Dodaj do ulubionych

Biustonosz bez ramiączek

22.07.19, 13:01
Dla większego biustu, jaki polecacie?
Czy np. Ultimate Strapless Wonderbra się sprawdza? Na zdjęciu biust wygląda na lekko spłaszczony.
I jeszcze jedno pytanie: rozmiar 75F to jaka numeracja angielska?

--
"Na berge trzeba mieć wygląd i pieniądze🤣 Dla Ciebie jestem pani bergamotka77."
Edytor zaawansowany
  • araceli 22.07.19, 13:08
    pade napisała:
    > Czy np. Ultimate Strapless Wonderbra się sprawdza? Na zdjęciu biust wygląda na
    > lekko spłaszczony.

Sprawdza się, spłaszcza i lekko rozstawia biust na boki - jak wszystkie tego typu staniki. Wonderbra są ścisłe - lepiej wziąć obwód oczko wyżej. Na polskie 70H (brytyjskie 32FF) mam 34F. Polskie 75F to brytyjskie 34E więc celowałabym w okolice 36DD.

--
    Emigrancka troska o ojczyznę:
    araceli: Ty możesz sobie spalić Polskę - co Ci szkodzi! Ja tu mieszkam.
    black_halo: Na zlosc tobie spale.
  • pade 22.07.19, 14:40
    Aha, dzięki. A coś mniej spłaszczającego istnieje?smile

--
  • araceli 22.07.19, 15:02
    pade napisała:
    > Aha, dzięki. A coś mniej spłaszczającego istnieje?smile

W moim rozmiarze niestety nie a szukałam smile W bezramiączkowcu całość ciężaru opiera się na obwodzie i miseczki muszą "przycisnąć" biust do klatki piersiowej, żeby to wszystko się trzymało. Oprócz Wonderbra mam jeszcze Freya Deco - o ile w standardowy model w tym fasonie robi przepiękne kulki tak bezramiączkowiec jednak spłaszcza. Wonderbra ma tę przewagę, że pasek pod biustem jest szeroki, Freya po paru godzinach boleśnie wbija się w żebra.

--
    - What if people try to corroborate all this information?
    - Don't worry. They won't.
  • pade 22.07.19, 15:48
    No właśnie zauważyłam, że Freya ma cienki pasek.

--
  • ichi51e 23.07.19, 17:25
    Teoretycznie tylko ale gorset. Ale jak to kiedys rozkminialam to jedyna opcja jest gorset bo on sie bedzie opierac na talii. Minus taki ze nie wszyscy moga nosic - ja mialam ataki paniki

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • chocolatemonster 22.07.19, 13:08
    Jak bede w domu to sprawdze moja Wonderbre. Trzyma dobrze, mnie nie splaszcza.
  • aerra 22.07.19, 13:22
    Co do biustonosza to nie pomogę, bo mi się żaden nie sprawdził (ale biust mam sporo większy, więc może przy twoim coś da radę), rozmiar natomiast to będzie prawdopodobnie 34E.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • anika772 22.07.19, 14:47
    Mnie się sprawdza Freaya Deco Strapless i Ewa Michalak.
    Uprzedzam, że w upały każdy z nich powoduje dyskomfort po kilku godzinach noszenia- te silikonowe paski mi przeszkadzają.
  • pade 22.07.19, 14:53
    Freya?
    Mam strój od nich, lubię ją, przyjrzę się, dzięki.

--
  • anika772 22.07.19, 15:12
    Pade, ale jeśli chodzi o niespłaszczanie, to Michalak wygrywa w cuglach.
  • pade 22.07.19, 15:22
    Ale nie ma ich w necie. Na stronie Michalak też nie.

--
  • anika772 22.07.19, 15:35
    Faktycznie, nie ma! Zrezygnowała z tego modelu?
  • ms.piggy 22.07.19, 15:51
    freya deco - mam cielisty, 70 G (choc na codzien nosze 75 f/ff/g) dośc duży wydatek, ale dobrze sie sprawdza, nic nie ucieka, nie opada.
    drugi mój strapless to zwykły z c&a, kosztował chyba 40 zł na wyprz i o dziwo dobrze się sprawdza, jedynym minusem, że nie było mniejszego obwodu przy dużej miseczce, więc go zmniejszyłam. Bardzo mocno trzyma, cały jest jak zbroja, bardzo sztywne, ale nie pogrubione miseczki, a obwód nie rozciągnął sie ani o 1 mm.
    Trzeci to był hit - kupiony w angielskim tesco, bardzo tani, mam go juz z 5 lat, cielisty kolor nie wygląda juz dobrze, troche się zmechacił, ale czasem go zakładam.
    Ważne, żeby obwód był b. szeroki ale ciasny. Porównując komfort noszenia, to wszystki 3 są OK, ale gdy porównam z ceną, to Freya przegrywa.
  • 21mada 23.07.19, 16:17
    Wonderbra na duży biust? 😳
  • mamusia1999 23.07.19, 17:16
    Mnie ang. 32G Wonderbra ultimate trzyma dobrze. Ale zapomnieć się o tym staniku nie da, dla mnie jest jak zbroja. Mimo to noszę, bo lubię bardzo swoje ramiona smile
  • jana111 23.07.19, 17:48
    Pade napisz do Ewy Michalak i zapytaj.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka