21.07.19, 14:19
Dostalam działkę na Podlasiu i jestem bardzo szczesliwa. Działkę dostalam na wsi, niedaleko jeziora, 35km od Suwałk to chyba najbliższe miasto. Chciałabym się tam wybudować i zamieszkac. Chociaż trochę możemy mieć problemy z praca ale to nasze marzenie. Czy któraś z Was mieszka na wsi? Chwalicie sobie?😁 dodam, że teraz mieszkamy w mieście mamy dwa mieszkania, niedaleko kino, galerie handlowa, teatr, dobry dojazd wszędzie komunikacja miejska. Jedno z mieszkań sprzedamy, drugie moje pójdzie na wynajem i kiedyś dla dziecka. Trochę się boje że wies spodoba mi się na rok a po roku będę płakać, że chce do miasta😉wtedy zawsze możemy wrócić do mojego mieszkania, chociaż wiadomo nikt nie chce wyrzucać pieniądze w błoto. Wiec jak mieszkanki wsi, chwalicie sobie? Ja już mam wizję 4dzieci, ogrodu z warzywami eko, czystym powietrzem, jeziorem.
Edytor zaawansowany
  • danaide 21.07.19, 14:47
    Meredith, litości...
  • malia 21.07.19, 15:17
    Nie ograniczaj się, sprzedaj mieszkania w poniedziałek, we wtorek zacznijcie budowę, w sobotę ten ślub jednostronny a w niedzielę kawka na własnym tarasie. W środku tygodnia kilka małych wypadów, a wieczorami praca nad potomkiem. Koniecznie córka ma być, bo tyle propozycji imion się zmarnuje.
    A, i to mięso za 300 tys kup koniecznie, na takiej wsi, to z zakupami różnie może być.
    Nie dziekuj.
  • damartyn 21.07.19, 16:50
    Dzień świstaka.
  • kosmos_pierzasty 21.07.19, 17:17
    Na wsi mieszka się doskonale. Znacznie lepiej niż w mieście smile Subiektywnie rzecz jasna.
    Mieliśmy podobną sytuację, ale niestety nie dostaliśmy żadnej działki, tym bardziej w atrakcyjnym przyrodniczo i krajobrazowo regionie, więc zwyczajnie wynieśliśmy się jak najdalej w granicach rozsądku się dało - z centrum miasta. Zaraz minie 8 lat. To była najlepsza możliwa decyzja.

Ogród eko to dla pracusiów, ale poza tym wszystko się zgadza smile Wizja zrealizowana. Kwiaty, dzikie zwierzęta w sąsiedztwie, piękne niebo i horyzont w zasięgu wzroku, kawka na tarasie latem i zimowe wieczory przy kominku z grzańcem smile

Wszystko zależy od osobowości i potrzeb tak naprawdę, w tym warunków pracy wszystkich zainteresowanych.
    Pomogłam choć trochę? smile
  • gozdzikwkubku 21.07.19, 17:22
    Pomoglas😁Dziekuje
  • sarah_black38 22.07.19, 07:55
    gozdzikwkubku napisała:

> Dostalam działkę na Podlasiu i jestem bardzo szczesliwa. Działkę dostalam na ws
    > i, niedaleko jeziora, 35km od Suwałk to chyba najbliższe miasto.

To nie jest Podlasie, tylko Suwalszczyzna, a to inny region. Może miałaś na myśli województwo podlaskie, to zupełnie dwie różne sprawy. Jezeli ta działka leży na terenie powiatu suwalskiego, sejnieńskiego i augistowskiego to na bank Suwalszczyzna smile

pl.wikipedia.org/wiki/Podlasie
    pl.wikipedia.org/wiki/Suwalszczyzna

--
    Poddasze...
  • bywalec.hoteli 22.07.19, 08:36
    Gratuluję! A Suwalszczyzna to też Podlasie?

--
    Lato smile
  • royal283 22.07.19, 11:08
    Wieś na Suwalszczyźnie to może być prawdziwa wieś rolnicza- czy obok działki są tereny uprawne? Jeśli tak- to powodzenia- pomieszkaj sobie na probe przy jakimś gospodarstwie - poczuj ten specyficzny zapach i wtedy zdecyduj, czy chcesz tak mieć na stałe.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka