Dodaj do ulubionych

Jak Wam się podoba ta sukienka?

• 35wcieniu 23.07.19, 11:50
    Tragiczna. Mdły kolor, okropny krój, ani na ciepło ani na zimno, na dodatek te falbany na rękawach, no koszmar. Nie wyobrażam sobie nikogo, kto mógłby w tym dobrze wyglądać. Nawet modelka wygląda źle big_grin

--
    - Napiszcie czy korzystają z toalety trzeba się totalnie z tego rozebrać? Fryzura się rozwalił, kombinezon upaćka makijażem.
    - Ale jak przez głowę?
    - Mam jeden jedyny, który właśnie tak się wkłada i zdejmuje. Wkładam obie nogi w nogawkę, ręce wkładam w otwory i naciągam ku górze. Tak jak kombinezon do nurkowania. (mildenhurst)
  • tarantinka 23.07.19, 11:53
    Bardzo lubię takie sukienki, przymierzam z nadzieją że będzie Ok, bo jestem wysoka i szczupła, a potem widzę, że w tym dekolcie mój biust jest wielki, talia ginie a pupa rośnie. Krój zalinkowany niżej, przez żabkę, mi tego nie robi.
  • tryggia 23.07.19, 11:53
    Mam tunikę z takim wzorem.
    Jeśli chodzi o sukienkę, to ciut za długa do tego wzoru i fasonu.
    Obroniłyby ją zamszowe jasnobrązowe kozaki na słupku

--
    Hope
  • lot_w_kosmos 23.07.19, 12:05
    Moim zdaniem ta akuratvjest dla bardzo chudych i wysokich.

Ja noszę takie sukienki ale wybieram raczej w tym typie: szczupłe górą, takie bez buf i falban na rękawach, bo wtedy stanowczo szczuplej się wygląda :

www.mohito.com/pl/pl/wr650-66x/leopard-print-shirt-dress?gclid=CjwKCAjw4NrpBRBsEiwAUcLcDCmB96kFiqDBuExR8P15yhc6GvaYyBZk6RDYWayY22xrxvpdXMOPqRoC7cgQAvD_BwE

www.na-kd.com/pl/na-kd-boho/siateczkowa-sukienka-z-falbanka-zielony?SelectedCountryCode=POL&dfw_tracker=33628-324855&gclid=CjwKCAjw4NrpBRBsEiwAUcLcDDgdI3SB1YUUCTS_qWoNXGaD2LRrm4gSs4GrOP35Z9hts0nD21gE4xoC-csQAvD_BwE&ssr=on&loadfailure=1

www.na-kd.com/pl/na-kd-trend/siateczkowa-sukienka-midi-z-dlugim-rekawem-wielokolorowy-8

www.zalando.pl/ps-paul-smith-sukienka-letnia-blue-ps721c01q-k11.html

www.orsay.com/pl-pl/asymetryczna-sukienka-midi-411133542000.html
  • aqua48 23.07.19, 12:26
    NIE!!!
  • ponis1990 23.07.19, 12:27
    Ble, jak dla babci. jakby była do kolan, to ujdzie.

--
    Lubię placki
  • szafireczek 23.07.19, 12:33
    Nie. Postarza, niezależnie od tego, jakie się ma warunki.
    Kolor też trudny - najlepszy dla pani zimy o młodej i delikatnej cerze.
    Fasony midi wymagają odpowiednich proporcji i wzrostu, a midi z falbankami, to już całkiem + bardzo przemyślane dodatki...chyba, że programowo lubisz stylizować się na bohosmile ale wtedy, co najmniej "twoje" muszą być kolorysmile
  • snakelilith 23.07.19, 15:26
    szafireczek napisała:

> Kolor też trudny - najlepszy dla pani zimy o młodej i delikatnej cerze.

A w życiu. Ten niebieski jest mocno zgaszony, przybrudzony i kombinowany ze zgaszonym pomarańczowym, rudawym. Może jakieś lato, albo jesień by się w tym odnalazła, ale na pewno nie zima, której tak jak wiośnie najładniej w kolorach czystych, "bright", choć chłodniejszych niż u wiosny.

--
    "Mam gdzie indziej włosy smile " - bywalec.hoteli
  • szafireczek 23.07.19, 16:18
    U mnie na monitorze - chłodny, przejrzysty "niebieski kocyk"smile takie ryzyko sprzętowe..smile
  • snakelilith 23.07.19, 16:27
    Chłodny tak, ale nie czysty, więc dla zimy będzie za mdły. Szczególnie w połączeniu z brudnym pomarańczem, który dodatkowo gasi całość. Jakby kwiaty były białe, cytrynowo-żółte, albo różowe, to wyglądałoby to inaczej.

--
    "A juz starożytni starzy Rzymianie dla zdrowia stosowali okłady z młodych piersi smile" - bywalec.hoteli
  • szafireczek 23.07.19, 17:13
    A gdyby kwiaty były w trendzie, to czerwone...smile
  • aerra 23.07.19, 12:41
    O rany, wcale!
    Dekolt, rękawy, krój całości, niby współczesna, a wygląda jak z filmu o mormonach 100 lat temu.

--
    super_hetero_dyna: Ojciec (adopcyjny) jest jak krzesło (elektryczne), demokracja (liberalna) albo sprawiedliwość (społeczna).
    <*>
  • piataziuta 23.07.19, 12:58
    I jak tam, Kosmosa?
    Kupiłaś? smile
  • kosmos_pierzasty 23.07.19, 14:28
    No nie. Potwierdziły się moje obawy, że fason na szczupłą i wysoką, najlepiej młodą... To że styl nie taki, że kolor owaki, to bym się nie przejęła - to ma się podobać mnie, ale co do fasonu właśnie miałam obawy, tzn. strasznie mi się podoba, ale chyba równie strasznie prezentowałby się na mojej skromnej osobie, niestety uncertain
  • piataziuta 23.07.19, 14:33
    E, a ja myślałam, że wysyp krytycznych opinii, spowoduje, że tym bardziej kupisz. tongue_out

Przynajmniej na mnie by tak to podziałało. tongue_out
  • kosmos_pierzasty 23.07.19, 14:49
    Wiesz, ja pytam tylko, jak już sama mam wątpliwości... Gdybym była zdecydowana, nie zakładałabym wątku.

I faktycznie sukienki z marszczeniem w okolicach pasa nie są dla mnie, raczej takie opływające biodra i rozszerzane do dołu. Tu kolor mnie zauroczył (tak, jestem zimą, jakby kto pytał wink ) i fason jest imo świetny, ale niestety nie dla każdego. Z sukienkami to wybitnie tak jest. Niektóre fasony nie nadają się na niektóre sylwetki i tego się nie przeskoczy. Miałam trochę głupiej nadziei, że się mylę big_grin
  • szafireczek 23.07.19, 16:24
    Musiałabyś przymierzyć i puścić nam tu focięsmile tak zdalnie to ocena z trafnością 50/50. Na serio, to dopiero na ludziu widać, jak jest naprawdę...Jak Ci się tak bardzo podoba, to zamów i najwyżej odeślesz.
    Do tego fasonu to potrzebny byłby dobry materiał, na dobrze układającej się podszewce.
  • majenkir 23.07.19, 15:00
    kosmos_pierzasty napisała:
    > to ma się podobać mnie,

Serio nie zalezy Ci, zeby sie podobac innym?

Szczerze - jak zobaczylam ta sukienke, to myslalam, ze zartujesz..
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • kosmos_pierzasty 23.07.19, 15:06
    Serio. Zawsze się znajdzie ktoś, kto się przyczepi do cudzego stroju - za nudno, za pstrokato, za długo, za krótko... Choćby z tego powodu ubieranie się wybitnie pod innych (nie piszę do dopasowaniu do okazji, itp) jest bez sensu.
  • klaramara33 23.07.19, 13:19
    Słabo. Dodaje lat, styl dewotki.
  • rosapulchra-0 23.07.19, 13:40
    Zbyt workowata.

--
    Na forum najrozsadniej jest ze wszystkim sie ukrywać, bo nigdy nie wiadomo co Ci wypomna wink by jak_matrioszka
  • ichi51e 23.07.19, 14:56
    Jak masz biust jakikolwiek to nie. Talie bedziesz miec pod.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • livia.kalina 23.07.19, 15:09
    Bardzo podobną kupiłam sobie na wiosnę w Mohito i bardzo mi się sprawdziła. Miałam akurat wiele okazji, żeby taką "bezpieczną", neutralną sukienkę nosić. Byłam np na chrzcie, na wernisażu fotografii (jednego pana profesora z mojego wydziału), na wieczorze autorskim mojej koleżanki, na drzwiach otwartych szkoły, do której chcę posłać synka.

--
    super_hetero_dyna:
    "Stalin, choć ludobójca, był jednak człowiekiem dużego formatu."
  • delauras 23.07.19, 15:09
    Straszna ta kieca.
  • jolinka102 23.07.19, 16:00
    Zalezy ile masz lat. Moja swietej pamieci babcia lubila takie sukienki w okolicach 70tki.
  • chlodne_dlonie 23.07.19, 21:17
    Szukałabym dalej smile

--
    Together is me
    Only me

And now, weak or strong, I can only go
    And I believe that there are flowers yet to be opened in the world
    Even if I feel something in me died
  • feliz_madre 23.07.19, 21:23
    Taka trochę dla ciotki klotki. Bardziej mi się kojarzy z koszulą nocną niż sukienką.
  • 18lipcowa3 23.07.19, 21:33
    okropna

--
    Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss
  • pitupitt 23.07.19, 22:34
    Moja mama miała k8edyś taką piżamę😁

--
    Z zasady nie wchodzę dwa razy do tego samego wątku, więc prawdopodobieństwo, że przeczytam wasze "cięte" riposty, jest żadne big_grin
  • kafana 23.07.19, 22:47
    Nie wiem czy ktokolwiek może w tym dobrze wyglądać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka