Dodaj do ulubionych

Kiedys myslalam, ze homoseksualizm

21.07.19, 15:42
Jest wrodzony a homoseksualisci plci obojga chca zyc w stalych zwiazkach, jak hetero. Uwierzylam bez sprawdzania w te szurowskie, postepowe opinie, bo w sumie jestem postepowa a temat nigdy mnie szczegolnie nie interesowal. Nie znam zadnego geja, itp.
Jednak lektura forum uswiadomila mi, ze kij jak zwykle ma dwa konce a homoseksualisci plci meskiej niekoniecznie takimi sie urodzili oraz mają wiecej za uszami, niz inni zwykli obywatele. Dziekuje ci forum, bo inaczej zylabym w tej szurowskiej nieswiadomosci😄

--
"Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
Psalm 23
Edytor zaawansowany
  • cosmetic.wipes 21.07.19, 15:45
    Idź na forum płaskoziemcow, twój horyzont znacznie się poszerzy.

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • 1matka-polka 21.07.19, 15:46
    Wole to forum. Ostatnio np. dowiedzialam sie ze lewacki incel to cuckold🤣

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • kokosowy15 21.07.19, 17:50
    Czy nazwanie kogoś "incelem" jest obraźliwe?
  • bistian 21.07.19, 17:54
    kokosowy15 napisał(a):

> Czy nazwanie kogoś "incelem" jest obraźliwe?

Z założenia ma być obraźliwe, więc jest.
  • livia.kalina 21.07.19, 18:02
    A to chyba bardzo indywidualna sprawa. Ja używam w celach wyłącznie informacyjnych.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • 1matka-polka 21.07.19, 18:24
    Kłamczuszka.

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • livia.kalina 21.07.19, 18:47
    To paradne jak koleś od lat udający na forum kobietę, zarzuca innym kłamstwo.

--
    super_hetero_dyna:
  • 1matka-polka 21.07.19, 18:49
    No widzisz, co dotkniesz klawiatury, to kłamstwo wylatuje, jak te węże i ropuchy z ust złej siostry ;D

--
    "W lokalnej dyskotece spotykasz szatana - co mówisz? Zareaguj spontanicznie na zadaną sytuację."
    Dorota Masłowska
  • livia.kalina 21.07.19, 18:55
    Masz osobowość wieloraką, że sam ze sobą piszesz? To by tłumaczyło twoje zaburzenie tożsamości płciowej.

--
    super_hetero_dyna:
  • 1matka-polka 21.07.19, 19:12
    Nie widzisz drzewka?

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • super_hetero_dyna 21.07.19, 19:11
    Może dlatego, że kłamiesz, a przy tym nieudolnie, bo kłamstwo widać już na pierwszy rzut oka. Bo przecież używając tego określenia w stosunku do forumowiczów, o których życiu osobistym nie masz żadnych pewnych informacji, nie możesz go używać w celach informacyjnych, a przeciwnie - wyłącznie w celu obrażenia.
  • livia.kalina 21.07.19, 19:35
    A skąd wiesz, że używam ich w stosunku do osób, których nie znam??

--
    super_hetero_dyna:
  • super_hetero_dyna 21.07.19, 19:58
    Bo sama to napisałaś. Na przykład nazywając incelem Krzysztofa Bosaka uzasadniłaś to tak, że "ludzie powiadają, że rzadko widują go z dziewczętami". Jeśli dla Ciebie znajomość danej osoby to to, co o nim "ludzie powiadają", to gratuluję.
  • livia.kalina 21.07.19, 20:04
    Matko boska - „rzadko widują go z dziewczętami” to przecież cytat z powszechnie znanej piosenki... to była wypowiedź ironiczna.

--
    super_hetero_dyna:
  • cosmetic.wipes 21.07.19, 18:16
    kokosowy15 napisał(a):

Nazwanie incela incelem jest stwierdzeniem faktu.

--
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • majenkir 22.07.19, 15:37
    cosmetic.wipes napisała:
    > Nazwanie incela incelem jest stwierdzeniem faktu.

Idac tym tropem nazwanie idioty idiota, a dziwki dziwka tez nie powinno byc obrazliwe? wink

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • cosmetic.wipes 22.07.19, 15:59
    A jest?

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • 1matka-polka 22.07.19, 16:02
    Wyjdź sprzed kompa i zagadaj tak do kogoś, kto spełnia te kryteria twoim zdaniem, to się dowiesz wink

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • iwles 22.07.19, 16:14

czy słowo "incel" ma zabarwienie pejoratywne, albo wulgarne, czy obraźliwe, jak idiota i dziwka ?

• 1matka-polka 22.07.19, 16:36
    Oczywiscie, to obelga wysmiewanie braku atrakcyjnosci seksualnej danego osobnika. O ironio, najczesciej uzywaja go lewacy, ktorzy w innych watkach goraco zapewniaja, ze nie zagladaja nikomu do lozka i w ogole ich nie interesuje, kto z kim sypia🤣

--
    „porzuciwszy tradycyjne formy religijności i duchowości... zyskaliśmy jakąś gigantyczną lukę, która zasysa wszystkie śmieci, które znajdują się w polu naszego widzenia” D. Masłowska
  • umi 22.07.19, 16:08
    Jest obraźliwe o tyle, ze smialas wytknac idiocie idiotyzm, a dziwce (płci dowolnej) puszczalstwo. Ludzie sie obrazaja, jak sie nazywa po imieniu ich wady. Wola, zeby wszyscy udawali, ze ich nie maja, nawet jak mają. Pewnie dlatego tyle osob pisze na kontrowersyjne tematy na forach. Przez internet ciezko kogos zlinczowac inaczej niz słownie za wytykanie wad.
  • ichi51e 23.07.19, 09:12
    A kulawego kulawym slepego slepym glupiego grubego grubym...?

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • rosapulchra-0 21.07.19, 18:56
    kokosowy15 napisał(a):

Tak, to obraźliwe określenie.

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • kokosowy15 21.07.19, 19:34
    Tak, jak nazwanie schizofrenia schizofrenikiem albo Żyda Żydem?
  • rosapulchra-0 22.07.19, 21:03
    Nie.

--
    A to nie wiesz, że jak kobieta "rozkłada nogi", to jej się otwiera taka czarna dziura, co zasysa z niespotykaną siłą wszystkie samce jak leci, aż po horyzont zdarzeń...? by memphis90
  • kokosowy15 22.07.19, 21:28
    Ludzie obrażają się o różne słowa. Niektóre emamy nawet o nazwanie ich emigrantkami, mimo że nimi są.
  • rosapulchra-0 23.07.19, 14:16
    Tego nie zauważyłam.

--
    Ty milden samotna zdaje jesteś to może się wymienicie usługami? Bo pewnie też masz z tym problem. by bergamotka77
  • ichi51e 23.07.19, 09:13
    Nazywanie kogos incelem jest obelga. To meska wersja okreslenia “niedopchnieta” nie za ladne prawda?

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • ichi51e 23.07.19, 09:14
    “incel

rzeczownik
    osoba, która nie uprawia seksu, pomimo chęci (od "involuntary celibate" - "mimowolny celibat") “

--
  • kokosowy15 23.07.19, 10:22
    Nie jest to miłe, określać ludzi po ich niesprawnościach fizycznych czy intelektualnych. Chciała byś, żeby o Twojej córce na forum pisano "ta anorektyczka, grubaska, schizofreniczka, ślepa, kretynka"?
  • dramatika 23.07.19, 10:53
    kokosowy15 napisał(a):

> Nie jest to miłe, określać ludzi po ich niesprawnościach fizycznych czy intelek
    > tualnych. Chciała byś, żeby o Twojej córce na forum pisano "ta anorektyczka, gr
    > ubaska, schizofreniczka, ślepa, kretynka"?

Określanie ludzi przez ich choroby jest niefajne, ale tak samo niefajne jest udawanie, że osoba nie jest chora, jeśli jest chora lub stosowanie eufemizmów ("puszysta" zamiast otyła), bo to bagatelizuje skutki choroby.
  • araceli 23.07.19, 10:57
    dramatika napisał(a):
    > ale tak samo niefajne jest ud
    > awanie, że osoba nie jest chora, jeśli jest chora lub stosowanie eufemizmów ("p
    > uszysta" zamiast otyła), bo to bagatelizuje skutki choroby.

Zatem bękart, nie "bękart"?

--
    Emigrancka troska o ojczyznę:
    araceli: Ty możesz sobie spalić Polskę - co Ci szkodzi! Ja tu mieszkam.
    black_halo: Na zlosc tobie spale.
  • ichi51e 24.07.19, 12:03
    O ile mozna sie bym z tym w jakims tam stopniu zgodzic grubosc powiedzmy jest raczej niekwestionowana to juz z “dziwka” czy “incelem” jest gorzej bo nie jestesmy w stanie stwierdzic czy faktycznie puszczalska czy kochliwa podobniez jak nie wiemy jak tam z seksem u “incela” sa to nasze subiektywne oceny tych osob no i niestety uzyte w zamiarze dokuczenia i sprowadzenia do poziomu

--
  • kropkacom 21.07.19, 18:18
    Kiedys myslalam... Zdarza się najlepszym wink
  • 1matka-polka 21.07.19, 18:21
    Nie wyszło ci uncertain

--
    Dorota Masłowska
  • kropkacom 21.07.19, 18:22
    Po reakcji śmiem twierdzić, że wyszło big_grin
  • 1matka-polka 21.07.19, 18:25
    No nie, próbowałam wyszukać jakikolwiek podtekst, nie znalazłam, więc cię informuję.

--
    "Tak długo trwało, zanim uświadomiliśmy sobie, że celem ludzkiego życia - niezależnie od tego, kto nim steruje - jest darzenie miłością tego, kogo akurat ma się pod ręką."
    Kurt Vonnegut
  • kropkacom 21.07.19, 18:27
    Wszystko się zgadza. Czas przeszły. Teraz już nie myślisz.
  • 1matka-polka 21.07.19, 18:35
    Najlepszym się zdarza myśleć? Może trzeba było napisać np. najgorszym się zdarza albo każdemu się zdaża...

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skurkowańcem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • kropkacom 21.07.19, 18:38
    Jak chcesz moja droga.
  • katja.katja 21.07.19, 18:19
    Nie rozumiem?

--
    Nie dam się wygasić!
  • 1matka-polka 21.07.19, 18:22
    Czego nie rozumiesz?

--
    Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.
    Mark Twain
  • katja.katja 21.07.19, 18:28
    Postu startowego? Do czego zmierzasz?

--
    Nie dam się wygasić!
  • 1matka-polka 21.07.19, 18:37
    Do niczego nie zmierzam. Po prostu dziękuje forum za oświecenie mnie w wielu sprawach. Gdybym go nie czytała, to by mi o wiele więcej czasu zajęło dojście do pewnych wniosków.

--
    Mark Twain
  • edelstein 21.07.19, 18:28
    Przynajmniej wlasciwego czasu uzylas.Kiedys myslalas, choc i tak smiem watpic

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • 1matka-polka 21.07.19, 19:13
    Po przecinku tez nie rób spacji, będziesz bardziej wiarygodna.

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • edelstein 21.07.19, 19:40
    Twoje polecenia z gory, mnie nie dotycza.

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • 1matka-polka 21.07.19, 19:43
    Następna już zrobiona 8/

--
    Mark Twain
  • rosapulchra-0 23.07.19, 14:18
    Nie sądź innych po sobie.

--
    Ty milden samotna zdaje jesteś to może się wymienicie usługami? Bo pewnie też masz z tym problem. by bergamotka77
  • bib24 21.07.19, 18:40
    1matka-polka napisała:

> Jest wrodzony a homoseksualisci plci obojga chca zyc w stalych zwiazkach, jak h
    > etero. Uwierzylam bez sprawdzania w te szurowskie, postepowe opinie, bo w sumie
    > jestem postepowa a temat nigdy mnie szczegolnie nie interesowal. Nie znam zadn
    > ego geja, itp.
    > Jednak lektura forum uswiadomila mi, ze kij jak zwykle ma dwa konce a homoseksu
    > alisci plci meskiej niekoniecznie takimi sie urodzili oraz mają wiecej za uszam
    > i, niz inni zwykli obywatele. Dziekuje ci forum, bo inaczej zylabym w tej szuro
    > wskiej nieswiadomosci😄
    >

Tylko, że to nie ma najmniejszego znaczenia, czy to jest wrodzone czy nabyte. Tak długo jak seks uprawiają osoby dorosłe za obopólną świadomą zgodą mogą robić co chcą.

Zła jest pedofilia, zły jest gwałt, ale seks 2 facetów jeżeli obaj chcą i im to sprawia frajdę niezależnie dlaczego tak robią nie jest zły.
  • dramatika 21.07.19, 18:58
    bib24 napisała:

> Tylko, że to nie ma najmniejszego znaczenia, czy to jest wrodzone czy nabyte. T
    > ak długo jak seks uprawiają osoby dorosłe za obopólną świadomą zgodą mogą robić
    > co chcą.

A zagrożenie epidemiologiczne? Koszty leczenia chorób?
    W USA, EU homoseksualiści odpowiadają za 40%-70% przypadków zakażeń kiłą, rzeżączką, AIDS, a jest ich najwyżej kilka procent w populacji.
    Z takich alkoholików jest przynajmniej akcyza, do tego alkoholizm jest potępiany społecznie. Tutaj natomiast mamy się odczepić od ludzi, którzy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem stwarzają zagrozenie epidemią?
  • livia.kalina 21.07.19, 19:00
    Współżyjesz z jakimiś homoseksualistami, że aż tak się przejmujesz chorobami, jakie przenoszą? I wklej linki do tych badań. daruj sobie te pseudonaukowe, oszołomskie.

--
    super_hetero_dyna:
  • dramatika 21.07.19, 19:03
    livia.kalina napisała:

> Współżyjesz z jakimiś homoseksualistami, że aż tak się przejmujesz chorobami, j
    > akie przenoszą? I wklej linki do tych badań. daruj sobie te pseudonaukowe, oszo
    > łomskie.

Sama se wklej.
  • livia.kalina 21.07.19, 19:23
    Szalenie merytorycznie big_grin

--
    super_hetero_dyna:
  • 1matka-polka 21.07.19, 19:27
    Wystarczająco dla zwykłej internautki twojego pokroju.

--
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • livia.kalina 21.07.19, 19:34
    Mój psychofan zawsze czujny na posterunku.

--
    super_hetero_dyna:
  • 1matka-polka 21.07.19, 19:39
    Nie zauważyłaś, że to ty wpisujesz się we wątku założonym przeze mnie, doprawdy, co ten alkohol robi z ludźmi...

--
    Dorota Masłowska
  • livia.kalina 21.07.19, 19:42
    O, do repertuaru obrażania mnie, wprowadziłeś chłopcze jeszcze alkohol? No cóż, w roli psychofana jesteś bardzo przewidywalny.

--
    super_hetero_dyna:
  • 1matka-polka 21.07.19, 19:44
    Ja ciebie w życiu nie chciałam obrazić, ja tylko stwierdzam fakt, że bredzisz.

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • livia.kalina 21.07.19, 19:47
    Żeby stwierdzać fakty to trzeba mieć jako taki chociażby kontakt z rzeczywistością. Trudno o kontakt z rzeczywistością podejrzewać faceta, mizogina, który na babskim forum od lat udaje kobietę.

--
    super_hetero_dyna:
  • 1matka-polka 21.07.19, 19:51
    Napij się jeszcze trochę, bo ci fantazji brakuje, ciągle te same brednie wypisujesz uncertain

--
  • livia.kalina 21.07.19, 19:56
    Tak sobie radzisz ze swoimi problemami? Upijasz się? No to bardzo mi przykro. Spróbuj przestać udawać, kogoś kimś kim nie jesteś, gardzić połową ludzkości, akurat tą, na której zainteresowaniu tak ci zależy i może wtedy swój alkoholizm zastąpisz normalnymi relacjami międzyludzkimi- miłością, przyjaźnią, koleżeństwem, rodzicielstwem. Gorąco polecam takie rozwiązanie.

--
    super_hetero_dyna:
  • 1matka-polka 21.07.19, 20:05
    A ty jak radzisz sobie ze swoimi problemami, zapisując się do zwichrowanych lewackich organizacji i walcząc na forum z urojonym wrogiem? Mężczyźni się tobą na żywo nie interesują, więc wypisujesz pogardliwe komentarze na ich temat, żeby poradzić sobie z odrzuceniem? Dokładnie tak samo robią bracia samcy, pisząc o kobietach. A może robisz to z pobudek czysto merkantylnych, czyli dla hajsu? Jak by nie patrzeć, żenada.

--
    "po Polsce krąży groźna amerykańska choroba...zwana polityczną poprawnością. Choroba ta atakuje mózg, powodując całkowitą ...utratę zdrowego rozsądku, zdolności do racjonalnego myślenia i - co może najsmutniejsze - poczucia humoru." A. Kołakowska
  • livia.kalina 21.07.19, 20:23
    Jak nie alkoholizm to przynależność do "zwichrowanych lewackich organizacji" (jako nastolatka należałam do harcerstwa, nie wiem czy się liczy?) albo brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Napisałaby: próbuj chłopie dalej, bo wciąż jak kulą w płot, gdyby mi się już nie chciało tych bredni czytać. Jadę rowerami z dziećmi i mężem pooglądać zachód słońca nad jeziorem w Strzeszynku.

--
    super_hetero_dyna:
  • ganesza 21.07.19, 19:57
    1matka-polka napisała:

> doprawdy
    > , co ten alkohol robi z ludźmi...
    >

jaka cenna samokrytyka.

--
    Nie jestem profanacją, nie jestem satysfakcją. Nie jestem może
    kompetentna ani majętna, ale jestem.
  • 1matka-polka 21.07.19, 19:10
    Wklejała sto razy, poszukaj sobie.

--
    Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
    Wolter
  • kokosowy15 21.07.19, 19:38
    Choroby weneryczne i AIDS przenoszą się drogą kropelkowa czy przez zle spojrzenie?
  • 1matka-polka 21.07.19, 19:44
    Przez biseksualistów i niezdecydowanych.

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • edelstein 21.07.19, 19:49
    Skoro jest ich tylko pare procent to jakim cudem zagrozenie epidemia?😂

--
  • dramatika 21.07.19, 18:49
    Ja też jeszcze z 3 tyg. temu tak myślałam. Gej - normalny człowiek, tylko z inną orientacją.
    Sama byłam w lekkim szoku po przeczytaniu wywiadu w GW sprzed paru lat z gejem - działaczem w sprawach AIDS. Wprost mówił o promiskuityzmie gejowskim, dziesiątkach i setkach partnerów, darkroomach, barebackingu itd. Raporty dotyczące zachorowalności na AIDS i choroby weneryczne dopełniają dzieła. Nic się nie zmienia od lat. Pojawiają się też głosy, że sami homoseksualiści nie są zainteresowani "uspołecznianiem", nie chcą być moralnie zobowiązani do tworzenia stałych związków - na tym właśnie ma polegać gejowska duma. Są dumni nie tylko z powodu bycia gejem, ale też ze swojego stylu życia.
    Pytanie zatem czy w ogóle ruch LGBT jest ruchem na rzecz interesów homoseksualistów, czy na rzecz jakichś innych interesów, wciskając ludziom kity o naturze homoseksualizmu - od bajeczek o rzekomym 100% genetycznym pochodzeniu homoseksualizmu, do bredni, że chcą jak "normalni" ludzie tworzyć monogamiczne związki i wychowywać dzieci?
    A tutaj trochę prawdy o homoseksualizmie, z ponad setką przypisów:
    www.bibula.com/?p=1055
  • 1matka-polka 21.07.19, 18:55
    "Pojawiają się też głosy, że sami homoseksualiści nie są zainteresowani "uspołecznianiem", nie chcą być moralnie zobowiązani do tworzenia stałych związków - na tym właśnie ma polegać gejowska duma. Są dumni nie tylko z powodu bycia gejem, ale też ze swojego stylu życia.
    Pytanie zatem czy w ogóle ruch LGBT jest ruchem na rzecz interesów homoseksualistów, czy na rzecz jakichś innych interesów, wciskając ludziom kity o naturze homoseksualizmu"
    Otóż to, przecież seks homoseksualny można uznać za najczystszą forma spełnienia. Nie ma w niej żadnych podtekstów i oczekiwań oprócz seksualnych. Nie ma możliwości pojawienia się dziecka. Nie ma tego całego obciążenia społecznego od którego kobiety uwolniły się ledwie parędziesiąt lat temu i to tez nie do końca. Po co geje mieliby się pakować w to, od czego hetero tak chętnie uciekają?

--
  • tanebo2.0 21.07.19, 19:26
    Rozumiem że gdy facet dyma 100 panienek miesięcznie to jest OK?

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • kokosowy15 21.07.19, 19:42
    O bojnym życiu seksualnym heteroseksualistow nie słyszałaś pewnie, bo nie potwierdza twojej tezy.
  • 1matka-polka 21.07.19, 19:45
    A wielokrotnie wklejanych badań przeczytać nie umiesz?

--
    Wolter
  • tanebo2.0 21.07.19, 19:48
    Ale jakich badań? Myślisz że hetero nie zmieniają partnerów? Myślisz że hetero nie używają odbytów nie tylko do get out ale i do plug in?

--
    Lubię to! Właśnie w tym kierunku bym chciała iść. Że też facet potrafi doradzić z sensem, a baby nie.
  • woman_in_love 22.07.19, 20:34
    Największa grupa ryzyka, to heteroseksualni wyznawcy katolicyzmu, którzy nie używają prezerwatyw bo im zakazał papcio JP2. Potwierdza to statystyka zachorowań istniejących i nowych: dominuje Afryka Subsaharyjska i Ameryka Środkowa.

Co do Europy, to największa liczba zachorowań jest wśród ludzi z dawnego ZSRR:
    "Największy problem mają państwa byłego ZSRR – także te należące do Unii Europejskiej (...) w 2017 roku w Europie zarejestrowano 160 tysięcy nowych przypadków HIV, z czego 130 tysięcy wykryto w Europie Wschodniej. (...) Najwyższy poziom nowych zachorowań zarejestrowano w Rosji (71,1 przypadków na 100 tysięcy mieszkańców), Ukrainie (37 na 100 tysięcy) i na Białorusi (26,1 przypadków na 100 tysięcy mieszkańców). (...)
    Do większości zakażeń doszło podczas stosunków heteroseksualnych
    "

Incele chętnie wchodzący w stosunki z ludnością zza Buga, a nieużywający prezerwatyw bo im Episkopat zakazał, są w tej chwili największą grupą ryzyka.
    belsat.eu/pl/news/who-rosja-ukraina-i-bialorus-liderami-zachorowan-na-hiv-w-europie/
  • dramatika 22.07.19, 21:01
    woman_in_love napisała:

> Do większości zakażeń doszło podczas stosunków heteroseksualnych

W UE także większość przypadków to heteroseksualiści. Nadal jednak 38%-40% to geje.

WHO, 2019:
    www.who.int/news-room/fact-sheets/detail/hiv-aids
    - Grupy ryzyka i ich partnerzy seksualni po raz pierwszy w 2018 r. stanowili ponad połowę wszystkich nowych zakażeń (szacunkowo 54%)
    - Do grup ryzyka należą: mężczyźni uprawiający seks z mężczyznami, ludzie, którzy wstrzykują narkotyki, ludzie w więzieniach i innych zamkniętych placówkach, osoby świadczące usługi seksualne i ich klienci oraz osoby transpłciowe. Są one bardziej narażone na HIV, niezależnie od rodzaju epidemii lub kontekstu lokalnego
    - Grupy ryzyka i ich partnerzy stanowili około 95% nowych zakażeń HIV w Europie Wschodniej i Azji Środkowej oraz na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej w 2018 r.

Ergo - możesz sobie wsadzić kity o tym, że w Afryce czy Europie wschodniej większość stanowią heteroseksualni katolicy, chyba ze za takich uważsz: mężczyzn uprawiających seks z mężczyznami, ludzi którzy wstrzykują narkotyki, ludzi w więzieniach i innych zamkniętych placówkach, osoby świadczące usługi seksualne i ich klienci oraz osoby transpłciowe.
  • woman_in_love 22.07.19, 21:30
    Kity to ty możesz sobie wsadzić wiadomo gdzie big_grin.

Nadal tak czy siak, epidemia AIDS dotyczy przede wszystkim heteroseksualnych chrześcijan (w dużej mierze katolików) z Afryki Subsaharyjskiej oraz katolików z Ameryki Środowej. I to jest największa grupa ryzyka.

Problem w Europie będzie się pogłębiał na skutek epidemii w Europie Wschodniej. Być może zarażone panie pochodzące stamtąd nie są katoliczkami, jednak unijni incele korzystający z ich usług a nie korzystający z prezerwatyw jak najbardziej są już katolikami.

Więc swoją głupkowatą krucjatę skieruj do Kościoła Katolickiego, by przestał w końcu mącić i zakazywać swoim wiernym prezerwatyw. Tu masz ogromne pole do popisu i tu masz miliony ofiar na rękach tak jak i twój kościół.
  • dramatika 23.07.19, 07:43
    woman_in_love napisała:

> Nadal tak czy siak, epidemia AIDS dotyczy przede wszystkim heteroseksualnych ch
    > rześcijan (w dużej mierze katolików) z Afryki Subsaharyjskiej oraz katolików z
    > Ameryki Środowej. I to jest największa grupa ryzyka.

Niczym nie różnisz się od tych katoli, którzy widzą Matkę Boską w plamie na szybie. Tak samo ty widzisz katoli w danych WHO, których tam zwyczajnie nie ma. Są za to geje, biseksualisci, osoby transpłciowe, narkomani, więźniowie i prostytutki. Doborowe towarzystwo.

Równie dobrze aktywiści LGBT mogą wnieść na transparenty "jesteśmy dumni z naszego HIVa i syfa".
    Problemem nie jest zakaz prezerwatyw przez KK, bo te osoby, które mają od kilkudziecięciu partnerów w życiu do setek i tysięcy, raczej mają w nosie nauczanie KK. Mają też w nosie prezerwatywy, bo problem HIV został zamieciony pod dywan, żeby nie stygmatyzować pupilków marksistowskiej rewolucji, bo kampanie informacyjne musiałyby bolesnie przypomnieć, kto przoduje w zachorowaniach i że ta liczna nie zmienia się znacząco od lat. Mimo tego, że homoseksualizm został wykreslony z listy chorób i w wielu krajach zalegalizowano małżeństwa homoseksualne.
  • araceli 23.07.19, 07:49
    dramatika napisał(a):
    > Są za to geje, biseksualisci,
    > osoby transpłciowe, narkomani, więźniowie i prostytutki. Doborowe towarzystwo.
    >
    > Równie dobrze aktywiści LGBT mogą wnieść na transparenty "jesteśmy dumni z nasz
    > ego HIVa i syfa".

A ty nieś sztandar "jestem dumna z mojego patolskiego bękarta".

Those who live in glass houses should not throw stones.

--
    Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
  • woman_in_love 23.07.19, 09:52
    Gdyby nie ten biedny Marks oszołomie, który umarł w 1883, Europa wyglądałaby jak katolicka cywilizacja śmierci rodem z Ameryki Południowej czy Środkowej. Potraktuj go zatem jak Jezusa. Obaj mieli wiele dobrych pomysłów, chociaż podczepili się później do niego wielu złych ludzi twojego pokroju, którzy dokonali wiele złego.
  • dramatika 23.07.19, 10:47
    woman_in_love napisała:

> Obaj mieli wiele dobrych pomysłów, chociaż podczepil
    > i się później do niego wielu złych ludzi twojego pokroju, którzy dokonali wiele
    > złego.

Żałosna ignorantko. Marks wprost pisał o siłowej rewolucji i koniecznym fizycznym terrorze, bo zdawał sobie doskonale sprawę z ekonomicznej utopii jaką jest komunizm. Marks nie był zwykłym utopistą, tylko utopijnym realistą.

„Komuniści uważają za niegodne ukrywanie swych poglądów i zamiarów. Oświadczają oni otwarcie, że cele ich mogą być osiągnięte jedynie przez obalenie przemocą całego dotychczasowego ustroju społecznego. Niechaj drżą panujące klasy przed rewolucją komunistyczną. Proletariusze nie mają w niej nic do stracenia prócz swych kajdan. Do zdobycia mają cały świat.”

Zwycięska strona musi utwierdzić swoje rządy środkami terroru skierowanego przeciwko reakcji
  • araceli 23.07.19, 10:51
    dramatika napisał(a):
    > "Proletariusze nie mają w niej nic do stracenia.

Cytuje a czytać nie potrafi...

--
    Emigrancka troska o ojczyznę:
    araceli: Ty możesz sobie spalić Polskę - co Ci szkodzi! Ja tu mieszkam.
    black_halo: Na zlosc tobie spale.
  • woman_in_love 23.07.19, 12:23
    Ależ oczywiście. I przecież miał rację. Świat w 19 wieku wyglądał tak:
    "Minimalny wiek zatrudnionych – dziewięć lat – ustanowiono dopiero w 1874 roku; podniesiono go do 11 niemal 20 lat później. "
    kobieta.onet.pl/dziecko/bite-glodzone-pracujace-ponad-sily-jak-wygladalo-zycie-angielskich-dzieci-200-lat/6q1ctn2

A wszystko to za przyzwoleniem Kościoła Katolickiego (innych chrześcijańskich kościołów w Europie zresztą podobnie) oraz jego poparciem. Bo Kościół od początku zwalczał postulaty, by coś w tym szaleństwie zmienić. I tak działo się wszędzie: Anglia, Niemcy, Austria, Rosja, ziemie polskie pod zaborami, USA, Włochy itd. itd. Nie było innej opcji jak tylko postraszyć cały ten establishment, że obali się tę ICH cywilizację śmierci.
    Jak widać pomogło. Natomiast tam gdzie nie było Marksa, katolicka cywilizacja śmierci ma się świetnie, a jej przejawy to np.:
    1) "w Meksyku znika 45 tys. niepełnoletnich rocznie. Stają się one bezpłatną siłą roboczą, są zabijane na organy albo przekazywane do nielegalnej adopcji"
    2) Brazylia: "według ministerstwa pracy w ciągu pięciu lat (2005-10) policja uwolniła z rąk właścicieli plantacji i warsztatów ponad 17 tys. niewolnych pracowników w 1,4 tys. miejscowości, głównie na zacofanym północnym wschodzie"
    i tak dalej i dalej...
  • dramatika 23.07.19, 13:01
    woman_in_love napisała:

> Natomiast tam gdzie nie było Marksa

Zacznijmy od tego, że łatwiej wskazać, gdzie w ogóle Marks "był".
    Rosja, Chiny, Wietnam, Kuba. Szacunkowo 50-150 mln ofiar.

Marksa nie było w Europie czy USA, przynajmniej do lat 70 XX w. Dzięki temu w ogóle możliwy był rozwój przemysłu i technologii, czyli rozwój cywilizacyjny.
    Niestety ta zbrodnicza ideologia dotarła i w nasz krąg cywilizacyjny. Europa i USA są w zasadzie bezbronne, bo ich społeczeństwa nie miały dotąd styczności z tym syfem. My natomiast, jako Polska, jestesmy w rozkroku - z jednej strony otrzymaliśmy szczepionkę w postaci długotrwałej okupacji przez realnych socjalistów, z drugiej nasze społeczeństwo zostało w sporej części zarażone, a elity wybite.
    Przychodzi zatem taka araceli i bredzi, że dzięki lewactwu utemperowano patriarchat. To tak jakby mówić, że dzięki holocaustowi i doktorowi Mengele mamy skokowy rozwój genetyki. Hurra!
  • araceli 23.07.19, 13:24
    dramatika napisał(a):
    > Marksa nie było w Europie czy USA, przynajmniej do lat 70 XX w. Dzięki temu w o
    > góle możliwy był rozwój przemysłu i technologii, czyli rozwój cywilizacyjny.

Piepe - piewczyni wyzysku w imię "rozwoju". Córusię do pracy w przy taśmie za miskę ryżu wyślij to porozmawiamy o 'zbrodniczej ideologii".

--
    Co inni myślą o Tobie to nie Twój interes.
  • dramatika 23.07.19, 13:50
    araceli napisała:

> Córusię do pracy w przy taśmie za m
    > iskę ryżu wyślij to porozmawiamy o 'zbrodniczej ideologii".

To, że nie musimy pracować za miskę ryżu na tasmie o niczym nie świadczy. Na tej taśmie za miskę ryżu robi na naszą rzecz, na nasze ciuchy i srajfony Chinczyk. Swój dobrobyt Europa zawdzięcza taniej sile roboczej z Chin i innych biednych krajów i to my teraz robimy za globalnych ciemiężycieli, tak jak w XIX w ciemiężycielami byli kapitaliści - wyzyskiwacze. Tobie może sie wydawać, że się coś zmieniło, tymczasem nie zmieniło się wiele - jedynie kto inny zaczął byś wyzyskiwany. Skrajną naiwnością jest myślenie, że lewactwo coś zmieniło i dlatego należy ciągle udowadniac, że "Marks miał dobre intencje". Owszem, utemperowało patriarchat, ale za jaką cenę? Powtarzam, to tak jakby się cieszyć z rozwoju technologii i nauki zapewnionego przez niemieckie ludobójstwo.
    Chiny już się podnoszą i kiedyś może przyjdą po nas z rewolucyjnym okrzykiem na ustach, chcąc nasze "kapitalistyczne" głowy wsadzić pod gilotynę.
  • araceli 23.07.19, 14:08
    dramatika napisał(a):
    > To, że nie musimy pracować za miskę ryżu na tasmie o niczym nie świadczy.

Czy można być bardziej ślepym?

Świat obecnie nie jest rajem? No nie jest. Nie jest też takim piekłem jak był kiedyś. Z dobrobytu poprzewracało ci się w d..e. Zapoznaj się z historią zanim zaczniesz piep.ć o "rozwoju" i snuć durne teorie, że Marks spadł z księżyca i podburzył szczęśliwych, zadowolonych z życia ludzi do krwawej rewolucji.

--
  • dramatika 23.07.19, 14:40
    araceli napisała:

> Świat obecnie nie jest rajem? No nie jest. Nie jest też takim piekłem jak był k
    > iedyś. Z dobrobytu poprzewracało ci się w d..e.

Powtarzam - wyzysk nie zniknął, tylko został przesunięty na inne grupy wraz z przekształceniem się kapitalizmu w korporacjonizm (USA, EU) czy kapitalizmu w komunizm (kraje komunistyczne). Twojego srajfona ktoś zrobił za michę ryżu swoimi drobnymi paluszkami przy taśmie. Świat nie jest takim piekłem jak kiedyś dla ciebie.

> Zapoznaj się z historią zanim z
    > aczniesz piep.ć o "rozwoju" i snuć durne teorie, że Marks spadł z księżyca i po
    > dburzył szczęśliwych, zadowolonych z życia ludzi do krwawej rewolucji.

Uważasz za zasadne leczenie wyzysku ludobójstwem? To może od razu dajmy sobie spokój z interpretowaniem co Marks miał na myśli, tylko nakarmmy głodnych bezrobotnymi.
  • araceli 23.07.19, 14:56
    dramatika napisał(a):
    > Powtarzam - wyzysk nie zniknął, tylko został przesunięty na inne grupy

"Przesunięcie" byłoby, gdyby wyzysk pojawił się tam, gdzie go wcześniej nie było. Więc nie - nie nie zostało "przesunięte".

I napisz nam proszę - kto walczy z kapitalistycznym wyzyskiem? Ojej - czyż nie to wstrętne LEWACTWO?!?!?! big_grin big_grin big_grin

> Uważasz za zasadne leczenie wyzysku ludobójstwem?

Raczej ludobójstwa ludobójstwem jeżeli już chcesz porównywać historię.

Rewolucje nie biorą się z powietrza - są wybuchem, w którym ginie wiele ofiar. Tyle, że jedynym sposobem unikania rewolucji jest utrzymywanie równowagi. I tu wracamy znów do (OJEJ!) lewactwa.

--
    - What if people try to corroborate all this information?
    - Don't worry. They won't.
  • dramatika 23.07.19, 18:30
    araceli napisała:

> "Przesunięcie" byłoby, gdyby wyzysk pojawił się tam, gdzie go wcześniej nie był
    > o. Więc nie - nie nie zostało "przesunięte".

> I napisz nam proszę - kto walczy z kapitalistycznym wyzyskiem? Ojej - czyż nie
    > to wstrętne LEWACTWO?!?!?! big_grin big_grin big_grin

Acha, czyli jak wyzyskujemy Chiny czy Bangladesz, gdzie i tak jest wujowo, żeby mieć tanie szmaty i srajfony, to wszystko w najlepszym porządeczku, ważne że MY nie robimy za michę ryżu, a tamci i tak by wbijali zęby w tynk? To ma być ten niby sukces lewactwa w walce z kapitalistycznym wyzyskiem?
    Powiem ci do czego to doprowadzi. Będzie tak samo jak z lekami, bo to Chiny robią substancje czynne do leków, a akurat mieli kaprys zamknąć parę fabryk. Dokładnie tak samo będzie z całą resztą wszelkiego "barachła" czyli dóbr, które zachodnia cywilizacja uważa za oczywiste. Elektronika, AGD, wszystko made in China. A te dobra są oczywiste tylko dlatego, że były robione za michę ryżu - tyle jest wart cały ten socjalizm i walka z wyzyskiem kapitalizmu. Dobrobyt rękami biedoty.

> Rewolucje nie biorą się z powietrza - są wybuchem, w którym ginie wiele ofiar.
    > Tyle, że jedynym sposobem unikania rewolucji jest utrzymywanie równowagi. I tu
    > wracamy znów do (OJEJ!) lewactwa.

Śmieszne - lewactwo utrzymuje równowagę? Doskonale im to wychodzi przy pomocy durnych antykościelnych prowokacji i pchania się centralnie w łapy kiboli w nadziei, że poleje się krew i wreszcie będzie można wrzeszczeć o prześladowaniu. Kwintesencja równowagi i porządku społecznego.
    Odwiedziłaś już masowe groby pomordowanych w białostockim marszu?
  • araceli 23.07.19, 18:54
    dramatika napisał(a):
    > Acha, czyli jak wyzyskujemy Chiny czy Bangladesz, gdzie i tak jest wujowo,

Nie - walczy"my", żeby i tam było lepiej. Dokładniej rzecz biorąc - lewactwo walczy - wśród społeczników ze świecą szukać ludzi o prawicowych poglądach. Nie od razu Rzym zbudowano ale świadomość kosztu konsumpcjonizmu się szerzy.

> a tamci i tak by wbijali zęby w tynk?

No Piepe - ty byś chciała, żeby Polacy również jedli tynk. Polska sprzątaczka ma zapitalać za miskę ryżu, żeby tobie pracodawca płacił więcej - czyż nie?

> Doskonale im to wychodzi przy pomocy durnych antykościelnych prowokacji

A zupa była za słona...

--
    Gdzie wszyscy myślą tak samo - nikt nie myśli zbyt wiele.
  • dramatika 23.07.19, 19:21
    araceli napisała:

> Polska sprzątaczka m
    > a zapitalać za miskę ryżu, żeby tobie pracodawca płacił więcej - czyż nie?

Ekonomiczna ignorantko - dzięki podwyżce minimalnej sprzątaczka zarobi 2 stówy więcej i to tylko przez rok, bo za rok te 2 stówy będą wart 2 złote. A przez samą podwyżkę minimalnej krótkoterminowo i tak najwięcej wyciśnie biurokratyczny aparat państwowy. To jest dokładnie to samo co 500+, czyli kupowanie głosów za pieniądze wyborców.
    Nie wiem pod jakim kamieniem żyjesz, ale lewactwo obecnie wcale nie walczy z kapitalizmem uznając problem za dawno rozwiązany (błędnie, jako że kapitalizm został zastąpiony przez zbrodniczy korporacjonizm, tudzież jak mówią inni - kapitalizm finansowy) i skupiając się tylko na sprawach społeczno-obyczajowych.

> A zupa była za słona...
    Nie zupa za słona, tylko cała waza z zupą roztrzaskana o mężowski łeb. I tak 10 razy z rzędu.

• araceli 23.07.19, 20:31
    dramatika napisał(a):
    > Ekonomiczna ignorantko - dzięki podwyżce minimalnej sprzątaczka zarobi 2 stówy
    > więcej i to tylko przez rok, bo za rok te 2 stówy będą wart 2 złote.

Cuda pani! Minimalna rośnie od wielu lat, co roku i jakoś nic takiego się nie stało big_grin

Ile wg. prawackiej wyzyskiwaczki powinna zarabiać sprzątaczka? 300zł? 500 jej rzucisz łaskawie żebyś TY MOGŁA ZARABIAĆ WIĘCEJ?

Czy można być większym antypatriotą, "wrogiem ojczyzny" niż wyzyskując rodaków?

> Nie zupa za słona, tylko cała waza z zupą roztrzaskana o mężowski łeb.

Znajdź sobie mężusia może, to będziesz miała szansę coś roztrzaskać big_grin big_grin big_grin

--
  • dramatika 23.07.19, 21:06
    araceli napisała:

> Cuda pani! Minimalna rośnie od wielu lat, co roku i jakoś nic takiego się nie s
    > tało big_grin

Co się nie stało? Wyczytałaś w wikipedii, że w Polsce nie ma inflacji, tak? A na lewackim portalu, że jak się komuś "da" kasę, to będzie miał więcej pieniędzy, tak?
    Przecież jak wredny kapitalista - wyzyskiwacz będzie musiał zapłacić pracownikowi więcej, to więcej zaśpiewa za produkt/usługę, więc sprzątaczka będzie musiała więcej zapłacić za ten produkt/usługę. Jej 2 stówy będą za chwilę warte połowę, a za dwie chwile stracą zupełnie na wartości. Ominęłaś w edukacji podstawowe zasady ekonomii? Chyba tak, skoro zostałaś lewaczką.

> Czy można być większym antypatriotą, "wrogiem ojczyzny" niż wyzyskując rodaków?

Prawdziwym wyzyskiem jest lewactwo, bo próbuje sankcjonować ordynarną kradzież oraz ostatecznie zawsze prowadzi do terroru, bo nikt za michę ryżu dobrowolnie pracował nie będzie. Nasz wspaniały "demokratyczny socjalizm" tym tylko różni się od zwykłego komunizmu, że korzysta na terrorze, który zapewnił ktoś inny. (A to, że przejada własne zasoby z czasów podbojów to akurat jest czysty marksizm). Chiny się jednak wycwaniły i już niedługo odmówią roboty za michę ryżu - ciekawe co wtedy utrzyma nasz wspaniały świat. Pewnie roboty, hehe. Ciekawe tylko kto je skonstruuje, kto i za co zapewni im energię i serwis - bo na pewno nie Chinczycy, no chyba że sobie zwyczajnie Europę wykupią.
    Znasz się na ekonomii, gospodarce i patriotyzmie jak świnia na pieprzu, czyli jak typowy lewak.

• araceli 23.07.19, 21:53
    dramatika napisał(a):
    > Co się nie stało? Wyczytałaś w wikipedii, że w Polsce nie ma inflacji, tak?

Inflacji zmieniającej 200zł w 2zł w rok? No nie ma big_grin

> a lewackim portalu, że jak się komuś "da" kasę, to będzie miał więcej pieniędzy
    > , tak?

Oddaj SWOJĄ pensję to się przekonasz big_grin

> Przecież jak wredny kapitalista - wyzyskiwacz będzie musiał zapłacić pracowniko
    > wi więcej, to więcej zaśpiewa za produkt/usługę,

Więc nich nie płaci TOBIE więcej. Oh wait! Przecież cała logika w tamtym przykładzie odebrania pieniędzy sprzątaczce była po to, żebyś TY zarabiała więcej - nie po to, żeby coś było tańsze!

> Prawdziwym wyzyskiem jest lewactwo, bo próbuje sankcjonować ordynarną kradzież

Wal, wal! Pieprz od rzeczy jak tylko Ty potrafisz big_grin

> bo nikt za michę ryżu dobrowolnie
    > pracował nie będzie.

To wg. Piepe trzeba rodaków terrorem do pracy za michę przymuszać! RODAKÓW big_grin "Patriotka" od siedmiu boleści big_grin big_grin

Jesteś po prostu ROZKOSZNA w swej ślepej nienawiści, furii i bezdennej głupocie big_grin big_grin big_grin You made my day!

--
    Kryjąc się w fortecy sztywnej konsekwencji, schronić się możemy przed zakusami rozumu.
  • dramatika 23.07.19, 22:59
    araceli napisała:

> Więc nich nie płaci TOBIE więcej. Oh wait! Przecież cała logika w tamtym przykł
    > adzie odebrania pieniędzy sprzątaczce była po to, żebyś TY zarabiała więcej - n
    > ie po to, żeby coś było tańsze!

Nie, moja droga. Akurat w moim osobistym przypadku podwyższenie pensji minimalnej oznacza w praktyce to, że moja pensja zostanie fizycznie obniżona. Realna obniżka, nie tylko inflacyjna. Zatem nie sprzeciwiam się dawaniu sprzątaczce kasy, bo to pozbawi mnie podwyżki pensji, tylko sprzeciwiam się dawaniu sprzątaczce kasy, bo to spowoduje obniżkę mojej pensji - ogarniasz subtelną różnicę? To jest właśnie kwintesencja lewactwa, czyli kradzież. Mam oddać część mojej kasy komuś tylko dlatego, że ten za mało zarabia, albo dlatego, że rząd sobie chce w ten sposób nabić punkty wyborcze. To jest ta twoja lewacka sprawiedliwość dziejowa?
    Oczywiście ja sobie poradzę, bo ostatecznie pracodawca będzie musiał się powstrzymać od obniżania mi pensji, ale i tak zostanę okradziona z powodu inflacji wywołanej podwyżką cen.

Tak naprawdę jednak podwyższanie pensji minimalnej to prędzej skutek niż przyczyna inflacji, a ostatecznie samonapędzający się mechanizm. Pierwotną przyczyną jest system finansowy oparty na pieniądzu dłużnym. To między innymi z tego (oprócz pracy małych chińskich rączek) jest finansowana ułuda socjalistycznego dobrobytu. Wszystko na kredyt, z obciążeniem odsetkami od wciąż rolowanego zadłużenia przyszłych pokoleń. Wątpię jednak, abyś była w stanie to ogarnąć jak i to, że jest to gorsze niż ten cały XIX wieczny złowrogi kapitalizm.
  • araceli 24.07.19, 07:24
    dramatika napisał(a):
    > Nie, moja droga. Akurat w moim osobistym przypadku podwyższenie pensji minimal
    > nej oznacza w praktyce to, że moja pensja zostanie fizycznie obniżona. Realna o
    > bniżka, nie tylko inflacyjna.

Nie nie nie kłamczuszko - w tamtym wątku wyraźnie napisałaś, że pracodawca mógłby TOBIE płacić lepiej gdyby nie musiał podnosić minimalnej sprzątaczce.

Co do bzdur na temat inflacji - na szybko na podstawie wiki:
    lata: 2006-2016
    wzrost pensji minimalnej - 106%
    wzrost średniego wynagrodzenia - 64%
    inflacja.... 23%

> Mam oddać część mojej kasy komuś tylko dlatego,
    > że ten za mało zarabia,

No właśnie o tym piszę - antypatriotka chce, żeby rodacy zapitlali za miskę ryżu, żeby JEJ było lepiej. Ochłap za pensję + wszystko "płać sobie sam" (edukacja, opieka zdrowotna) i mamy typowy prawacki przepis na klasę niewolniczą.

A potem kretynka się dziwi, że głodni ludzie wywołują krwawe rewolucje...

--
  • dramatika 24.07.19, 08:28
    araceli napisała:

> Nie nie nie kłamczuszko - w tamtym wątku wyraźnie napisałaś, że pracodawca mógł
    > by TOBIE płacić lepiej gdyby nie musiał podnosić minimalnej sprzątaczce.

Nie łżyj. Pisałam, że bez ciągłych podwyżek podatków, cen prądu czy minimalnej pracodawca, przynajmniej mój, dzieliłby się zyskami z pracownikami. Wszystkimi pracownikami - także sprzątaczkami.
    Pisałam także: System wynagrodzenia może wyglądać tak: minimalna plus procent premii, zmiennej lub niezmiennej plus np. dodatkowe premie okresowe. Podwyżka minimalnej ma wpływ na wysokość, i w ogóle istnienie premii, zależnie od ilości pracowników, ktorym ustawowo należy podnieść wynagrodzenie. Ergo wynagrodzenia nie wzrosną, zostaną tylko obcięte premie, a niektórym wynagrodzenia spadną.
    Dlaczego pracodawca stosuje system premiowy? Właśnie dlatego, że ustawodawca chce znosić ubóstwo ustawowo

> Co do bzdur na temat inflacji - na szybko na podstawie wiki:

Heh, przewidziałam, że będziesz cytować wiki. Jestes jak Mateuszek Kłamczuszek: "Nie zgodzę się, że w ostatnim czasie gospodarstwom domowym drastycznie rosły rachunki, bo dane dotyczące inflacji zupełnie tego nie potwierdzają. (…) Inflacja jest niska, jest pod kontrolą” Takie masz ambicje - być bardziej lewacka i zakłamana od PiSu?
    Artykuł sprzed 6 lat:
    independenttrader.pl/jaka-mamy-realna-inflacje-w-polsce.html
    40 lat temu zmieniono definicję inflacji na wzrost cen towarów i usług. Głównym powodem zmiany była próba zerwania linku pomiędzy wzrostem cen, a wzrostem podaży pieniądza. Przeciętny Kowalski ma za wzrost cen obarczać chciwe firmy, a nie bank centralny czy wiecznie zadłużający się rząd.
    Jak widać doskonale się to udaje. Zły kapitalista, zły, postraszmy go rewolucją!
    A tutaj mały przykładzik jak ceny towarów i usług są błędnie liczone, na przykładzie ciuchów i butów:
    forsal.pl/artykuly/1244199,inflacja-jest-znacznie-wyzsza-niz-podaje-gus.html
  • araceli 24.07.19, 09:06
    dramatika napisał(a):
    > Nie łżyj. Pisałam, że bez ciągłych podwyżek podatków, cen prądu czy minimalnej
    > pracodawca, przynajmniej mój, dzieliłby się zyskami z pracownikami. Wszystki
    > mi
    pracownikami - także sprzątaczkami.

Aha, aha. Taki np. Bezos z pracownikami sortowni Amazona w PL... oh wait!

> Pisałam także:
    > Dlaczego pracodawca stosuje system premiowy? Właśnie dlatego, że ustawodawca ch
    > ce znosić ubóstwo ustawowo

Żeby przerzucić ryzyko na pracownika. Pytałam kilkukrotnie ile wyzyskiwaczka Piepe rzuciłaby podstawowej pensji sprzątaczce - wyzyskiwaczka nie raczyła odpowiedzieć. No ile Piepe - 300 - 500 zyla czy naprawdę michę ryżu w pracowniczej stołówce?

> Heh, przewidziałam, że będziesz cytować wiki.

Wiki podaje dane GUS. Ale jak widać niewygodne dane dla Piepe więc woli "analityka cinkciarz.pl" big_grin big_grin big_grin Nikt was nie przekona, że białe jest białe.

--
    Kryjąc się w fortecy sztywnej konsekwencji, schronić się możemy przed zakusami rozumu.
  • dramatika 24.07.19, 10:08
    araceli napisała:

> Aha, aha. Taki np. Bezos z pracownikami sortowni Amazona w PL... oh wait!

W przeciwieństwie do ciebie nie interesuje mnie ideologia i puste gadanie o biednych bezimiennych niewolnikach korporacji, tylko moja własna korzyść - o ile nie będzie realizowana kosztem kogoś innego. A moja sytuacja jest taka, że pracodawca, u którego pracuję dzieli się zyskami, jeżeli je oczywiście ma. Dzieli się ze wszystkimi pracownikami. A jeśli tych zysków nie ma, bo rząd ustawowo zwalcza ubóstwo bezimiennych niewolników korporacji, to pensje stoją w miejscu - wszystkich pracowników. Reszta mnie nie interesuje bo wiem, że ideowa i systemowa "walka" o biednych, którzy pracują za michę ryzu prędzej czy później doprowadza do kradzieży, terroru i nawet ludobójstwa - bo ideowcy chcą dawać biednym kasę, ale nie swoją.

> Żeby przerzucić ryzyko na pracownika.
    Wolę ponosić część ryzyka i mieć szansę na większą kase, niż być trybikiem w maszynie zwolnionym ze wszelkiej odpowiedzialności i zarabiającym zawsze miernie.

Pytałam kilkukrotnie ile wyzyskiwa
    > czka Piepe rzuciłaby podstawowej pensji sprzątaczce - wyzyskiwaczka nie raczyła
    > odpowiedzieć. No ile Piepe - 300 - 500 zyla czy naprawdę michę ryżu w pracowni
    > czej stołówce?

I się nie dowiesz, bo ja nie wiem ile powinna zarabiać sprzątaczka. Wiemy za to ile ty chcesz dawać sprzątaczce i czyim kosztem - nie swoim, tylko kosztem mitycznego, złowrogiego kapitalisty. Józek bis.
  • araceli 24.07.19, 10:40
    dramatika napisał(a):
    > o ile nie będzie realizowana kosztem kogoś innego.

Kłamczuszka, kłamczuszka smile

> ubóstwo bezimiennych niewolników korporacji

Nie rodacy tylko "bezimienni niewolnicy korporacji"... których oczywiście masz w d..e.

> I się nie dowiesz, bo ja nie wiem ile powinna zarabiać sprzątaczka.

Nie wiesz ale będziesz prowadzić walkę o wyzysk do ostatniej kropli krwi!

--
  • 1matka-polka 23.07.19, 22:22
    "Znasz się na ekonomii, gospodarce i patriotyzmie jak świnia na pieprzu, czyli jak typowy lewak."
    Ale kiedy araceli z tobą rozmawia to się uczy, stworzysz potwora dramatica wink

--
    Psalm 23
  • iwles 24.07.19, 00:59
    1matka-polka napisała:

> "Znasz się na ekonomii, gospodarce i patriotyzmie jak świnia na pieprzu, czyli
    > jak typowy lewak."
    > Ale kiedy araceli z tobą rozmawia to się uczy, stworzysz potwora dramatica wink
    >

Ale dramatica wlasnie za wszelka cene stara sie udowodnic, ze obecna wladza pisowska jest wladzą lewakow. Nie wiem, czy na pewno o to jej chodzilo. Ale ze i ty, fanka pisu, ją popierasz? Fiu fiuuuuu.

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • dramatika 24.07.19, 08:38
    iwles napisała:

> Ale dramatica wlasnie za wszelka cene stara sie udowodnic, ze obecna wladza pis
    > owska jest wladzą lewakow.

Bo jest. Masz 5 lat, że tego nie widzisz?
  • 1matka-polka 24.07.19, 08:46
    Znowu bredzisz, każdy przedszkolak wie, że PIS to bolszewia, a ja nie jestem żadną ich fanką. LOL

--
    Fryderyk Nietzsche
  • araceli 23.07.19, 14:12
    dramatika napisał(a):
    > Chiny już się podnoszą i kiedyś może przyjdą po nas z rewolucyjnym okrzykiem na
    > ustach, chcąc nasze "kapitalistyczne" głowy wsadzić pod gilotynę.

PS. Chiny akurat wcale nie są trzecim światem jak go malujesz - przychodzą i o wszem ale żeby nas kupić.

Aktualnie upomina się o nas Afryka w postaci kryzysu migracyjnego. O tym też warto pamiętać zanim zacznie się pieprz.ć farmazony w stylu "jakby zły socjalistyczny rząd nie kazał płacić pensji minimalnej to pracodawca dałby sprzątaczce miskę ryżu a mnie zapłacił więcej".

--

--
  • dramatika 23.07.19, 14:21
    araceli napisała:

> PS. Chiny akurat wcale nie są trzecim światem jak go malujesz - przychodzą i o
    > wszem ale żeby nas kupić.

Gdybyś doczytała mój post do końca do wiedziałabyś, że napisałam mniej więcej to samo.
    Niemniej przez wiele lat Chiny były tanią siłą roboczą Europy.

> Aktualnie upomina się o nas Afryka w postaci kryzysu migracyjnego. O tym też wa
    > rto pamiętać zanim zacznie się pieprz.ć farmazony w stylu "jakby zły socjalisty
    > czny rząd nie kazał płacić pensji minimalnej to pracodawca dałby sprzątaczce mi
    > skę ryżu a mnie zapłacił więcej".

Polska nie jest odpowiedzialna za kolonializm Europy zachodniej, co więcej, sama była i do dziś jest kolonią. Nie mamy żadnego moralnego obowiązku przyjmować ludzi z Afryki czy Azji, ani tym bardziej wprowadzać na naszym terenie socjalizmu. Inna sprawa, że to robimy, no ale bycie kolonią zobowiązuje.

• araceli 23.07.19, 14:27
    dramatika napisał(a):
    > Nie mamy żadnego moralnego obowiązku przyjmować
    > ludzi z Afryki czy Azji,

A ktoś się do nas pcha? big_grin big_grin big_grin

--
  • dramatika 23.07.19, 14:32
    araceli napisała:

> A ktoś się do nas pcha? big_grin big_grin big_grin

"Aktualnie upomina się o nas Afryka w postaci kryzysu migracyjnego"
  • araceli 23.07.19, 14:38
    dramatika napisał(a):
    > "Aktualnie upomina się o nas Afryka w postaci kryzysu migracyjnego"

Poszerz horyzonty w kwestii "nas".

--
  • kropka_kom 23.07.19, 21:23
    najlepiej to mieć jednego partnera/partnerkę hetero...
  • hanusinamama 23.07.19, 11:06
    Dramatika ty zawsze tu pisałaś ze gej to zbok...wiec o czym ty mówisz???
  • 1matka-polka 22.07.19, 15:56
    A co to za wewnętrzne rozgrywki? Przywrócili mi wątek z oślej big_grin

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
  • cosmetic.wipes 22.07.19, 16:01
    W ramach dowodu, że ci pod kopułką nie styka.

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • 1matka-polka 22.07.19, 16:04
    Możesz rozwinąć, bo na razie tylko widzę, że mnie obrażasz.

--
    Psalm 23
  • iwles 22.07.19, 16:17

forum przyłączyło się do twojej gry i też chce pokazać światu, jaki/a jesteś naprawdę big_grin

• 1matka-polka 22.07.19, 16:31
    Tylko na czym ma niby polegac ta gra? Ze forum pokazuje, ze zadne zasady tu nie obowiazuja, ze wszystko jest uznaniowe?

--
    Fryderyk Nietzsche
  • iwles 22.07.19, 16:40

ty piszesz tutaj na forum, bo masz misję udowodnienia wszystkim, jaka to ematka jest zła.
    To teraz forum odwdzięcza ci się dokładnie tym samym tongue_out

• 1matka-polka 22.07.19, 16:57
    "To teraz forum odwdzięcza ci się dokładnie tym samym"
    W jaki sposob??? Co za brednie.

--
  • livia.kalina 22.07.19, 17:27
    Administracja forum umożliwiła ci samozaoranie. No czyż nie urocze z ich strony? smile

--
    super_hetero_dyna:
  • 1matka-polka 22.07.19, 17:31
    Nastepna bedzie bredzic od rzeczy, idz lepiej na spacer, czy gdzie tam chodzisz...

--
    Wolter
  • livia.kalina 22.07.19, 20:48
    Ale mi chłopie dogryzłeś!

--
    super_hetero_dyna:
  • cosmetic.wipes 22.07.19, 18:06
    😄

--
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • marianna1960 22.07.19, 16:08
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • tanebo6.0 22.07.19, 16:13
    Skoro nie jest wrodzone to dlaczego jest tylu katabasow gejow?
  • kokosowy15 22.07.19, 18:02
    Widocznie ten zawód przyciąga homoseksualistów.
  • iwles 22.07.19, 16:15

od wiary to jesteś ty, reszta tutaj piszących opiera się na faktach.

• j_malec 22.07.19, 16:16
    To tak samo, jak na forach prawackich uważają że nienawiść do wszystkiego co niezrozumiałe i inne jest normą i powodem do dumy.
  • umi 22.07.19, 16:33
    Jakkolwiek to moze byc kontrowersyjne, ta klasyfikacja WHO pod wzgledem merytorycznosci naukowej jest o kant zadka. Natomiast nie ma za duzego sensu sie z tym spierac, jesli problem kogos bezposrednio nie dotyczy. Jak dla mnie, skoro samym zainteresowanym to nie przeszkadza, to OK. Nie siedze w ich skórze, moze z jakiegos powodu wola tak.
    Ponadto z punktu widzenia zwyklego podatnika takie rozwiazanie jest lepsze. Osobom chorym i z dysfonkcjami w normalnym spoleczenstwie nalezy sie pomoc, wymierna i finansowa. Natomiast nie ma kraju, ktory byloby stac na pomoc dokladnie kazdej grupie spolecznej i specjalne traktowanie dla kazdego. I to jest moim zdaniem jedyna niekonsekwencja lobby LGBT. Albo sa zdrowi i zyja jak zdrowi, albo sa chorzy i domagaja sie specjalnego traktowania. Specjalne traktowanie osob zdrowych i penosprawnych jest nieuczciwym cwaniactwem i szukaniem jelenia. I to jest jedyne, co mnie wq.wia w tej sytuacji. Sa grupy o wiele bardziej pokrzywdzone, ale duzo mniej medialne, a pomoc im jest mniej poprawna politycznie i nikt o nich nie mysli. Natomiast stale jest szum o kolejnych udogodnieniach dla zdrowych, pelnosprawnych ludzi.
  • 1matka-polka 22.07.19, 16:38
    "Albo sa zdrowi i zyja jak zdrowi, albo sa chorzy i domagaja sie specjalnego traktowania. Specjalne traktowanie osob zdrowych i penosprawnych jest nieuczciwym cwaniactwem i szukaniem jelenia. I to jest jedyne, co mnie wq.wia w tej sytuacji."
    Typowe czerpanie profitow z bycia ofiara.

--
  • iwles 22.07.19, 16:44

ale przecież osoby LGBT nie domagają się wymiernych profitów, czy dofinansowania z tytułu bycia LGBT, tak, jak chodzi np. osobom niepełnosprawnym (i słusznie).

• umi 22.07.19, 17:37
    Domagaja sie specjalnego traktowania. Poczytaj sobie guano burze w watku o hotelu LGBT w Warszawie i skonfrontuj ile samotne matki z dziecmi, czesto ofiary przemocy, czekaja na miejsca dla nich. Albo pomysl, czy zwykla kobieta (lub zwykly mężczyzna) nie deklarujacy się jako członkowie spolecznosci LGBT mogliby przyjśc do pracy z dziecmi ubrani jak taka/ki drag queen i czy by ich nie uznano za nie powaznych i nie szanujacych miejsca pracy. Takich przykladow jest wiecej i jest to bardzo wq.wiajace, gdyz tworzy podwojne standardy. Albo ktos jest niezrownowazony psychicznie i nie ogarnia, ze do pracy z dziecmi na dziewiąta rano nie przychodzimy wymalowani jak sceniczna diva, albo nie jest zrownowazony, musi miec papiery i traktujemy go ulgowo. Ale wtedy dzieciom musimy wytłumaczyc, ze to nie jest norma. Normalni ludzie tak nie robia, tylko ta jedna osoba ma taka dysfuncje, nie rozumie, wiec trzeba byc pobłażliwym ale nie nasladowac.
  • umi 22.07.19, 17:38
    *Albo ktos jest zrownowazony psychicznie i ogarnia
  • kokosowy15 22.07.19, 18:09
    Wprost przeciwnie, domagają się takiego samego traktowania jak wszystkich. Chcą wyjść za mąż, ożenić się nie z osobą wyznaczona lecz wybrana przez siebie, że wszystkimi konsekwencjami bycia małżeństwem.
  • umi 22.07.19, 21:05
    Te przyklady, ktore napisalam tez sa prawdziwe, a nie sa takim samym raktowaniem, tylko lepszym. Jesli ktos jest roszczeniowy i jedzie na poprawnosci politycznej w przypadku ubioru w pracy, to jak bardzo roszczeniowy bedzie w powazniejszych kwestiach, np. w przypadku adopcji? I co wtedy? Klekajcie narody, bo my jestesmy LGBT, nie wazne, ze czekasz w kolejce juz trzy lata, jestescie oboje kolo czterdziestki i czas wam leci. My przyszlismy i chcemy bobaska teraz, natychmiast, albo was pozwiemy o dyskryminację uncertain A bobaskow brak nawet dla obecnych chetnych... Wiec to nie sa proste sprawy.
  • livia.kalina 22.07.19, 20:45
    Nikt się nie domaga specjalnego traktowania. Ofiary przemocy domowej nawet jeśli czekają w kolejkach (a nie powinny- niech się pis weźmie za budowę takich domów!) , to mają chociaż takie kolejki, w których mogą czekać. Ofiary przemocy homofobicznej nawet tego nie mają.

Natomiast ten kawałek o przychodzeniu do pracy w stroju drug queen jest tak durny, ze trudno go skomentować. serio słyszałaś o jakimś lekarzu albo prawniku, który czuje potrzebę przychodzenia do pracy w stroju drag queen i domaga sie tego na paradach równości??

--
    super_hetero_dyna:
  • umi 22.07.19, 21:07
    No ale przemoc homofobiczna w domu to tez jest przemoc domowa. Przemoc homofobiczna w pracy (prawdziwa, nie wyssana z palca celem wywarcia nacisku na pracodawcy) to jest mobbing itd. To jest narracja - my jestesmy wyjatkowi i specjalni, nam pomoc w pierwszej kolejnosci, ze wzgledu na nasza wspaniala orientację. A wy to se mozecie z tym samym problemem poczekac. Bo wy jestescie gorsi, nie LGBT.
  • livia.kalina 22.07.19, 22:53
    Ale przemoc na tle homofobicznym ma swoją specyfikę (tak jak ofiary innych form przemocy- np seksualnej). I dobrze, żeby osoby (terapeuci), które pozwalają ofierze sie po takiej przemocy podnieść, były do tego specjalnie przygotowane.

--
    super_hetero_dyna:
  • dramatika 22.07.19, 18:36
    iwles napisała:

>
    > ale przecież osoby LGBT nie domagają się wymiernych profitów, czy dofinansowani
    > a z tytułu bycia LGBT, tak, jak chodzi np. osobom niepełnosprawnym (i słusznie)

Tak naprawdę nie wiemy czego domagają się osoby LGBT. Wiemy tylko czego domagają się osoby, które twierdzą, że są reprezentantami osób LGBT i które tworzą ruch LGBT, a to jest zasadnicza różnica.
    Promiskuityzm gejów jest faktem i nie przyjmuje go do wiadomości tylko ktoś, kto bezkrytycznie przyjmuje oficjalny przekaz - czemu się nie dziwię, bo sama do niedawna nie miałam pojęcia jak się sprawy mają i ktoś, kogo te sprawy zwyczajnie nie interesują, nie ma powodów by szukać na siłę spisków i zakłamania. Tymczasem już lektura kilku dowolnych źródeł rozjaśnia sprawę, wystarczy poszukać w google.
    Wywiad z Jakubem Janiszewskim, gejem, znawcą tematu AIDS:
    wyborcza.pl/duzyformat/1,127290,14211328,Po_co_gejom_seks_.html
    Wywiad z psychologiem:
    www.rp.pl/Wiadomosci/308019898-Wsrod-gejow-stale-rosnie-liczba-zakazen-HIV.html
    Do tego lektura statystyk zachorowalności na AIDS, gdzie podstawową grupą ryzyka są "mężczyźni uprawiający seks z mężczyznami". Raport z 2017 wskazuje, że stanowili oni 38% nowych zarażonych.
    ecdc.europa.eu/sites/portal/files/documents/AER_for_2017-hiv-infection-aids_1.pdf
    I mimo że od 2016 zachorowalność wśród tej grupy nieznacznie spada, to i tak jest to liczba imponująca jak na to, ze geje stanowią najwyżej kilka procent populacji.
    Ewidentnie swiadczy to o skłonności do podejmowania ryzykownych zachowań seksualnych wsród tej grupy.

Pytanie zatem kogo reprezentują osoby, które twierdzą, że geje chcą stałych związków, małżeństw i wychowywania dzieci?
  • livia.kalina 22.07.19, 20:46
    ponawiam swoje pytanie- często współżyjesz z homoseksualistami, ze się tak martwisz chorobami, które przenoszą?

--
    super_hetero_dyna:
  • dramatika 22.07.19, 21:26
    livia.kalina napisała:

> ponawiam swoje pytanie- często współżyjesz z homoseksualistami, ze się tak mart
    > wisz chorobami, które przenoszą?

Martwi mnie to, ze wydaje się na ich leczenie. Na AIDS wydaje się w Polsce jakieś 300 mln zł, geje stanowią u nas jakieś 25% zakażonych. Wydatki ciągle rosną, w latach 2009-2015 podwoiły się. Roczne leczenie jednej osoby według raportu NIK z 2015 wynosi ponad 40 tys zł., a leki muszą być brane do końca życia.
    Do tego mamy kolejnych zarażonych przybywających do nas z Ukrainy.
    To nie koniec - geje przodują w zachorowalności na syfilis i rzeżączkę, tu też koszty.

Koszty to jednak tak naprawdę detal, w końcu zdeklarowani geje pożerają "tylko" 25% zasobów.
    Problemem jest to, ze do ludzi nie dociera, że homoseksualizmem można się "zarazić" poprzez uwiedzenie czy zwyczajną modę, bo nie jest prawdą, że wiemy, że homoseksualizm jest dziedziczny - do dziś tego nie udowodniono. Starsze badania, których dziś się nie przeprowadza z "oczywistych" względów, wskazują raczej na środowiskowe pochodzenie homoseksualizmu - tymczasem ten naukowy dorobek został jednym ruchem wywalony do kosza, bo arbitralnie jakieś towarzystwo orzekło, że homoseksualizm nie jest chorobą.
    Naprawdę nie jest chorobą coś, co powoduje, że wpada się niejako automatycznie w grupę dramatycznie zwiększonego ryzyka podłapania AIDS, chorób wenerycznych, depresji, nowotworów odbytu i innych syfów tego świata? Naprawdę to takie cudowne dowiedzieć się, że syn jest homoseksualistą i ma bardzo duże szanse mieć kilku partnerów rocznie, 50% szansę na to, ze podłapie AIDS i innego syfa i że wolny czas będzie spędzał w darkroomach?
  • woman_in_love 22.07.19, 21:35
    Mnie martwią oszołomy twojego pokroju. Zdecydowana większość zachorowań na świecie to heteroseksualni katolicy, którzy uwierzyli w kościelne brednie o tym, że prezerwatywa jest zła. I to ta grupa ryzyka pożera najwięcej zasobów.

Naprawdę nie jest chorobą umysłową wiara w te kościelne brednie, co powoduje, że wpada się niejako automatycznie w grupę dramatycznie zwiększonego ryzyka podłapania AIDS, chorób wenerycznych, depresji, nowotworów odbytu i innych syfów tego świata?
  • kokosowy15 22.07.19, 21:40
    Naprawdę, nie słyszałaś o heteroseksualistach chorujacych na AIDS, choroby weneryczne, depresję? Nic nie wiesz o mężczyznach (i kobietach) zmieniających często partnerów seksualnych? Poczytaj sobie niektóre wątki emamy, te o doświadczeniu. Sądzisz, że to homoseksualiści wymyślili zdradę, trojkaciki i prostytucje?
  • dramatika 23.07.19, 08:05
    kokosowy15 napisał(a):

> Sądzisz, że to homoseksualiści wymyślili zdradę, trojkaciki i prostytucje?

Skąd wniosek, że tak sądzę? Przecież podaję dane, że 38% nowych zachorowań w Europie to faceci uprawiający seks z facetami (geje, biseksualiści, oraz heteroseksualiści o zachowaniach homoseksualnych, czyli np więźniowie). Reszta, czyli 62% to heteroseksualiści. Rozumiesz jednak, co oznacza, że kilka procent populacji jest odpowiedzialnych za 38% nowych zachorowań rocznie? To, że jeżeli jest się gejem, to ma się ekstremalnie wysoką szansę na zarażenie HIV czy kiłą, około 20 razy wyższą niż w przypadku heteroseksualistów.

• araceli 23.07.19, 08:16
    dramatika napisał(a):
    > To, że jeżeli jest się gejem, to ma się ekstremalnie
    > wysoką szansę na zarażenie HIV czy kiłą, około
    > 20 razy wyższą niż w przypadku heteroseksualistów.

A jak jest się bękartem to ma się ekstremalnie wysoką szansę na zostanie narkomanem, złodziejem, mordercą itd.

To powtarzasz codziennie córce?

--
  • dramatika 23.07.19, 08:55
    araceli napisała:

> A jak jest się bękartem to ma się ekstremalnie wysoką szansę na zostanie narkom
    > anem, złodziejem, mordercą itd.
    >
    >
    > To powtarzasz codziennie córce?

Wskaż teraz grzecznie miejsce, w którym zaprzeczam badaniom wskazującym, że dzieci z niepełnych rodzin mają większe szanse na zostanie patologią.
    Moja córka jest wybitnie inteligentna i zdolna, ale i ona nie ustrzegła się przez konsekwencjami wychowania bez ojca, a fakt, że nie trąbię o tym na forum wynika z tego, że nie mam ochoty dawać pożywki bezmózgim trollom stającym w obronie zakłamania i ściemy, ale będąc pierwszymi, którzy mieliby ochotę skopać dziecko kogos, kto się z obroną zakłamania nie zgadza.
    Nie wmawiam innym, że konsekwencje, które ponosi moja córka są kwestią "genetyczną" - wynikają wprost z wyborów moich i jej ojca. Wielokrotnie byłam stawiana w sytuacji, że mnie prześwietlano i "stygmatyzowano", urzędy, sądy i psychologowie mieli mnie pod kontrolą jako potencjalne źródło patologii i mieli rację - i choć to nie było miłe, a wręcz było kurew..o poniżające, to poddawałam się temu bez dyskusji.
    Prześwietla sie samotne matki i słusznie, stygmatyzuje się nałogowców i słusznie, kieruje się kampanie informacyjne do grubasów i słusznie, tylko osoby LGBT to święte krowy "zupełnie normalne", które trzeba akceptować bez dyskusji i dawać im dzieci na wychowanie, mimo że mają po kilkaset partnerów, łamią normy obyczajowe i kulturowe oraz kilkadziesiąt razy częściej chorują na syfa.
  • araceli 23.07.19, 09:04
    dramatika napisał(a):
    > > To powtarzasz codziennie córce?
    >
    > Wskaż teraz grzecznie miejsce, w którym zaprzeczam badaniom

Nie pytałam o zaprzeczanie badaniom tylko o uświadamianie o nich córki.

> Moja córka jest wybitnie inteligentna i zdolna,

Ale jakie to ma znaczenie? Indywidualizm to lewactwo - nie mają znaczenia jaka ona jest, znaczenie ma, że bękarty wyrastają na patole. To twarde fakty, którym jak sama piszesz - nie przeczysz.

> Wielokrotnie byłam stawiana
    > w sytuacji, że mnie prześwietlano i "stygmatyzowano", urzędy, sądy i psychologo
    > wie mieli mnie pod kontrolą jako potencjalne źródło patologii i mieli rację -
    (...)
    > Prześwietla sie samotne matki i słusznie,

Ty mnie nie interesujesz. Lewactwo chroni twojego bękarta przed stygmatyzacją. A jak sma uważasz - nie powinno.

--
  • 1matka-polka 23.07.19, 09:40
    "> Moja córka jest wybitnie inteligentna i zdolna"
    Moze wygra swoj wyscig o ile na drodze nie stana jej uprzywilejowani geje, czy inni murzyni z dodatkowymi punktami mocy za pochodzenie😃 dobrze, ze chociax jest kobieta.

--
    Wolter
  • woman_in_love 23.07.19, 09:56
    Albo dobrze katolicy, którzy uznają, że ta niepełna rodzinka jest patologią niegodną zaufania.
  • dramatika 23.07.19, 10:13
    araceli napisała:

> Ty mnie nie interesujesz. Lewactwo chroni twojego bękarta przed stygmatyzacją.
    > A jak sma uważasz - nie powinno.

Ja cię nie interesuję? Wciąż za mną łazisz i czepiasz się mojego "bękarta" - robię ci więc przysługę informując jak wyglądają te przywileje samotnych matek i "brak lewackiej stygmatyzacji", a wyglądają właśnie tak, że samotne matki są postrzegane i słusznie jako źródło potencjalnej patologii i tak też w praktyce traktowane. Psychologowie szukający depresji i nałogów, kuratorzy sprawdzający czystość w lodówce, sądy prześwietlające sytuacje materialną. Moja córka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, skąd wynikają jej problemy, bo nie zakopuję ich w szafie i staram się rozwiązywać - spokojna twoja rozczochrana.

Lewactwo to przed stygmatyzacją broni tylko okreslone, ścisłe grupy, wszyscy wiemy jakie. Tymczasem presja i nacisk społeczny na kontrolę wszystkich potencjalnych źródeł patologii są potrzebne, bez tworzenia uprzywilejowanych, którym może się zrobić przykro.
    Do tego powtarzam, lewactwo nie chroni indywidualizmu - w warunkach lewackich "europejskich wartości" moja zdolna córka przegrałaby pewnie na punkty z emigrantem czy inną homoseksualną transgenderową czarną żydówką przy rekrutacji do liceum/na studia.

• araceli 23.07.19, 10:23
    dramatika napisał(a):
    > Ja cię nie interesuję? Wciąż za mną łazisz i czepiasz się mojego "bękarta"

Czemu cudzysłów? Obrażasz się na rzeczywistość? Bękart nie "bękart".

Piszę o twojej córce - nie o tobie. Ty wykręcasz kota ogonem i kierujesz dyskusję na siebie co jest zrozumiałe, bo jak widać jak "nie obrażanie się na rzeczywistość" miałoby dotyczyć twojego dziecka to prawackie ideolo się kończy a wchodzą zasady lewackie czyli patrzenie na jednostkę a nie na średnią grupy do której należy.

Czemu nie walczysz o pogadanki w szkołach jak to bękarctwo jest skorelowane z narkomanią, prostytucją czy innymi patologiami? Ze wskazaniem na twoją córusię "a tej Kaśki w piątym rzędzie to tatuś nie chciał"?

--
  • 1matka-polka 23.07.19, 10:34
    "to prawackie ideolo się kończy a wchodzą zasady lewackie czyli patrzenie na jednostkę "
    Kłamstwo, lewactwo nie interesuje się jednostkami, tylko grupami uprzywilejowanymi.

"Czemu nie walczysz o pogadanki w szkołach jak to bękarctwo jest skorelowane z narkomanią"
    Bo nie walczy również o takie pogadanki, że gejostwo jest skorelowane z rozwiązłością, HIV-em i kiłą.
    LOL

--
  • dramatika 23.07.19, 11:29
    araceli napisała:

> Czemu cudzysłów? Obrażasz się na rzeczywistość? Bękart nie "bękart".

> Czemu nie walczysz o pogadanki w szkołach jak to bękarctwo jest skorelowane z n
    > arkomanią, prostytucją czy innymi patologiami? Ze wskazaniem na twoją córusię "
    > a tej Kaśki w piątym rzędzie to tatuś nie chciał"?

Bękart w cuzdzysowie, bo dzis to słowo jest pozbawione znaczenia. Stosowanie określenia "bękart" w przypadku dzieci samotnych matek byłoby uzasadnione, gdyby definicją słowa "bękart" było "dziecko samotnej matki". Tymczasem "bękart" to dziecko pozamałżeńskie, a więc także w dzisiejszych czasach dziecko urodzone i wychowywane w pełnych rodzinach, bo jest wiele związków niesformalizowanych. Ergo - słowo "bękart" niczego tak naprawdę nie mówi, bo dzisiaj można być "bękartem" mając jednocześnie normalną, pełną rodzinę.
    Okreslanie dzisiaj dzieci w ten sposób jest niczym innym jak jawną agresją skierowaną w stronę dzieci i ich rodziców, bo niczym innym nie można stosowania tego określenia uzasadnić, jako że utraciło większość swojego pierwotnego znaczenia, poza pejoratywnym. Jeszcze inaczej mówiąc - prezentujesz skrajne chamstwo i agresję, najprawdopodobniej w celu prowokacji, jak to ma w zwyczaju lewactwo, czekające tylko na strzał w pysk, żeby potem wrzeszczeć o prześladowaniu.

Nie muszę walczyć o świadomość społeczną, że dzieci samotnych matek są bardziej narażone na patologie, bo nikt tej wiedzy nie próbuje zakopać pod dywan.
  • 1matka-polka 23.07.19, 11:33
    "czekające tylko na strzał w pysk, żeby potem wrzeszczeć o prześladowaniu."
    Otóż to, otóż to...kiedy słyszę lewak myślę, histroniczny świr z borderline...

--
    Wolter
  • araceli 23.07.19, 11:38
    dramatika napisał(a):
    > Okreslanie dzisiaj dzieci w ten sposób jest niczym innym jak jawną agresją

Czyli tak jak pisałam - "nie obrażanie się na rzeczywistość" dotyczy tylko innych a kończy się jak dotyczy twoich bliskich. Typowa prawacka hipokryzja.

Oczywiście jesteś tak tępa, że nie potrafisz chwycić analogii.

--
  • dramatika 23.07.19, 12:09
    araceli napisała:

> Oczywiście jesteś tak tępa, że nie potrafisz chwycić analogii.

Analogia to by była, gdybym nazywała homoseksualistów "pedałami".
  • araceli 23.07.19, 12:19
    dramatika napisał(a):
    > Analogia to by była, gdybym nazywała homoseksualistów "pedałami".

"Homosie" wystarczą.

Traktuj swoją córkę tak jak traktujesz gejów - z konkretnym, codziennym cytowaniem statystyk.

--
    Bycie niewierzącym nie oznacza, że jest ci WSZYSTKO JEDNO.
  • 1matka-polka 23.07.19, 09:50
    "Prześwietla sie samotne matki i słusznie, stygmatyzuje się nałogowców i słusznie, kieruje się kampanie informacyjne do grubasów i słusznie, tylko osoby LGBT to święte krowy "zupełnie normalne", które trzeba akceptować bez dyskusji i dawać im dzieci na wychowanie, mimo że mają po kilkaset partnerów, łamią normy obyczajowe i kulturowe oraz kilkadziesiąt razy częściej chorują na syfa."
    Świete slowa. Alleluja😉

--
    Fryderyk Nietzsche
  • 1matka-polka 23.07.19, 09:51
    "nie mam ochoty dawać pożywki bezmózgim trollom stającym w obronie zakłamania i ściemy, ale będąc pierwszymi, którzy mieliby ochotę skopać dziecko kogos, kto się z obroną zakłamania nie zgadza."
    To jest lewacka troska i milosierdzie.

--
    Mark Twain
  • woman_in_love 23.07.19, 09:54
    To zajmij się swoim bękartem, a nie cudzymi do..mi. Takie bękarty jak twoje, mają ogromną szansę zostać prostytutkami najgorszego sortu, więc z założenia jest najbardziej narażona w przyszłości na choroby weneryczne.
  • 1matka-polka 23.07.19, 10:00
    "Takie bękarty" ale ona temu nie zaprzecza. Nie zaprzecza faktom. A ty zaprzeczasz faktom, ze ryzyko zachorowania na Hiv wstod gejow jest 20x wieksze niz wsrod hetero. Kumasz te roznice? Czy dalej widzisz buzie w tym teczu?

--
  • kokosowy15 23.07.19, 10:33
    Dlaczego Ciebie, jako osobę heteroseksualna, tak bardzo obchodzą zachorowania homo na AIDS? Czy leczenie hetero katolików z choroby alkoholowej kosztuje społeczeństwo mniej? Czy powodują mniejsze szkody materialne i społeczne? Nie słyszałem o wypadku komunikacyjnym, spowodowanym przez geja z powodu jego orientacji. W czy przeszkadza Ci związek dwóch lesbijek?
  • 1matka-polka 23.07.19, 10:37
    "Dlaczego Ciebie, jako osobę heteroseksualna, tak bardzo obchodzą zachorowania homo na AIDS?"
    Bo organizacje typu LGBT zamiatają te fakty, na temat chorób, promiskuityzmu oraz innych patologii, pod dywan, i chcą żeby geje byli grupą uprzywilejowaną.

--
    Kurt Vonnegut
  • kokosowy15 23.07.19, 10:49
    Nie uprzywilejowana, tylko traktowana jak wszyscy inni obywatele. Czego domagają się innego niż to, co przysługuje wszystkim?
  • olena.s 23.07.19, 20:09
    Zdefiniuj konkretnie, na czym miało by polegać owo "uprzywilejowanie".
  • 1matka-polka 23.07.19, 22:21
    "na czym miało by polegać owo "uprzywilejowanie""
    Na tym, że nie będzie można prowadzić żadnej dyskusji na temat homoseksualistów, że będzie można o nich mówić tylko pozytywne rzeczy (już tak jest), że zawsze będą ostatni w kolejce podejrzanych jeśli się coś wydarzy, nawet jeśli ewidentnie będzie ich wina, że każdego kto im zarzuci niekompetencję, będą mogli oskarżyć o homofobie, że nikt nie będzie śmiał zgłaszać patologi w homoseksualnych rodzinach, bo będą pod ochroną tak jak dzisiaj katolickie, będą pierwsi w kolejce do adopcji, ostatni do kontroli, nie będą prowadzone badania naukowe na temat zachowań i chorób homoseksualistów, a nawet jeśli będą, to nikt ich nie opublikuje, dane na temat pedofilii, HIV, chorób wenerycznych wśród homo będą (już są) zamiatane pod dywan, itd...

--
    Wolter
  • rosapulchra-0 24.07.19, 08:37
    Nie wiem, co pijesz, ale zaprzestań, bo pie..sz jak ostatnia niepełnosprytna umysłowo.

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • rosapulchra-0 24.07.19, 08:37
    To do matki-polki.

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • livia.kalina 22.07.19, 22:58
    To, ze ktoś jest homoseksualistą wcale nie oznacza, ze z definicji jest rozwiązły. Może mieć jednego partnera przez całe życie i tylko jemu być wiernym. Instytucja małżeństw homoseksualnych bardzo by temu modelowi sprzyjała. Można tez być rozwiązłym heteroseksualistą i mieć kilka partnerek w tygodniu.

>tymczasem ten naukowy dorobek został jednym ruchem wywalony do kosza,

ten "dorobek naukowy" został wywalony do kosza bo wykazano w nim szereg błędów formalnych- dobierano żle próby, pod gotową tezę to i wykazywano w tych "badaniach" dokładnie to, co sobie założono.

--
    super_hetero_dyna:
  • edelstein 22.07.19, 16:38
    Co to jest pedalstwo?ludzie sprzedajacy pedaly?

--
  • livia.kalina 22.07.19, 20:47
    To język miłości bliźniego w wykonaniu patriotycznych katolików.

--
    super_hetero_dyna:
  • cosmetic.wipes 22.07.19, 18:10
    marianna1960 napisała:

> Tu większość wierzy że pedalstwo jest wrodzone i nie jest chorobą.

Jesteś nadzwyczaj aktywna w wątkach o homoseksualistach. Czyżby niezaspokojone fantazje tobą kierowały, zboczku? 😄

--
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • morekac 23.07.19, 00:29
    Jeśli nie jest wrodzony, to?
    Czy twoim zdaniem można się homoseksualizmem zarazić?😱

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • obrus_w_paski 23.07.19, 09:09
    Ale to dotyczy tylko homoseksualistów płci męskiej, czy żeńskiej tez?
    Bo wiesz...jeśli homoseksualizm nie jest wrodzony, to znaczy ze i ciebie może trafić....może nawet szybciej niż myślisz!
  • 1matka-polka 23.07.19, 09:43
    "Ale to dotyczy tylko homoseksualistów płci męskiej, czy żeńskiej tez?"
    Glownie meskiej. Kobieca seksualnosc nie jest nawet w polowie tak rozbuchana.

--
    Kurt Vonnegut
  • hanusinamama 23.07.19, 11:05
    Kochana ze masz niskie libido nie znaczy ze wszystkie tak mamy smile
  • hanusinamama 23.07.19, 11:05
    Ona sie własnie tego boi...ze jej chłop nagle z innym ucieknie
  • hanusinamama 23.07.19, 11:04
    A co hetero ktorzy nie chca zyc w stałych związkach?? Czy jedyny sposob na zycie to miec meza i dzieci ( w swiety zwiaku małzenskim...)? Pytam ja: żona i matka. Niech kazdy żyje jak chce. Cos z tobą jest nie tak skoro innym chcesz ustawiać zycie. Ja jestem zainteresowana swoim. Poza tym wielu heteryków i to tych z żonami tez ma sporo za uszami. Moj znajomy, mąż koscielny swojej żony dorobił sie 4 lata syna na boku...i przez 4 lata ukrywał to przed żoną. Ale jak to?? Po ślubie kościelnym takie cuda???
  • araceli 23.07.19, 11:09
    hanusinamama napisała:
    > A co hetero ktorzy nie chca zyc w stałych związkach??

Ciekawe ilu heteroseksualnych mężczyzn by się żeniło, gdyby mieli nieograniczony dostęp do seksu bez "kajdan" tongue_out

--
  • 1matka-polka 23.07.19, 11:11
    "Ciekawe ilu heteroseksualnych mężczyzn by się żeniło, gdyby mieli nieograniczony dostęp do seksu bez "kajdan" "
    O to, to, araceli, ładnie się wysypałaś, słowo klucz to mężczyźni, z ich testosteronem, bez względu na to czy homo czy hetero.

--
  • 1matka-polka 23.07.19, 11:10
    "A co hetero ktorzy nie chca zyc w stałych związkach?? "
    No właśnie, coraz ich więcej, w Japonii wręcz połowa społeczeństwa. W Europie to samo, hetero nie chcą brać odpowiedzialności za drugiego człowieka, ani się rozmnażać ale za to homo, to najwyraźniej zupełnie ich ten proces nie dotyczy, oni wreszcie będzie mogli spróbować jak to jest być uwiązanym na całe życie ;D

"Cos z tobą jest nie tak skoro innym chcesz ustawiać zycie."
    Co z LGBT jest nie tak, że ukrywają wszystkie fakty na swój temat?

--
    Kurt Vonnegut
  • hanusinamama 23.07.19, 13:28
    NIe ludzie chcą zyc po swojemu. Maja jedno zycie i im wolno. To ze dla ciebie zycie ma sens jedynie w małzenstwie nie znaczy ze tak wszyscy mają. Co cie interesuje czy ktos ( nie wazne czy homo czy hetero) jest w stałym związku czy nie. Jego życie. Przypominam tez ze Biedron jest od kilkunastu lat w stałym związku a świeci z PISu juz kilka rozwodów zaliczyli...
  • araceli 23.07.19, 13:43
    hanusinamama napisała:
    > Przypominam tez ze Biedron jest od kilkunastu lat w stałym związku
    > a świeci z PISu juz kilka rozwodów zaliczyli...

Właśnie. Liczy się indywidualny człowiek a nie średnia dla grupy.

--
  • kokosowy15 24.07.19, 11:29
    Zawsze myślałem, że srodowiska LGBT po to wystepuja o legalizacji związków, żeby w nich żyć. Teraz dowiaduje się od Matkipolki, że nie chcą korzystać z tego, o co walczą. Czy to logiczne?
  • 1matka-polka 24.07.19, 11:45
    "Teraz dowiaduje się od Matkipolki, że nie chcą korzystać z tego, o co walczą. Czy to logiczne? "
    Jeśli zorientujemy się, że środowiska LGBT tylko udają, że walczą w imieniu homoseksualistów, to jak najbardziej big_grin

--
    Wolter
  • hanusinamama 23.07.19, 13:29
    Mamy tez 21 wiek i mozna sie zabezpieczyc przez chorobami przenoszonymi drogą płociową. Poza tym małżenstwo przed niczym nie chroni a daje jedynie ułudę bezpieczeństwa. Nie jedna została zarazona przez mężą jakims syfem...Czuje jakbym dyskutowała z 3-latką...
  • dramatika 23.07.19, 14:01
    hanusinamama napisała:

> Mamy tez 21 wiek i mozna sie zabezpieczyc przez chorobami przenoszonymi drogą p
    > łociową.

Powiedz to gejom, którzy chorują na potęgę. Boją się kary boskiej za założenie prezerwatywy?

Jeśli chcą mieć na sztandarach wolność wyboru tworzenia stałego związku z HIVem czy kiłą, to niech za to sami płacą oraz niech mają zakaz wstępu do szpitali, fryzjerów czy dentystów, żeby syfu nie rozprzestrzeniać na innych ludzi.
  • hanusinamama 23.07.19, 14:08
    Powiedz to palaczom- palisz płacisz za leczenie, pijącycm tak samo i tym z otyłością...A jak cie dentysta ma zarazić HIV to go zmien bo widać jest brudas.
  • dramatika 23.07.19, 14:29
    hanusinamama napisała:

> Powiedz to palaczom- palisz płacisz za leczenie, pijącycm tak samo i tym z otył
    > ością...A jak cie dentysta ma zarazić HIV to go zmien bo widać jest brudas.

Palacz i alkoholik płacą przynajmniej akcyzę, a grubas VAT kupując tony syfnego jedzenia. Osobnikowi uprawiającemu seks z przygodnymi partnerami szkoda często kasy nawet na prezerwatywę (choć po prawdzie - po prostu wolą bez). A jeśli chodzi o zakażenie, to zawsze istnieje taka szansa. Pośpiech, rutyna, niedopatrzenie dentysty/fryzjera/chirurga i można coś złapać, zwłaszcza w szpitalach.
  • iwles 23.07.19, 14:42

aha, ty jesteś z frakcji, że taki pijący/palący dba o rozwój gospodarki i dokłada się do budżetu państwa w większym stopniu, niż pracujący, płacący podatki ?
    Nawet, jeżeli używki kupuje z otrzymywanych zasiłków ? big_grin

• dramatika 23.07.19, 14:51
    iwles napisała:

>
    > aha, ty jesteś z frakcji, że taki pijący/palący dba o rozwój gospodarki i dokł
    > ada się do budżetu państwa w większym stopniu, niż pracujący, płacący podatki ?
    > Nawet, jeżeli używki kupuje z otrzymywanych zasiłków ? big_grin

Oczywiście. Co tydzień chodzę na marsze w obronie alkoholików i palaczy, którzy chcą adoptować dzieci.
  • gulcia77 24.07.19, 09:28
    Nie musisz, w tym kraju alkoholikom i narkomanom dzieci się nawet nie zabiera, a nawet oddaje. Czego przykład był niedawno. Dziecko nie żyje.

--
    "Emancipate yourselves from mental slavery
    None but ourselves can free our minds"
  • hanusinamama 24.07.19, 10:04
    Ale po co?? Oni normalnie dzieci juz mają...
  • rosapulchra-0 24.07.19, 08:52
    Dlaczego ty tego nie powiesz?
    Zadziwiające, jak bardzo cię podnieca gejowski seks.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • kokosowy15 24.07.19, 11:32
    Alkoholi y też powinni sami płacić za leczenie. Gruźlicy też, bo mogli się nie zarazić. Ortopedia wogole powinna być płatna, trzeba było uważać.
  • hanusinamama 23.07.19, 13:39
    Tak bo posiadanie faceta wszystko zmienia i wszystko załatwia w życiu kobiety....ehe
  • 1matka-polka 23.07.19, 13:46
    Lepiej nie dyskutuj z hanusinmama, ona tak moze bredzic bez konca i watek rozwala.

--
    Kurt Vonnegut
  • hanusinamama 23.07.19, 13:51
    NO tak bo jak ktos pisze inaczej niz ty to bredzi. Jak zyje inaczej niz ty to zyje bez sensu...
  • lwica_24 24.07.19, 13:11
    Jestem przekonana, że znasz i to niejednego geja.
    Nie każdy gej informuje otoczenie, ze jest gejem. Większość gejów nie nosi pierścionków, apaszek itd. Szacuje się, ze 10-15% społeczeństwa jest homoseksualna i kolejne 10 biseksualna.
    A w ogóle co to oznacza "ma za uszami"? I kim są , Twoim zdaniem "zwykli obywatele"?
    Nie dzielmy wreszcie ludzi na homo i heteroseksualnych; prawo i leworęcznych, katolików, wyznawców dowolnej religii i bezwyznaniowych, .... czy to aż takie trudne, ze wręcz niemozliwe?
  • 1matka-polka 24.07.19, 13:31
    "Szacuje się, ze 10-15% społeczeństwa jest homoseksualna i kolejne 10 biseksualna."
    Wow, mnożą się na potęgęwink

--
    Fryderyk Nietzsche
  • lwica_24 24.07.19, 13:34
    Nie, nie mnożą. Tak było, tak jest i tak będzie. Nawet jeżeli bardzo Ci się to nie podoba.
  • 1matka-polka 24.07.19, 13:39
    big_grin

--
    Kurt Vonnegut
  • majaa 24.07.19, 13:48
    lwica_24 napisała:

> Jestem przekonana, że znasz i to niejednego geja.
    > Nie każdy gej informuje otoczenie, ze jest gejem. Większość gejów nie nosi pie
    > rścionków, apaszek itd. Szacuje się, ze 10-15% społeczeństwa jest homoseksualn
    > a i kolejne 10 biseksualna.

A gdzie się tak szacuje? Jakieś źródła może?
  • lwica_24 24.07.19, 14:17
    Źródeł Ci nie wytrząsnę z rękawa. Sporo było na ten temat w prasie ( rzecz jasna nie katolickiej).
    Sama znam kilkunastu gejów. Normalni ludzie. Niczym sie nie wyrózniają ani in plus ani in minus.
    Pracowałam z co najmniej czterema. O tym wiem.
  • majaa 24.07.19, 14:43
    Pewnie, że nie wytrzaśniesz, bo takich nie ma, przynajmniej w necie (zadałam sobie trud i sprawdziłam). Nie wiem, z jakiej prasy korzystałaś, ale zważywszy na to, co ja znalazłam, to mam duże wątpliwości co do rzetelności Twoich informacji.
  • lwica_24 24.07.19, 14:52
    Ależ masz takie prawo. Masz prawo także uważac, ze to problem marginalny. Nie pamietam, gdzie i co czytałam. Czytam sporo.
  • 1matka-polka 24.07.19, 14:54
    "Pracowałam z co najmniej czterema."
    Ja pracowałam z 4 ufoludkami, przysięgam na gumową waginę.

--
    Kurt Vonnegut
  • nosorozecwlochaty 24.07.19, 13:52
    Twierdzenie że homoseksualizm jest w 100% wrodzony jest bardzo silnie promowane przez organizacje gejowskie. Stało się czymś w rodzaju gejowskiego dogmatu którego nie wolno krytykować. A tymczasem osobiście mam wrażenie że prawda może być znacznie bardziej złożona.

Teraz na topie jest temat ofiar księży pedofilów. Uderzyło mnie jedno zdanie które wypowiadała część tych mężczyzn, teraz już dorosłych. Mówili "ksiądz zrobił ze mnie pedała", podkreślali że te wczesne doświadczenia jakoś ich tak uformowały że później sami dążyli już do związków z innymi mężczyznami.

No i jeszcze jedno. Mam wrażenie że duża część homoseksualistów to tak naprawdę biseksualiści. Jeśli sprawdzimy życiorysy znanych homo, żyjących i nie (np. Biedroń, Jacykow, Oscar Wilde, Jan Lechoń itp.) to okaże się że jakieś akcje z kobietami w swoim życiu mieli.
  • lwica_24 24.07.19, 14:19
    Bo część była biseksualna. Bo część została zmuszona przez rodziny, srodowisko do kontaktów seksualnych, założenia rodziny.
  • hanusinamama 24.07.19, 14:21
    I coż to zmienia?? Nadal są homoseksualisci i niech sobie zyją. Jak to było ..."nie ważne z kim sie spi byle sie było wyspanym". A juz wstawka z pedofilią w kosciele nie wiem po co...rozumiem ze uwazasz ze pedofilia w kosciele to taka miejska legenda i zero prawdy???
  • 1matka-polka 24.07.19, 14:37
    "A juz wstawka z pedofilią w kosciele nie wiem po co...rozumiem ze uwazasz ze pedofilia w kosciele to taka miejska legenda i zero prawdy???"
    A nie mówiłam, że nie ma po co z nią gadać, dwóch zdań na krzyż nie rozumie.

--
  • hanusinamama 24.07.19, 14:56
    Czekaj bo nie rozumiem (serio, serio). Odpisujesz mnie....a piszesz do mnie w 3 osobie???
  • 1matka-polka 24.07.19, 15:12
    Jaka nagle prawilna się zrobiła big_grin

--
  • hanusinamama 24.07.19, 21:29
    Jaka??

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka