Dodaj do ulubionych

Mam ochotę na przygode- praca za granica

21.07.19, 17:19
Strasznie mnie ciągnie za granicę, chciałabym tam popracować przez jakiś czas. Mam brata w UK i jest bardzo zadowolony, chciałby mnie tam ściągnąć. Dostalam tez ofertę niedawno na linkedin wyjazdu do Skandynawii- Szwecja bądź Dania. Kusi mniesmile. O dziecko chcemy się starać za rok. Angielski znamy na poziomie komunikatywnym w rozmowie, średnim w piśmie ja i mój facet. Dlatego myślę że UK odpada bo za słaby ang. Chciałabym zarobić, przezyc przygodę, odłożyć pieniądze, szybciej spłacić kredyt i wybudować się w Polsce więc to miałby być epizod pracy za granica, raczej nie chce zostac na stale. Boje się, że nie jestem dość otwarta, elastyczna na zmiany, że zgine w obcym kraju dlatego UK I pomoc brata byłoby ok Ale ten angielski pozostawia wiele do życzenia, A nie chce być z facetem utrzymanka mojego brata, który wprawdzie jeszcze rodziny nie ma ale nie chce tez zwalac mu się tak na głowę. Doradzil mi że mam zabrać się za angielski sama, ogladac więcej filmów i czytac książki w angielskim. Jednak ciężko mi się zmotywować. Często pracuje do 18 i jak przyjdę do domu jest 18:30-19. Czy probowalybyscie, same wyemigrowalyscie?
Edytor zaawansowany
  • gozdzikwkubku 21.07.19, 22:04
    Halo 😁
  • malia 21.07.19, 22:17
    Oto moja odpowiedź udzielona ci w innym wątku, pasuje do wszystkich następnych pomysłów. "Nie ograniczaj się, sprzedaj mieszkania w poniedziałek, we wtorek zacznijcie budowę, w sobotę ten ślub jednostronny a w niedzielę kawka na własnym tarasie. W środku tygodnia kilka małych wypadów, a wieczorami praca nad potomkiem. Koniecznie córka ma być, bo tyle propozycji imion się zmarnuje.
    A, i to mięso za 300 tys kup koniecznie, na takiej wsi, to z zakupami różnie może być."
    Pracę zagraniczną proponuję w środę pomiędzy 14 a 16
  • daniela34 22.07.19, 08:52
    Podkarmię trolla, ale trudno- Twoje propozycje są genialne! smile
  • astrologia333 21.07.19, 22:14
    Halo! Meridith?
    Abonent czasowo niedostępny. Pip, pip, pip.....
  • astrologia333 21.07.19, 22:18
    https://www.blasty.pl/m/upload/images/large/2016/04/schowam-sie-tutaj-moze-mnie-nie-znajdzie-gdy-kot-ma-juz-dosc-samotnej-i.jpg
  • ajrisz.ka 21.07.19, 22:31
    A co z plamą na białym dywanie? Czy dywan ocalał??
  • gozdzikwkubku 21.07.19, 22:33
    Ocalal
  • gozdzikwkubku 21.07.19, 22:36
    Mój sposob- vanish w szamponie zalewamy plamę czekamy gdzieś 20minut, następnie bierzemy gabke do naczyń i wlewamy wodę do miski dosypujac proszku do białych ubrań i tym szorujemy plamę zalana vanishem, efekt bialutki dywan
  • sundace46 22.07.19, 08:45
    gozdzikwkubku napisała:

> Dlatego myślę że UK odpa
    > da bo za słaby ang.

Aha, czyli rozumiem, że znasz duński, albo szwedzki żeby sie w wymienionych krajach porozumieć, no skoro angielski za slaby big_grin
  • gozdzikwkubku 22.07.19, 08:49
    Mam mieć płatny kurs jezykowy
  • sundace46 22.07.19, 08:58
    Aaa masz mieć, czyli nie znasz żadnego z języków. Z pewnością będziesz doskonałym, przydatnym pracownikiem big_grin Emigruj, nawet się nie wahaj big_grin
  • aerra 22.07.19, 13:12
    Ale nie do Skandynawii, na Thora! - tam nawet w więzieniu mają internet. Niech wyemigruje gdzieś bez dostępu do netu...

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka