Dodaj do ulubionych

GRażyna K.

22.07.19, 19:51
Jak raz nie chce mi się szukać starego wątku zwłaszcza, że się w nim nie udzielałem. Pamiętam jednak teorie spiskowe dotyczące wszelkiej maści innowierców i starannie wybielające męża.

W dniu dzisiejszym męża ofiary zatrzymano w Londynie na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania "w związku ze śmiercią swojej żony".

--
Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ
Edytor zaawansowany
  • cruella_demon 22.07.19, 20:10
    No miałam właśnie założyć wątek, co na to te wszystkie obrończynie misia, a trochę ich było.
    Aż się prosi "a nie mówiłam?"
  • morekac 22.07.19, 20:16
    Na pewno miał powód i usprawiedliwienie.

--
    -------------------------------------------------------------
    "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.
  • cruella_demon 22.07.19, 20:33
    Bo to zuua kobieta była.
    Już w sąsiednim wątku wyjaśniono, że jakby zamilkła i nie prowokowała, to by się nie doigrała.
  • obrus_w_paski 22.07.19, 20:22
    O co chodzi?
  • chicarica 22.07.19, 20:35
    Jedną panią zamordowano niedaleko jej domostwa w Polsce. Pani zamieszkała w UK, gdzie miała kochanka muzułmanina czy coś, miała też męża który w czasie gdy panią zabito, był w Polsce, niedaleko. Forumowe wyrocznie winiły kochanka, pomimo że kochanek był w tym czasie w UK (skąd z powodu nieprzystąpienia do układu Schengen nie da się przyjechać bez kontroli). Co to one nie wymyślały: że na pewno jakimś cudem przyjechał, że to na sto procent on. Piękny przykład polskich uprzedzeń był w tamtym wątku. Teraz siedzą cicho.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • 35wcieniu 22.07.19, 20:49
    Z cały szacunkiem, bo nie wiem kto tam zabił i w ogóle do sprawy się nie będę odnosić, ale w tamtym wątku twierdzono że istnieją listy przekraczających granicę, a to nieprawda. Można przejść kontrolę graniczną i nie zostawić po tym fakcie śladu (poza nagraniami z monitoringu).

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • livia.kalina 22.07.19, 20:36
    proszę:

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25018572,zabojstwo-grazyny-kuliszewskiej-w-londynie-zatrzymano-podejrzanego.html#s=BoxOpMT

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • iberka 22.07.19, 20:43
    Od razu myślałam o mężu uncertain
  • lot_w_kosmos 22.07.19, 23:23
    Chodzi o Grażynę Kuliszewską.
    Czemu używasz pierwszej litery nazwiska, jest o coś oskarżona?
  • mary_lu 22.07.19, 23:38
    Musiała biedaka zdenerwować „celnymi szpilami”. Ale chyba jednak większość forumek od początku obstawiała męża. Widziałam program z nim, chyba uwagę, przecież prawda rzucała się w oczy.
  • astrologia333 22.07.19, 23:47
    Teorię spiskowe trolla ptaszyny w klatce przy akompaniamencie innych trolii?
    Fakt, należało brać to do serca.
  • eliksir_czarodziejski 23.07.19, 08:41
    Przecież tam od początku wszystko wskazywało na męża.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka