, osmioletnim rzadom opozycji. Nie czyni mnie to zwolennikiem PiSu.

Nie wiem tez dlaczego nazywasz ich "homo przyjaciolmi". Ja nie dziele przyjaciol ze wzgledu na orientacje seksualna. Dla mnie to po prostu przyjaciele.

--
  • araceli 21.07.19, 12:37
    black_halo napisała:
    > Nie glosowalam na PiS,

Jasne nikt nie głosował big_grin

> Nie czyni mnie to zwolennikiem PiSu.

Cmokanie na Dudusia czy Mateuszka-kłamczuszka cię czyni. Gdzie twoi bohaterowie są po wczorajszych wydarzeniach?

> Nie wiem tez dlaczego nazywasz ich "homo przyjaciolmi".

forum.gazeta.pl/forum/w,567,168425606,168425606,Polowanie_na_ludzi_na_ulicach.html?p=168427416

--
    Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
  • bonzo21 21.07.19, 09:54
  • grrrru 21.07.19, 10:23
    Masz rację. Problem w tym, że policja nie umiała tych dewiantów, którzy demoralizowali dzieci wulgarnymi okrzykami i gestami pogonić.
  • delauras 21.07.19, 11:28
  • katja.katja 21.07.19, 10:28
    I po co takie marsze.

--
    Nie dam się wygasić!
  • tanebo2.0 21.07.19, 10:30
    A po co marsze miłośników pedofili w Boże Ciało?

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • katja.katja 21.07.19, 10:41
    To święto katolickie.

--
    Nie dam się wygasić!
  • malia 21.07.19, 10:50
    I coż w związku z tym? W czym są lepsi katolicy od niekatolików? Albo bardziej wyjątkowi, że państwo traktuje ich inaczej?
  • malia 21.07.19, 10:52
    O żesz, ile razy wejdę niezalogowana na forum to widze tę rzeszę wygaszonych troli i daję się wciągnąć w głupią gadkę, ale niech tam
  • olena.s 21.07.19, 10:53
    A a to święto LGBT.
    W Boże Ciało wierzący zwracają się uroczyście do niewidzialnego, nieudowadnialnego bytu, w którego istnienie wierzą. Robią to, ponieważ począwszy od 1208 roku niejaka Julianna z Cornillon miała przeżywać cyklicznie powtarzające się widzenia świetlistej tarczy podobnej do tarczy księżyca, której lśnienie było zaburzane przez ciemną plamę. Juliana miała interpretować owe widzenia jako obraz Kościoła, który miał być przysłaniany przez plamę rozumianą przez nią jako brak wśród kościelnych świąt uroczystości poświęconej wyłącznie Najświętszemu Sakramentowi. A podczas parad równości LGBT zwracają się do innych ludzi, żeby przestali im utrudniać, prześladować, upokarzać i uznali, że mają równe z innymi prawa.
    Kto zachowuje się racjonalnie?
  • katja.katja 21.07.19, 10:58
    Dla mnie to dwie religie i tak samo zajadli na "swoim punkcie" widzenia świata.
    Ci drudzy jeszcze nieszkodliwi, jak początkujący chrześcijanie bo nie mają jeszcze realnej władzy.

--
    Nie dam się wygasić!
  • olena.s 21.07.19, 11:16
    Ci drudzy mają w nosie, co robisz i jak żyjesz byleś przestał się ich czepiać, utrudniać, uniemożliwiać, prześladować.
  • katja.katja 21.07.19, 17:44
    Kto ich prześladuje? Pojedyncze incydenty zdarzają się wszędzie. A jak uważają, że tu im źle niech zorganizują marsz choćby w tym kraju w którym przebywałaś ostatnie lata smile Jak myślisz, jak tamtejsze władze zareagowałyby na taki marsz?

--
    Nie dam się wygasić!
  • olena.s 21.07.19, 18:00
    Nie pi...ziel, gazeciarz.
    Nie mogą zawierać żadnych związków łączących ich w jeden zespół, nie mogą normalnie dziedziczyć po sobie (choćby zachowek), nie mogą decydować wzajemnie o swoich pogrzebach i terapiach, ani adoptować nawet swoich wzajemnych biologicznych dzieci, ani przywieźć sobie i obdarzyć prawem pobytu żadnego męża/żony. Społeczeństwo robi dużo, żeby czuli się wyrzutkami i nie dlatego że kogoś krzywdzą - bo nie krzywdzą - a tylko dlatego, że są po prostu tacy, jakich stworzyła ich natura/Bóg.
  • katja.katja 21.07.19, 18:10
    Tak jest w Katarze? Bo słyszałam coś o karach więzieniach tamże.

--
    Nie dam się wygasić!
  • olena.s 21.07.19, 18:16
    Co, czy w Katarze mają robotników z Korei północnej? smile Nie, ale z Nepalu też mają.
  • dramatika 21.07.19, 18:23
    olena.s napisała:

> Nie mogą zawierać żadnych związków łączących ich w jeden zespół

Pytanie czy w ogóle chcą.
    natemat.pl/147785,homomalzenstwa-w-polsce-nie-sa-potrzebne-niewielu-o-nich-marzy
    Kim są w ogóle te środowiska LGBT, akcetpujące ideologiczny charatker ruchu LGBT, organizujące lub nie przeciwstawiające się prowokacjom antykościelnym? Czy one w ogóle reprezentują homoseksualistów? A może to tylko siła polityczna/agenturalna mająca na celu wywoływanie społecznych niepokojów i wojenek takich jak ta w Białymstoku?
  • katja.katja 21.07.19, 18:34
    Też mam tu mieszane odczucia. To zwykła, cyniczna polityka, LGBT służą im tylko jako środek do zrealizowania celu.
    Podejrzewam, że realne ich prawa i problemy mają w dudzie.

--
    Nie dam się wygasić!
  • 1matka-polka 21.07.19, 18:44
    "Podejrzewam, że realne ich prawa i problemy mają w dudzie."
    Oczywiście, podobnie jest z pedofilią. pedofilia w kościele forumowe lewaki lamentują i spazmują, w wypisują elaboraty na temat cierpienia tych dzieci. Pedofilia u wierchuszki LGBT, forumowe lewaki nabierają wody w usta.

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • katja.katja 21.07.19, 18:50
    Nie słyszałam?

--
    Nie dam się wygasić!
  • 1matka-polka 21.07.19, 19:01
    www.wykop.pl/ramka/4532751/dzialacze-lgbt-i-pedofilia/
    --
    Mark Twain
  • katja.katja 21.07.19, 20:50
    Jednak ideologii jeden z nich nadal był wierny - nawet filmy z udziałem dzieci preferował "różnorodne" tj. białe dzieci z ciemnoskórymi.
    Może Sekielski też by jakiś film nakręcił lub jego zagraniczny odpowiednik?

--
    Nie dam się wygasić!
  • 1matka-polka 21.07.19, 20:54
    "nawet filmy z udziałem dzieci preferował "różnorodne" tj. białe dzieci z ciemnoskórymi."
    Słabo mi uncertain

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • katja.katja 21.07.19, 20:58
    Nie rasista i nie ksenofob. I nie homofob oczywiście.
    Dzieci był w wieku 1-3 (takie "preferował").
    A widziałaś zdjęcie jednego z tych zgniłków (może i tego samego) z Obamą? Czym to się różni od zdjęcia lub pomnika papieża z Machulskim?
    Obrzydliwy (z każdej strony) świat, dlatego lepiej nie wierzyć zaprzale żadnej ideologii.

--
    Nie dam się wygasić!
  • 1matka-polka 21.07.19, 21:03
    "Obrzydliwy (z każdej strony) świat, dlatego lepiej nie wierzyć zaprzale żadnej ideologii."
    A jednak ludzie wciąż się nabierają na to samo.

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • rosapulchra-0 21.07.19, 21:33
    Oczywiście nie widzisz różnicy, prawda? suspicious Wszyscy ci pedofile zostali ukarani, a księża?

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • araceli 21.07.19, 18:43
    dramatika napisał(a):
    > Pytanie czy w ogóle chcą.

Wypowiedziała się ekspertka! Ja w tym roku leciałam z bliskimi za granicę, żeby być świadkiem na ślubie jednopłciowym ale widać prawaczka wie lepiej.

> siła polityczna/agenturalna

Piśdzielce i skrajne prawactwo w zeszłych wyborach jechały na straszeniu uchodźcami. Teraz grają na Żydach (korświnki) i LGBT (prawaczki, piśdzielce i skompromitowany KK). Granie nienawiścią to wasza podstawowa broń. Wskazać wroga i szczuć.

--
  • 1matka-polka 21.07.19, 18:46
    "Kim są w ogóle te środowiska LGBT, akcetpujące ideologiczny charatker ruchu LGBT, organizujące lub nie przeciwstawiające się prowokacjom antykościelnym? "
    No właśnie, gdyby tak przyjrzeć się uczestnikom tych marszów, to pewnie połowa z nich to polityczni aktywiści orientacji hetero big_grin

--
    Kurt Vonnegut
  • olena.s 21.07.19, 19:41
    Kompletnie nieistotne - hetero też jedni chcą, drudzy nie. Ale hetero to prawo mają, i homo też powinni je mieć.
  • katja.katja 21.07.19, 20:46
    Nie wszędzie. Są kraje gdzie kobieta (homo lub hetero, tu bez różnicy) nie może swobodnie wybrać sobie partnera seksualnego.

--
    Nie dam się wygasić!
  • attiya 21.07.19, 20:06
    a marsz był marszem wolności, wielokulturowości, swobodnych, akceptowalnych poglądów ale też inności
    a dlaczego po ulicach mają chodzić katolicy, którzy mają na sumieniu mordy innowierców, Indian, stosy, pedofilię itd. itd.?
    Powinni zniknąć normalnym ludziom z oczu, ukrywać się ze swoimi poglądami a najlepiej zmienić je na normalne i akceptowalne.
    Jak się czujesz jak chcę cię wypchnąć do podziemia albo i nawet wyeliminować ze społeczeństwa? Dobrze Ci z tym? Bo to samo jak na razie robicie wy - katolicy. Chcecie znowu tworzyć getta, nawet jakiś ksiądz ostatnio coś znowu o stosach średniowiecznych wspomniał - "to były piękne czasy" tak o tych czasach ów ksiądz powiedział....
    reasumując - wy, katolicy możecie sobie chodzić z waszymi "moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina" oraz z przekornym "przekażcie sobie znak pokoju" a inni już nie mogą?

--
    "Bycie ateistą ma mnóstwo zalet, zbyt dużo, żeby nawrócenie się było atrakcyjne." Triss
  • demodee 21.07.19, 10:54
    Ale o jakim marszu mowa, bo autorka nie napisała, gdzie i kiedy?
  • angazetka 21.07.19, 10:54
    Po to, żeby było kiedyś normalnie.
  • iwles 21.07.19, 11:41
    katja.katja napisała:

> I po co takie marsze.
    >

A dlaczego nie ?

--
    Paweł

• angazetka 21.07.19, 10:52
    Byłam tam. Przeszliśmy. Mimo wyzwisk, rac, butelek, kostki brukowej. Mimo lżenia mnie od k...ew i opisywania, co by ze mną zrobili obrzydliwi faceci z twarzami wykrzywionymi nienawiścią. Mimo tego, że zarobiłam jajkiem, a kolega racą. Mimo strachu. Przeszliśmy. Pokojowo, kolorowo, mimo wszystko momentami nawet wesoło.
    Czekam na reakcję arcybiskupa. Czy jest dumny z tego agresywnego tłumu, który chciał nas "je..ć" i wysyłał do gazu?
  • ira_08 21.07.19, 10:54
    Dzięki Angazetko!
  • aga_mon_ber 21.07.19, 11:13
    To po coś tam lazla?
    Trzeba było nie lazic tam, to teraz nie musiałabyś się tu zalic.
    Masz to na własne życzenie.
  • czarniejszaalineczka 21.07.19, 11:31
    a po co ty z domu wychodzisz ?
    po co do kosciola lezisz ?
    gdyby tak w ciebie zaczeli kamieniami rzucac i wyzywac od szmat ?

--
  • aga_mon_ber 21.07.19, 11:37
    Do koscioła nie chodzę i we mnie nikt kamieniami rzucać nie musi, bo nie jestem dziwadłem, które odstaje od ogółu.
    Tobie natomiast można tylko współczuć traum, z jakimi musisz mierzyć sie każdego dnia wink
  • araceli 21.07.19, 11:46
    aga_mon_ber napisała:
    > bo nie jestem dziwadłem, które odstaje od ogółu.

Tak - w PL najlepiej jest być totalnie nikim. Byle się nie wychylać bo zajeb.ą.

Tan naród NIGDY do NICZEGO nie dojdzie. Zarżnie się sam.

--
    Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
  • kokosowy15 21.07.19, 12:02
    W trzeciej rzeszy wystarczyło się nie wychylac. U Stalina wystarczało się nie wychylac. Nie lezc tam gdzie nie trzeba, nie być innym. Chcesz, żeby tu było tak samo? To do Agi, bo znów źle się podepnie.
  • dziennik-niecodziennik 21.07.19, 13:23
    "nie jestem dziwadłem, które odstaje od ogółu."

no faktycznie, nie daj Bóg byc innym niż ogół, bo zaj...bią.
    straszne. po prostu straszne.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • chicarica 21.07.19, 13:38
    Dokładnie tak działa plemię. Cofnęliśmy się niestety do poziomu neandertalczyków.

--
    ---
  • malia 21.07.19, 13:29
    Odstających od ogółu nalezy wyzywać i obrzucać kamieniami?
  • edelstein 21.07.19, 18:02
    Dla mnie jestes dziwadlem czyli dajesz mi przyzwolenie bym w ciebie rzucala kamieniami.
    Zaoralas sie

--
  • fawiarina 22.07.19, 06:28
    we mnie nikt kamieniami rzucać nie musi, bo nie jestem
    > dziwadłem

Po pierwsze, to jest deklaracja bycia absolutnym nikim, największy dramat jaki mógłby mnie w życiu spotkać.

Po drugie, kiedyś przyjdą i po takich jak ty.
    A wtedy już nikt nie zaprotestuje.
  • katja.katja 22.07.19, 08:48
    Przyjdą albo nie przyjdą. Senne marzenia o sprawiedliwości ludowej powinny się skończyć najpóźniej w wieku 30 lat smile

--
    Nie dam się wygasić!
  • iwles 21.07.19, 11:44
    Gaga_mon_ber napisała:

> To po coś tam lazla?
    > Trzeba było nie lazic tam, to teraz nie musiałabyś się tu zalic.
    > Masz to na własne życzenie.

... a w ktorym momencie ona sie zali ?

--
    Paweł

• olena.s 21.07.19, 11:19
    Szacunek i podziękowania.
  • riki_i 21.07.19, 11:52
    Widzę, że masa zaczadzonych ideolo specjalnie pcha się tam gdzie ich nie chcą, tylko po to, żeby "protestować", robić dym i pokazywać swoje urojone bohaterstwo.

Chcecie porządnie dymić , to wykupcie sobie lasta do Egiptu za tysiaka i tam zróbcie marsz LGBT w Hurghadzie. Nie ma chętnych? smile
  • olena.s 21.07.19, 11:54
    Aha. To samo można było mówić i 56, i w 68, w 70, 76, 80,82 i tak dalej.
    Wykupcie sobie bilet do Paryża i tam róbcie demonstracje przeciwko PRL.
  • riki_i 21.07.19, 12:56
    PRL był w Polsce Olenko, a LGBT to zdaje się, zjawisko ogólnoświatowe, czyż nie? Więc demonstracje w obronie praw LGBT mają sens wszędzie. Demonstrowanie przeciw PRL w Paryżu miało jedynie wydźwięk w znaczeniu dania świadectwa.

• malia 21.07.19, 13:30
    Ale ona mieszka w Polsce, nie w Egipcie. Idąc tym tokiem, możesz narodowcom zaproponować swoje demonstracje na Marsie lub w San Escobar
  • katja.katja 21.07.19, 17:45
    Ona dość długi czas mieszkała w Katarze smile Jestem ciekawa jak tam - konkretnie na miejscu walczyła o prawa tamtejszych lesbijek i gejów?

--
    Nie dam się wygasić!
  • olena.s 21.07.19, 18:01
    O, a propos! Już ci przeszło zainteresowanie dolą zagranicznych pracowników kontraktowych niewykwalifikowanych? Już się wyprowadziłeś z powodu tamtych Koreańczyków czy obecnych ofiar nadużyć w naszej pięknej ojczyźnie? big_grin
  • katja.katja 21.07.19, 20:44
    Co robiłaś przez te laty tam spędzone (miałaś czas, gdyż nie pracowałaś zawodowo, zresztą to nie zarzut bo takie były realia kraju) dla polepszenia Tam (w Katarze) życia gejów i lesbijek? Czy protestowałaś, poruszałaś ten temat podczas spotkań z tamtejszą ludnością i jakoś podnosiłaś ten problem?

--
    Nie dam się wygasić!
  • rosapulchra-0 21.07.19, 21:43
    Oho! Już cię widzę, gazeciarzu, jak postulujesz w Katarze o prawa gejów big_grin big_grin big_grin
    A tymi pytaniami tylko znowu udowadniasz, jaki z ciebie prymitywny buc.

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • olena.s 21.07.19, 21:54
    No nie nie nie.
    Co ty robisz w twojej ojczyźnie dla poprawiania życia gejów i lesbijek?
    Wykorzystywanych pracowników zagranicznych?
    Może założyłeś organizację?
    Byłes wczoraj w Białymstoku?
    Głosujesz tak, by chronić słabszych?
    A może rzuciłeś paszportem i piszesz już z Danii?
    big_grinDDDD
  • katja.katja 22.07.19, 08:51
    Od dawna głosuję "nie na PiS" choć z coraz większym poczuciem obrzydzenia, że wybieram lepsze zło.
    Niestety sensownej partii nie ma.
    Po co mam chodzić do Białegostoku? W Krakowie widziałam paradę (z boku) nikt w nich kamieniami rzucał, a że nie było rozróby to i w świat nie poszło.
    Działam dla dobra społeczeństwa i myślenia, tu na forum. Jeżeli choć w jednej osobie poruszę refleksję jak działa świat i polityka oraz hipokryzja to też dobrze.

--
    Nie dam się wygasić!
  • olena.s 22.07.19, 18:01
    Ach. Gazeciarz, osłabiasz mnie hipokryzją i paroma innymi cechami.
    A więc ty, obywatel, wyposażony w czynne i bierne prawo wyborcze, w paszport i znajomość ojczystego języka, w meldunek i lokalne korzenie, siedzący od urodzenia w jednym miejscu, mimo to nie robisz niczego ani w obronie praw człowieka, ani w obronie wolności reprodukcyjnej kobiet, ani w kwestii równości praw gejów, ani dla ochrony zagranicznych robotników niewykwalifikowanych ściąganych do PL w kontyngentach (choć na forum gardłujesz w tych sprawach - oczywiście pod warunkiem, że omawiany przypadek nie dotyczy Polski).
    I zamiast jakiejkolwiek aktywności w kwestiach, które rzekomo mają dla ciebie znaczenie, na forum czepiasz się mnie, niegdyś czasowo mieszkającą w kraju, w którym nie miałam obywatelstwa, prawa wyborczego, meldunku ani paszportu, którego języka nie znałam, ani korzeni nie miałam o to, że powinnam była stać się egerią rewolucji w Katarze? big_grin no niebywałe, jaki jesteś śmieszny, koleś.
  • katja.katja 23.07.19, 10:49
    Robię bardzo dużo, choćby słowem bo słowo ma moc. Zmuszam ludzi do myślenia. Patrz, ile osób agresywnie reaguje na moją obecność, niektóre mnie wygasiły. I to dobrze bo to oznacza, że zmuszam ludzi do refleksji, do szerszego spojrzenia na problem, do nieprzyjemnego niepokoju "a może jednak nie mam racji?" (gdyby byli pewni swojej racji dyskutowaliby ze mną merytorycznie lub próbowali jak chociażby i Ty, ale woleli "wygasić" co oznacza, że argumenty im się skończyły).

--
    Nie dam się wygasić!
  • olena.s 23.07.19, 14:29
    Aaaa, czyli po prostu gadasz na forum strzykając patriotycznym jadem. Herkulesowa praca, zaiste, pełen szacun. big_grin
    I dlatego masz czelność zarzucać innym że działają nie dość, nie tu, nie w tym obszarze?

Żałosnej interpretacji wygaszania cię nie będę komentować.
  • edelstein 21.07.19, 18:05
    Ona nie jest Egipcjanka tylko Polka.I ma prawo wspierac LGBT w Polsce.W sumie uzywajac waszej retoryki,nie podoba sie,wypier...

--
  • katja.katja 21.07.19, 18:06
    A to nie Wy - emigrantki zawsze powtarzałyście, że należy mieć szerokie horyzonty i być skupionym tylko na własnym podwórku?

--
    Nie dam się wygasić!
  • katja.katja 21.07.19, 18:07
    Nie być skupionym tylko na własny podwórku. To Wasze słowa.

--
    Nie dam się wygasić!
  • edelstein 21.07.19, 18:21
    A skad wiesz co jeszcze robia uczestnicy marszu?

--
  • katja.katja 21.07.19, 20:42
    W Egipcie ich nie widać big_grin

--
    Nie dam się wygasić!
  • olena.s 21.07.19, 22:11
    Przecież nie byłeś? big_grin
  • katja.katja 23.07.19, 10:49
    A Ty byłaś i widziałaś? Nie będę się kłócić, podziel się to wiedzą smile

--
    Nie dam się wygasić!
  • araceli 21.07.19, 11:56
    riki_i napisał:
    > tam gdzie ich nie chcą,

Żydzi na Madagaskar?

--
    Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
  • angazetka 21.07.19, 11:57
    Riki, ja JESTEM z Białegostoku. To moje miasto. Ci wczoraj też krzyczeli, że mam wypierd...ć. Ale nie. Za rok też pójdę.
  • riki_i 21.07.19, 12:58
  • betty_bum 21.07.19, 13:01
    Nie miała swoich sąsiadów za idiotów? To rzeczywiście powinno być karalneuncertain
  • dyzurny_troll_forum 21.07.19, 17:03
    riki_i napisał:

> To masz pecha.

I tu się z rikim wyjątkowo muszę zgodzić.
    To wyjątkowy pech mieszkać w Białymstoku. Każdy kto może powinien jak Black uciekać stamtąd jak najdalej...

--
  • rosapulchra-0 21.07.19, 13:42
    Boże, jak ja się cieszę, że nie mieszkam w Polsce.

--
  • bei 21.07.19, 13:15
    Angazetko, dziękuję Ci.
  • dziennik-niecodziennik 21.07.19, 13:24
    kiss

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • katja.katja 21.07.19, 18:16
    Ale czemu? Jak dobrze kojarzę nie jesteś katoliczką, więc czemu ma Cię interesować zdanie jakiegoś faceta w sukience?

--
    Nie dam się wygasić!
  • angazetka 22.07.19, 14:15
    Bo on ich na nas naszczuł.
  • aandzia43 22.07.19, 12:05
    Dzięki siostro ze ściany wschodniej, u nas marsze równości to nie przelewki smile Widok agresywnych nienawistnych mord i łap wyrywających się do bitki - nie do zapomnienia sad

--
    "Nie mam żalu do nikogo, sama sobie krzywdę zrobię"
  • ira_08 21.07.19, 10:52
    Burystok uncertain
  • fil.lo 21.07.19, 10:54
    OMG. To jest straszne.
  • kropkacom 21.07.19, 10:56
    Nie zapomnimy.
  • bonzo21 21.07.19, 11:01
    Pisowski kaczystowski reżim ostro idzie na 50% Oby wiecej takich gejowskich parad
  • aga_mon_ber 21.07.19, 11:32
    Tak sobie przeczytalam artykuł i nie, nie załuję tęczowego towarzystwa.
    A oto jeden z przykładów...

telewizjarepublika.pl/wlos-sie-jezy-na-glowie-mloda-dziewczyna-quotparadujequot-na-grobie-quotmamy-wyjebe-w-to-co-kto-mysliquot,82748.html?fbclid=IwAR0nhezkjn1aoER6etRTJ66ZONUwRf16gF9oUxZrG_kzFBQ0ZHyceUT9hmE

Mogę tylko pogratulować członkom rodziny i znajomym panny, ktorzy byc moze podczytują to forum, ale wstyd im sie bedzie do panny, przyznać.
    Miłego czytania.
  • czarniejszaalineczka 21.07.19, 11:34
    a tobie nie wstyd od pedofili komunie przyjmowac ?

--
  • angazetka 21.07.19, 11:41
    Jedna dziewczyna kiedyś coś tam... Tak, to jest dowód i usprawiedliwienie wszystkiego. Całej waszej nienawiści.
  • iwles 21.07.19, 11:53
    A ty oczywiscie, zauwazylas tylko te tęczową torbę, prawda?
    Gdyby nie miala tej torby, uznalabys za zwykly wybryk huliganski?

--
    Paweł

• woman_in_love 21.07.19, 12:40
    np. malując swastyki na grobach to siedzisz cicho. Czyn tej dziewczyny nawet w 10% nie jest tak zły, bo ONA NIC TAM NIE ZDEWASTOWAŁA.
  • dramatika 21.07.19, 12:50
    woman_in_love napisała:

> np. malując swastyki na grobach to siedzisz cicho.

Swastyki często malują sami Żydzi. Oni podobnie jak aktywiści LGBT potrzebują dowodów na prześladowanie, bo mają z tego korzyści finansowe i polityczne.
    forum.gazeta.pl/forum/w,567,168056257,168056257,Jazdzewski_powiedzial_prawde_czy_nie_o_Kosciele_.html?p=168063135
  • woman_in_love 21.07.19, 13:12
    Ale najczęściej to malujesz jednak ty i twoje środowisko.
  • 1matka-polka 21.07.19, 13:13
    "Swastyki często malują sami Żydzi. Oni podobnie jak aktywiści LGBT potrzebują dowodów na prześladowanie, bo mają z tego korzyści finansowe i polityczne.
    forum.gazeta.pl/forum/w,567,168056257,168056257,Jazdzewski_powiedzial_prawde_czy_nie_o_Kosciele_.html?p=168063135"

Piękne przykłady.

--
    Mark Twain
  • 1matka-polka 21.07.19, 13:35
    Podobne akcje uskuteczniaja nasze aktywistki forumowe. Najpierw wypisuja skrajnie tendencyjne prowokacje a potem zaczynaja bluzgac, wtedy czasem ktos sie zlapie i zaczyna sie radykalizowac w odwrotnym kierunku. I wtedy aktywistki zyskuja upragnionego wroga, ktorego moga nazwac nazista, faszysta, trollem, incelem...

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • owmordke 21.07.19, 14:19
    Wiekszosc z twoich przykladow to wyglupy nastolatkow na ich uczelni czy bursie a nie dzialania dla kasy czy wladzy. W tym jednego nastolatka z guzem mozgu. Jeden przypadek byl ewidentnie dla kasy i jeden chyba by dowalic sasiadowi.
  • grrrru 21.07.19, 14:27
    Może to koleżankach tych co w Auschwitz robią sobie fotki z heilowaniem.
  • asia_i_p 22.07.19, 11:26
    Czy na profilu Facebookowym tej dziewczyny jest cokolwiek innego, co sugeruje, że ona jest lesbijką?
    Bo te tęczowe torby sporo ludzi nosi, były we Flying Tigerze w dosyć niskiej cenie, córka kupiła bez żadnej (wtedy) intencji przekazu ideologicznego, teraz być może nosi już, kiedy nosi, z intencją, ale też w sumie nie jestem pewna.

--
  • woman_in_love 21.07.19, 11:39
    albowiem lubi się powtarzać. Właśnie widzimy w cudowny sposób, jak i dlaczego Hitler dorwał się do władzy. I jak ten cały proces przebiegał. Bo to nie był proces rewolucyjny, a trwający kilkanaście lat.

1) Czyli zaczęło się niewinnie, od głoszenia haseł o wstaniu z kolan, wielkości Niemiec i konieczności rewizji różnych rzeczy, wszystko to okraszone patriotyzmem i narodowością:
    "potencjalnych działaczy przyciągał wojskowy klimat partii, defilady, mundury, czy marsze z pochodniami". Coś to przypomina?

2) W międzyczasie Hitler bezkarnie wygłaszał swoje poglądy i nazywał urzędujących ministrów „zdrajcami” czy „bandą złoczyńców”. Coś to przypomina?

3) Potem przyszedł czas na dbanie o "rodzinę": wspieranie wartościowych pod względem dziedziczno-biologicznym wielodzietnych rodzin, programy socjalne i rozdawnictwo kasy. Coś to przypomina?

4) Do tego wielkie programy budowlane (3 mln mieszkań+), samochód (elektryczny?) dla każdego, rozwój przemysłu obronnego i tak dalej i dalej.

5) A wszystko to popierał Kościół Katolicki, który nakłaniał do wstępowania do NSDAP i popierania Hitlera. Dzięki poparciu katolickiej Partii Centrum, kierowanej przez księdza Ludwiga Kaasa, Hitler doszedł do władzy w 1933 w drodze wyborów. W zamian za to poparcie, Hitler podpisał Reichskonkordat z Watykanem w 1933 roku.

6) Było naprawdę pięknie. Niemcy kochali Hitlera bo mieli pieniądze, pracę i wstali z kolan. O tym, że jest pięknie utwierdzał ich też Goebbels swoją propagandą. Niestety, około 1938 Niemcy były już bankrutem. Hitler musiał coś zrobić, bo inaczej jego 3 Rzesza zawaliłaby się. Koniec historii znamy.
  • dramatika 21.07.19, 11:49
    Zastanawia mnie w jakie tony będziecie uderzać, gdy naprawdę stanie się coś złego na tym froncie kibole kontra LGBT, skoro Hitlera i pogromy lwowskie wyciągacie już przy rzucaniu "kurw..mi" i przepychankach.
  • chicarica 21.07.19, 11:49
    Kwestia czasu, a na pewno się przekonasz, bo że to nastąpi to jestem pewna.

--
    ---
  • woman_in_love 21.07.19, 12:31
    Jacy znowu kibole?!? Przecież to prawdziwi narodowi patrioci i 100% katolicy.
  • dramatika 21.07.19, 12:36
    woman_in_love napisała:

> Jacy znowu kibole?!?

bialystok.wyborcza.pl/bialystok/7,35241,25004382,marsz-rownosci-w-bialymstoku-kibole-beda-bronic-miasta-przed.html
  • owmordke 21.07.19, 12:38
    Kwiat narodu. Sol tej ziemi.
  • woman_in_love 21.07.19, 13:13
    Nie opowiadaj głupot. Bycie kibolem nie wyklucza bycia wyjątkowym narodowym patriotą.
  • olena.s 21.07.19, 11:50
    Jedyna pociecha w tym, że Marks miał rację, korygując Hegla. "Historia za pierwszym razem wydarza się jako tragedia, za drugim - jako farsa".
  • anorektycznazdzira 22.07.19, 09:57
    like it! smile

--
    'Daruj, ale czy mógłbyś stąd wyjść, bo to jest biznesklasa? Naprawdę, to nic osobistego, po prostu jesteśmy od ciebie lepsi.' by król Julian
  • 1elka26 21.07.19, 12:37
    woman_in_love napisała:

> albowiem lubi się powtarzać. Właśnie widzimy w cudowny sposób, jak i dlaczego H
    > itler dorwał się do władzy. I jak ten cały proces przebiegał. Bo to nie był pro
    > ces rewolucyjny, a trwający kilkanaście lat.
    >
    Jak już wspominasz o historii to może wspomnisz też o tym jak twórcy rewolucji francuskiej która na sztandarach miała wypisane hasła wolności, równosci i braterstwa dokonali pierwszego ludobójstwa w Wandei?
    Gdy Konwent Narodowy 6 lutego 1794 r. polecił gen. Turreau : „Eksterminować bandytów co do jednego - oto twoje zadanie”. Eksterminacja ludności cywilnej Wandei trwała 9 miesięcy.
    O tym jak przebiegała rewolucja bolszewicka mająca także na sztandarach wypisane szczytne hasła już nie wspomnisz? O dziesiątkach milionów ofiar bolszewickiego terroru też nie pamiętasz?
    O obłakanych rządach lewicowych dyktatur i ich ofiarach nic nie wspomnisz?

Taka jest prawda historyczna.
  • owmordke 21.07.19, 12:41
    Ja dzielisz ludzi na lepszych i gorszych to czesto sie konczy na przesladowaniach a nawet eksterminacji. I nie ma znaczenia co jest na sztandarach.
  • 1elka26 21.07.19, 12:55
    Masz rację. Dzielenie widac chociażby na tym jakże oświeconym i europejskim forum. Wyzwiska latają gęsto.
    W dodatku bez cienia chociażby dowodu na poparcie swoich insynuacji.
    Natomiast jeżeli chodzi o tzw. parady równości to nic takiego w ogóle nie powinno mieć miejsca.
  • gulcia77 21.07.19, 13:27
    Dlaczego? Skoro mają miejsce pielgrzymki i procesje? Jedno od drugiego NICZYM się nie różni.

--
    "Emancipate yourselves from mental slavery
    None but ourselves can free our minds"
  • 1elka26 21.07.19, 13:40
    Procesje i pielgrzymi są jednym z elementów życia religijnego danej wspólnoty.
    A wyrazem czego jest epatowanie seksualnością?
    Chociaż jest to postępowanie zgodne zi ideologią twórców bolszewizmu. W końcu to juz sam Lenin w 1904 r przekonywał, że "trzeba uwolniś seksualnośc z okopów rodziny, aby zwyciężył socjalizm" A jego dony uczeń Trocki stwierdził, że "seksualność jest głównym środkiem ciemiężenia człowieka".

Swiadomie czy też nie, ale obrońcy tego typu maskarad realizują w ten sposób wytyczne ojców duchowych komunizmu. Musze przyznać że tak dac się zmanipulować to naprawdę zjawisko godne podziwu.
  • gulcia77 21.07.19, 14:08
    Manipulację religijną już przerabiałam. Z wielką ulgą się z niej wyzwoliłam. Polecam - robi się więcej tlenu w głowie.

--
  • 1matka-polka 21.07.19, 14:16
    "Manipulację religijną już przerabiałam. Z wielką ulgą się z niej wyzwoliłam. Polecam - robi się więcej tlenu w głowie."
    No chyba, ze sie gladko wpadnie w innego typu manipulacje, z "tolerancja", "miloscia" i "nauką" na sztandaraxh😁

--
    Kurt Vonnegut
  • gulcia77 21.07.19, 14:33
    To nie jest żadna manipulacja. Dla mnie to jest absolutna, zupełna normalność. Za Chiny Ludowe nie zrozumiem co komu przeszkadza.

--
  • 1matka-polka 21.07.19, 14:38
    Normalne, ze mowisz o tolerancji a masz na mysli tolerancje represywna, o milosci a masz na mysli milosc tylko do podzielajacych twoje poglady w 100 procentach oraz o nauce a masz na mysli tylko badania starannie wyselekcjonowane pod politycznie poprawne tezy?

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • gulcia77 21.07.19, 14:43
    Ja bym chciała raz jeden usłyszeć konkretny argument, co komu w marszach przeszkadza. Czego wy się boicie? Zarażenia? Tym się nie da zarazić.

--
  • 1matka-polka 21.07.19, 14:51
    "Ja bym chciała raz jeden usłyszeć konkretny argument, co komu w marszach przeszkadza."
    Moze obrazanie katolikow, sama nie jestem katoliczka i w sumie mnie te marsze, i przebieranki za zakonnice, i szydera z religii bawily - do pewnego momentu. Ale przestaly, zwlaszcza po lekturze emamy oraz roznych reportazach z demonstracji, uswiadomilam sobie, ze lewactwo tak samo jak prawactwo zmierza w kierunku totalitarnym.

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • dramatika 21.07.19, 15:10
    gulcia77 napisała:

> Ja bym chciała raz jeden usłyszeć konkretny argument, co komu w marszach przesz
    > kadza. Czego wy się boicie? Zarażenia? Tym się nie da zarazić.

Kibole czy inni zradykalizowani narodowcy to mają pretensje za prowokacje typu cipa na kiju czy tęczowe kutasy na transparentach.
    Mnie natomiast nie podoba się, że pod płaszczykiem tolerancji dla homoseksualistów przemilcza się to, że prowadzą oni rozwiązły tryb życia. W wątku obok podawałam linki do raportów wskazujących, ze geje przodują w statystykach zachorowalności na AIDS i choroby weneryczne, na które państwa wydają krocie. I nie chorują dlatego, ze "tacy się urodzili", tylko z powodu stylu życia właśnie - częstej zmiany partnerów, seksu bez zabezpieczeń. Już choćby z tego powodu homoseksualizm nie jest OK. Legalizacja małżenstw homoseksualnych niczego nie załatwia - w UE w wielu krajach są one zalegalizowane, a i tak po pierwsze znajdują stosunkowo mało zwolenników wśród samych homoseksualistów, a zachorowalnośc na AIDS i choroby weneryczne nie spada.
    Mamy totalne rozdwojenie jaźni jeśli chodzi o podejście do homoseksualizmu - świat medycyny dwoi i się i troi by wysupłać fundusze na prewencję wsród homoseksualistów np. przez informowanie i oferowanie leków zapobiegających zakażeniu, rządy kombinują jak sfinansować leczenie już zarażonych, tymczasem świat polityki wmawia ludziom, że homoseksualisci są tacy sami jak wszyscy. Nie, nie są. Obojętne, czy homoseksualistą człowiek się rodzi, czy się nim staje - w homoseksualizm męski, a także częsciowo żeński, wpisane są ryzykowne zachowania seksualne prowadzące do szkody całych społeczeństw poprzez zagrozenie epidemiami i koniecznością ponoszenia horrendalnych kosztów leczenia chorób.

• araceli 21.07.19, 15:16
  • betty_bum 21.07.19, 15:22
    Dodaj sobie choroby przenoszone przez rozwiązłych hetero, aborcje, powikłania aborcji, powikłania ciąż, maltretowanie dzieci. Homoseksualiści to ulga dla systemu opieki zdrowotnej jeśli chcesz tak kombinować.
  • gulcia77 21.07.19, 15:27
    A hetero rozwiązłość Ci nie przeszkadza?

--
  • dramatika 21.07.19, 15:36
    gulcia77 napisała:

> A hetero rozwiązłość Ci nie przeszkadza?

Gdyby homoseksualiści byli tak samo rozwięźli jak heteroseksualiści, zachorowalność na AIDS w Europie spadłaby o 40%.
  • woman_in_love 21.07.19, 15:40
    Ale zachorowalność w Europie nie jest tak duża, jak chociażby w katolickiej cywilizacji śmierci w Ameryce Środkowej big_grin.
  • dramatika 21.07.19, 15:47
    woman_in_love napisała:

> Ale zachorowalność w Europie nie jest tak duża, jak chociażby w katolickiej cyw
    > ilizacji śmierci w Ameryce Środkowej big_grin.

Napisz nam zatem jak duża, w porównaniu do Euoropy czy USA.
  • woman_in_love 21.07.19, 15:37
    W artykule, który podawałeś, było coś całkiem innego: a mianowicie była informacja o tym, że 73% światowych zarażeń AIDS jest w chrześcijańskiej, często gęsto katolickiej Afryce Subsaharyjskiej[/b]. Tam gdzie urzędował arcybiskup Hoser (Ruanda), tam skąd pochodzi cudotwórca ksiądz Bashobora, którego zapraszacie na Stadion Narodowy (czyli z Ugandy, gdzie jakieś 15% populacji jest zarażona i gdzie jest karanie homoseksualizmu więzieniem).

A drugim regionem najbardziej dotkniętym epidemią jest, tadam!, katolicka Ameryka Środkowa, gdzie AIDS jest główną przyczyną zgonów wśród dorosłych (15-44 lata). I nie są to geje, oj nie:
    www.o2.pl/artykul/ksiadz-zarazony-wirusem-hiv-uniewinniony-zgwalcil--dziewczynek-6040101714166913a
  • dramatika 21.07.19, 15:45
    woman_in_love napisała:

> W artykule, który podawałeś, było coś całkiem innego: a mianowicie była informa
    > cja o tym, że 73% światowych zarażeń AIDS jest w chrześcijańskiej, często gęsto
    > katolickiej Afryce Subsaharyjskiej

A niby w jaki sposób przeczy to twierdzeniu, że 40% przypadków zarażeń w Europie ma miejsce wśród homoseksualistów?

> A drugim regionem najbardziej dotkniętym epidemią jest, tadam!, katolicka Amery
    > ka Środkowa, gdzie AIDS jest główną przyczyną zgonów wśród dorosłych (15-44 lat
    > a). I nie są to geje, oj nie:
    > www.o2.pl/artykul/ksiadz-zarazony-wirusem-hiv-uniewinniony-zgwalcil--dziewczyne
    > k-6040101714166913a

Przypadek 1 heteroseksualnego człowieka kaze ci twierdzić, że nie ma nadreprezentacji gejów wśród zarażeń w Ameryce Środkowej? Ciekawe.
  • olena.s 21.07.19, 22:09
    hehehehe.
    Wiesz, dramatyczna jednostko, w Australii ostatnio opublikowano dane, z których wynika, że o ile liczba nowych zakażeń wśród gejów radykalnie spadła, to u mężczyzn hetero - ostro rośnie.
    Albowiem rzecz głównie nie w tym, kto kogo i jak często, ale w tym, czy stosuje zabezpieczenia. Wystarczy więc ludzi nauczyć zabezpieczeń. Oczywiście oznacza to szeroką kampanię informacyjną - i wiem, KK dostałby szału gdyby ludziom tłumaczyć czemu prezerwatywy mają sens.
    (HIV diagnoses have hit a seven-year-low, but heterosexual people are bucking the positive trend, the latest surveillance report by UNSW's Kirby Institute shows. As HIV rates fell dramatically among gay and bisexual men, new HIV diagnoses attributed to heterosexual sex rose 10 per cent over the past five years and 14 per cent between 2016 and 2017, according to the detailed analysis released on Monday.
    (...)
    “Many heterosexuals would be unaware that they have been at risk … and the need for testing,” Professor Guy said.

Associate Professor Limin Mao, Senior Research Fellow at the Centre for Social Research in Health at UNSW, said the belief that HIV was a problem of gay men and drug users, as well as prejudice among the community were major barriers to getting people tested."

I Bogiem a prawdą w ogóle nie rozumiem, o co się indyczysz. Uważasz że co, jak będziecie dalej prześladować gejów, to od tego będzie mniej zakażeń? Jak paru utłuczecie, to reszta się przerzuci na hetero?
  • dramatika 21.07.19, 22:32
    olena.s napisała:

> Wiesz, dramatyczna jednostko, w Australii ostatnio opublikowano dane, z których
    > wynika, że o ile liczba nowych zakażeń wśród gejów radykalnie spadła, to u męż
    > czyzn hetero - ostro rośnie.

A w UE u gejów nie spadła radykalnie. No i?

> Albowiem rzecz głównie nie w tym, kto kogo i jak często, ale w tym, czy stosuje
    > zabezpieczenia. Wystarczy więc ludzi nauczyć zabezpieczeń. Oczywiście oznacza
    > to szeroką kampanię informacyjną - i wiem, KK dostałby szału gdyby ludziom tłum
    > aczyć czemu prezerwatywy mają sens.

Tak, UE trzęsąca portkami przed KK - dobrze się czujesz?

> I Bogiem a prawdą w ogóle nie rozumiem, o co się indyczysz. Uważasz że co, jak
    > będziecie dalej prześladować gejów, to od tego będzie mniej zakażeń? Jak paru u
    > tłuczecie, to reszta się przerzuci na hetero?

A ty uważasz, ze jak komuś zainsynuujesz, że kogoś prześladuje i tłucze, to stanie się to prawdą objawioną?
    Na pewno nie pomoże w prewencji zakażeń AIDS i chorób wenerycznych zamiatanie tematu pod dywan poprzez tęczową retorykę, że geje chcą małżeństw i wychowania dzieci. Nie - chcą nieskrępowanego seksu, więc należy kierować do nich oficjalne programy prewencyjne i uświadamiające. Tak jak do grubasów na przystankach, żeby tyle nie "żarli".
  • olena.s 21.07.19, 23:35
    >A w UE u gejów nie spadła radykalnie. No i?
    No i co? Zapewne Unia nie ma odpowiedniego programu prewencji i powinna się uczyć u Australii, nie sądzisz? Chociaż - co za peszek - nie sądzę, żeby australijski program polegał na pluciu na gejów. Zwłaszcza, że zalegalizowali małżeństwa homoseksualne. To wiesz, jest jak z aborcją. Przed dużymi migracjami ostatnich dekad najmniejszą częstotliwość aborcji miała liberalna Holandia, w której była ona dostępna za friko i swobodnie. Ale była też dostępna wiedza i antykoncepcja - także za friko.
    >>"i wiem, KK dostałby szału gdyby ludziom tłumaczyć czemu prezerwatywy mają sens.
    >Tak, UE trzęsąca portkami przed KK - dobrze się czujesz?
    Dlaczego akurat UE? Ja pisałam o tym w kontekście Polski i trzeciego świata. Disclaimer: widziałam w Afryce takie wsie, gdzie wymarło całe pokolenie (to było przed złożonymi terapiami) dorosłych, zostawiając tylko dziadków i wnuki. I świetnie pamiętam, ile zrobił KK (oraz inne konserwy) żeby uniemożliwić prewencję.
    >zainsynuujesz, że kogoś prześladuje i tłucze,
    Ja nie insynuuję tobie. Ja patrzę na Białystok.
  • rosapulchra-0 21.07.19, 22:38
    Bardzo dobry komentarz!

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • edelstein 21.07.19, 18:11
    A hetero to monogamisci 😂kazda 5 nas zna przynajmniej jednego goscia uprawiajacego seks z wszystkim Co na drei nie jest na drzewie.Wsrod nich sa czego bogobojni ojcowie i mezowie.

--
  • 1elka26 21.07.19, 14:37
    gulcia77 napisała:

> Manipulację religijną już przerabiałam. Z wielką ulgą się z niej wyzwoliłam. Po
    > lecam - robi się więcej tlenu w głowie.

No cóż, mogę tylko współczuć jeżeli dla ciebie wiara kojarzy się z manipulacją. Może warto czegoś więcej dowiedziec się i sięgnąć nieco dalej, poza codzienną obrzędowość i regułki katechizmowe.
    Natomiast co do tego tlenu w głowie. Niczego odkrywczego nie napisałaś podążasz po prostu śladem myslicieli epoki Oswiecenia ktorzy odkryli genialną, choć tak naprawdę zgubna dla świata myśl - jak z ludzkich słabości uczynić doskonały mechanizm kontroli nad społeczeństwem.
    Jest to genialnie proste - "Rozpal namiętności, a będziesz kontrolował ludzi".
    Ten tlen nie jest tlenem lecz zabójcza dla mózgu mieszanką ideologii która z realizacji własnych namiętnosci uczyniła substytut wolności. Uzyskując wolność w realizowaniu swych namietności przestajesz widzieć więzy jakimi jesteś krępowany.
    Paradoksalnie własnie wtedy gdy szalała rewolucja francuska która właśnie w Kościele postrzegała swojego głównego wroga A. de Tocqeville uznawany za twócę pojęcia "demokracji liberalnej" napisał znamienne słowa:
    "Bez wiary może obejść się despotyzm, ale nie wolność".

Tak więc z tym tlenem radzę uważać, może zaprowadzić w kompletnie inna stronę niż chcesz. Wszystkie ruchy lewicowe prędzej czy później przeistaczają się w dyktatury.
  • gulcia77 21.07.19, 14:40
    Sofistyka smile

--
  • ganesza 21.07.19, 15:25
    1elka26 napisał(a):

> Jest to genialnie proste - "Rozpal namiętności, a będziesz kontrolował ludzi".
    >

bardzo ci dziękuję za tak piękne, trafne i zwięzłe podsumowanie działań PISu

--
    Nie jestem profanacją, nie jestem satysfakcją. Nie jestem może
    kompetentna ani majętna, ale jestem.
  • araceli 21.07.19, 14:14
    1elka26 napisał(a):
    > Procesje i pielgrzymi są jednym z elementów życia religijnego danej wspólnoty.
    > A wyrazem czego jest epatowanie seksualnością?

Weźmy na przykład publiczne zobowiązanie do posiadania dzieci (uprawiania heteroseksualnego seksu) podczas zawierania małżeństw katolickich. Masz rację - patola do kwadratu big_grin

--
  • asia_i_p 24.07.19, 08:31
    Wyrazem realizowania prawa, jakim jest wolność zgromadzeń.
    W Trzebnicy mamy, na przykład, marsz z okazji Dnia Kota. I tak sobie epatujemy tym kotem. Bo nam wolno.

Biorąc pod uwagę, jak wyglądała spora część małżeństw na przełomie XIX i XX wieku, oraz to, jak wyglądało np. seksualne wykorzystywanie służących, Trocki miał sporo racji. Co ciekawe, socjalizm i komunizm w realu były mocno purytańskie (no, poza wierzchołkami władzy, im było wolno). Bo zorientowali się, że w seksualności jest jakieś zarzewie wolności, coś poza kontrolą, i wpadli w panikę. Tak że, o ile teoretycy socjalizmu może by i poszli w Marszu Równości, praktycy raczej by go zakazali. W końcu to w Rosji LGTB ma jeszcze głębiej przekichane niż w Polsce.

--
  • olena.s 24.07.19, 08:50
    smile
    Jest taka książka, Roberta Merle, o początku roku 68 w Paryżu, a raczej w Nanterre, na kampusie. "Za szybą" bodajże. Całkiem niezła.
    Kilkoro zupełnie różnych - poglądami, pochodzeniem, statusem - młodych ludzi, głównie studentów, rozpolitykowanych, gorącogłowych i nabrzmiewająca eksplozja protestu.
    W pewnym momencie jeden z bohaterów patrzy na zapietą pod szyję komunistkę i snuje refleksję, że tak ubierają sie tylko komuniści i katolicy.
  • dramatika 24.07.19, 09:31
    olena.s napisała:

> Kilkoro zupełnie różnych - poglądami, pochodzeniem, statusem - młodych ludzi, g
    > łównie studentów, rozpolitykowanych, gorącogłowych i nabrzmiewająca eksplozja p
    > rotestu.
    > W pewnym momencie jeden z bohaterów patrzy na zapietą pod szyję komunistkę i sn
    > uje refleksję, że tak ubierają sie tylko komuniści i katolicy.

Jakby ten "rozpolitykowany, gorącogłowy" młody człowiek prezentował sobą coś więcej niż tylko nabrzmiewający eksplozją żar w gaciach, to wiedziałby bardzo dobrze, dlaczego ówczesna komunistka była zapięta pod szyję.
  • olena.s 24.07.19, 09:54
    A może tak, zamiast pyszczyc o nieznanym, po prostu sięgnij do bioblioteki, hm? nie sądzisz, że to może być ciuteczek pomocne intelektualnie?
  • dramatika 24.07.19, 09:12
    asia_i_p napisała:

> Co ciekawe, socjalizm i komunizm w realu były mocno purytańskie (
    > no, poza wierzchołkami władzy, im było wolno). Bo zorientowali się, że w seksua
    > lności jest jakieś zarzewie wolności, coś poza kontrolą, i wpadli w panikę.

Boże, co za brednie.

Apostołką „wolnej miłości” była Aleksandra Kołłontaj, bolszewicka komisarz do spraw opieki społecznej. W 1919 r. opublikowała książkę „Nowa moralność a klasa robotnicza”, w której lansowała tezę, że kobiety należy wyzwolić nie tylko pod względem ekonomicznym, ale także psychologicznym. Seks bez zobowiązań miał wpoić kobietom nawyk chronienia swojej osobowości w społeczeństwie opanowanym przez mężczyzn. Wszelkie formy związków seksualnych były więc dopuszczalne. Przewidywała, że z biegiem czasu rodzina zaniknie, a kobiety nauczą się traktować wszystkie dzieci jak własne.

Większość rosyjskich studentów twierdziła w latach 20., że miłość i małżeństwo to „burżuazyjne przeżytki”, a komuniści powinni prowadzić niczym nieskrępowane życie seksualne – im mniej w związkach damsko-męskich uczucia, tym bardziej mają one komunistyczny charakter. Małżeństwo miało ograniczać wolność i poniżać kobiety

Odgórnie zaprojektowana „wolna miłość” zamiast świadomego seksu zaowocowała plagą prostytucji, zbiorowych gwałtów, niechcianych dzieci oraz chorób wenerycznych (zwłaszcza syfilisu). W 1926 r. w jednej z moskiewskich fabryk ponad 50 proc. robotnic miało tego typu schorzenia.

W końcu lat 20. władze bolszewickie zaczęły stopniowo ograniczać wolność seksualną, która wymknęła się spod ich kontroli

Bolszewicka ”wolna miłość” inspirowała także zachodnioeuopejską i amerykańską Nową Lewicę, czego efektem była rewolucja seksualna lat 60

Żródła:
    historia.org.pl/2015/07/08/bolszewicka-rewolucja-seksualna/
    wyborcza.pl/alehistoria/1,121681,19559461,wielka-rosyjska-rewolucja-seksualna.html
    www.rp.pl/Rzecz-o-prawie/312039982-Seksualna-rewolucja-bolszewicka.html
    Gdyby ludzie choć trochę znali historię, to nie popełnialiby wciąż tych samych błędów.
  • 1matka-polka 24.07.19, 10:19
    "Odgórnie zaprojektowana „wolna miłość” zamiast świadomego seksu zaowocowała plagą prostytucji, zbiorowych gwałtów, niechcianych dzieci oraz chorób wenerycznych (zwłaszcza syfilisu). W 1926 r. w jednej z moskiewskich fabryk ponad 50 proc. robotnic miało tego typu schorzenia.
    W końcu lat 20. władze bolszewickie zaczęły stopniowo ograniczać wolność seksualną, która wymknęła się spod ich kontroli"
    Czyli komuniści od razu wprowadzali wolność seksualną a potem dopiero się sparzyli i poszli po rozum do głowy. Że też forumowe "historyczki" pominęły ten mały szczegół. LOL

--
    Psalm 23
  • dramatika 24.07.19, 10:34
    1matka-polka napisała:

> Czyli komuniści od razu wprowadzali wolność seksualną a potem dopiero się sparz
    > yli i poszli po rozum do głowy. Że też forumowe "historyczki" pominęły ten mały
    > szczegół. LOL

Dokładnie. To co teraz mamy to jest rewizja bolszewickiej rewolucji seksualnej. Jedyne, naprawdę jedyne czym się to różni od bolszewickiej wersji, to rozciągnięcie w czasie. Wystarczy, że przeczytamy jak się to odbywało za Lenina - wiele haseł pokrywa się słowo w słowo - a możemy wieszczyć przyszłość smile Choć nie rysuje się zbyt optymistycznie.

• araceli 24.07.19, 10:52
    dramatika napisał(a):
    > Gdyby ludzie choć trochę znali historię, to nie popełnialiby wciąż tych samych
    > błędów.

Co ty nie powiesz big_grin big_grin big_grin

--
    Co inni myślą o Tobie to nie Twój interes.
  • 1matka-polka 24.07.19, 09:14
    "Co ciekawe, socjalizm i komunizm w realu były mocno purytańskie "
    Były ale już nie są, a to dlatego, że "Rękopisy ekonomiczno-filozoficzne" Marksa zostały odnalezione dopiero w 1928 roku i dopiero wtedy członkowie szkoły frankfurckiej dokonali rewizji klasycznego marksizmu. A to, co stworzyli, nazywamy potocznie marksizmem kulturowym z całym rozpasaniem seksualnym i niszczeniem wszelkich zasad tradycyjnego współżycia społecznego smile
    Ps: Nietzsche w realu też słabo wyszedł wink

--
    Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
    Wolter
  • dramatika 24.07.19, 09:20
    1matka-polka napisała:

> A to, co stworzyli, nazywamy
    > potocznie marksizmem kulturowym z całym rozpasaniem seksualnym i niszczeniem w
    > szelkich zasad tradycyjnego współżycia społecznego smile

Tak naprawdę szkoła frankfurcka inspirowała się właśnie bolszewikami.
  • 1matka-polka 24.07.19, 09:29
    Właśnie zgłębiam temat, "Fryderyk Engels Pochodzenie rodziny, własności prywatnej i państwa W związku z badaniami Lewisa H. Morgana 27" Można się pośmiać, jak się naciąga raczkującą naukę pod ideologię.

--
    Kurt Vonnegut
  • 1matka-polka 24.07.19, 09:31
    Nie chce i się przeokrutnie, ale jeśli forum będzie dalej drążyć temat, to przeczytam wszystkie dzieła Marksa i Engelsa, może nawet w oryginale. LOL

--
    Kurt Vonnegut
  • dramatika 24.07.19, 09:38
    1matka-polka napisała:

> Nie chce i się przeokrutnie, ale jeśli forum będzie dalej drążyć temat, to prze
    > czytam wszystkie dzieła Marksa i Engelsa, może nawet w oryginale. LOL

Hahahaha, nie rób sobie tego big_grin
    A tak na serio polecam analizy (chyba że chcesz przeczytać tongue_out ) "Manuskryptów Paryskich" młodego Marksa, zanim spotkał Engelsa. Tutaj Marks zabawia się w filozofa i to co tam można wyczytać jeży włos na głowie. Wiele mówi o słynnych marksowskich intencjach - generalnie postulował powrót człowieka na drzewa, czyli jeszcze wcześniej niż do epoki jaskiniowej.
  • 1matka-polka 24.07.19, 09:58
    Ok. Zaraz się biere do czytania.

--
    Wolter
  • owmordke 21.07.19, 14:29
    Elka wez sie ogarnij bo sie zapowietrzysz.

Jedna strona chce spoleczenstwa gdzie jest miejsce dla kazdego niezaleznie od wyznania, koloru skory, czy orientacji seksualnej. Druga chce aby wszyscy byli bialymi, heteroseksualnymi katolikami. A “dziwadla” niech siedza cicho jak to sugeruje ag mon beer czy rychu.

Jak krzywde robi ci parada? Ja nie lubie procecji religijnych bo uwazam ze miejsce religii jest w domu, ale krzywdy mi procesja nie robi.
  • 1matka-polka 21.07.19, 14:34
    "Jedna strona chce spoleczenstwa gdzie jest miejsce dla kazdego niezaleznie od wyznania, koloru skory, czy orientacji seksualnej"
    O ile nie jest katolikiem, ani heteroseksualista plci meskiej😂
    Ps: O miejscu dla roznych pogladow zapomnialas, czy specjalnie pominelas?

--
    Wolter
  • katja.katja 21.07.19, 17:42
    Albo jest nielubianą forumowiczką/forumowiczem. Wtedy wychodzi prawdziwa nietolerancja. O dziwo, wcale nie z prawej strony.

--
    Nie dam się wygasić!
  • woman_in_love 21.07.19, 12:48
    Jak już wspominasz o historii to może wspomnisz też o tym jak hierarchowie kościoła katolickiego który na sztandar ma miłość bliźniego dokonywali masowych morderstw np. innowierców. Skoro Francja to dajmy przykład katarów:

"Papież Innocenty III ogłosił w 1209 roku krucjatę przeciwko katarom. (...) 2 lipca 1209, kiedy to zdobyto Béziers, zamieszkane przez katolików i katarów, doszło do wyjątkowo drastycznych wydarzeń. W kościele św. Marii Magdaleny zabito 7000 ludzi, w tym kobiety i dzieci. Na ulicach miasta zabito i okaleczono dalsze kilka tysięcy. Arnaud zdał Innocentemu III następującą relację: „Dzisiaj Wasza Świątobliwość, dwadzieścia tysięcy mieszkańców wydano mieczowi, niezależnie od posady, wieku czy płci” ".

A to było tylko jedno z wielu miast katarów...
  • 1elka26 21.07.19, 13:06
    Może jednak sięgnij do historii, po to żeby mieć prawdziwy obraz wydarzeń , a nie tylko tendencyjny opis.

Niestety, rzeczywistośc nie była az tak różowa, ale aby ją poznać trzeba sięgnąc do źródeł. Przykladem jest chociażby historia związana z okresem walk z katarami ktore doprowadziły do zniszczenia zbudowanego w latach 1150-1300 na południu Francji struktur odrębnego Kościoła wraz z siecią diecezji.
    wydarzeniem ktore ostatecznie uruchomiło spiralę przemocy było zabojstwo legata papieskiego w 1208 r., a także że słowa wykorzystywane tak często w polemice antykościelnej ; "Zabijajcie ich wszystkich,Pan swoich rozpozna" są autorstwa cystersa Cezarego z Heisterbach oburzonego rzezią dokonana w Beziers, a więc duchownego katolickiego! Zresztą nie on jeden był tym faktem zbulwersowany.
    Przypomnę także że wczesniejsze jedynie o kilkanascie lat dokumenty papieskie, chociażby dekret Ad abolendam papieza Lucjusza II z 1184 mowiły jedynie o ekskomunice, podobnie jak i uchwały Soboru Laterańskiego.
    Problem powstał tak naprawdę gdy w akcje wymierzone przeciwko heretykom włączyła się władza świecka przykladowo eydkt krola Aragonii Alfonsa II postawil herezje na rowno z zbrodnią obrazy majestatu - a w tym przypadku kara była tylko jedna - kara śmierci, podobnie też mowil edykt cesarza Fryderyka II .
    Nadużycia w tej materii powstały zwłaszcza gdy sciganiem katarów zajęli się ... nawróceni heretycy, którzy jak to zwykle bywa u neofitów, gorliwościa w karaniu swoich dawnych współwyznawców starali się zatuszowac swoja przeszłość.
    Zjawisko zresztą do dzisiaj znane, wystarczy zwrocic uwagę na byłych księży lub byłych aktywistów katolickich - którzy bardzo gorliwie atakują Kościół katolicki.
  • woman_in_love 21.07.19, 14:20
    Ależ ty kłamiesz big_grin.
    Wszystkie zbrodnie przeciw katarom zostały popełnione z inicjatywy Kościoła. To, że jakiś tam król ten czy inny ustanowił prawo, że "herezja" była zbrodnią obrazy majestatu nie ma żadnego znaczenia. To wszystko odbywało się na polecenie, prośby i lobbing Kościoła. Dokładnie jak teraz w Polsce. A to, że katarzy się bronili więc ginęli i księża i legaci papiescy, to chyba oczywiste. To, że świrami religijnymi zostają często gęsto jacyś "nawróceni" to też jest winą kościoła: bo kościół chętnie ich potem wykorzystuje do swoich zbrodni.
  • 1elka26 21.07.19, 14:44
    Sięgnij do literatury przedmiotu zanim zaczniesz pleść swoje banialuki.
    Na początek polecam świetna książkę S. Runcimanna - "Manicheizm średniowieczny" . Może być także - M. Baber - "Katarzy" oraz koniecznie dokumenty Soboru Laterańskiego IV są wydane w j. polskim w r. 2007 przez wydawnictwo WAM.
    Później możemy podyskutować.
  • woman_in_love 21.07.19, 15:46
    No właśnie: dokładnie opisuje to co ja piszę, a nie ty.
  • olena.s 21.07.19, 23:39
    Jeszcze raz, manipulancie.
    To arcybiskup Narbonne i legat papieski po zdobyciu katarskiego miasta Beziers zarządził rzeź. A po fakcie o swoim dziele do papieża napisał tak: "Niemal 20 tys. obywateli poszło pod miecz, bez względu na wiek czy płeć. Dzieło boskiej zemsty było zachwycające". Nb. wymordowano również i katolików - krzyżowcy wdarli się do kościoła, w którym akurat mszę odprawiał biskup. Jak to ładnie cyzelował Sienkiewicz "ni jeden świadek żywy nie ostał".
    A jakby co, to mordowali dlatego, że nie odpowiadała Rzymowi herezja - a co ciekawe, Langwedocja, w której kataryzm rozkwitł, była oazą tolerancji.
  • olena.s 21.07.19, 18:05
    Te, kretynie. O wiele, o wiele wcześniejsze były rzezie dokonywane przez krzyżowców, dawniej było "zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich" (sam cytat wątpliwy, natomiast działanie wedle tej zasady a jakże, niewątpliwe). Oraz masy innych. Śmieszysz mnie więc, trolu, swoją hipokryzją.
  • 1elka26 21.07.19, 18:46
    olena.s napisała:

> Te, kretynie.

Cóż za piękny przykład "wartości europejskich" - ślicznie dziekuję!

. Śmieszysz mnie więc, trolu, swoją hipokryzją.

No cóż ignorancja lewackich trolli wcale mnie nie śmieszy, ale smuci. Dobitnie świadczy o braku elementarnej wiedzy.
    Jezeli chodzi o wyprawy krzyżowe to polecam lekturę monumentalnego dzieła S. Runcimanna - "Wyprawy krzyżowe" - wiem, trudne to dzieło ale może po lekturze przestaniesz wypisywać tego rodzaju banialuki.
    Żenada po prostu.
  • olena.s 21.07.19, 19:30
    Gesta Francorum et aliorum Hierosolimitorum1 (anonim, prawdopodobnie włoski żołnierz):
    „Po upadku Jerozolimy i jej baszt można było ujrzeć wspaniałe dzieła. Niektórzy poganie byli litościwie ścinani, inni, przeszyci strzałami, spadali z wież, a jeszcze inni, przez czas długi poddawani torturom, ginęli w płomieniach. Po domach i na ulicach leżały stosy głów, rąk i stóp, a ludzie i rycerze biegali tam i z powrotem, stąpając po trupach. (...)
    „Po wielce okrutnym pogromie Saracenów, których 10 000 padło jednym miejscu, zwrócili swe miecze przeciwko poganom biegającym bezładnie po mieście, którzy we wszystkie strony pierzchali z obawy przed śmiercią: przebijali kobiety, które schroniły się w pałacach i domach, z objęć matek albo z kołysek porywali niemowlęta i trzymając je za stopy, ciskali nimi o ściany i przetrącali im karki; niektórych zabijali bronią albo też obrzucali ich kamieniami; nie oszczędzili żadnego poganina, skądkolwiek by pochodził albo, kim był. (...)

„Dla wielkiego zaduchu nakazano także, by wyrzucono na zewnątrz wszystkie zwłoki Saracenów, bo całe miasto było ich pełne. Żywi Saraceni wynosili zmarłych przez bramy i układali z nich stosy, tak wysokie jak domy. Nikt dotąd nie widział ani nie słyszał o takim pogromie pogan i płonęli na pogrzebowych stosach niczym piramidy i tylko Bogu ich liczba była wiadoma.

Arcybiskup Narbonne i legat papieski. Kiedy po zdobyciu bronionego przez albigensów miasta Beziers zapytano go, jak odróżnić heretyków od katolików, zarządził rzeź, jak w cytacie znanym dzięki Cezariuszowi z Heisterbachu, i jego Dialogus miraculorum. Zaś sam legat o swoim dziele do papieża napisał tak: "Niemal 20 tys. obywateli poszło pod miecz, bez względu na wiek czy płeć. Dzieło boskiej zemsty było zachwycające". Nb. wymordowano również i katolików - krzyżowcy wdarli się do kościoła, w którym akurat mszę odprawiał biskup. Jak to ładnie cyzelował Sienkiewicz "ni jeden świadek żywy nie ostał".
    A jakby co, to mordowali dlatego, że nie odpowiadała Rzymowi herezja albigensów - co ciekawe, Langwedocja w której kataryzm rozkwitł, była oazą tolerancji.
  • owmordke 21.07.19, 12:37
    Analogia jest oczywista. Nie wiem jak slepym trzeba byc zeby tego nie widziec.
  • dyzurny_troll_forum 21.07.19, 17:07
    woman_in_love napisała:

> 1) Czyli zaczęło się niewinnie, od głoszenia haseł o wstaniu z kolan, wielkości
    > Niemiec i konieczności rewizji różnych rzeczy, wszystko to okraszone patriotyz
    > mem i narodowością:
    > "potencjalnych działaczy przyciągał wojskowy klimat partii, defilady, mundury,
    > czy marsze z pochodniami". Coś to przypomina?

https://bi.im-g.pl/im/2c/04/13/z19939884V,Msza-w-intencji-ONR-w-bialostockiej-katedrze.jpg

--
  • triismegistos 21.07.19, 11:45
    A więc przyznajesz, że aspirujecie do islamskiego oszołomstwa. Miło, ze przyznajesz to tak otwarcie.

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • betty_bum 21.07.19, 11:47
    Wcale nie miło, przecież Polska nie musi być skazana na takich oszołomów.